Balansiera āķu kniebšana

Atvadīties no priekšējā vai aizmugurējā āķa?
Ja reiz jāpadara balansieris likumam draudzīgs, tad labāk kniebt nost priekšējo vai aizmugurējo ? Pašam kaut kā biežāk ir gadījies,ka asaris uzķeras uz apakšējā trīsžuburīša, taču mana pieredze ir pagalam maza. Rakstos un TV esmu dzirdējis daudz pretrunīgas nostājas. Tātad - mazāk noderīgs ir priekšējais vai aizmugurējais vienžuburis?
30.janvāris 2012, 13:25 | links
 
Pēc manas pieredzes asaris visbiežāk ir bijis uz mazo trijžuburi zem bļitkas, bet runājot par tiem galējiem lielajiem āķiem, jākniebj nost būtu aizmugurējais,nezinu vai pareizi, bet tā uzskatu :)
30.janvāris 2012, 13:41 | links
 
Ja Tu gribi būt draudzīgāks likumam - necemmerē, un ķer bez bēdu ar visiem āķiem un nebojā šķērsenes!
30.janvāris 2012, 13:47 | links
 
paik, varbūt karabineris par upi runā?
30.janvāris 2012, 14:09 | links
 
Varbūt ka es arī!
30.janvāris 2012, 14:12 | links
 
tad Tu laikam likumus nezini!
30.janvāris 2012, 14:15 | links
 
Man 90%pannem aizmugures aaki.Apakssejos nelieku jo baigs ccakars pie laba kllova.Es gan l
30.janvāris 2012, 14:36 | links
 
Es uzskatu tāpat kā RedBull , jākniebj astes āķis , jo paskaties kā līdakas vai citas plēsīgās zivis , ķerot uz dzīvo ,ierij zivtiņu - ar galvu pa priekšu un bieži vien , izvēlkot līdaku aste vēl ir ārā no mutes , tātad Tavam balansierim arī aste būs ārā ar visu āķi . Es nu gan vairs neko nekniebtu nost , nemaitātu jaunu balansieri , jo tūlīt būs jauns likums un āķi vairs nebūs jākņiebj nost .
30.janvāris 2012, 14:40 | links
 
doma? :D
30.janvāris 2012, 14:42 | links
 
Ps . Karabinieri , jā dikti gribās kniebt nost , varam samainīties , dod man ar visiem āķiem un es pretī iedošu 2 ar jau nokniebtiem .
30.janvāris 2012, 14:47 | links
 
To RedBull

Saki, kuru ratu automašīnai Tu būtu gatavs noņemt, lai ievērotu noteikto braukšanas ātruma ierobežojumu, ārpus pilsētas un pilsētā? Domā stulbi? Nē diezgan reāli...
30.janvāris 2012, 14:57 | links
 
Būsim reālisti - tas ir pret cemmerēšanu. Ja cilvēks ir godprātīgs un ar to nenodarbojas, tad nav ko mantu maitāt. Tikai pilnīgi plānprātiņi ievēros visus likumus punkts punktā.

Pie tam ievērojam to, ko Gints teicis par jauno likumu.
30.janvāris 2012, 15:43 | links
 
Tas ir viens no pārsteidzīgiem, nepārdomātiem un prātam neaptveramiem likumdošanas šedevriem! Visā pasaulē legāls ziemas copes rīks, iekš LV pasludināts ārus likuma, UPĒS LEDUS PERIODĀ
30.janvāris 2012, 16:01 | links
 
Murgi sanāk , ka likumu taisa šaurā lokā ! :)
30.janvāris 2012, 21:04 | links
 
neatceros, kur kas, bet šīs likums jau tiek izstrādāts un tiks atcelsts...
30.janvāris 2012, 22:32 | links
 
gintsg,atļaušos nepiekrist-līdaka upuri ņem šķērsām,tad mutē sagriež ,toties zandarts žokļa uzbūves dēļ,to nevar izdarīt,tapēc ķer slaidas zivtiņas piem.mailes no galvas,vai astes.
31.janvāris 2012, 09:00 | links
 
Daks līdaka paņem šķērsām , tad sagriež un rij ar galvu pa priekšu , tīrot zandartus , neesmu nekad redzējis ka maile būtu ierīta ar asti pa priekšu , un arī ķerot viņus uz dzīvo , nekad zandarts nav paķēris maili ar asti pa priekšu , vienmēr galva ar āķi rīklē , bet aste vēl ārā no mutes . Tāpēc arī saku , jā jau kņiebj to āķi nost , tad labāk kniebt astes āķi , galu galā , lai kņiebj , kas ko grib kaut vai kaimiņ Annu , vai ta man žēl .
31.janvāris 2012, 15:10 | links
 
Neesmu vēl sastapis līdaku,kura mēģinātu košļāt šķērsbļitku,lai norītu viņu ar galvu pa priekšu :DDD.
31.janvāris 2012, 16:11 | links
 
Labāk neko nekniebiet, drīz tas būs atkal legāls copes rīks, ja nelietosiet aizciršanas paņemienus. Domāju, ka arī inspektori zina, ka izmaiņas ir konceptuāli pieņemtas, bet ZMZD nevirza tālāk.
31.janvāris 2012, 16:15 | links
 
jurciks , te negāja runa par to , kā līdaka balansieri kožļā , bet par to , kā viņa dzīvo rij un izejot no tā secinājums , kuru āķi balansierim labāk kniebt nost , jā vispār kniebt , kā jau VSOP minēja vairs nu gan nav vērts bojāt jaunu balansieri , man šādas problēmas gan nav , man viena čupiņa ir ar jau nokniebtiem .
31.janvāris 2012, 17:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager