Forums - CopesLietas.lv: Carp rods - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+17°C
3 m/s ZA
764 mm
61%
+20°C
03:5320:47
 
 
  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Carp rods Gatavojoties jaunajai sezonai ir nepieciešams atjaunot inventāru!

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gashis 

  • Ziņojumi: 114
  • Reģistrējies: 01.jūnijs 2009

Publicēts: 03.februāris 2011 - 21:23

Sveiki darba rūķi!
Jūsu domas, kurš būtu labākais kāts tālmetieniem?
Robinsona kāti un Fox Z savu ir izsmēluši:)

Century - SP - Special Performance,
Bruce Ashby Perimeter XP
Fox - Horizon XT vai Fox FX sērija (par pēdējo neesmu pārliecināts, ka vēl ražo) .....
Varbūt kaut ko esmu aizmirsis?

Un vai spole Shimano Big Baitrunner piestāvētu šiem kātiem?

Karpinieki padalās lūdzu ar pieredzi un komentāriem!
Paldies,

Gatis

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 03.februāris 2011 - 22:05

View PostGashis, 03.februāris 2011 - 21:23, rakstīja:

Sveiki darba rūķi!
Jūsu domas, kurš būtu labākais kāts tālmetieniem?
Robinsona kāti un Fox Z savu ir izsmēluši:)

Century - SP - Special Performance,
Bruce Ashby Perimeter XP
Fox - Horizon XT vai Fox FX sērija (par pēdējo neesmu pārliecināts, ka vēl ražo) .....
Varbūt kaut ko esmu aizmirsis?

Un vai spole Shimano Big Baitrunner piestāvētu šiem kātiem?

Karpinieki padalās lūdzu ar pieredzi un komentāriem!
Paldies,

Gatis


Lietoju jau trešo sezonu Bruce Ashby Perimetr XP,varu teikt visu to labāko,slogot var cik uziet!Riktīgi darba zirgi!

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   V.S.O.P. 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 25.janvāris 2010

Publicēts: 03.februāris 2011 - 23:04

View Postbarbusi, 03.februāris 2011 - 22:05, rakstīja:

Lietoju jau trešo sezonu Bruce Ashby Perimetr XP,varu teikt visu to labāko,slogot var cik uziet!Riktīgi darba zirgi!


Par perimetriem XP. Esmu ar uz šiem aci uzlicis ;) Pasaki kā ir - vai zivs zem 3 kg arī spirinās velkot ar XP vai tomēr sajūta kā gumijnieks galā :) Man ar patreizējiem kātiem foršās sajūtas sākas tikai ar tām, kuras virs 5 kg. Arī "darba zirgi" 13' 3,5 Lb, var slogot labi ar 120 gr svinu, lielu zeķi vēl pat 100 m var izspiest, bet velkot mazās - kaifa pamaz... Nu tā kaut kā... Pavasaris nāk un baigi niez iztērēties, bet negribās aplauzties pēc tam :)

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 04.februāris 2011 - 00:40

View PostGashis, 03.februāris 2011 - 21:23, rakstīja:

Sveiki darba rūķi!
Jūsu domas, kurš būtu labākais kāts tālmetieniem?
Robinsona kāti un Fox Z savu ir izsmēluši:)

Century - SP - (Special Performance),
Bruce Ashby Perimeter XP
Fox - Horizon XT vai Fox FX sērija (par pēdējo neesmu pārliecināts, ka vēl ražo) .....
Varbūt kaut ko esmu aizmirsis?

Un vai spole Shimano Big Baitrunner piestāvētu šiem kātiem?

Karpinieki padalās lūdzu ar pieredzi un komentāriem!
Paldies,

Gatis


Salīdzināt Century - SP - (Special Performance), Bruce Ashby Perimeter XP
ar Fox - Horizon XT vai Fox FX sēriju, tas ir tas pats kā ar Ferrari 418 un Volkswagen Golf GTI .

Personīgi man ir Century NCS 12" 3.25lb ar visām iespējamām ekstrām

Publicēta bilde

un esmu ļoti apmierināts, bet otrus divus kātus gan ņemšu 2.75lb, jo ar 3.25lb pilnībā pietika Rumānijā cīnīties ar 10-kiem amūriem .
Protams, ja ir nauda ņem pašus dārgākos un pie visa, lai būtu roku darbs!
Kā sarunāt, dod ziņu! Sarunāsim un uz pirmajiem mačiem tev jau būs!

P.S. Viss kas ir pasvītrots, tam ir links.

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   Carpz 

  • Ziņojumi: 29
  • Reģistrējies: 07.jūlijs 2008

Publicēts: 04.februāris 2011 - 00:48

Ja nauda nav problēma- paskaties šeit www.custombuiltrods.co.uk un pasūti custom build, ja nē- pamēģini Chub Outkast 50/ 3,5Lb. :)

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 04.februāris 2011 - 09:14

View PostV.S.O.P., 03.februāris 2011 - 23:04, rakstīja:

Par perimetriem XP. Esmu ar uz šiem aci uzlicis ;) Pasaki kā ir - vai zivs zem 3 kg arī spirinās velkot ar XP vai tomēr sajūta kā gumijnieks galā :) Man ar patreizējiem kātiem foršās sajūtas sākas tikai ar tām, kuras virs 5 kg. Arī "darba zirgi" 13' 3,5 Lb, var slogot labi ar 120 gr svinu, lielu zeķi vēl pat 100 m var izspiest, bet velkot mazās - kaifa pamaz... Nu tā kaut kā... Pavasaris nāk un baigi niez iztērēties, bet negribās aplauzties pēc tam :)

Paldiesdievam zem trīs kilo pēdējos gadus nav bijusi neviena, cik atceros tad vienu ar šiem kātiem esmu izvilcis,kā tu saki, nāk kā slapji "trusi"!!!

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 04.februāris 2011 - 13:11

View PostGashis, 03.februāris 2011 - 21:23, rakstīja:

Sveiki darba rūķi!
Jūsu domas, kurš būtu labākais kāts tālmetieniem?
Robinsona kāti un Fox Z savu ir izsmēluši:)

Century - SP - Special Performance,
Bruce Ashby Perimeter XP
Fox - Horizon XT vai Fox FX sērija (par pēdējo neesmu pārliecināts, ka vēl ražo) .....
Varbūt kaut ko esmu aizmirsis?

Un vai spole Shimano Big Baitrunner piestāvētu šiem kātiem?

Karpinieki padalās lūdzu ar pieredzi un komentāriem!
Paldies,

Gatis

Gati,ja tu gribi uzreiz labus kātus tad protams Bruce Ashby tev uzražos tieši tev. Griezies pie Edvīna COPES NAMĀ un viņš tev nokonsultēs šinī jautājuma, spoleShimano Big Baitrunner ir darba zirgs un ļoti labi der tāliem metieniem.

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 04.februāris 2011 - 17:10

Ja gadijumā kādam ir interese tad varu pārdot 3gb Bruce Ashby XP Perimetr 3,5lb 13ft mazlietoti!!!! Katrs 220ls!

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   A.Barons 

  • Ziņojumi: 423
  • Reģistrējies: 10.februāris 2009

Publicēts: 23.februāris 2011 - 23:02

Vai kādam ir Free Spirit kāti,
varbūt ir kādas atsauksmes?

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 24.februāris 2011 - 08:43

View PostA.Barons, 23.februāris 2011 - 23:02, rakstīja:

Vai kādam ir Free Spirit kāti,
varbūt ir kādas atsauksmes?

A.Barons Man čomaks Leišos ir Free Spirit pārstāvis ja kas konkrēti interesē padod ziņu,vienam no Latvijas izgādāju spodu par ļoti labu ciparu.Pats purināju pāris modeļus jaunos uz to laiku,ļoti viegli un daudz smalkāki kā Eshbiji,ja tagad pirktu kātus tad vai nu Free spirit vai nu Daiwas!!!

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   V.S.O.P. 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 25.janvāris 2010

Publicēts: 24.februāris 2011 - 09:16

View Postbarbusi, 24.februāris 2011 - 08:43, rakstīja:

A.Barons Man čomaks Leišos ir Free Spirit pārstāvis ja kas konkrēti interesē padod ziņu,vienam no Latvijas izgādāju spodu par ļoti labu ciparu.Pats purināju pāris modeļus jaunos uz to laiku,ļoti viegli un daudz smalkāki kā Eshbiji,ja tagad pirktu kātus tad vai nu Free spirit vai nu Daiwas!!!


Daiwas ... vai no šitās vietas varētu mazliet precīzāk? LV Daiwas pārstāvis neko nezin par Daiwas karpu kātiem.

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   Carpz 

  • Ziņojumi: 29
  • Reģistrējies: 07.jūlijs 2008

Publicēts: 24.februāris 2011 - 10:32

View PostA.Barons, 23.februāris 2011 - 23:02, rakstīja:

Vai kādam ir Free Spirit kāti,
varbūt ir kādas atsauksmes?

Ir ok, pat ļoti ok, ja vien tev patīk, ka kāts it kā "pats met", resp. labi sajūtams brīdis, kad kāts dara savu darbu. :) Tvēriens, manuprāt, ļoti labs- ne par platu, ne par šauru. Viegli, labi nostrādāti kāti, praktiski visiem iespējami 50 mm riņķi, var pasūtīt custom build, etc.

Šie kāti tev patiks:

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   Carpz 

  • Ziņojumi: 29
  • Reģistrējies: 07.jūlijs 2008

Publicēts: 24.februāris 2011 - 10:36

View PostV.S.O.P., 24.februāris 2011 - 09:16, rakstīja:

Daiwas ... vai no šitās vietas varētu mazliet precīzāk? LV Daiwas pārstāvis neko nezin par Daiwas karpu kātiem.

Traks esi, Daiwa kātus Latvijā pirkt? :D
Par šiem kātiem Barbusi runāja: Publicēta bilde
Iepazīstini Daiwa pārstāvi Latvijā ar Daiwa produkciju: Daiwa UK mājas lapa

#14 Lietotājs šobrīd nav portālā   V.S.O.P. 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 25.janvāris 2010

Publicēts: 24.februāris 2011 - 11:04

View PostCarpz, 24.februāris 2011 - 10:36, rakstīja:

Traks esi, Daiwa kātus Latvijā pirkt? :D
Par šiem kātiem Barbusi runāja: Publicēta bilde
Iepazīstini Daiwa pārstāvi Latvijā ar Daiwa produkciju: Daiwa UK mājas lapa


reizēm mani nedaudz fascinē LV komunicēšanas stils, pamācības, epiteti un tamlīdzīgi posti LV copes saitos ;) Nav visi gudri piedzimuši, ar ilggadīgu copes pieredzi ;) kaut kur taču info tiek vākts, tamdēl esam šajā forumā, lai apmainītos ar zināšanām, informāciju.

Jaunākie Daiwas katalogi(nenoliegšu, kaut kas Daiwa's mārketingā mani ir "paņēmis" un ir viss jaunākais info, tai skaitā par Daiwas iekšējām izmaiņām) un informācija saitos, forumos nedod tādu priekšstatu un sajūtu, kā kāts, kuru var paturēt rokās. Copes inventārs arī ir emocijas. Ja LT ir iespēja dabā apskatīt Daiwas kātus, tad nebūs slinkums turp aizbraukt un izpētīt produktu, tas ir tuvāk kā GB.

Par cenām - arī LV Daiwas cenas ir ļoti sakarīgas, ja runa ir par pasūtīšanu, apjomīgākiem tēriņiem. Teorija, ka LV pirkt ir suu..., manuprāt, ir nepareiza. Ja kaut kas dārgai mantai notiek, tad ko darīsim ar servisu? Anglija? Esmu sūtījis mantas uz remontu ASV, čakars, murgs, laiks, izdevumi. Pie kam cenas LV var sarunāt labākas vai tādas pašas arī jaunām lietām. Nav mums tas "karpu" tirgus tāds kā GB, kur tirgotājam būtu iespējams pelnīt turot n-tos tūkstošus stokā.

P.S. Nothing personal :)
P.P.S. ZB tas aukstums, vajag pavasari :)

#15 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 24.februāris 2011 - 11:04

Zināt jau zina par karpu kātiem,tikai mēs līdz šim neko nezinājām! Pagājušajā Iļģa kausā bija viens frīks no Baltkrievijas, kas pārstāv šo jauko brendu lielvalstī, iedeva pakratīt un izmēģināt uz uzturību mākslasdarbus! Vecīši bez komentāriem, jau vakariņas paēduši mēģinājām viņu brutāli salauzt, bez variantiem!(viens turēja aiz spices, es aiz roktura un liecām aplī)
Man visu laiku rociņas niez pēc pārīša, tāpēc jau ieliku savus bomjus tirzniecībā!!!! Arī ciparus atsūtija pāris modeļiem, ja kas varu nosūtīt!!!!!

#16 Lietotājs šobrīd nav portālā   Carpz 

  • Ziņojumi: 29
  • Reģistrējies: 07.jūlijs 2008

Publicēts: 24.februāris 2011 - 11:19

View PostV.S.O.P., 24.februāris 2011 - 11:04, rakstīja:

reizēm mani nedaudz fascinē LV komunicēšanas stils, pamācības, epiteti un tamlīdzīgi posti LV copes saitos ;) Nav visi gudri piedzimuši, ar ilggadīgu copes pieredzi ;) kaut kur taču info tiek vākts, tamdēl esam šajā forumā, lai apmainītos ar zināšanām, informāciju.

P.S. Nothing personal :)
P.P.S. ZB tas aukstums, vajag pavasari :)

Mani gan nekas vairs nefascinē. Viss ir vienkārši- nepatīk atbilde, nelasām to; nepatīk pamācības, nebārstām tās; nav visi gudri piedzimuši- pēdējais laiks to izdarīt, jo pavasaris nāk un būs karpas jāķer. LOL!
Vnk apmaināmies ar zināšanām.

P.S. Nothing personal :)

#17 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 24.februāris 2011 - 11:33

View Postbarbusi, 24.februāris 2011 - 11:04, rakstīja:

Zināt jau zina par karpu kātiem,tikai mēs līdz šim neko nezinājām! Pagājušajā Iļģa kausā bija viens frīks no Baltkrievijas, kas pārstāv šo jauko brendu lielvalstī, iedeva pakratīt un izmēģināt uz uzturību mākslasdarbus! Vecīši bez komentāriem, jau vakariņas paēduši mēģinājām viņu brutāli salauzt, bez variantiem!(viens turēja aiz spices, es aiz roktura un liecām aplī)
Man visu laiku rociņas niez pēc pārīša, tāpēc jau ieliku savus bomjus tirzniecībā!!!! Arī ciparus atsūtija pāris modeļiem, ja kas varu nosūtīt!!!!!


Tāds tests jau neko neizsaka, es esmu tādā veidā 3lb warrior lēto modeli mocījis, spici izdevās salauzt tikai vienu galu turot ar kāju, otru ar rokām laužot, salūza izlokot vairāk par apli un uzreiz 5 daļās, kas cik esmu lasījis esot labi. Mūsdienās tie kāti izturības ziņā lielākā daļa ir lieliski.
Svarīgākais tests ir pašam pamētāt un salīdzināt, cik tālu vari iemest, cik precīzi, kā to ietekmē svina svars. Tas kas der vienam, otram var nebūt piemērots.
Runājot par Perimeter XP, arī man viņi neiepatikās, bet 12" 3.25 vai 12'6" 3.5 Torrix ir pasaka, tāpat Century NCS 12" 3.25.

#18 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 24.februāris 2011 - 11:40

View PostV.S.O.P., 24.februāris 2011 - 11:04, rakstīja:

reizēm mani nedaudz fascinē LV komunicēšanas stils, pamācības, epiteti un tamlīdzīgi posti LV copes saitos ;) Nav visi gudri piedzimuši, ar ilggadīgu copes pieredzi ;) kaut kur taču info tiek vākts, tamdēl esam šajā forumā, lai apmainītos ar zināšanām, informāciju.

Jaunākie Daiwas katalogi(nenoliegšu, kaut kas Daiwa's mārketingā mani ir "paņēmis" un ir viss jaunākais info, tai skaitā par Daiwas iekšējām izmaiņām) un informācija saitos, forumos nedod tādu priekšstatu un sajūtu, kā kāts, kuru var paturēt rokās. Copes inventārs arī ir emocijas. Ja LT ir iespēja dabā apskatīt Daiwas kātus, tad nebūs slinkums turp aizbraukt un izpētīt produktu, tas ir tuvāk kā GB.

Par cenām - arī LV Daiwas cenas ir ļoti sakarīgas, ja runa ir par pasūtīšanu, apjomīgākiem tēriņiem. Teorija, ka LV pirkt ir suu..., manuprāt, ir nepareiza. Ja kaut kas dārgai mantai notiek, tad ko darīsim ar servisu? Anglija? Esmu sūtījis mantas uz remontu ASV, čakars, murgs, laiks, izdevumi. Pie kam cenas LV var sarunāt labākas vai tādas pašas arī jaunām lietām. Nav mums tas "karpu" tirgus tāds kā GB, kur tirgotājam būtu iespējams pelnīt turot n-tos tūkstošus stokā.

P.S. Nothing personal :)
P.P.S. ZB tas aukstums, vajag pavasari :)



Tas tak ir normāli, katrs, kas uz boilu noķēris 10kg karpu un nopircis telti un gultu jūtās baigais speciālists. Patiesībā ne sūda, nav mums neviena tiešām laba karpinieka, par to esmu pārliecināts, bet ceru, ka tuvāko 5 gadu laikā tas mainīsies. To ka mēs attīstāmies noliegt nevar.

#19 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 24.februāris 2011 - 12:55

View PostCarpz, 24.februāris 2011 - 10:32, rakstīja:

Ir ok, pat ļoti ok, ja vien tev patīk, ka kāts it kā "pats met", resp. labi sajūtams brīdis, kad kāts dara savu darbu. :) Tvēriens, manuprāt, ļoti labs- ne par platu, ne par šauru. Viegli, labi nostrādāti kāti, praktiski visiem iespējami 50 mm riņķi, var pasūtīt custom build, etc.

Šie kāti tev patiks:


Publicēta bilde
Manam vecajam draugam Shaunam var ticēt!!!

#20 Lietotājs šobrīd nav portālā   A.Barons 

  • Ziņojumi: 423
  • Reģistrējies: 10.februāris 2009

Publicēts: 24.februāris 2011 - 13:02

View PostAgrisB., 24.februāris 2011 - 12:55, rakstīja:

Publicēta bilde
Manam vecajam draugam Shaunam var ticēt!!!

Ir viela pārdomām.

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu