Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin
Jautā zverkavis

Sveiki!
Pamanīju atlaidi barībai, bet uz Rīgu pats netieku, cik kg varat nosūtīt ar Omniva vienā pakā? 30kg, kas ir Omnivas maksimums, sanāk?
Paldies!

Atbild Salmo

Sveiciens! Vienā sūtījumā caur Omnivu varam sūtīt līdz 30kg. Tikai jāņem vērā, ka tas kopējais svars ar iepakojumu.


Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 21.februāris 2023, 15:15 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Vai būtu daudzmaz droši uzskatīt ka varu ņemt 29 pakas un tad ar kartona kasti iekļaušos omnivas svara limitā? Kā ar kastes fiziskajiem izmēriem? Pašam pieredze maza, tāpēc jautāju, kā arī vēlētos vēl iespraukties 50eur=bezmaksas piegāde, tad būtu pavisam jauki.
21.02.23
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager