Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Mistrall champion line 0.4 vai 0.45 polniigi pietiek, lai izvilktu 4.3 kg lidaku, lielaaka uz dzivo nav bijusi, divnieces trijnieces, kad izvelku parsienu aaki un copeeju taalaak.
0.8 ir par daudz, tad labaak vieglu metaala pavadinu.
16.marts 2012, 10:31 | links
 
tu domāji 0,8 mm monofīlo???
16.marts 2012, 05:42 | links
 
Volframa pavadiņas ir ..uuuuds. Vienīgais, kur viņām esmu atradis pielietojumu ir asaru copei (ar izturību 5 kg)... Dzīvajam? Pēc pirmās copes ir kā saņurcīts....

Fluokarbons??? ....uuuuds.
1. viņas ir domātas zandartiem.
2. viņas ir pārāk cietas.
Paņems normāls kustonis un nogriezīs, ka nesapratīsi, kas notika.

Tad jau labāk 0.8mm auklu, kā te minēja.

Labākais, ko es patreiz esmu atradis - ir tādas foršas pavadiņas, mīkstumā vienlīdzīgas kevlaram, bet ar sīkām metāla dzīsliņām cauri. Mīksta, kalpo ilgi (spiningošanai pietiek ar trijām sezonā, četrām - braucu bieži). Vienīgais cena - trīs (vai pieci??) metri - padsmit latu. Toties - nevar pārgriezt pat ar nazi.

Par dzīvo - kad līdaka paņem, viņa pāris metrus noskrien un apstājās, lai sāktu puncītī stumšanas operāciju, kad zivtele ir sagriezta un sāk rīšanas procesu, viņa var palēnām sākt kustēties, tāpēc, lai neizrautu no mutes, nogaidu sekundes 10, pēc šīs kustības sākuma.tad jau ir garantēts, ka āķis būs tuvu kuņģim. Ja ir liels zemmēru skaits tajā rajonā, tad cērtu stipri ātrāk, lai nesatraumētu.
15.marts 2012, 20:22 | links
 
nevaru vien sagaidīt kad varēs sākt ķert zaļās kaut vēl nēsu štrumus sapircis)))
15.marts 2012, 13:59 | links
 
Nu es gan lietuju planas volframa pavadas tik nonemu nost karabiniti apkša un tad izveru cauri palielaku vienžubura āķi un lieta darita.Plus pirms pavadas uzlieku silikona stoperi attiecigajam auklas diametram un pavelku slidošo svinu ta lai zivtiņai ir kadi 50-80cm brivas auklas un viss strada ideali.Minuss tik tas,ka izvelkot lidaku parasti pavadiņa ir samicita,bet nu ta ka viņas nav dargas tad bieži var mainit.Gaidu parasti ap 1min,skatoties no situacijas.Pludu lieku nelielu ap 8-10gr slidošo.Sviniņu tā,lai lidaka nejūt ipašu pretestibu.Šī sistema man ļoti patik un ir rezultativa,jo lidakai neizraisa aizdomas.
15.marts 2012, 13:55 | links
 
pēc kara paliekam visi gudri)))
15.marts 2012, 13:44 | links
 
Peec katras liidakas neemiena reizes rezultatiivas vai nee es parsienu aaki, ja uz auklas ir rezami zivju zobu kodumi.
15.marts 2012, 13:41 | links
 
kad es iesāku ķert līdakas ar prastiem rīkiem un laika no kļūdām sāku mācīties es ar netaisiju vaļā lociņu līdz ar to līdaka norāvās un aizkoda Fluorocarbon pavadu zālēs sapinās kā rāvu tā pavada aizkostā pātrūka. un no tā laika izpīpeju lociņu vaļā turēt .......
15.marts 2012, 13:04 | links
 
Man arii locins ir atliekts, lai liidaka nesajuut pretestiibu.
15.marts 2012, 12:27 | links
 
Uz dzīvo sēžu gadus 15 un parasti daru tā, spolei lociņu atstāju vaļā, kad pludiņš nogrimst gaidu lai aukla sāk sprigoties un tikko sāk tīties nost no spoles, lociņu ciet un cērtu. Vēl neviena shoda nav bijis. :)
15.marts 2012, 12:23 | links
 
Piemineesu vel, ka dziivjai zivtinai aaki lieku caur naasi un izduru caur apkszokli, taa vina dziivo ilgaak.
Vardu sakot laimes speele, ar pieredzes noskanu!
15.marts 2012, 12:15 | links
 
vārdu sakot tas viss ir viena laime spēlīte
15.marts 2012, 12:07 | links
 
Liidaka panemot dziivo paskrien saanis, apstaajas un tikai tad saak groziit zivtinu un norij to, vismaz 20 sekundes jaagaida, lai neuzrautu no mutes, gadaas, ka lidaka sajuutot aaki izplauj dzivo, ja gaida pailgu, kaa jau teicu viss atkariigs no dziivaas!
15.marts 2012, 12:02 | links
 
skaiti līdz 10 un cērt tās tik manas domas
15.marts 2012, 11:54 | links
 
kad pluds pazuud zem uudens,tad notiek tas kas video,kad liidaka ir ierijusi,vinja saak vilkt prom,parasti ljauju veel kaadu metru pavilkt,tad seko piecirtiens.....nevis peec kaut kaada laika apreekjina.....
15.marts 2012, 11:42 | links
 
Fluacarbon mēģināju arī es , man nepatika .
15.marts 2012, 11:36 | links
 
Meiginaaju fluacarbon pavadinu arii es man vina likaas par cietu, zivtinai gruti staigaat, atraak nogurst.
15.marts 2012, 11:33 | links
 
Es metāla pavadiņu arī nelieku , tā vietā izmantoju 0,8 mm monofīlo auklu , 5 gadu laikā , pagaidām vēl ne reizi nav pārkosta , bet manuprāt cope uzlabojās , salīdzinot ar jā izmanto metāla pavadiņu .
15.marts 2012, 11:29 | links
 
labāk ka vēlāk nekā pa ātru piecirst)) pavadu Fluorocarbon
15.marts 2012, 11:26 | links
 
Isi par savu makskeri uz dzivo: aukla 0.40mm, slidosais pludins no 8 lidz 12gr, svinins par 2-3 gr mazaaks par uz pludina noraadiito, pats galvenais, ka makskereeju bez metaala pavadinas, aakis vienzubura owner.
Es dziivo zivtinu laizu virs grunts pus metru, kad notiek cope gaidu atkariibaa no zivtinas lieluma no 30 lidz 60 sekundeem.
Gadaas, ka liidaka nokoz, bet tas sezonaa ir vienu, vai divas reizes, bet liidaku copes ir daudz vairaak nekaa buutu metaala pavadina.
15.marts 2012, 11:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager