Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin
Jautā chip22

Sveiki. Iesakiet budžeta klases apģērbu ziemas copei, gan kostīmu, gan apakšveļu? Neesmu kārns- 188, 105kg.

Paldies.

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Sāksim ar izmēru. Varētu būt XL :) Bet par šo labāk pārliecināties uzlaikojot, jo mums katram savas prasības pret apģērbu un to cik brīvam vai apspīlētam tam jābūt. salmo.lv ir pieejamas arī izmēru tabulas, pēc kurām var vadīties.
Iesakām papētīt visu kostīmu sortimentu šeit: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/kostimi-ziemas/kostimi-z...
Ja budžets ir primārais kritērijs, tad sanāca patestēt šobrīd izdevīgāko cenas ziņā Norfin kostīmu Thermax, kura cena ir vien 168 EUR: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/kostimi-ziemas/kostimi-z...

Termoveļas. Maksimālam rezultātam ieteicams ņemt divas kārtas:
1. Thermo line 2: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/termovela/termovela-norf...
2. https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/termovela/termovela-norf...

Lai silti!
salmo.lv

Atbildēts: 7.novembris 2023, 12:17 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Gaidīsim ciemos Spice home 2 stāvā! Varēs visu uzlaikot!
07.11.23
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager