Fīderi

onkyo [8.sep]: Maariss [7.sep]: onkyo [Vakar]: Labāk pieliec melasi un aromātu, zemi neliec, ja vien nav netipiski intensīva cope un sāk pietrūkt barības vai barību jāiekrāso tumšā krāsā.Pamēģini tomēr zemi pielikt- būsi pārsteigts, ka barība ar zemi zivis piesaista tikpat labi kā tīra barība un vairumā gadījumu pat labāk.Neredzu nevienu argumentu, kas būtu par labu zemes pievienošanai, ja tomēr tādi ir, tad lūdzu - faktus studijā.
Man patīk startā intensīvi sabarot un arī turpmākā procesā bieži parmest, līdz ar to iebarojamais iziet vairāk. Man škiet, ka barībai pievienojot zemi galds veidojas interesantāks, zivis nevis tupa stāv un rij iemesto barību, bet rakņājas un meklē gardāko kumosu, bet varbūt tas ir tikai galvā un vienkārši esmu žīds un negribu tērēt barībai vairāk, ja to var nedarīt. Vasarā, cik esmu mēģinājis tīru barību, rezultāti nav sliktāki, vienkārši vienas pakas vietā aiziet divas vai trīs. Par agru pavasari un vēlu rudeni, kad auksts ūdens pievienojos Otinjsh rakstītam, tad gan zemes pievienošana ir svarīga.
9.septembris 2019, 23:36 | links
 
Jā, kad ūdens silts, tad var ar zemi neko arī neņemties. Bet vai jūs mēģinat zivis ķert arī tad, kad ūdens ir zem 5-6 grādi? Tad tā barība var nevis sasaukt, bet tieši atbaidīt to zivīti. Zeme tik ar tārpiem nereti liek iekšā. Tā ka jāskatās par kuru gada laiku iet runa.
o.
9.septembris 2019, 16:35 | links
 
Sveiki. Ar zemi barību nejaucu, bet vairākas reizes pamēģināju jaukt ar vārītu prosu aptuveni 1:1. Sanāca ļoti labi, pat ūdeni neliku klat, jo bariba sanaca ideāla. Rezultāti ari bija pietiekoši labi. Tas tāds ekonomiskāks variants, ja negrib daudz pirktās baribas gāzt iekšā. Kaut gan prosa jau arī kaut ko maksā:))
9.septembris 2019, 16:16 | links
 
Neasakietis3 [7.sep]: Sveiki copmaņi! Saprotu, ka barībai pievieno zemi. Jautājums, vai var izmantot dārza melnzemi un cik daudz pie 1 kg barības jājauc klāt.
Var dajebkādu melnzemi , galvenais lai nav smilšaina , savādāk būs pārāk irdena un nevarēs uztaisīt normālas bumbas , vai dabūt barību līdz gruntij ... Vēl varu ieteikt melnzemi izlaist caur sietu , ja ir ... Barība sanāk gaisīgāka , turklāt izsijāsies arī mazie akmentiņi utt...
9.septembris 2019, 01:56 | links
 
badapiicka [8.sep]: Es zemi(ja gadās smuki atrast) lieku klāt tad, ja gadās pārcensties ar barības mitrināšanu(tomēr irdina) vai arī, ja jāsatumšina. Šovasaras sezona man liek domāt, ka svarīgākais ir atrast/mācēt atrast, kur tā zivs stāv- vairākās vietās ir būts, barību foršu uzjauc, pats ēstu, bet 3~4 stundas- tukšā. Saprotot, kur tā zivs ir, pat kaprīzu var kaut kā tomēr nedaudz pierunāt, bet ja zivs tai gabalā tajā laikposma neganās, tad baro un daries, kā gribi, nulle.
Tieši tā, jo var viņiem piedāvāt Sensas labābākās barības, bet ja to zivju tur nav, tad būs kā vannā. Kas attiecas uz zemi, agrāk to arī daudz lietoju, bet mani atradināja no tā. Bet arī ar zemi var veiksmīgi ķert, galvenais pareizi sagatavot barību attiecīgajai copesvietai!
8.septembris 2019, 15:31 | links
 
Vakar neapdomības dēļ salauzu fīderim trešo(augšējo tievāko) posmu. Varbūt kāds ir pārgājis uz labākiem rīkiem un plauktā putekļojas DAM sumo sensomax method feeder 3.9 150g?- nopirktu to posmu, PZ
8.septembris 2019, 12:51 | links
 
Es zemi(ja gadās smuki atrast) lieku klāt tad, ja gadās pārcensties ar barības mitrināšanu(tomēr irdina) vai arī, ja jāsatumšina. Šovasaras sezona man liek domāt, ka svarīgākais ir atrast/mācēt atrast, kur tā zivs stāv- vairākās vietās ir būts, barību foršu uzjauc, pats ēstu, bet 3~4 stundas- tukšā. Saprotot, kur tā zivs ir, pat kaprīzu var kaut kā tomēr nedaudz pierunāt, bet ja zivs tai gabalā tajā laikposma neganās, tad baro un daries, kā gribi, nulle.
8.septembris 2019, 12:47 | links
 
Es ari no tiem tipinirm,kas zemi neliek klat baribai specigaja Daugavas straume -pieliku straume klat zemi rezultats 0 ,viss atkarigs no copes apstakliem
8.septembris 2019, 11:25 | links
 
Maariss [7.sep]: onkyo [Vakar]: Labāk pieliec melasi un aromātu, zemi neliec, ja vien nav netipiski intensīva cope un sāk pietrūkt barības vai barību jāiekrāso tumšā krāsā.Pamēģini tomēr zemi pielikt- būsi pārsteigts, ka barība ar zemi zivis piesaista tikpat labi kā tīra barība un vairumā gadījumu pat labāk.
Neredzu nevienu argumentu, kas būtu par labu zemes pievienošanai, ja tomēr tādi ir, tad lūdzu - faktus studijā.
8.septembris 2019, 11:13 | links
 
Es zemi nejaucu un par rezultātu nesūdzos, viss notiek lieliski (piemēram, šodien pa 3h daži sīkie nedaudz virs kilo un viens bonuss 2,5kg). Manuprāt svarīgāk ir pareizi barību sagatavot.
7.septembris 2019, 23:07 | links
 
onkyo [7.sep]: Labāk pieliec melasi un aromātu, zemi neliec, ja vien nav netipiski intensīva cope un sāk pietrūkt barības vai barību jāiekrāso tumšā krāsā.
Pamēģini tomēr zemi pielikt- būsi pārsteigts, ka barība ar zemi zivis piesaista tikpat labi kā tīra barība un vairumā gadījumu pat labāk.
7.septembris 2019, 23:02 | links
 
Neasakietis3 [7.sep]: Sveiki copmaņi! Saprotu, ka barībai pievieno zemi. Jautājums, vai var izmantot dārza melnzemi un cik daudz pie 1 kg barības jājauc klāt.
Noteikti pievieno. Dārza melnzeme būs ok, ja vien nav pārāk smilšaina. Proporcijas atkarīgas no izmantotās barības, gada laika un izjūtām. Es pārsvarā jaucu 1:1 (barība : zeme) līdz 1:3.
7.septembris 2019, 23:00 | links
 
Labāk pieliec melasi un aromātu, zemi neliec, ja vien nav netipiski intensīva cope un sāk pietrūkt barības vai barību jāiekrāso tumšā krāsā.
7.septembris 2019, 21:26 | links
 
Sveiki copmaņi! Saprotu, ka barībai pievieno zemi. Jautājums, vai var izmantot dārza melnzemi un cik daudz pie 1 kg barības jājauc klāt.
7.septembris 2019, 18:00 | links
 
Lopi. Agrāk aiz citiem vācu, tagad principa pēc nevācu, lai pasēž paši sūdos, mož aizdomāsies
30.augusts 2019, 21:02 | links
 
Daugavā ar regulāri redzams skats.... ZB to alus taru aiz citiem piii lasit.....
30.augusts 2019, 20:33 | links
 
Ar dēlu atbraucām uz copi savā iecienītajā vietā:(( Skumji...

Artemons, 30.augusts 2019, 19:50

ūūūūūūū........... "daiļi". Kāds atstāja maisos savus sūdus, vārnas tikai piepalīdzēja ;(( Ko normāli, likumpaklausīgi copmaņi ir nodarījuši, ka tagad viņiem citu piedirstais ir jāvāc?! (jo tie mudaki, kas šo visu atstāja, taču paši nevāks..)
30.augusts 2019, 19:57 | links
 

Ar dēlu atbraucām uz copi savā iecienītajā vietā:(( Skumji...
30.augusts 2019, 19:50 | links
 
NG-NG, 29.augusts 2019, 08:48[/quote]

Paldies! Par "lodēm" redzēju Paternoster raidījumā iekš Ohota i ribalka- būs jānopērk
29.augusts 2019, 21:32 | links
 
iem, kas būvē un remontē paši - BūvētPrieks.lv
Jautājums tiem, kas ilgāk fīderasto: kā pareizi pārvarat upes kantes- teiksim tik izteiktas, ka Lielupe lejtecē. Es sestdien tā ar uz kants norāvu labu zivi. Es cenšos tagad uzreiz, kā paceļu fīdera kātu un sāku tīt, tā uzreiz paceļu fīderi gaisā virs galvas izstieptās rokās, lai max palielinātu leņķi starp kātu un kanti, tobiš lai tik asi neatsitas. Noskatījos no copes raidījumiem, bet citā sakarā :) Protams, baigs mīnuss ir tas, ka grūti tīt un zivs pretestība nav tik smuki izjūtama

AndrisL, 27.augusts 2019, 21:41


varianti ir:
1. atkāpties nedaudz tālāk no kants, reizēm pietiek ar metru diviem un barotava paspēj pacelties
2. nomainīt barotavas formu, nekādi spārni tuvā distancē nepalīdzēs, tikai pāreja uz tā saucamajām djuzām vai lodēm, tām stiprinājums ir nevis sānā, bet virs barotavas, viss svara apakšā un tādas barotavas ne tikai lido precīzāk un labāk, bet arī 10reiz mazāk aizķeras aiz kantēm, jo strādā līdzīgi kā tiroles nījiņas
3. pagarināt fīdera kātu, Lielupes gadījumā tas līdz, jo kants ir tuvu krastam, citur, kur kants ir 10-15m no krasta vajag visus 3 punktus un tad var copēt , Lielupes gadījumā sāc ar pirmajiem diviem punktiem un problēmu nebūs
29.augusts 2019, 08:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager