Pludiņmakšķerēšana

+ bazelam
31.maijs 2012, 07:29 | links
 
a ko biji iedomājies, ka karpu pludi ir bojas? :D
31.maijs 2012, 07:22 | links
 
Man atnaca komplekts ar karpu pludiem.pasutiju no UK.carp commercial float set. bet vinji visi ir sasoditi tadi mazi. aptuveni kautkadi 4 gramigi.

Kur reali vinjus ,lai izmantoju ?
29.maijs 2012, 18:26 | links
 
blutt;Mēģini spainī,vai stikla traukā izsvarot pludu-tad visu būtību sapratīsi.Un neliec no sākuma metrīgās pavadas,pietiks 25-30cm !
21.maijs 2012, 12:08 | links
 
blutt
Ja tikai ēsma būs uz grunts, tad pluds būs vairāk iegrimis. Tikko viens no sviniem būs uz grunts, tā pluds celsies uz augšu - garāks antenas gabals būs ārā. Jo vairāk svini gulēs uz grunti - jo antena būs vairāk gaisā, kamēr pluds apgulsies pavisam :):):)
Tās ir tikai manas domas.
20.maijs 2012, 22:11 | links
 
Ev vechi paskaidrojat man!
Par slīdošo svinu.
Ja es uzlieku mezglu virs pluda, un iemetu.
Kaa lai nosaku, kad ir tikai ēsma uz grunts un kad jau ari pirmais svins?
Tam vispar man liekas ir liela nozime, jo ja pirmais svins ir uz grunts, tad zivij ir grutak pavilkt, lidz ar to var ātri izspļaut, ja zivs uzmanīga.Nu ar stacionāro jau tas pats, nejēdzu kā tas NG upē var saprast to, kad vinjam ir esma uz grunts un kad padpasoks.
19.maijs 2012, 02:19 | links
 
Ja nemakšķerē dziļumā un lielā attālumā,tad slīdošais pluds nav vajadzīgs.Vēl pie tam ja daudz ķērāju,bieži iznāk noraut-tad slīdošais pluds vairāk paliek uz ūdens.
27.marts 2012, 07:33 | links
 
Es visu muzu pats taisu sliidossos pludus.Izsmirgeleeju no putoplasta un tukssu pildspalvas kodolinu pa vidu.Uz auklas sliidossu mezglu un viss sstokos.Nekass nepinas pie iemesanas un zaalees nekkeras.Var kraasot,bet es nekrasoju,tikai ar sskiltavaam uzdedzinu plankumus.Zivij nerada aizdomas,baigi dabiigs.
26.marts 2012, 21:46 | links
 
leetaaks... :D leetaak ir pasham no cietaa putoplasta draazt :)
26.marts 2012, 21:00 | links
 
Nu ja bet shis pluds letāks ,lai Gaujas siekstās atstātu ;D pldies aakki ,beidzot sapratu kā tās bildes jāliek :)
26.marts 2012, 20:59 | links
 
liidakaam sliidoshajos vajag pa vidu likt rtubinju! var taadus arii nopirkt :)
26.marts 2012, 19:56 | links
 
adrese bildes ir..
http://www.bildites.lv/images/fu377n0574ij1prf0du.jpg
25.marts 2012, 23:27 | links
 
Eh nu kpc bilde neiielikās :l
25.marts 2012, 20:34 | links
 
[img ]http://www.bildites.lv/viewer.php?file=fu377n0574ij1prf0du.jpg [ /img]
Lēts variants prieksh copes uz dzīvo Gaujā...40sant. Un tad ieliku metāla stiepli un pārtaisīju par slīdosho.
Ko domājiet? Vnk baigi biezhi man gadās kka apraut dārgos pludus...Var jau vēl panjemt vienkarshi putuplasta gabalu :D
25.marts 2012, 20:33 | links
 
Savelc ta vienreiz ar marķieri strīpas,riņķim-posmam,ja Tev tā vieglāk!
19.marts 2012, 10:03 | links
 
Uz pēdējiem 2 posmiem man ir pa 3 riņķiem-viens stacionārs un 2 brīvi slīdoši. Visu salikt var, problēma jau nav liela. Piemēram Fīderenei uz katra posma sākuma un beigām ir marķējums, kas tomēr ir patīkami. Vispār ierosinājumus un padomu prasiju.
19.marts 2012, 09:31 | links
 
...negribu nevienu apvainot ,bet vietā teiciens par līkajām rokām ...ibio...
visiem NE ASAKAS...
17.marts 2012, 20:16 | links
 
Iesaku ražotājiem likt marķiera svītras punktus etc. lai var salikt ideāli, ja nē, tad mēs paši saliksim mierīgi mājās un nomarķēsim ko ?
Patiesībā man 2 kāti katrs 5 m pie kam jauni (ar garantiju :) ) ,bet marķēšu lai nav " vītnes" iesaku ;)
PS. NG-NG kad nākamo ražosi, iezīmē un Tauta būs pateicīga par sīkumu kurš atvieglos ikdienu
17.marts 2012, 19:46 | links
 
Katru reizi jāčakarējas kamēr visus dabū līnijā!!!!
Kā tad Tu dabon posmus ar nostiprinātiem rinķiem vienā līnijā???Jā,tā jau ir-pirmie desmit gadi jau tikai treniņiem,pēc tam tik varēs sākt makšķerkātu salikt!!DD
17.marts 2012, 19:28 | links
 
Teleskopiskai makšķerei kādi 4 auklas riņķi ir kutīgie. Katru reizi jāčakarējas kamēr visus dabū līnijā. Doma ir marķeri atzīmi uztaisīt uz slīdošā riņķa u n kāta iezīmēt, lai velkot ārā uzreiz var nolikt pareizajā vietā. Varbūt ir kāds cits knifs, kā šo pasākumu atvieglot?
16.marts 2012, 14:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager