LMSF

Kāds ir jūsu viedoklis par LMSF organizētajām sacensībām.
Neesmu pazīstams, ar situāciju Latvijas makšķerēšanā, tādēļ vēlos zināt kāds ir jūsu viedoklis par LMSF un tās organizētajām sacensībām.

Lūdzu jums būt godīgiem un teikt visu ko domājat.
12.augusts 2016, 20:29 | links
 
forši, ka cilvēks kas grib KAUTKO pateikt - noslēpjas zem jauni izveidota lietotāja ( niks "Viedoklis" ir tikai šodien reģistrēts... ), jo ar savu ĪSTO niku negribas sašmucēties...
12.augusts 2016, 21:06 | links
 
Neesmu pazīstams, ar situāciju Latvijas makšķerēšanā, tādēļ vēlos zināt kāds ir jūsu viedoklis par LMSF un tās organizētajām sacensībām.

Lūdzu jums būt godīgiem un teikt visu ko domājat.

Viedoklis, 12.augusts 2016, 20:29


Viss ir labi.
12.augusts 2016, 21:08 | links
 
Tieši un konkrtēti - LMSF ir Salmo kantoris, kas būtiski de factio bremzē LV sports finansējuma piesaisti, JO, ja tnaāks nommāls sponors, kam tie utainie "50ljami" salmo, be milajardi , tad "salmo" nekaķī, līdz ar to veidojam sklēgtu sektu,

Visdrīzāk topiks izveidots ar mērķi vērst sabiedrības uzmanību uz to, ka šīgada čempioni laivās pas sliku izvedību izmesti no izlasee.Neesmu Baloža draugs, bet nu tur vecais demogs Stikuts vienrez var atrauties.
12.augusts 2016, 22:38 | links
 
Zarāzij. Nevis izmesti, bet nav iekļauti. :) Tēvs kādreiz mācēja teikt, ka ir divas lietas par ko vienmēr nākas atbildēt-par pipuka nesavaldīšanu un par mutes brūķēšanu. Šoreiz, Balodim otrais variants.
12.augusts 2016, 22:44 | links
 
Ko cepās, nu Balodis ar ambīcijām aizskrēja laikam un spējām/situācija pa priekšu, nekas, norīs kunkuli, cerams, ka arī sapratīs kas un kā un laidīs tālāk nākamgad un būs izlasē, ja nenorīs neko darīt, ambīcijas vadzī un vagos pa individuālo.
12.augusts 2016, 23:40 | links
 
forši, ka cilvēks kas grib KAUTKO pateikt - noslēpjas zem jauni izveidota lietotāja ( niks "Viedoklis" ir tikai šodien reģistrēts... ), jo ar savu ĪSTO niku negribas sašmucēties...

antons12, 12.augusts 2016, 21:06


Pilniba piekritisu.
Neviens sevis cienoss copmanis nenoliks LMSF del Baloza ambicijam. Vispirms ir jaiemacas but cilvekam un tikai tad sportistam. Saja gadijuma ir otradi.
Pilniba atbalstu LMSF lemumu!
13.augusts 2016, 10:18 | links
 
dabūja atpakaļ....
13.augusts 2016, 10:34 | links
 
Cepšanās turpinās Facebook'ā
13.augusts 2016, 12:41 | links
 
Cepšanās turpinās Facebook'ā

Vairis30, 13.augusts 2016, 12:41

Tur viss kā vienmēr-tikai viena taisnība.
Parasti svešā baznīcā ar savu bībeli neiet. Bet Balodis tikai tā izdarās. Ja būtu normāli komunicējis, tad kas zin, iespējams viss būtu čikiniekā. Bet kā izskatās atkal pirksti vēdeklī, slienas burbuļos utt. Reizēm der piedomāt pie tā kas ir svarīgāks-"taisnība", vai miers.
13.augusts 2016, 13:06 | links
 
Godīgi sakot, šis nebija tas ko gaidīju, ja gribētu paklausīties, kas nav labi ar Balodi, es ieietu facebook.com vai paprasītu pašam.


Vīri, jūs novirzaties no tēmas, ko jūs domājat pr LMSF un tās organizētajām sacensībām?

Paldies lietotājam Bralitis par atbildi. Ļoti novērtēju.
13.augusts 2016, 13:36 | links
 
Es esmu neitrāls, jo neesmu pārāk pazīstams ar situāciju. Manuprāt, (spriežot pēc tā, ka LMSF pieminot tiek pieminēts Balodis ar sliktu) sorry veči, bet Balodis (un vēlreiz atgādināšu, ka neko nezinu, jo es neesmu jūsu dusmu pilnājā pasaulē) ir vienīgas kuram ir pieticis dromses pateikt ko viņš domā, lai arī kas tas būtu, esmu pāliecināts, ka tur ir kaut kāda loģika.
Un lūdzu ievērjoiet pareizu rakstību un interpunkciju, jo jūsu komentārus ir grūti saprast. (es neesmu labākais piemērs)
13.augusts 2016, 13:45 | links
 
Godīgi sakot, šis nebija tas ko gaidīju, ja gribētu paklausīties, kas nav labi ar Balodi, es ieietu facebook.com vai paprasītu pašam.


Vīri, jūs novirzaties no tēmas, ko jūs domājat pr LMSF un tās organizētajām sacensībām?

Paldies lietotājam Bralitis par atbildi. Ļoti novērtēju.

Viedoklis, 13.augusts 2016, 13:36


Nevaru varbut spriest objektivi, bet no malas izskatas ka viss ir ok ar sacensibu organizesanu un LMSF kopuma.

Domaju ka seit runa aizgaja par Baloza k-gu, jo parasti tiko pieregistrejusies profili, ar sada veida jautajumiem, ne pie ka laba nenoved. Cerams ka si nav ta reize, kad atkal kads grib kadu nomelnot, vai atrast kadu citu zemudens akmeni.

Kas attiecas par pareizrakstibu, tad atkartosu, seit jau izskanejusu viedokli. Daudzi raksta no tel. Ari es, kad slinkums pie PC piesesties. Tadel uzskatu, ka seit nav jabut pareizrakstibas pulcinam.

Miers virs udeniem un ne asakas.
13.augusts 2016, 14:00 | links
 
Man personīgi arī ir pa "parabanu" kas notiek LMSF, bet man ir ir šāds jautājums, pat divi, "Viedoklim"
-Ja neesi pazīstams ar situāciju Latvijas makšķerēšanā, ko tā cepies par LMSF?
- un ja esi vecis, ko slēpies zem nika?

P.s. Atvaino ka uz Tu, bet mēs taču esam makšķernieki, tātad viena liela ģimene.
13.augusts 2016, 14:08 | links
 
Tā izskatās, ka topika autors speciāli ir izveidojis feiko lietotāju. Viņš vēlās dzirdēt to ko vēlās, lai pēc tam to pielietotu tur ko to paredzējis.Ja kādam kautkas nav labi ar to kas darās LMSF, tad tam ir noteikta kārtība kā rīkoties. Nevis šeit makšķerēt balsi, lai pēc tam LMSF tās pasniegtu, kā aizstāvību spiningošanas sacensību laureātiem.
Mani pašlaik pa lielam LMSF apmierina.
13.augusts 2016, 14:21 | links
 
Smieklīgi . Vai kādām vēl ir šaubas kurš ir lietotājs Viedoklis ?
13.augusts 2016, 17:49 | links
 
Pirmo gadu piedalījos LČ, un godīgi sakot man patika.
Viss ērti pārdomāts ,visi draudzīgi (izņemot dažus indivīdus) Viss forši!
Visiem jau nekad neizpatiksi, vienmēr būs kāds kam "sāpes un kurš būs "abbižots" :))
13.augusts 2016, 18:01 | links
 
Pirmo gadu piedalījos LČ, un godīgi sakot man patika.
Viss ērti pārdomāts ,visi draudzīgi (izņemot dažus indivīdus) Viss forši!
Visiem jau nekad neizpatiksi, vienmēr būs kāds kam "sāpes un kurš būs "abbižots" :))
13.augusts 2016, 18:01 | links
 
Zarazas kungam varu paskaidrot, ka Stikuts jau divus gadus nav LMSF, ne valde ne vispar, vins ir vienkarsi sirms un cienijams kungs , kurs makskeresanas attistibai ir izdarijis daudz vairak, ka cienijamais Zarazas kungs.
LMSF no 10 valdes locekliem tikai 3 ir Salmo darbinieki, parejiem ar Salmo nav ne mazaka sakara :)), bet galvenais jau ir kadam uzsplaut :)).
LMSF visi lemumi tiek pienemti balsojot, ja kas, tad Baloža kunga gadijuma tieši visi tris Salmo parstavji bija par Baloža ekipažu Latvijas izlases sastava, jo neskatoties uz vina necienu un nemilestibu pret LMSF mes uzskatijam, ka komandas maksimali augstu rezultatu sasniegsanai vinam butu jabut komanda.

LMSF nav ideala federacija, jo varetu darit daudz vairak makskeresanas sporta attistiba, varetu vairak nemties ar berniem, vairak popularizet sportu u.t.t., bet.... visi valdes locekli ir aiznemti savos darbos un visa sacensibu organizesana u.t.t. jau ta atnem diezgan daudz darba laika, pietam ..... pedejos gados 5-7-10 neatceros nevienu gadijumu, kad kads butu atnacis uz LMSF un piedavajis palidzet vai kaut ko uzrikot :))), ari naudu ,Zaraza kungs, neviens nav piedavajis ne kadam sporta veidam ne LMSF :), es bez varda runas esmu ar mieru atdot savu vietu LMSF valde, ja kads sponsors butu ar mieru kaut ko piemest pluda, fidera vai ziemas izlasem :))), jo man galvenais, ka sie copes sporti nestav uz vietas :)).

LMSF vairak vai mazak viss notiekas visos copes veidos, katram copes veidam ir savi atbildigie un ja kaut kas nav ka vajag, tad godigak butu braukt virsu katram atseviski, nevis visai LMSF :)
13.augusts 2016, 19:17 | links
 
Zarazas kungam varu paskaidrot, ka Stikuts jau divus gadus nav LMSF, ne valde ne vispar, vins ir vienkarsi sirms un cienijams kungs , kurs makskeresanas attistibai ir izdarijis daudz vairak, ka cienijamais Zarazas kungs.
LMSF no 10 valdes locekliem tikai 3 ir Salmo darbinieki, parejiem ar Salmo nav ne mazaka sakara :)), bet galvenais jau ir kadam uzsplaut :)).
LMSF visi lemumi tiek pienemti balsojot, ja kas, tad Baloža kunga gadijuma tieši visi tris Salmo parstavji bija par Baloža ekipažu Latvijas izlases sastava, jo neskatoties uz vina necienu un nemilestibu pret LMSF mes uzskatijam, ka komandas maksimali augstu rezultatu sasniegsanai vinam butu jabut komanda.

LMSF nav ideala federacija, jo varetu darit daudz vairak makskeresanas sporta attistiba, varetu vairak nemties ar berniem, vairak popularizet sportu u.t.t., bet.... visi valdes locekli ir aiznemti savos darbos un visa sacensibu organizesana u.t.t. jau ta atnem diezgan daudz darba laika, pietam ..... pedejos gados 5-7-10 neatceros nevienu gadijumu, kad kads butu atnacis uz LMSF un piedavajis palidzet vai kaut ko uzrikot :))), ari naudu ,Zaraza kungs, neviens nav piedavajis ne kadam sporta veidam ne LMSF :), es bez varda runas esmu ar mieru atdot savu vietu LMSF valde, ja kads sponsors butu ar mieru kaut ko piemest pluda, fidera vai ziemas izlasem :))), jo man galvenais, ka sie copes sporti nestav uz vietas :)).

LMSF vairak vai mazak viss notiekas visos copes veidos, katram copes veidam ir savi atbildigie un ja kaut kas nav ka vajag, tad godigak butu braukt virsu katram atseviski, nevis visai LMSF :)

NG-NG, 13.augusts 2016, 19:17


Perpendikulāri man uz Balodi un Stikutu, abi viņi ir viens otra vērti, lai tik ecējas. Bet tas ka LMSF notiek tā kā patīk konkrētiem cilvēkiem un ja kāds nepatiks, tad viņs izlasē nebūs ir fakts, pats esi man tā teicis, ja kas. A LMSF normālu sponsoru nav un nebūs, kamēr sači tiek organizēti "pa kreiso" šetās formātā bez reģistrācijām, saskaņošanām un daudzām nepieciešamajām formalitātēm, kaut vai tiem pašiem nelaimīgajiem ātrajiem/ ugunsdzēsējiem utt. Nevienu nopietnu sponsoru uz tādiem pasākumies nepiesaistīt, visiem vajag normālus papīrus un atskaiti par līdzekļu izlietojumu. Uzskatu, ka šāda situācija pa lielam ir radīta mākslīgi, lai vienīgais bagātais "paps" kas dod kaut kādu naudu tā arī paliktu vienīgais, jo nedo Dies' tiešām kāds stiprāks iedos līdzeķlus un stingri sāks pieprasīt atbilstošas darbības, kas varbūt nebūs vairs "papa" interesēs. Tā es sen domāju, nekad neesmu šo savu viedokli slēpis.
13.augusts 2016, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager