Netradiconālas palīgierīces copē. Jauni copes veidi.

Latvijā mēs pieturamies pie tradīcijām bet pasaule ļoti ātri griežas un attīstas un tai līdzi cope .
Vardes man būs,kuģītis ar,mīkstais poperis jau ir . Nestrīdēšos ,katram savs funktieris. Uztaisīju šo sadaļu ne jau lai kasītos. Lai saprastu vai priekš manis kas ir brīnums varbūt kāds jau sen to izmanto :) Šie spinnerbaiti un buzbaiti ir pilna pasaule ,laikam pat esmu redzējis Salmo bodē .Bet ko tas māneklis dara un kā zivs reaģē to nezinu. Tāpēc prasu . Ja kādam nav grūti un ir izmantojis -padalaties pieredzē.
15.marts 2016, 16:23 | links
 
Vēl mani interesē tas ko tu Ginča teici par to propelleri kas augšā griežas un apakšā tāds mudžeklis velkas. Traki populārs ārzemēs,Kādi tev rezultāti un izjūtas ??
Tu domā šo :


Vai šo :



pirmais ir spinnerbait ,otrs buzzbait . Arī šie man liekas briesmoņi. Bet interesanti .
15.marts 2016, 16:17 | links
 
Nu nē, pavasarī, kad sāk manīt īstās vardes, tad silikona varde pa seklumiem ir māneklis Nr. 1, ko pārbaudīt.
15.marts 2016, 15:59 | links
 
Priekš manis un vēl dažiem tūkstošiem tas ir jaunums . Padalies Mefisto ar savu pieredzi .

Bralitis, 15.marts 2016, 13:27
15.marts 2016, 15:58 | links
 
Es arī brīnos , kas tas par jaunumu ? Sen tās vardes izmantoju , un sen vairs neizmantoju , nekādus īpašus rezultātus man viņas neuzrādīja , pa zālēm daudz labāki ir bijuši uz LJ pretzāļnieku tāda gumijas zivtiņa ar rotiņa lapiņu priekšā .
15.marts 2016, 15:12 | links
 
Priekš manis un vēl dažiem tūkstošiem tas ir jaunums . Padalies Mefisto ar savu pieredzi .
15.marts 2016, 13:27 | links
 
nu par taam vardeem tepat copeslietaas jau runaaja vismaz pirms gadiem 7iem.
15.marts 2016, 13:06 | links
 
Par tām vardēm ar āķiem mugurā. Man ir tāda DOIYO concept firmas ražojuma...Pāris copēs esmu mēģinājis ļoti aizaugušos pleķos, kur zāles ir noklājušas arī ūdens virspusi. Un mani ļoti pārsteidza, jo copes bija tiešām daudz, tikai mūsu līdakas uz tiem āķiem nesēžās :) Visu laiku paķer no apakšas vai kaut kā tā, ka āķi neiedurās, bet tā jau copes pastīties interesanti...

Hamurapi, 15.marts 2016, 11:27


Ja copes bij tad ārā var dabūt. Tā jau ir laba ziņa ka līdakām interese ir liela . Varbūt jāpiešaujas būs pie piecirtiena tehnikas ,varbūt papildus būs jāpieliek trijnieciņš. Re , vismaz vienam no 17000 šejieniešiem jau ir pieredze ar līdzīgu mānekli .
15.marts 2016, 12:50 | links
 
Par tām vardēm ar āķiem mugurā. Man ir tāda DOIYO concept firmas ražojuma...Pāris copēs esmu mēģinājis ļoti aizaugušos pleķos, kur zāles ir noklājušas arī ūdens virspusi. Un mani ļoti pārsteidza, jo copes bija tiešām daudz, tikai mūsu līdakas uz tiem āķiem nesēžās :) Visu laiku paķer no apakšas vai kaut kā tā, ka āķi neiedurās, bet tā jau copes pastīties interesanti...
15.marts 2016, 11:27 | links
 
Pats sev tādas vardes jau esmu nopircis .Gaidu kad atceļos. Es nenodarbojos ar copes lietu tirdzniecību bet laikam jau jāsāk :))


Bralitis, 14.marts 2016, 21:13

Papētīju bodes, šķiet būs arī jāuzsūta. Man pievilcīgākas likās ar tām silikona kājām:)

Tirgoņi šitos nevelk uz LV?

skutans, 14.marts 2016, 21:21

Tirgoņi patreiz skatās ko lieku te iekšā . Pagaidīs atsauksmes un tad sāks iepirkt :)) Ja jau kaut kas ies , tad jau būs,kurš pirmais ievedīs -tas būs zirgā :) Tas ir risks - bet kam patīk riskēt ar nepārbaudītām vērtībām.

Bralitis, 14.marts 2016, 21:40



Neko dārgas jau šamās nav, pieķer tik klāt kādu čupiņu:) Katrā ziņā es šamos notestēšu.
14.marts 2016, 21:57 | links
 
Pats sev tādas vardes jau esmu nopircis .Gaidu kad atceļos. Es nenodarbojos ar copes lietu tirdzniecību bet laikam jau jāsāk :))


Bralitis, 14.marts 2016, 21:13

Papētīju bodes, šķiet būs arī jāuzsūta. Man pievilcīgākas likās ar tām silikona kājām:)

Tirgoņi šitos nevelk uz LV?

skutans, 14.marts 2016, 21:21


Tirgoņi patreiz skatās ko lieku te iekšā . Pagaidīs atsauksmes un tad sāks iepirkt :)) Ja jau kaut kas ies , tad jau būs,kurš pirmais ievedīs -tas būs zirgā :) Tas ir risks - bet kam patīk riskēt ar nepārbaudītām vērtībām.
14.marts 2016, 21:40 | links
 
Mīkstais popers :
14.marts 2016, 21:33 | links
 
Pats sev tādas vardes jau esmu nopircis .Gaidu kad atceļos. Es nenodarbojos ar copes lietu tirdzniecību bet laikam jau jāsāk :))


Bralitis, 14.marts 2016, 21:13


Papētīju bodes, šķiet būs arī jāuzsūta. Man pievilcīgākas likās ar tām silikona kājām:)

Tirgoņi šitos nevelk uz LV?
14.marts 2016, 21:21 | links
 
Pats sev tādas vardes jau esmu nopircis .Gaidu kad atceļos. Es nenodarbojos ar copes lietu tirdzniecību bet laikam jau jāsāk :)) Šitās ar silikona kājām ir jaunas vardes - cik sapratu daudz populārākas līdz šim bij kur kāju vietā silikona bārkstis . Katrā gadījumā man patīk labāk kā cietais poperis.

Es nopirku vienu mīksto poperi . Ielikšu vēlāk video.

Te būs interesants video par līdaku ēdienkarti.

14.marts 2016, 21:13 | links
 
Vardes ir liela delikatese līdakām . Vajadzētu darboties .

Bralitis, 14.marts 2016, 20:34


Pats copes stils arī šķiet gana aizraujošs -peldināt šamos pa aizaugušām vietām kur ar poperi grūti darboties. Ir piedāvajumi?
14.marts 2016, 20:40 | links
 
Vardes ir liela delikatese līdakām . Vajadzētu darboties .
14.marts 2016, 20:34 | links
 
Varētu šīs vardes arī notestēt, dažādot copi ,tā teikt :) Mūsmājās šamos gan nebūšu redzējis tirgojam.
14.marts 2016, 20:32 | links
 
Bralitis, 14.marts 2016, 20:15

Tās vardes mūsu līdakām varētu patikt.
14.marts 2016, 20:25 | links
 
Bralitis, 14.marts 2016, 20:15
14.marts 2016, 20:24 | links
 
14.marts 2016, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager