Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
JANSONS | 26.oktobris 2007, 13:12 | 10 komentāri | 4018 skatījumi

Cilvēki cūkas????

Svaicināti noteikti daudzi no mums uz copi ņem līdz kādas uzkodas , cep gaļu, dzer (ko nu kurš). bet iepakojumu noteikti daudzi tur pat pie upes pamet .tulit būs atbildes ka es nē , nejau nu es , tā es nedaru. Ļoti daudzi no mums savus atkritumus tiešām savāc vai sadedzina , bet ir tādi kuri visu met kur pagadās. Es bieži kad esmu pie upes savācu atkritumus un sadedzinu ( tas laikam man tas iedzimtais latviešu piromānisms) Vakar naktī biju uz nakts copi kamēr gaidiju copes tikmēr paskatijos ko tad mēs makšķernieki metam ūdenī (labi netikai makšķernieki daudz arī vienkārši atpūtnieki ) un redzētais bija iespaidīgs sākot no alus pudelēm un beidzot ar visdažādākajiem sadzīves atkritumiem pat redzēju vienu stikla glāzi... cik varēju tik savācu un sadedzināju pudeles gan saliku kaudzē jo ir cilvēku slānis kas priecīgi par katru pudeli. daudz bij arī makšķer auklas vai tiešām viņas ir tik grūti sadedzināt???? Kas būs pēc gadiem desmit ja mēs visi metīsim savus sūdus kur pagadās. Nebūs vairs tīru ( nosacīti) upju pie upes nevarēs tā vienkārši piebraukt un atpūsties jo no sākuma būs jālavās caur atkritumu kaudzēm.

p.s. gramatika nav mana stiprā puse..

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 0 no 5
(Nav balsu) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[10] Komentāri | dilst | aug
 
toms004

par to gramatiku tev taisnība man ar tāda problēma!!!

bet nejau par gramatiku iet runa, man tīri labi patīk maksas dīķi šogad mani pārsteidza kā sacīt jāsaka cūkmens!!! mūs ar draugu aizved uz dīķi lābi bijām tur trešie vai ceturtie sākam iet uz savu iemīļotāko vietu bet kas priekšā??? uz ķebļa atpūšas kukurūzas burciņas zemē alenes un makšķerauklas pinas pa kājām (par tām auklām man arī šad tad sanāk grēkot copes karstumā)!!! bet mani pārsteidz tas ka pie dīķa ir 2 kontēneri bet nēēē kādam savu pakaļu bija grūti aizvilkt līdz tiem!!! copes beigās savācām vien paši lai vainu nenoveļ uz mums!!! tā pat arī gaujmalā ko tik nevar atrast lielāki mani sūdu lomi bijuši-salausts spinings ar spoli daudz gūltas atsperes( atradu kad upes vidū seklumā ieķērās vizulis) traktora riepa...un visur esošās un uz nerviem krītošās plastmasa alenes kas peld pa upi vienreiz pat atradu labu nazi upmalā iedurtu kokā

katram var aiz sevis kāds nieciņš aizmirsties bet nevajag jav tīši mēslot vai tad to maisiņu grūti somā ielikt???

26.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
mazaiseziitis

ir jau arii viena liela dalja copmnajnu, kas par passaprotamu uzskata izmest izsmeeki paar laivas bortu vai upmalas kruumos!var jau uzsmeekeet peec nokertas liidakas ar triicosiem pirkstiem lai nomierinaatos bet vai tad tuuliit izsmeekis jaamet uudenii! veel naakas redzeet biezi dazaadas taarpinju kastiites, pavadinju pacinjas un maisinjus un citus siikumus! vai tad to visu nevar samest atpakalj makereesanas kastee un maajaas iztiiriit un izmest visu lieko!?????

28.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
toms004

tā pat ir burtniekā ziemā labas copes vietas var atrast daudz jav sabarotas jo daudziem patīk sildīt degunu ar cigaretēm un pašiem sevi ar votku ezers ir nosēts ar pudelēm vienreiz atradu kastīti ar mormiškām!!!

29.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
jansons

tagad Lielupē ir nokrities ūdens līmenis un lieliski var redzēt kas tik upē nav samests sākot no alus pudelēm un beidzot ar veciem murdiem ļoti daudz ir plastmasas kastītes no sliekām un mušu kāpuriem varbūt vajadzētu veikalniekiem padomāt par papīra vai kartona iepakojumiem labi viņi ir dārgāki nekā plastmasas kastītes, varbūt tārpus veikalos vajadzētu tirgot ar atlaidi ja nāc ar savu trauciņu??? vēl kas par makšķerauklām tās tagad var redzēt kilometriem nu brīžm pat liekas ka nopēr jaunu makšķer auklu un pie upēs to pārtin un veco vnk izmet ūdenī!!! Pa lielupi jau sen nebradāju basām kājām jo saplēstas pudeles ir vairāk kā akmeņu. Patīkamāk takš ir aizbraukt vasarā pie upes vai ezera un staigāt basām kājām nekā visu dienu kurpēs novazāties.. un vēl kretinē mazie alkāni atnāk pie upes sarijās un visu salādē upē...

30.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
rotinnss

Dzīvoju tieši pie Driksas un tur ir kaut kāda kanalizācijas truba, kas ietek tieši upē, vienu dienu tur vandījās laukā natūrālākie cilvēku sūdi, tas ūdens bija pilnīgi zils un nejēdzīgi smirdēja, domāju safotogrāfēt, bet man tāds ne pārāk labs foto aparāts bija un nesanāca nekā no tām bildēm. Biju domājis palaist plašākai publikai pieejamu šo skatu. Tieši pie viesnīcas "Jelgava" kur ir stāvieta un aiz betona malas upe uz reiz - esmu mētājis vizuli neskaitāmas reizes un katru reizi esmu aizķēris, cilvēku drēbes un visādus maisus. Tas, ka saku katru reizi arī nav pārspīlēts. Neskaitot jau to, ka tur nejēgā ir atkritumu, kas lielākā daļa tiek iemesti upē pie Nakts kluba "Tonuss" kad piedzeras un atstāj aiz sevis visādas pudeles, pakas u.t.t.

30.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
jansons

zinu kā tur ir pats kādreiz dzīvoju jelgavā. īstenībā šitā lieta ar mēslotājiem ir liela sāpe. vajadzētu veikt ko līdzīgu kā nirēji dara viņi mēdz savākties un tīrīt kādu noteiktu ūdens tilpni vo tur var redzēt visu ko cilvēks ir radijis ...

30.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
toms004

par tām kastītēm tev taisnība gaujā arī mūšdien var atrast no sākuma es tās vācu bet tagad man tās ir pie30 un es vairs nelasu vēl ir tādi kas atbravc uz copi izkrāmē visus savus javnos grabuļus un paciņas protams nomet vainu zemē vai upē (ezerā) gudri dara tie ražotāji kas katru roteri neliek savā iepakujumā kad mēs būsim ieauguši atkritumos tikai tad sapratīsim ko esam izdarijuši.....

30.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
andzha14

Man lauki ir pie Abula un man iet robeza 400 metrus gar krastu. Katru pavasari un rudeni vienreiz nostaigajot es pielasu 3 lielos kartupelu maisus pilnus ar atkritumiem, tas liek aizdomāties kā cilvēki var būt tādi cūkas. par tām kastītēm runājot ja pērk vienu kastīti un ir līdz viena tad pardevēja atskaita piecus santīmus no pilnās kastītes(tikai jabūt identiskām kastītēm)

31.10.07 Atbildēt | Ziņot 0
Girts7

Istenībā man liekas ka copmaņi netikgaudz piegružo kā atpūtnieki.Es nesaku ka visi, diemžēl lielākā daļa. Tur kur es parasti eju uz copi tur ir maz apdzīvots un maz piegružots.kad sākas atpūtas sezoma tad to var pamanīt arī pēc upē peldošiem priekšmetiem.

13.11.07 Atbildēt | Ziņot 0
Gspura

Respect pret tādiem cilvēkiem kā raksta autors! Es gan parasti nededzinu, bet savācu miskastes maisā, autiņā iekša un uz tuvāko konteinerīti prom!

25.04.08 Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager