Rotiņi

Rotiņi
Tu zatrahal ar to ķīniešu bodi , visās tēmas piebāzis , attaisi taču jaunu tēmu , lai viss ir vienā vietā .
14.janvāris 2016, 21:46 | links
 
rotiņi "CrankBait" 6gab. € 3,47
http://ali.pub/s460x
14.janvāris 2016, 21:29 | links
 
Vai ta bez Leona ko noķēri ar?:)))
2.septembris 2015, 21:12 | links
 
Aizvakar mētāju Gaujā Leona rotiņus, skatos,
nāk pretī pats Leons, inčīgi sanāca :)
2.septembris 2015, 18:55 | links
 
Kur Rīgā var iegādāties Leona rotiņus?
Vēlams lai ir no kā izvēlēties nevis 2-3 gab. stāv piedāvājumā.
2.septembris 2015, 17:16 | links
 
Nezinu kā skolā.. Bet praksē Sulla uzvāri ūdeni un ielej pet pudelē!:))) 1,5l pudele pārvērtīsies par 0.5l ;)))..

mjuniors, 8.oktobris 2014, 01:29

tikai bez demagoģijas, pie kādas temperatūras tas notiek ko? ;) Tev kāda pet pudele ir kādreiz sarāvusies atrodoties saulē ?

Sulla, 8.oktobris 2014, 01:45


Te nedaudz par diegu no PET pudeles. Karstumā tas saraujas, jo čalis ar to apstrādā instrumentu rokturus utt.

https://www.youtube.com/watch?v=F9PuGmbq6jU
11.februāris 2015, 15:47 | links
 
Es daru tā;izgriežu no plānas plastmasas.tās pašas pet pudeles,nelielu sloksnīti..apm.1 cm platumā un3 cm.garu..vienai malai vienu kanti noapaļoju..kā laivai..Tad ar adatu izveidoju nenoapaļajotajā malā kādus 4 caurumus..Auklu izveru tā,lai noapaļaotā mala iznāk vilkšanas virzienā..Šādu lietu lietoju jau daudzus gadus....Loti labi palīdz pret vērpi....Ja kādam ir vēlēsānās...var paeksperimentēt...
9.oktobris 2014, 19:37 | links
 
Nezinu kā skolā.. Bet praksē Sulla uzvāri ūdeni un ielej pet pudelē!:))) 1,5l pudele pārvērtīsies par 0.5l ;)))..

mjuniors, 8.oktobris 2014, 01:29


tikai bez demagoģijas, pie kādas temperatūras tas notiek ko? ;) Tev kāda pet pudele ir kādreiz sarāvusies atrodoties saulē ?
8.oktobris 2014, 01:45 | links
 
...........Savulaik pie loga liku pretodu smalku tīklu no PE, mitrā laikā tas sakrunkojās un karājās, saulainā nospriegojās kā stīga. Es to pirms pielikšanas pat samērcēju, lai vēlāk nekarātos kā lupata. Tas pats ir ar PE plēvēm.

Sulla, 7.oktobris 2014, 22:01

Vai tev nebija ienācis prātā, ka polietilēna saraušanās notiek uzkaršanas dēļ?

jjanis, 8.oktobris 2014, 00:05

Skatos ka fiziku vēl kāds bastojis skolā :) PE kā jebkura plastmasa uzsilstot izplešas nevis saraujas. Man tie logi uz Z pusi bija, cauru dienu ēnā, tempera svārstības minimālas, ja vasarā lietainā dienā 15-20 grādu, tad sausā laikā 20-30, nekāda uzkaršana nenotika.

Sulla, 8.oktobris 2014, 01:05

Nezinu kā skolā.. Bet praksē Sulla uzvāri ūdeni un ielej pet pudelē!:))) 1,5l pudele pārvērtīsies par 0.5l ;)))..
8.oktobris 2014, 01:29 | links
 
...........Savulaik pie loga liku pretodu smalku tīklu no PE, mitrā laikā tas sakrunkojās un karājās, saulainā nospriegojās kā stīga. Es to pirms pielikšanas pat samērcēju, lai vēlāk nekarātos kā lupata. Tas pats ir ar PE plēvēm.

Sulla, 7.oktobris 2014, 22:01

Vai tev nebija ienācis prātā, ka polietilēna saraušanās notiek uzkaršanas dēļ?

jjanis, 8.oktobris 2014, 00:05


Skatos ka fiziku vēl kāds bastojis skolā :) PE kā jebkura plastmasa uzsilstot izplešas nevis saraujas. Man tie logi uz Z pusi bija, cauru dienu ēnā, tempera svārstības minimālas, ja vasarā lietainā dienā 15-20 grādu, tad sausā laikā 20-30, nekāda uzkaršana nenotika.
8.oktobris 2014, 01:05 | links
 
...........Savulaik pie loga liku pretodu smalku tīklu no PE, mitrā laikā tas sakrunkojās un karājās, saulainā nospriegojās kā stīga. Es to pirms pielikšanas pat samērcēju, lai vēlāk nekarātos kā lupata. Tas pats ir ar PE plēvēm.

Sulla, 7.oktobris 2014, 22:01


Vai tev nebija ienācis prātā, ka polietilēna saraušanās notiek uzkaršanas dēļ?
8.oktobris 2014, 00:05 | links
 
Klons> ja nekas nelīdz un vienalga savērpj, tad ir variants pēc copes piebraukt pie kāda tilta zem kura upei kaut cik taisns posms bez ķērājiem, ar labu straumi. Stāvot uz tilta izlaid to auklas posmu kuru izmantoji copē, rotiņiem parasti 20-30m, reti vairāk. Paturi straumē auklu dažas minūtes, tā atvērpsies vaļā. Vispār es pēc copes auklas arī pažāvēju iztinot, protams ja nelīst lietus. Iztinu kaut kur klajā vietā, ja mežā tad gar ceļmalu. Nostiprinu kātu vertikāli, lociņu vaļā un velku auklu ārā ejot prom, var karināt uz zariem ja iet gar kokiem, ātrāk izžūs ja pūš vējiņš. Manuprāt tas arī veicina daļēju auklas atvērpšanos. Ietinu pēc 5-10min caur tīru lupatiņu(kabataslakatu, saspiežot brīvajā rokā), tā notīrot auklu no ūdens nogulsnēm, smalkām smiltīm piemēram ;) It kā čakars jau ir, bet auklas mūžu tas pagarina ievērojami.

Sulla, 7.oktobris 2014, 20:21


Bet kā tu pierādīsi inspektoram, ka nevis makšķerē no tilta, bet atvirpini auklu. A?
7.oktobris 2014, 22:49 | links
 
Pa manam PE materiāli arī nedaudz uzsūc ūdens molekulas un pastiepjas rezultātā. Savulaik pie loga liku pretodu smalku tīklu no PE, mitrā laikā tas sakrunkojās un karājās, saulainā nospriegojās kā stīga. Es to pirms pielikšanas pat samērcēju, lai vēlāk nekarātos kā lupata. Tas pats ir ar PE plēvēm.
7.oktobris 2014, 22:01 | links
 
Nu kā aukla žūstot saraujas, kā jebkurš sintētisks materiāls. Tas var likties neticami, it kā pēc loģikas ūdeni jāuzsūc dabiskiem materiāliem, bet tā nu tas ir. Ja to pēc copes slapju atstāj uz spoles kasetes, tā žūst un saraujas un notiek šķiedru deformācija ;) Pēdējo reiz jaunu auklu sagandēju pirms pāris gadiem, copi beidzu rudens vakarā, smidzināja. Un galvenais uzreiz pēc lielākas līdakas izvilkšanas, tas ir atstāju auklu uz spoles pamatīgi nospriegotu. Mājās ar noslinkoju un neiztinu žāvēties, tik uzliku uz plaukta lai pažūst diennakti. Nākamajā copes reizē zacepos aukla plīsa kā satrunējis diegs. Vēl variants kā atslābināt auklu ja nav iespēja to iztīt un izžāvēt. Pēdējo metienu izdara maksimāli tālu ar kādu atsvariņu bez āķiem, kaut vai pļavā. Pievelk ar kātu un ietin bez slodzes, lai aukla gultos uz kasetes maksimāli brīvi, bez nospriegojuma ;)

Sulla, 7.oktobris 2014, 21:02


Lai cik smieklīgi nebūtu, bet PE (polietilēns) kā materiāls pats par sevi ūdeni neuzsūc un nedeformējas, taču jo švakāks un nekvalitatīvāks tinums (mīkstāka aukla) jo vaiŗak mitrumam un kondensātam iespēja iefiltrēties starp tinumiem, attiecīgi deformējot struktūru.
Vot monoauklas materiāls samirkst un uzsūc ūdeni, attiecīgi arī jāžavē... Daudzi jau naizdomājas, ka tas nav hermētisks plasmasas diegs bet neilona striķa, tāda paša uz kā veļu žauj, dieziņš... tikai bik tievāks un caurspīdīgāks :) Fluorokarbons gan ūdeni neuzsūc, tam vispār tehnoloģiski praktiski nav nekā kopīga ar monoauklu, izņemot ārējo līdzību...
7.oktobris 2014, 21:52 | links
 
Mosca rotiņi ir veikalā sams uz Pērnavas ielas. Forša, maza bodīte.
7.oktobris 2014, 21:43 | links
 
Vai kāds nav lūdzu pamanījis kur Latvijā var nopirkt MOSCA rotiņus?
Agrāk laikam bija Gardā,tagad vairs nav.

andis47, 7.oktobris 2014, 18:32
aha, es ar to pamanīju, kad Gardā pazūd.. dikti labi rotiņi. mans favorīts sudraba lapiņa ar zaļo serdīti.. bet kur lai dabū!?

mjuniors, 7.oktobris 2014, 21:06

Varbūt kāds ir pamanījis internetveikalos?
7.oktobris 2014, 21:24 | links
 
Vai kāds nav lūdzu pamanījis kur Latvijā var nopirkt MOSCA rotiņus?
Agrāk laikam bija Gardā,tagad vairs nav.

andis47, 7.oktobris 2014, 18:32

aha, es ar to pamanīju, kad Gardā pazūd.. dikti labi rotiņi. mans favorīts sudraba lapiņa ar zaļo serdīti.. bet kur lai dabū!?
7.oktobris 2014, 21:06 | links
 
Nu kā aukla žūstot saraujas, kā jebkurš sintētisks materiāls. Tas var likties neticami, it kā pēc loģikas ūdeni jāuzsūc dabiskiem materiāliem, bet tā nu tas ir. Ja to pēc copes slapju atstāj uz spoles kasetes, tā žūst un saraujas un notiek šķiedru deformācija ;) Pēdējo reiz jaunu auklu sagandēju pirms pāris gadiem, copi beidzu rudens vakarā, smidzināja. Un galvenais uzreiz pēc lielākas līdakas izvilkšanas, tas ir atstāju auklu uz spoles pamatīgi nospriegotu. Mājās ar noslinkoju un neiztinu žāvēties, tik uzliku uz plaukta lai pažūst diennakti. Nākamajā copes reizē zacepos aukla plīsa kā satrunējis diegs. Vēl variants kā atslābināt auklu ja nav iespēja to iztīt un izžāvēt. Pēdējo metienu izdara maksimāli tālu ar kādu atsvariņu bez āķiem, kaut vai pļavā. Pievelk ar kātu un ietin bez slodzes, lai aukla gultos uz kasetes maksimāli brīvi, bez nospriegojuma ;)
7.oktobris 2014, 21:02 | links
 
Sulla> Kāpēc zaudē izturību? Kāda atšķirība, vai aukla izžūst uz spoles vai iztīta? Izturība ir arguments...
7.oktobris 2014, 20:53 | links
 
Visvairāk auklu bojā tās žūšana uz kasetes, pamatīgi zaudē savas labās īpašības, īpaši izturību ;) domāju ir vērts patērēt 10min pēc copes lai izžāvētu, citādi sanāk ka nopērc dārgu auklu un jau pēc vienas copes reizes to pataisi par videvēju vai lētu mēslu.
7.oktobris 2014, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager