Forums - CopesLietas.lv: Carp rods - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+24°C
5 m/s ZA
763 mm
39%
+20°C
04:5321:47
 
 
  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Carp rods Gatavojoties jaunajai sezonai ir nepieciešams atjaunot inventāru!

#21 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 24.februāris 2011 - 13:47

View PostAgrisB., 24.februāris 2011 - 12:55, rakstīja:

Publicēta bilde
Manam vecajam draugam Shaunam var ticēt!!!


Ja Free Spirit mani sponsorētu es arī teiktu ka labāku kātu nav...

#22 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 24.februāris 2011 - 15:25

Mans viens lūgums saita KGB uzraugam!!! Veči sāk diskutēt par tēmu a te pēkšņi pazūd viņu rakstītais!!!!!Kur DEMOKRĀTIJA!!!!!!!!
Zorro- arī beidzot laikam paklupa un sevi atšifrēja šinī saitā!!!!

#23 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 24.februāris 2011 - 15:55

View Postbarbusi, 24.februāris 2011 - 15:25, rakstīja:

Mans viens lūgums saita KGB uzraugam!!! Veči sāk diskutēt par tēmu a te pēkšņi pazūd viņu rakstītais!!!!!Kur DEMOKRĀTIJA!!!!!!!!
Zorro- arī beidzot laikam paklupa un sevi atšifrēja šinī saitā!!!!


Kas rakstītais ir pazudis?

p.s. ja viena lapa pilna, tad sākas otra ( 1, 2 un utt...), angliski lapas saaucas Pages!

#24 Lietotājs šobrīd nav portālā   barbusi 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 04.maijs 2009

Publicēts: 24.februāris 2011 - 16:18

View PostZorro, 24.februāris 2011 - 11:40, rakstīja:

Tas tak ir normāli, katrs, kas uz boilu noķēris 10kg karpu un nopircis telti un gultu jūtās baigais speciālists. Patiesībā ne sūda, nav mums neviena tiešām laba karpinieka, par to esmu pārliecināts, bet ceru, ka tuvāko 5 gadu laikā tas mainīsies. To ka mēs attīstāmies noliegt nevar.

Zorro!!! Abižajiš da!!! Es gan gribētu apgāzt Tavus apgalvojumus sakarā par labajiem karpiniekiem,speciālistiem.Viņi ir,karpas ķer un laiž vaļā,mēģina to iepotēt to arī citiem,rokas un meklē jaunumus šim savam lieliskajam hobijam!!!!
Kuram kā ne Tev ir zināms lai kļūtu par Tevis nosaukto "lielisko" karpinieku ir vajadzīgs daudz brīva laika un nedaudz skanošā!!!!

#25 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 24.februāris 2011 - 16:40

nu te nu gan es barbusiem piekrītu !!!

#26 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 24.februāris 2011 - 16:58

View Postbarbusi, 24.februāris 2011 - 16:18, rakstīja:

Zorro!!! Abižajiš da!!! Es gan gribētu apgāzt Tavus apgalvojumus sakarā par labajiem karpiniekiem,speciālistiem.Viņi ir,karpas ķer un laiž vaļā,mēģina to iepotēt to arī citiem,rokas un meklē jaunumus šim savam lieliskajam hobijam!!!!
Kuram kā ne Tev ir zināms lai kļūtu par Tevis nosaukto "lielisko" karpinieku ir vajadzīgs daudz brīva laika un nedaudz skanošā!!!!


Nē negribēju nevienu apvainot, tas katram pašam ir jāsaprot, ko karpu makšķerēšana viņam nozīmē, vai tā ir atpūta, zivju ķeršana, sports, vai jebkas cits jebkādā kombinācijā. Šis ir lielisks hobijs, taču mums vajadzētu vairāk domāt ārpus kastītēm un pilnveidoties. Es šeit nerunāju par pilna laika makšķerniekiem kā Nigel Sharp, piemēram, jā viņš ir lielisks makšķernieks ar iespaidīgu catchlist, bet tas nav priekš parastās tautas. Mums taču visiem ir darbs un ģimenes, kas prasa laiku, to es saprotu, bet paskatieties piemēram uz Gaz Fareham, viņš ir mākslinieks pēc nodarbošanās, taču kad tiek makšķerēt viņš ir vienkārši lielisks tieši lielo karpu medīšanā.
Par skanošo atļaušos nepiekrist, man ir viens paziņa, kurš manuprāt ir viens no labākajiem karpu makšķerniekiem LV, viņa inventārs kopā varētu maksāt uz 300Ls, tikai tas, kas darās viņa galvā padara viņu par tik veiksmīgu...

#27 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 24.februāris 2011 - 17:05

View PostZorro, 24.februāris 2011 - 16:58, rakstīja:

Nē negribēju nevienu apvainot, tas katram pašam ir jāsaprot, ko karpu makšķerēšana viņam nozīmē, vai tā ir atpūta, zivju ķeršana, sports, vai jebkas cits jebkādā kombinācijā. Šis ir lielisks hobijs, taču mums vajadzētu vairāk domāt ārpus kastītēm un pilnveidoties. Es šeit nerunāju par pilna laika makšķerniekiem kā Nigel Sharp, piemēram, jā viņš ir lielisks makšķernieks ar iespaidīgu catchlist, bet tas nav priekš parastās tautas. Mums taču visiem ir darbs un ģimenes, kas prasa laiku, to es saprotu, bet paskatieties piemēram uz Gaz Fareham, viņš ir mākslinieks pēc nodarbošanās, taču kad tiek makšķerēt viņš ir vienkārši lielisks tieši lielo karpu medīšanā.
Par skanošo atļaušos nepiekrist, man ir viens paziņa, kurš manuprāt ir viens no labākajiem karpu makšķerniekiem LV, viņa inventārs kopā varētu maksāt uz 300Ls, tikai tas, kas darās viņa galvā padara viņu par tik veiksmīgu...


Aizmirsu piebilst, lai jūs nepadomātu, ka es te citus nolikt gribu, lai arī esmu daudz interesējies par karpu makšķerēšanu un izlasījis tūkstošiem lpp grāmatās un žurnālos, paanalizējot savas darbības no malas, bieži vien secinu, ka esmu daudz kur pieļāvis muļķīgas kļūdas un copējis kā pilnīgs iesācējs. (lox) Reti kad pēc copes varu būt apmierināts ar savām darbībām, taču es cenšos pilnveidoties un iesaku to arī citiem...

#28 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gashis 

  • Ziņojumi: 114
  • Reģistrējies: 01.jūnijs 2009

Publicēts: 24.februāris 2011 - 18:30

View PostZorro, 24.februāris 2011 - 17:05, rakstīja:

Aizmirsu piebilst, lai jūs nepadomātu, ka es te citus nolikt gribu, lai arī esmu daudz interesējies par karpu makšķerēšanu un izlasījis tūkstošiem lpp grāmatās un žurnālos, paanalizējot savas darbības no malas, bieži vien secinu, ka esmu daudz kur pieļāvis muļķīgas kļūdas un copējis kā pilnīgs iesācējs. (lox) Reti kad pēc copes varu būt apmierināts ar savām darbībām, taču es cenšos pilnveidoties un iesaku to arī citiem...


Tas ir tā pat kā biznesā, atnāk jauns "čubītis" un uzreiz redz, kas salaists dēlī, bet pēc vairākiem gadiem paliek par vienu no mums:)


Gatis

#29 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 24.februāris 2011 - 19:23

View PostAgrisB., 24.februāris 2011 - 12:55, rakstīja:

Publicēta bilde
Manam vecajam draugam Shaunam var ticēt!!!

Agri liekas, ka kopā litrs jau ir veikts, tad var pāriet pie kātiem.

#30 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 24.februāris 2011 - 23:21

View PostZorro, 24.februāris 2011 - 11:33, rakstīja:

Tāds tests jau neko neizsaka, es esmu tādā veidā 3lb warrior lēto modeli mocījis, spici izdevās salauzt tikai vienu galu turot ar kāju, otru ar rokām laužot, salūza izlokot vairāk par apli un uzreiz 5 daļās, kas cik esmu lasījis esot labi. Mūsdienās tie kāti izturības ziņā lielākā daļa ir lieliski.
Svarīgākais tests ir pašam pamētāt un salīdzināt, cik tālu vari iemest, cik precīzi, kā to ietekmē svina svars. Tas kas der vienam, otram var nebūt piemērots.
Runājot par Perimeter XP, arī man viņi neiepatikās, bet 12" 3.25 vai 12'6" 3.5 Torrix ir pasaka, tāpat Century NCS 12" 3.25.


Papildinu ar uzskatāmu piemēru



#31 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 25.februāris 2011 - 08:49

pirms nopirku šos kātus arī šo video skatījos n-tās reizes. Kāti neslikti pagaidām nesūdzos.

#32 Lietotājs šobrīd nav portālā   KerioCarp 

  • Ziņojumi: 17
  • Reģistrējies: 11.augusts 2008

Publicēts: 25.februāris 2011 - 11:12

Manā karpu makšķerēšanas pieredzē esmu protams iztaustījis daudzas nūjas. Protams esmu varbūt ieguldījis finanses lielākas citos piederumos nekā ļoti labās nūjās. Bet neesmu nožēlojis pagaidām nevienu mirkli. Man ir 2 gabali Quantum ENERGY SlimLine 13' 3.5 lb (ir pat savs sērijas nummurs). Bet par pašu blanku runājot ir ļoti skaisti ar viņu strādāt. Mīksts, elastīgs, viegls. Ja runā par mazu zivju vilkšanu tad viss ir jūtams un sagādā tomēr izjūtas neskatoties uz 3.5 lb. Esmu pabijis ar viņiem Ebro un 140 g svins lido tik tālu cik es gribu un varu pielikt savu spēku un nekas ar viņu nenotiek. Pats smieklīgākais ir tas ka es viņus nopirku Salmo. Un savos 4 gados ir pārbaudīti līdz nesamaņai, un ceru ka vēl kalpos tikpat. Tad arī skatīšos kautko no roku darbiem.
Un otri divi paši parastākie FOX Warior Elite 13' 3.25 lb. Protams šie ir kā jau mēs zinām, cieti, smagi, riktīgi mieti. Tomēr ja vajag sasniegt iemetiena attālumu ar sistēmu no 130 - 145 m tad ar šo blanku tas ir izdarāms ar minimālu piepūli. Bet vilkt neliela izmēra zivis ir diezgan palielu slapju apakšbikšu vilkšana.
Nu tā īsumā par to kas man ir. Ar cieņu.

#33 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 25.februāris 2011 - 11:24

View PostAgrisB., 24.februāris 2011 - 23:21, rakstīja:

Papildinu ar uzskatāmu piemēru




Par to arī runāju, šis nav nekas īpašs, lielākā daļa mūsdienu kātu to spēj.

#34 Lietotājs šobrīd nav portālā   kirmis 

  • Ziņojumi: 163
  • Reģistrējies: 07.jūnijs 2008

Publicēts: 31.marts 2011 - 16:48

View PostZorro, 24.februāris 2011 - 11:33, rakstīja:

Tāds tests jau neko neizsaka, es esmu tādā veidā 3lb warrior lēto modeli mocījis, spici izdevās salauzt tikai vienu galu turot ar kāju, otru ar rokām laužot, salūza izlokot vairāk par apli un uzreiz 5 daļās, kas cik esmu lasījis esot labi. Mūsdienās tie kāti izturības ziņā lielākā daļa ir lieliski.
Svarīgākais tests ir pašam pamētāt un salīdzināt, cik tālu vari iemest, cik precīzi, kā to ietekmē svina svars. Tas kas der vienam, otram var nebūt piemērots.
Runājot par Perimeter XPPerimeter XP, arī man viņi neiepatikās, bet 12" 3.25 vai 12'6" 3.5 Torrix ir pasaka, tāpat Century NCS 12" 3.25.

Šitāds nesmuks punķis uz Perimeter XP!!!!!
Mans saka,ka nekādas šķirbas starp Perimeter XP un 12'6" 3.5 Torrix,tikai krāsa atšķiras abi vienlīdz seksīgi un tāldarbīgi nevar salīdzināt ar Century SP pēdējie pilnīgi mieti(ir bijusi iespēja testēt) blanks rupjšs,resns ,ne priekš parastiem copmaņiem... pēc Century SP ,mans Perimeter XP liekās pārāk labs,bet tā ir!!!!
Par Century NCS 12" 3.25 neko nevaru teikt nav bijusi iespēja padarboties,ceru,ka Agra onkuls šogad iedos ieprovēt šos blankus ar jaunajām Tournament BASIA 45QDX!!!

#35 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 31.marts 2011 - 18:35

View Postkirmis, 31.marts 2011 - 16:48, rakstīja:

Šitāds nesmuks punķis uz Perimeter XP!!!!!
Mans saka,ka nekādas šķirbas starp Perimeter XP un 12'6" 3.5 Torrix,tikai krāsa atšķiras abi vienlīdz seksīgi un tāldarbīgi nevar salīdzināt ar Century SP pēdējie pilnīgi mieti(ir bijusi iespēja testēt) blanks rupjšs,resns ,ne priekš parastiem copmaņiem... pēc Century SP ,mans Perimeter XP liekās pārāk labs,bet tā ir!!!!
Par Century NCS 12" 3.25 neko nevaru teikt nav bijusi iespēja padarboties,ceru,ka Agra onkuls šogad iedos ieprovēt šos blankus ar jaunajām Tournament BASIA 45QDX!!!


Puņķiem uz perimetra nav vietas!!!!!
Es saku man neiepatikās, bet neteicu ka perimetrs būtu slikts. Pats taču ļoti labi saproti, ka lai iedarbinātu 13" 3,5Lb auguma parametriem jābūt virs vidējā. Ja es ar mīkstāku un īsāku kātu varu aizmest tikpat tālu, tad izvēlos mīkstāko.
Es tikai cenšos lauzt LV izveidojušos stereotipu, ka 13" 3Lb ir pareizais kāts, bet īsāks un mīkstāks ir sliktāka izvēle.
Priekš manis labāks būs 12", priekš tevis 13".
Un puņķus tīram NOST!

#36 Lietotājs šobrīd nav portālā   kirmis 

  • Ziņojumi: 163
  • Reģistrējies: 07.jūnijs 2008

Publicēts: 02.aprīlis 2011 - 20:34

View PostZorro, 31.marts 2011 - 18:35, rakstīja:

Puņķiem uz perimetra nav vietas!!!!!
Es saku man neiepatikās, bet neteicu ka perimetrs būtu slikts. Pats taču ļoti labi saproti, ka lai iedarbinātu 13" 3,5Lb auguma parametriem jābūt virs vidējā. Ja es ar mīkstāku un īsāku kātu varu aizmest tikpat tālu, tad izvēlos mīkstāko.
Es tikai cenšos lauzt LV izveidojušos stereotipu, ka 13" 3Lb ir pareizais kāts, bet īsāks un mīkstāks ir sliktāka izvēle.
Priekš manis labāks būs 12", priekš tevis 13".
Un puņķus tīram NOST!

Mans sāk domāt,ka vajadzētu pāriet uz 12"!!!

#37 Lietotājs šobrīd nav portālā   Gashis 

  • Ziņojumi: 114
  • Reģistrējies: 01.jūnijs 2009

Publicēts: 03.aprīlis 2011 - 10:51

View PostZorro, 31.marts 2011 - 18:35, rakstīja:

Puņķiem uz perimetra nav vietas!!!!!
Es saku man neiepatikās, bet neteicu ka perimetrs būtu slikts. Pats taču ļoti labi saproti, ka lai iedarbinātu 13" 3,5Lb auguma parametriem jābūt virs vidējā. Ja es ar mīkstāku un īsāku kātu varu aizmest tikpat tālu, tad izvēlos mīkstāko.
Es tikai cenšos lauzt LV izveidojušos stereotipu, ka 13" 3Lb ir pareizais kāts, bet īsāks un mīkstāks ir sliktāka izvēle.
Priekš manis labāks būs 12", priekš tevis 13".
Un puņķus tīram NOST!


Tā jau ir, ka daudzi izmanto maksimāli atļauto garumu 390cm ar domu, jo garāks kāts, jo lielākas iespējas. Man jau ar tā vienmēr ir licies, kaut gan pašam ir 12".

Maijs jau nav tālu, tā kā pavisam drīz varēsim samērīties "krāniņiem" un tad jau redzēs kurš uzvarēs 12" vai 13" (Tālmetiens 2011)

#38 Lietotājs šobrīd nav portālā   kirmis 

  • Ziņojumi: 163
  • Reģistrējies: 07.jūnijs 2008

Publicēts: 03.aprīlis 2011 - 19:20

View PostGashis, 03.aprīlis 2011 - 10:51, rakstīja:

Tā jau ir, ka daudzi izmanto maksimāli atļauto garumu 390cm ar domu, jo garāks kāts, jo lielākas iespējas. Man jau ar tā vienmēr ir licies, kaut gan pašam ir 12".

Maijs jau nav tālu, tā kā pavisam drīz varēsim samērīties "krāniņiem" un tad jau redzēs kurš uzvarēs 12" vai 13" (Tālmetiens 2011)

Domāju,ka tālmešanai labāks būs 13",bet precizitātei 12",tālmešanai vēl ir vairāki svarīgi faktori-spole,aukla,šoks...lai kā,uzvarēs labākie!!!!

#39 Lietotājs šobrīd nav portālā   Aigars82 

  • Ziņojumi: 175
  • Reģistrējies: 21.janvāris 2008

Publicēts: 07.septembris 2011 - 20:59

Vai kāds ir ko dzirdējis par karpu kātiem Sonik Sk4? Meklējot jaunus kātus cenu kategorijā līdz +/- 150paundiem, uzdūros šiem karpu kātiem.
Cik noprotams no informācijas krievu un angļu forumos, tad Sonik firmu ir izveidojuši 2 cilvēki, kuri ir aizgājuši prom no populārās angļu makšķerēšanas inventāra kompānijas Hary&Greys&Chub. Jāsaka, ka atsauksmes forumos par šiem karpu kātiem ir visai slavinošas, pat ļoti slavinošas, atšķirībā no pēdējās paaudzes Greys Prodigy Plus 50 un Chub Outkast Plus 50 karpu kātiem, jo Greys un Chub pēdējās serijas kāti it kā mēdzot būt neizturīgāki par to priekšgājējiem. Lasāmas vairākas negatīvas atsauksmes par krakšķēšanas un lūšanas gadījumiem. Parunāju ar vienu palielu angļu makšķerlietu tirgotāju, kurš man apgalvoja, ka Sonik Sk4 makšķeres tomēr esot nedaudz labākas par Greys Prodigy Plus šajā cenu kategorijā. Lūk daži nelieli video ar Sonik Sk4 12ft 2,75lb kāta testu: http://www.youtube.c.../14/UOdUZOVnQUs
http://www.youtube.c...u/0/dfcXVFU0CBE
http://www.youtube.c...u/0/__TwrBWVgP0

#40 Lietotājs šobrīd nav portālā   Aigars82 

  • Ziņojumi: 175
  • Reģistrējies: 21.janvāris 2008

Publicēts: 07.septembris 2011 - 21:15

Interesants raksts par Sonik Sk4 karpu kātiem.

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu