Pludiņi - Floats

tuvaka laika vajag iepirkt pludus. patreiz visi ir no SALMO un tikai viens DAM. kadas firmas pludus pasi lietojat? vai ari cena izsaka visu... . nav jega parmaksat par firmu.
12.jūlijs 2012, 12:56 | links
 
Es tev ietiektu vēl aiziet uz Milo, kas ir uz Bruņinieku ielas. Man patīk pludi, kas tur tiek tirgoti - cena līdzīga, bet kvalitāte šķiet biki labāka... Salmo ir lietas, kas ir baigi ok priekš savas cenas, bet nu ir lietas, kuras es labāk pērku citur :).
12.jūlijs 2012, 14:54 | links
 
pludam svarīgāks par cenu un brendu ir pielietojums :), visām firmām ir tautas un ir profesionālie pludi, Latvijā reāli no lielajiem brendiem ir Milo, Colmic, Sensas, bet arī tur ir 50/50, akli pirkt brendu nedrīkst, ir ļoti labas pro sērijas arī Salmo , ir poļu Ekspert pludiem izcilas sērijas
Slimakajiem sportistiem, arī man tajā skaitā majās stāv pa 300-400 simti pludiņu :):):) un nav ko pie makšķeres pielikt :):)
ja runa iet par vagleriem, tad tikai lielo firmu vaglerus, nevar labs vagleris maksāt zem 5ls, bet tas ir to vērts
12.jūlijs 2012, 15:15 | links
 
:):):) - NG-NG - labi pateici par tiem 300-400 pludiem :)...
12.jūlijs 2012, 15:23 | links
 
kada ir ta butiska atskiriba starp tautas klases un pro/expert pludiem? vini ir no cita materiala? labakas kvaliates un izturigaki? labak lido?
12.jūlijs 2012, 15:37 | links
 
materiāls, krāsojums, lakojums, furnitūra, bet vispār jau pludiņš, tāpat kā āķis, svins, aukla ir izejmateriāls, kurš iet kā maize, tie dārgakie sporta pludi notiekti nav tie izturīgakie , beet tie ir precīzi un vienkārši smuki :):), pludiņi vienkārši ir jāmīl .... :):)

bet ja tu domā, ka nomainot pludiņa firmu tev zivis saks savādāk ķerties, tad .... :), gribētos saprast iemeslu kapēc vispār saki aizdomāties par maiņu, tātad kaut kas neapmierina esošajos, kas tas ir ????
12.jūlijs 2012, 15:49 | links
 
Man pludam galvenais noteikums - lai nebūtu no koka. Ne uz firmu, ne cenu neiespringstu.
12.jūlijs 2012, 15:52 | links
 
nevis mainit, bet piepirkt klat, jo jutama dala ir 4upa. laiks kadus 10-20 iepirkt, bet nezinu, vai iet un nemt tos pasus vecos/zinamos, vai ari ir verts pameklet kadas citas firmas. varbut bus izturigaki, krasainaki un spilgtaki. par krasojumu - SALMO pludiem tas ir 'sudigaks', jo biezi vien blakus keksam tas pluds vakara puse spid spilgtak. ;) ka ari SALMO pludiem ta isti neredzu nevienu pludu, kur butu stripains krasojums. manam vienigam DAM tas stripas ir loti daudz - erti. :)
12.jūlijs 2012, 16:04 | links
 
:):) nu ja, ja gribi strīpainus un spīdīgus :), tad ir skaidrs par kādiem pludiem iet runa :)::), izturīgāki varētu būt daži Ekspert pludu modeļi, pats no Salmo pludiem izmantoju tikai pro sērijas pludus, tur ir izcilas krāsas-redzamīgas sarmanīgās antenas, beet mēs jau pašā sakne runājam par dažādām sērijām un formām :). Noteikti vajag pamainīt un paņemt ko jaunu, noteikti, lai neieslīgsti rutīnā :), bet strīpas un pludu redzamību var krietni uzlabot, ja somā līdzi ir baltais korektors un melnais, ūdens izturīgais marķieris
starp citu vairumā gadījumu melna antena ir redzama krietni labāk, ja vēl malns ar baltu apakšā (pacēlieniem), tad ir tuvu ideālam, par pludu pielāgošanu konkrētiem apstākļiem noteikti nevajag aizmirst, iespējams, ka ļoti daudzi copmaņi nenovērtē pluda nozīmi copē, nemaz jau nerunajot par pluda pareizu izsvarošanu u.t.t. :):).
Laikam var redzēt, ka tā ir mana mīļākā tēma, pēc barībām, pat uznāca ideja, ka augusta CL jauztaisa liels pludu raksts .... :):):)
12.jūlijs 2012, 16:19 | links
 
paldies NG. bus tomer javelta laicins jauno pludu iegadei. vajag gan spilgtakus, gan stripainakus. par tiem markieriem. vajag uzreiz atrast gatavus, jo kepaties ar krasosanu kaut ka negribas. :(
12.jūlijs 2012, 16:23 | links
 
Man īstenībā arī bija tāda pati problēma, ka pludi diezgan ātri juka ārā - Salmo zaļie straumes pludi. Galvenokārt plēsa ārā no korpusa metāla cilpiņu (caur kuru iet aukla) un tad ķebriku, kas iet cauri pluda korpusam. Tad bija jālīmē utt... Vispār pludi patika, bet tāds kreņķis bija, tāpēc pamēģināju līdzīgus Milo pludus. Vēl jau grūti patiekt, neesu tik daudz ķēris kā ar Salmo pludiem, bet nu pagaidām nevaru sūdzēties. NG-NG piedod par nelielu antireklāmu Salmo. Kā jau teicu, ir lietas, kas ir ļoti ok, bet nu ir lietas, kas var būt būtu uzlabojamas.
Rakstu par pludiem ļoti gaidīšu...
12.jūlijs 2012, 16:38 | links
 
Tevis mineetie zalie ir mani miiljaakie pludi :):), prieks kam tu ver auklu caur metaala cilpu, ja tur ir kembriks, kas iet cauri korpusam ???? Vai nu vai nu, bet lai nu paliek :):)....
12.jūlijs 2012, 20:03 | links
 
es tos pludus izvaroju nopeerkot - kuri ljaujaas:), sapraata robezhaas izloku, izgrozu - biezhi vien tad defekti izlien, un ar aatro liimi piekjeru, lai copes laikaa mazaak paarsteigumu buutu, muusu ciemaa neredzu shkjirbu starp pludiem - salmo, streem, jaxon vai citi - kaites visiem apmeeram 1naadas
12.jūlijs 2012, 20:18 | links
 
Es lietoju Expert, Sensas, Larus ,Wir un Wels pludinus - par tiem varu teikt tikai labaako.
Par Salmo pludiniem varu teikt tikai to, ka s--īgi vini ir- nopirku vienu , kurs bija 2gr un peec copes laka nogaaja nost , taa nav vieniigaa prece , kas pat par leetu naudu neabilda savai kvalitaatei.
Taapeec ari Salmo veikalaa peerku tikai taarpus.
Nekaa personiiga tikai pieredze.
13.jūlijs 2012, 21:56 | links
 
Šodien nopirku caurspīdīgos pludiņus 2 veida, viens takā normāls taisns pludiņš un otrs takā bumba. Doma uz dzīvo ar viņiem sēdēt, bet kāds man var pateikt, kā es redzēšu copi vispār tam caurspīdīgajam burbulim ? Viņš ir caurspīdīgs, un es tak neredzēšu vispār viņu tur ūdenī, ja būs nelieli vilnīši, nu tā vismaz man liekas. nevajag viņam kaut kādu antenu ar ķīli piestiprināt papildus, vai kā jūs darat ? Un vēl. es tā saprotu ka viņam ir jālej ūdens iekšā, pareizi ?
14.jūlijs 2012, 18:09 | links
 
Sveiki,
Kāds pludiņs ir vislabākis ,makšķerējot ezerā baltās zivis, ja parasti ir viļņi lieli??
3.februāris 2016, 14:28 | links
 
es tik zinu to kad poļu ekspert pludi ir labi,jo pēc vimbu sezonas pat nav izjukuši,ne cilpas lien ar it nekas,tākā copēju ļoti bieži un tie vēl nav sadalījušies
3.februāris 2016, 14:49 | links
 
kādu krāsu izmantot pludiņiem?
kur tādu nopirkt?
interesē spligti oranžā.
11.jūlijs 2017, 20:07 | links
 
Man īstenībā arī bija tāda pati problēma, ka pludi diezgan ātri juka ārā - Salmo zaļie straumes pludi. Galvenokārt plēsa ārā no korpusa metāla cilpiņu (caur kuru iet aukla) un tad ķebriku, kas iet cauri pluda korpusam. Tad bija jālīmē utt... Vispār pludi patika, bet tāds kreņķis bija, tāpēc pamēģināju līdzīgus Milo pludus. Vēl jau grūti patiekt, neesu tik daudz ķēris kā ar Salmo pludiem, bet nu pagaidām nevaru sūdzēties. NG-NG piedod par nelielu antireklāmu Salmo. Kā jau teicu, ir lietas, kas ir ļoti ok, bet nu ir lietas, kas var būt būtu uzlabojamas.
Rakstu par pludiem ļoti gaidīšu...

johanson, 12.jūlijs 2012, 16:38

Pievieojos, vizuāli Salmo pludi ir acij tīkami, bet ja runa par ,,izturību,, žēl sabojāto copju.
11.jūlijs 2017, 21:26 | links
 
nu vismaz kāds pasakiet, ka nagu laka ir ok...
11.jūlijs 2017, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager