Brekši

Tie nav brekši :))) Tie ir breksēni. Man vaig tādus ko kūpināt :)) Gauja nav tas upskur brekšus ķert.Man ir citas vietas.
16.maijs 2011, 17:51 | links
 
Tā nu apmēram viņš ir...:D
16.maijs 2011, 17:40 | links
 
CHAU Brachin:)
Gaujaa pashlaik brekshi jem nejeegaa!:))
16.maijs 2011, 17:38 | links
 
Nevar tikai paļauties uz barību. Ja zive ir apakšā - viņa ēdīs un cope būs. Pērku tās barības tikai ja nav laika pašam taisīt(bet tā ir visbiežāk ). Atkarīgs ar no ūdens temperatūras uttttttt. Saraksties ar NG paņem vectēvu receptes - un ja tad nav cope tad viņas vienkārši nav. Uz breksi eju varbūt 1x gadā - tad ar vāru putru,vai parasto zivju kombikormu nemaisot ne ar ko ,ņemu piedevas līdz un miksēju ūdens malā.Tikai tad kad dažas dažādas bumbas ir iepidžinātas ar noteiktu intervālu var piefiksēt kāda šodien viņām ēdienkarte labāk patīk. Vairāk orientējos līņu piebarošanā - tie ventilatori man patīk. Citreiz nostrādā ka piemaisu biezpienu(tas visvairāk viņiem patīk),bet kad ūdens paliek siltāks vienmēr strādā grauzdētas samaltas(maļu kafijas dzirnaviņās) linu sēklas (pērku tikai aptiekās). Ēsma sanāk 4x lētāk kā bodē pirkt -ja pa naudiņām iet runa.

Bt ja laiž plezīrā tad pofig - ieej bodē - paņem pačku ,samaisi un varbūt būs,,,varbūt nebūs :)))
Ja gribi piebarot konkrētu zivi - specializējies uz to un taisi pats barību .
16.maijs 2011, 17:30 | links
 
Nav gluži tā ka spriežu pēc vienas vai 2 reizēm, bet pastāstīju tikai par visizteiktāko gadījumu, kad acīmredzami Salmo barība pilnīgi un galīgi nestrādāja. Pieļauju arī domu, ka nemāku ar to strādāt, tāpēc diskusiju iesāku, varbūt kāds var padalīties ar savu pieredzi... Galu galā neviens netiek spiests pirkt dārgāku barību, vai ne? Katram ir savs viedoklis un tas ir labi - labprāt to arī dzirdētu. Paldies komentētājiem!
16.maijs 2011, 17:10 | links
 
Johanson, tu spried par produktu, paprovējot to tik pāris reizes ?

Ieteiktu pakonsultēties ar NG ko, kā, kādai zivij taisīt un tev būs krietni vien patīkamāk braukt pie ūdens copēt.

Un par dārdzību, krējums taču ar 25 % maksā lētāk nekā 35 %, bet gsršīgi abi divi, tikai katrs savai reizei.
16.maijs 2011, 16:37 | links
 
Sensas ir vismaz 2x dārgāka - tas gan, bet kāda jēga pirkt barību, kura nestrādā? Tikai, lai sirds būtu mierīga, ka kaut ko esi ūdenī iemetis? :)
16.maijs 2011, 16:32 | links
 
johanson, a kas tur bij ar tām barību cenām?:)
16.maijs 2011, 16:25 | links
 
Sākumā laikam būs jāatvainojas Normundam Grabovskim par antireklāmu, bet man arī Salmo barībām nav lielas ticības. Varbūt esmu mudaks, kā NG teiktu, bet prakse rāda ka labāki rezultāti ir ar Sensas barībām. Ja nejaucu Salmo barībai klāt Sensas, tad rezultāti ir diezgan švaki. Praksē pārbaudīts. Vienreiz copēju Buļļupē - nekāda diža cope nebija, bet pa kādai zivtelei izvilku. Ķēru ar Fīderi - barotavā Sensas + Salmo (vairs neatceros, laikam breksis) barība. Vienā brīdī biezās sagatavotā barība, nācās jaut no jauna - palika tikai Salmo. Copi kā ar nazi nogrieza. Tas pats nesen novērots arī līņu copē. Lai piedod man barības ražotāji un idejas tēvi, bet tāda ir mana pieredze ar Salmo barībām...
16.maijs 2011, 16:11 | links
 
Sveiki. es 1 maijā biju makšķerēt ezerā vējš bija ļoti liels tāpēc nolēmu ka neka laba nebūs neņēmu labo barību bet paņēmu lopbarības miltus kas mājās bija sajaucu ar karstu ūdeni. smarža nebij cilvēka degunam tīkama. aizgājis ap 9 no rīta piemetu savu barību un pasēdēju 2 stundas nekā laba nebija. viļņi tādi ka copi nevarēja redzēt aizgāju ar domu ka atnākšu vakarā ar veikala barību salmo breksis. vakarā viļņi tāpat bija lieli bet kad saule jau norietāja tika daži 20 cm breksēni un 3 pus kilo breksēni kad zivis tika iztīrītas visām bija pilni vēderi ar miltiem bet salmo brekša nebija. miltos bija samalti kvieši rudzi un kautkas no rapšiem.
16.maijs 2011, 15:34 | links
 
Kilka,Tev cūkgaļa - protivpokazano. Ainci,vari nejaukt ne ar ko,galvenais -uzbriedini un nepārvāri,lai putraimi nelīp kopā.Var arī aromātam pievienot kādus atraktantus,to jau tagad papilnam.Krievu laikos jau nekas tāds nebij ,tad izlīdzējās ar dažādiem dabīgiem augiem,kā kaņepes,ķimenes,saulespuķes, anīss utt.Tagad jau viss pakļauts biznesa interesēm...
14.maijs 2011, 17:49 | links
 
es nopirktu sivēnu ;)
14.maijs 2011, 16:24 | links
 
bet ar ko kopā tās grūbas ir jājauc? recepti man vajag. :) Par to kad ir smaga barība pats zinu. :)
14.maijs 2011, 16:09 | links
 
Kādēļ gan nē?Kādreiz ar grūbām pamatā arī baroja,tikai tas jādara laicīgi, 1-2 dienas iepriekš.
14.maijs 2011, 16:05 | links
 
Vāri putru un būs vakariņas. Manuprāt grūbas barošanai ir par smagu barība, uz āķa var likt bet barot nē.
14.maijs 2011, 15:58 | links
 
Varat ieteikt ko es varētu pagatovot no gūbām?
Ļoti daudz sakrājušās mājās un tapēc varētu lietderīgi izmantot.
14.maijs 2011, 15:32 | links
 
guga ,pagājušo nedēļ esot baigi ņemis,tagat esot pierimis ,tikai pa kādam trāpoties..
12.maijs 2011, 20:07 | links
 
sveiki,vai ir kāda informācija par to kā ķerās brekši zvārtavas ezerā?
12.maijs 2011, 16:51 | links
 
Kā ir ar brekšiem Daugavā pie Jēkabpils??? Ir doma brīvdienās pasēdēt uz fīderi
11.maijs 2011, 16:49 | links
 
Vakar biju Daugavā, man nekas kolēģis tieši 1 kg breksi dabūja ... :)
10.maijs 2011, 10:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager