Zivju mazuļi

Vajag zivju mazuļus!
Tad jau sienāzim būšu labi izracis dīķi ja nesmok ziemā, bet tādu seklu līcīti ap 1m. dziļumā nenāktu par skādi tev uztaisīt . Kā jau pareizi raksta Griezējs vajadzīgs ir silts līcītis kur patrīties un arī dziļumi , bedres kur padzesēties. Jā un tie seklie līči jātaisa 1-1.20 m. dziļi ,pie zemākā līmeņa lai baigi nesaug zāles.
22.marts 2010, 23:04 | links
 
Mr. Sienaazis, lai karpas nārstotu, tur smalki jābūt. Viņām siltu h2o tai lietai vajag. Kautkur lasīju, ja grib lai viena dīķa sistēmā isnārstotu, tad dīķa ziemeļu galam ir jābūt seklākam.
Ziemeļu galam tāpēc, ka saule pie mums pa dienvidu pusi staigā, tādējādi ziemeļu galu vairāk apsīd un tur h2o labāk sasilst. Un vēl tam dīķim lielam jābūt.
Vispābā, tās tik manas domas. Spečuki moš ko citu ieteix.
22.marts 2010, 17:36 | links
 
Einār, ko biji domājis ar grunts profila izveidi?

Es kad raku, neko īpaši nedomāju, izraku bedri 25*40 m, dziļākā vieta apm 3, varbūt bik vairāk, viens krasts nedaudz seklāks.

Šī jau ir otrā ziema, un nevienu brīdi nav bijusi novērota zivju slāpšana. Ir karpas, asari, pāris līdakas, daži zandarti, vairāki līņi, karūsas, masu veido brekši.

Labprāt uzklausītu info par dīķa pareizu ierīkošanu, šī tēma allaž sirdij tuva, kā nekā zeme vēl ir un nākotnē gribētos izrakt ko krietni lielāku.
22.marts 2010, 14:17 | links
 
France. Dīķis vai tavā gadījumā ezers ir smalka lieta , un viss jau sākas rakšanas procesā , ir jāveido grunts profils ja tā nebūs tad nākošā šāda ziema daļu zivis pieveiks. Un ar to arī jāsāk pareizi jāizrok. Pateicoties pareizai grunts profila izveidei savā dīķī pa visām šīm ziemām nav bijuši zivju zudumi. Jau trešo gadu karpas nārsto uz nebēdu un vēži arī. Tā kā ja kas interesē šo to varu pastāstīt par dīķsaimniecību.
21.marts 2010, 01:58 | links
 
france
Paskaties šeit.
fishing.lv
13.marts 2010, 01:10 | links
 
nav par ko:C;C;C
12.marts 2010, 23:36 | links
 
Paldies,kaats.
12.marts 2010, 17:47 | links
 
france, šeit tev sakarīgu neviens nepateiks, jo vairākums no esošiem ir makšķernieki, kuriem nerūp dīķu ekspluatācija. Ko varu ieteikt, ieej www.zive.lv, tur ir zivjaudzētāvas sadaļa, ir arī telefoni, jautā tur zivkopim, cenas arī tur ir sakarīgas. Lai arī ir avoti, gultni jāpadziļina vismaz uz 2M. Arī bez zivju nelaišanas tās tur savairosies, ar pīlēm u.c. ūdensputniem, bet, bez iejaukšanās, tu nevarēsi regulēt to procesus. Dīķsaimniecība, tā ir "smalka" nozare, kur notiek likumsakarības un pavirša, jeb neprofosionāla darbība tajā, rada tikai liekus izdevumus. Lai veicas
12.marts 2010, 17:25 | links
 
Sveiki. Ļoti pateicīgs būtu,ja kāds man varētu pastāstīt par zivju laišanu dīķī-ezerā.
Šobrīd vēl turpinās padziļināšanas darbi,bet uz pavasara pusi viss tiks pabeigts. Ūdenskrātuve 8 ha.Pirms rak;sanas auga ciet un dziļums bija ap 0.5-1,0 m. Bija ļoti daudz līņu un līdaku. Pēc līmeņa samazināšanas maluzvejnieki padarīja savu.....
Vai kāds var pateikt,kādas zivju sugu kombinācijas var laist iekšā un kad?Nezinu īsti arī kur meklēt zivis. Sava kapeiciņa pie dvēseles ir.Ūdenskrātuvei cauri tek neliela upīte,bet ir meniķis u.t.t.Ir arī daudz avotu.Nevēlos sākt tirgot izadzētās zivis-tas viss paša un draugu priekam.Līdakas,līņi,brekši taču sadzīvotu vienuviet. Gan jau asari un raudas arī saradīsies . Kādreiz bija daudz ruduļu.
Nu pastāstiet man kaut ko.
12.marts 2010, 16:54 | links
 
Paldies, noteikti nelaidīšu, man tāda doma pat prātā neienāca :D
9.jūnijs 2009, 14:10 | links
 
Evardson.,Dieva dēļ nelaid uzreiz karpu dīķī arī līdakas. Tā ir baigā zaraza,izēdīs tukšu dīķi. Reiz ciems bija izdumājis uztaisīt lielo biznesu.Kārtīgā dīķī ielaida daudz forelītes.Lai labāk augtu ielaida klāt līdakas.Ir dzirdēts ka līdaka trenkā karpiņas un tās labāk barojas.''''muļķības''''. Pēc vairākiem gadiem laida večus pa naudu uz lielo foreļu copi.Bet,ķērās tikai līdakas. Uz šlieku,uz mīklu uz visu ko. Tā lūk ir ar tām līdakām. Lai veicas!
9.jūnijs 2009, 09:08 | links
 
Orests. Skaidrs, tas tiešām bija izsmeļoši.
uzzināju patiešām ko jaunu arī par karpu audzēšanu,
tas man noderēs, kā jaunam zivjkopim :)!
7.jūnijs 2009, 16:40 | links
 
No zive.lv,kā pasūtīt zivis:
# Papildus informācija par zivju pasūtīšanu un iegādi pa tel. +371 67147040
# Jautājumi par zivīm - zivkopim Imantam pa tel. 26416445
6.jūnijs 2009, 22:23 | links
 
Evardson...neder tev mans padoms,derēs citiem.Udens temperatūrai jābūt 17 ,18,grādi. Vispār jau karpu nārstam ierīko speciālus dīķus.Tie stāv tukši,tikai uzpludina uz nārsta laiku. Septiņus gadus nostrādāju pa karpu dīķiem, tapēc arī zinu kas un kā jādara. Vienkārši gribas lai Latvijā būtu vairāk karpas. Ļoti daudz ir dīķi kur iekšā ir lielās bet mazās nav.Protams vecos dīķos tas nārsts nebūs tik produktīvs,bet mazuļi būs.Es tā pamāciju Naukšēnos vienu saimnieku un mazās karpiņas bija ka biezs. Internetā tak noteikti var atrast kur nopirkt mazuļus.
6.jūnijs 2009, 19:48 | links
 
evardsons.interesējies www.zive.lv
6.jūnijs 2009, 17:45 | links
 
Orests. Laikam nesaprati man jau nav to karpu dīķī, tādēl es te rakstu, lai kads varētu man pateikt kādu zivsaimniecību kur audzē karpu mazuļus! Pirms raksti atbildi izlasi kas ir rakstīts :D
6.jūnijs 2009, 16:24 | links
 
a kā es varu dabut tādu ūdens temperaturu kas patiik karpām?
6.jūnijs 2009, 15:44 | links
 
Ja nebūs pareizā ūdens tempratūra neviena karpa neiznārstos.
6.jūnijs 2009, 13:31 | links
 
A karpas Parastajos dīķos ari narsto vai tikai specialos dīķos?
6.jūnijs 2009, 12:59 | links
 
Tagad ir pēdējais laiks,jo šur tur jau karpas nārsto.Lai veicas dīķu saimniekiem!
6.jūnijs 2009, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager