Ledus cope 2012

Šeit vajadzētu likt info par šī gada ledus esamību/neesamību un biezumu uzrādot noteiktas vietas
Ka jau daudziem makšķerniekiem ir doma brīvdienās atklāt sezonu. Padalās ar info kur ir un ~ cik biezs ledus. Lai nav jādzenās pa tukšo.
19.janvāris 2012, 13:53 | links
 
 
latgale ledus ir,bet tur baigi putina un uz ezera zem sniega spizas udens,taka jau sak palikt stronijs ledus!tiko viri zinoja ka asuki keras,un lidakas ari var dabut!
19.janvāris 2012, 14:41 | links
 
man te tada doma varbut ir gribetaji piekdien vakara braukt uz latgali copet?ja brauc cetrata tad no cilveka sanak 10ls benzinam,naktsmajas es noarganizesu pie maniem radiem,ezers kura kersim atrodas 200m no majam keras asari raudas lidakas,videjais dzilums2m.
19.janvāris 2012, 14:46 | links
 
Vari precizēt kas pa ezeru !
19.janvāris 2012, 14:51 | links
 
Tu, gudriniek, sākumā varētu precizēt savas smadzenes un palasīt noteikumus :)
19.janvāris 2012, 15:06 | links
 
To sragiagiaA
Tu slims vai kā !
Ko lecies, nepatīk nelasi un reraksti.
19.janvāris 2012, 15:43 | links
 
aagguru

+++++
19.janvāris 2012, 17:22 | links
 
Varbūt nevajadzētu vērt tēmu vaļā par visu, kas ienāk prātā! Ir tēma "Kāds kur ledus biezums un stāvoklis" tur arī uz sevi interesējušiem jautājumiem varēji rast atbildes! Iepazīsties ar foruma noteikumiem.
P.S. Vari mani nekur nesūtīt - tiko atgriezos...
19.janvāris 2012, 17:58 | links
 
Par iepriekšējo topiku nebiju viņu ievērojis un viens lietotājs jau iepriekš viņu norādīja.Līdz ar to viss OK. Nav vajadzīgs izklāstīt papildus gudrības un veikt kādus uzbraucienus.

Ja ir info par ledu un ir vēlme to ierakstīt lūdzu ja nav tad neraksti, bet nevajag piesārņot ēteru ar visādām gudrībām

Paldies

Turpmāk par tēmu lūdzu
19.janvāris 2012, 19:16 | links
 
Puis, nomierinies, sākumā izlasi noteikumus, pēctam apdomājies un palasi jau esošas tēmas. Vēl varētu cienīt lietotājus, kas te ir 5x ilgāk un 50x vairāk saprot :)
19.janvāris 2012, 19:17 | links
 
viss jau kārtība, bet tikai 80% topiku ir vervelēšana pāris Urmasu starpā! pajautā , bet neviens pat neliekas zinis!
diemžēl tā ir ka lielākā daļa topiku ir konkreti aizkakāti! un lai uzzinātu kko interesējoši tev jālasa 70% spams,diemžēl!
mani interese kas daras ar ledu Vecgaujā(carnikava) vai babīte! ir kāds uzlīdis?
19.janvāris 2012, 19:42 | links
 
Sorry par spamu, bet ja būtu sakarīgs meklētājs, tad varētu viegli atrast vajadzīgo info un atsijāt spamu. Piekrītu ka katram nav jātaisa topiks par katru sevi interesējušo jautājumu, jo tā tak veidojas vēl lielāks bardaks. Šo jautājumu var atrisināt,
1. neļaujot jaunam lietotājam cept topiku, tikmēr nav sasniedziskaut kādu laika vai postu limitu,
2. veidojot jaunu topiku izlec logs, kas atgādina par to ka jāpalasa vēlreiz noteikumi
3. Programma automātiski atrod līdzīgos topikus un piedavā izvēlēties kāduno tiem
4. Sākuma aizsūta moderam, kurš apstiprina

Tas tik tā, manas pārdomas.

PS.Vēlreiz sorry par spamu
19.janvāris 2012, 20:12 | links
 
Lačuks
Ja tevi tiešām tas satrauc,tad aizbrauc un pārbaudi ledus biezumu Carnikavā.Savādāk sanāk ka kā jau latvietis gaidi,lai kāds pienes ziņas uz paplātes!!!
:))
19.janvāris 2012, 20:21 | links
 
tas nebija domāts personīgi , bet kāda jega no foruma tad? :D
19.janvāris 2012, 21:20 | links
 
Varam pievērsties beidzot ledum un beigt spamot !!!

Kaņērī šodien virsū netiek :-)
19.janvāris 2012, 21:22 | links
 
guru - baigi vērtīgā ziņa! kur vēl netiek virsū, paziņo visu sarakstu... :DD
19.janvāris 2012, 21:24 | links
 
Ja forumā paziņotu tās pāri vietas kur jau ir ledus,tad tuvākajās dienās tur ledus vairs nebūs.Jo ĻOTI DAUDZI zemledus makšķernieki ir nocietušies pēc copes.Pirms rakstīt par tādām vietām,vispirms apsveru,vai es tur vēl gribu copēt.Tas tiek darīts tikai viena apsvēruma pēc.Ceru ka nav jāsaka priekšā kāpēc?
:))
19.janvāris 2012, 21:31 | links
 
urmaas - galvenais čurāt jāiet krastā, citādi toč to lediņu nokausēs...

es sāku apsvērt, ka jālaiž ar laivu uz saulčiem lučos vai uz lielupi salakās :)
19.janvāris 2012, 21:35 | links
 
urmass, varētu sanākt zināmā mērā ginesa awards... 1000 idiņi uz 3cm ledus - -...
19.janvāris 2012, 21:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager