Par un ap ūdām

Arī intersanti, padomju laikos ūdeņi bija daudz netīraki, nekāda principa "noķer un atlaid "nebija, visi ņēma tik cik varēja paņemt, bet zivju bija daudz vairāk.
Pie tam tā izrunāšanas par "gaļiniekiem" ir gluži nevietā, un līdaka jau nav tā zivs kas būtu īpaši jāsaaudzē.
Ir redzēti Skandinavu video, kur vietējie skalda uz nebēdu zandartus, uz cilvēku vismaz padsmit gabalus varēja redzēt.
Ir likums kura vis ir stingri aprakstits, ko var , ko nē, ja pēc tā vadās tad runas par 'gaļiniekiem "ir pilnigi nevietā ( tiesa kā jau šeit minēja likums nav vienlīdzīgs visiem ).
5.decembris 2010, 18:11 | links
 
''Šlangas'' tipa ūdu lietot nedrīkst, ūdai ir jābūt redzamai !!

karpa > ūda jau nu nav tas copes rīks ar kuru var kāst !! Ķer un atlaid metodi var darīt vai nedarīt AR jebkuru makšķerēšanas rīku.!!
5.decembris 2010, 18:02 | links
 
viena vai divas ūdas ir OK.
5.decembris 2010, 17:55 | links
 
Mani sauc Ozolisch un es lietoju ūdu (1gab). Nenosodiet mani. Šodien uz ezera sākās diskusija par to ar kāda veida ūdām drīkst. Veči saka ka jābūt karodziņam vai pludam, savādāk inspektors varot "paimeķ". Vai drīkst lietot "šlangas tipa" ūdu?
5.decembris 2010, 17:51 | links
 
nu nez,nez ja visi sāks mēmi kāst un nebūs neviens,kas 'piekops noķer un atlaid pricipu ,tad būss pilnīgā dirsā.
5.decembris 2010, 17:49 | links
 
Karpa , tāpēc arī saku ka atbalstu pilnīgi visas metodes , jā banānrepublika , tad banānrepublika - visiem ! Kāpēc piekrastes zvejnieks jūrā , kad laši jau sen ir upēs , nevar tīklus vispār likt jūrā , bet upē kur tie laši sanāca nārstot , daži var kāst cik vien vēlās un centrāltirgū tirgot kā ,, balto lasi ,, .
5.decembris 2010, 17:41 | links
 
Tas tāpēc,ka dzīvojam banānrepublikā.
5.decembris 2010, 17:28 | links
 
Nesaprotu par ko jūs tur ņematies ??? Ka senā Romiešu paruna "Bargs likums, bet likums".Ja jau reiz noteikumi atļauj ūdas tad tajā nav nekā nosodāma. Nesen skatijos "Ohota i ribalka " tur smuki rādija kā Krievijā "gluhaja ziemā " copeja ar piecām ūdām kas viņiem ir atļauts.
P.S. Pēc raidijuma eksperta rādītā "gluhajā ziemā " līdakas nāk ārā uz meldriem baroties.
5.decembris 2010, 17:26 | links
 
gintsgg > :) :) nedaudz paskarbi nu ,bet tuvu tam !!!
5.decembris 2010, 17:25 | links
 
Karpa , nav svarīgi cik ir ūdenstilpnes LV , svarīgi ir tas , kāpēc daži ir vienlīdzīgāki par pārējiem , kāpēc vieniem ir lašus jāsaudzē , bet citi nārsta laikā var viņus kāst ?
5.decembris 2010, 17:24 | links
 
gintsgg vienīgā ūdenstilpne Latvijā nav Daugava. Liekas tu tāds pieredzējis vīrs. Nu necienīgs tavs komentārs.
5.decembris 2010, 17:18 | links
 
V . S . O . P

Nu protams , ar ūdam var izķert visas zivis , Daugavas tīkliniekiem nabadziņiem nekas nepaliks pāri , ko tad ? Es zinu vienu otru , kuri tos tīklus liek Daugavā , ka tikai nabadziņi neizput . Kamēr tīkli Daugavā ir atļauti , atļauts ir viss , un runāt par kaut kādiem galeniekiem ir vairāk kā neētiski ! Gribi runāt par galeniekiem , izcel viss pirms tīklus no Daugavas . Kamēr stāv tīkli Daugavā , uzskatu par labu esam visu , ūdas , šņores , zaķiduškas , nelegālos tīklus un jebko , ar ko var legalo tīklinieku lomus samazināt kaut par vienu zivi .
5.decembris 2010, 17:12 | links
 
V.S.O.P > ''Ūda ir badakāša(gaļenieka) vizītkarte''

Es pie Tava citāta varētu daudz un dikti oponēt ,it sevišķi par ezeriem un ezeriņiem kur dominējošā zivs ir rauda ,asaris, līdaka un līnis ,bet lai nu paliek,katram savs viedoklis !!!
5.decembris 2010, 16:50 | links
 
nu jau, nu jau...vārdus un tel nr taču tikai uz tīkla bojām raksta :))
5.decembris 2010, 16:42 | links
 
V.S.O.P,nu Tu dabūsi "iekšās"!;))
p.s.manam kaut kur līdzīgas domas,bet katram jau savs...
5.decembris 2010, 15:30 | links
 
Ūda ir badakāša(gaļenieka) vizītkarte.
5.decembris 2010, 15:22 | links
 
Usi , no Tava komentāra var izsecināt ka , pie Tevis pārdošanā ir tikai trīskaji un ar vāciņu nemaz nav un tuvākā laikā arī nebūs . Redzi ne es viens gribu mainīt .
5.decembris 2010, 15:13 | links
 
usi!
;)))
5.decembris 2010, 14:45 | links
 
Trijkāju ūdas man 3.riez ir apsitas otrādi un ja nebūtu tuvumā ,būtu čau... ,ja vēl iesalst ,tad neko ,bet atkusnī, nu nezinu doma ir mainīt, vienīgas labums -kompaktas !!
5.decembris 2010, 14:38 | links
 
es šorīt redzēju patrolu grāvī, šis džips ir sūds, nekam neder:)
5.decembris 2010, 13:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager