Fīderi

-un ja copē ar pīto , tad pītai galā sienu mono auklu , metrus 2-2.5 ar šādu mezglu.
-jā , pīto aptin 7 reizes ap mono !
-mezgls ir ļoti drošs .
Ne Asakas ... :)

9.maijs 2011, 07:04 | links
 
Viaris30 > Es asimetrisko sienu šādu .
-biš rokas tŗīc no rīta , ko lai dara... :DDD !!!

9.maijs 2011, 07:23 | links
 
Jau daudzus gadus makšķerēju ar feederi un ir savi novērojumi. Pats galvenais ir izvēlēties savu sistēmu
un kātus.... Es lietoju 3,60 ; 4,20 garus feederus atkarībā no vajadzīgā testa. Aukla -pītā. Sistēma-
Paternosters jeb Stīva Gardnera sistēma. Esmu ļoti apmierināts.
Bez kātiem un sistēmām ir daudz citu knifu - iebarošana,barotavas,precizitāte,vietas atrašana....
.... un savas zivs izvēle- man brekši...
9.maijs 2011, 13:30 | links
 
epox59 Tev āķis ar pavadu netinas apkārt ap barotavas pavadu?
9.maijs 2011, 14:59 | links
 
plencisbrencis > pavadu lieku 25-30cm un nekas netinas .... :)
9.maijs 2011, 15:56 | links
 
grizos pie jums, jo ceru ka atradisu kadu lab atbildi :).. sorit nu dikti sakarojas breksi, tadu briesmoni tik beniba esmu manijis, tapec celos 4 cetros un devos uz upiti, kamer visu sagatavoju jau bij pl. 5. makskereju ar zemesliekam.. baribu izmantoju to polu razojumu 3.kg iepakojums, tad nu pec 15 min nokeru pirmo raudinju, teiksu atklat tik lielu nebij redzejis, un nodomaju nu tik bus, mana pirma agra rita cope.. bet se tev veel paris plicisi pieteicas.. nu copite norit ik palaikam, bet nu kustina to spiciti tik vaji, vai tik strauji ka nepaspeju piecirst... pagaja paris stundas un cope parstaja vispar... neskaidriba tada, kapec ta?? parbaroju es tas zivis?? jo kad iemetu to barotavu mazo zivju tur virspuse mudzeja vien.. un veel interese kapec breksis nepieteicas?? lielaks galds jauzkraj,man ir 20g barotava? vai jamaina vieta? vietejie jau saka ka veel nenemot tie breksi:) paldies par info :)
12.maijs 2011, 18:03 | links
 
p.s. sorry par rakstibas kludam!:D kad nosutijas pamaniju, bet nu izlabot vairs nevaru 8)
12.maijs 2011, 18:05 | links
 
zivi var nokjert tikai tur kur vinja ir! ja breksha ttur tuvumaa nav tad izstiepies vai saraujies tu vinju nokjert nevari.
ja daudz tuksho copju palielini pavadinjas gadumu, ja taa vareetu buut par iisu un samazini aakja izmeeru.
12.maijs 2011, 18:49 | links
 
lādē vairāk barības iekšā. un papēti vietu kur met, varbūt straume aiznes barību stipri uz leju. tad piemet vairāk zemes klāt. ja breksis tur bij, tad vajadzēja pienākt. kā teiktu klasiķis mirtins, fīders nav nekāda izklaide, bet smags darbs. ar to domāju, ka fīderi pa īstam nedrīkst izlaist no rokām ārā, vislaik ŗoka uz fīdera, lai varētu piecirst :)
12.maijs 2011, 21:37 | links
 
mjuniors
es ar parasti dodos uz upi ar cerību noķert kādu kārtīgu breksi, nu tādu briesmoni :))), bet ne vienmēr man tas izdodas. Toties noķeru daudz dažādu citu zivju, gan lielākas, gan mazākas, par ko arī priecājos. Protams, vietas izvēlei ir būtiska nozīme, un vispār jo biežāk iesi uz copi, jo lielākas izredzes tikt pie kārtīga loma.
Es ar fīderi ņemos ne pirmo gadu, un cītīgi, bet pagaidām breksi virs 3 kg man nav izdevies noķert, nemaz nerunājot par četrinieku, kaut gan vietās, kur copēju, tādi portfeļi trāpās. Tā kā pēc pirmās copes reizes neatslābsti, un gatavojies nākamajai copei:))))))))
nākošo reizi paņem līdzi vairākas un dažādas ēsmas:))
12.maijs 2011, 22:00 | links
 
siluro->
paldies par uzmundrinajumu!:) man jau ar vietejie stasta ka pat striki trukstot :D.. un doma man tiesi tada ari bij kaa tu saki, jaiegadajas jau nakama paika un jadabu ista :) un taa jau ir, ka taa cope katru reizi ar ko parsteidz, laikam tapec jau ir tik interesanti:)..
eerglis->
straumite tur bij, tos spriedu pec taa kad iemetu sistemu skatos kaa tas mazas zivis pa virsmu lasa to baribu.. un parvietojas pa straumi uz leju! bet tas ir lab ka taa esma peld pa virsu ar, nav pamaz samitrinats?
12.maijs 2011, 22:12 | links
 
tu jau barību nesastampā kā ķieģeli. apkārt ir sīku krikumi kuri tūlīt ūdenī arī paliek. Tos sīkie arī salasa. Ja pēc 1-2 minūtēm izvelc barotavu un viņa jau ir tukša, tad ir par sausu. barībai jāstāv būtu ap 5 min barotavā.
13.maijs 2011, 08:46 | links
 
tas arii nosaciiti, jo vai bariiba ir mitra vai sausa saproti krastaa, bet izskaloshanaas laiku reguleejam ar barotavas piepildiishanas bliivumu. Starta iebaroshanai vispaar bariibai jaabuut izmirkushai, jau sekundees 20
vai arii es par kaut ko citu runaaju?
13.maijs 2011, 08:59 | links
 
Ja ta bariba bus pasausu,tad dala baribas v.n.k. uzpeldes ta vieta lai normali izirtu uz grunts!
Tas ari ir virns no sicenes pievilinasanas veidiem.
13.maijs 2011, 09:38 | links
 
eergli
nu 5 min tākā būtu par ilgu, kad zivs pienākusi un aktivizējusies, tad jau copes seko tiko barotava ir nogrimusi, es pārmetu ik pēc 2 min, ja nav copes, nu 3, ne ilgāk, un tad jau tā ir vesela mūžība:))))
dzhi
pilnīgi piekrītu pēdējam komentam
13.maijs 2011, 14:28 | links
 
eerglis->
nu vispar jau jaa.. man ta bariba diezgan atri izbirst.. reizi kad iemetu un uzreiz vilku vinju ara, tresdala jau no udens virsmas atsitiena izskalojas.. nu dariju ta ka NG sak kad saspiez tad kopa turas,kad viegli berzu tad vinja sairst.. un kaa ar to zemi?? nedrikst ta zeme nokrasot to baribu, tad pardaudz zemes??? un kada zemei ir taa isti funkcija??? lai labak grimst??
13.maijs 2011, 19:57 | links
 
Cik var malt par to barību, labāk neteoretizēt, bet iet un mēģināt. NG taču to ir parādījis tik uzskatāmi, cik vien var.
Mitrināt vajag tik daudz, lai barība turētos kopā tikai stipri saspiežot. Tas ir labi, lai iebarotu, jo iemet, saskaiti līdz 20, stipri parauj un barības pika paliek uz grunts. Pļavas zemi 1:1 no svaiga kurmja rakuma var pielikt kaut vai lai mazāk tērētu barību un padarītu to tumšāku.
Uzskatu, ka pēc pāris minūtēm vilkt ārā un pārmest ir par ātru. Ar tādu bombardēšanu pāris metru dziļumam lielais breksis turēsies pa gabalu, tāpēc bieži nogaidu pat 10 un vairāk minūtes un tieši tad visbiežāk šis arī nāk.
13.maijs 2011, 21:27 | links
 
cepta zivs->
"Cik var malt par to barību, labāk neteoretizēt, bet iet un mēģināt." atceries ka citi tikai sak copet un ineterese nianses, un pa tv redzet ir viena lieta bet dzive ir kas cits.. ;)
13.maijs 2011, 21:50 | links
 
V.I.LENINS - maaciities maaciities un veelreiz maaciities!!!
:)))
13.maijs 2011, 21:52 | links
 
Cepta_zivs
par bombardēšanu- neaizmirsti, ka pastāv iespēja , mest pāri barības punktam un tad barotavu pievilkt 3- 5 spoles apgriezienus
nu cik bieži pārmest, tas nu ir katra paša ziņā
13.maijs 2011, 22:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager