Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin
Jautā FishMV

Labdien!
Sakiet lūdzu, kurā no Salmo veikaliem ir nopērkama 7m Team Bolognese? ~135eur. Tas, ka tā ir e-veikalā, zināms, bet man interesē to apskatīt un nopirkt uz vietas, tāpēc jautāju par konkrētu, lai nav jābraukā pa visu Rīgu.

Atbild Salmo

Labdien!
Šis kāts šobrīd pieejams visos Salmo veikalos: Skandu 7 / Jaunmoku 13 (Spice Home) / Piedrujas 5A / Juglas krastmala 2 (Juglas Centrs) / Durbes 8

Ne asakas!

Atbildēts: 4.novembris 2022, 12:29 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Paldies !
04.11.22
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager