Fīderi

Jaazeps - es tiko ari tādu pašu krēslu nopirku, bet vel neesmu izmeğinājis, bet domāju būs gana labs, vienīgais mīnus ir uzreiz ka viņš ir paliels un smags, prieks aiznešanas uz copes vietu !

O.Dancauskis, 27.maijs 2015, 00:15


A kur un kā var iegādāties? Man uz Latviju never lapu vaļā?
27.maijs 2015, 14:08 | links
 
salmo piedrujas tikko nopirku
27.maijs 2015, 15:12 | links
 
Copējot ar fīderi, ja liek papildus augšējo pavadu pirms pretsavērpēja, cik lielu distanci atstāt no augšējās pavadas griezuļa līdz pretsavērpējam?
31.maijs 2015, 21:57 | links
 
Copējot ar fīderi, ja liek papildus augšējo pavadu pirms pretsavērpēja, cik lielu distanci atstāt no augšējās pavadas griezuļa līdz pretsavērpējam?

vitenahemots, 31.maijs 2015, 21:57

Es izmantoju gumijas stoporus papildus pavadai,bet atvirzu tiktal lai iemetiena varianta aki nevaretu tikt kopa. Tas atkarigs cik gara pamatpavadina.
31.maijs 2015, 22:03 | links
 
Pamat pavadu lieku parasti ap 30cm.! Doma tāda, ka, ja pa zemu augšējā pavada piestiprināta var traucēt brīvai copei uz apakšējās pavadas, nebūs tīri slīdošās sistēmas...? Ar stoporiem, domājams, augšējā pavada iemetienā var pilnībā piebraukt pie pretsavērpēja?
31.maijs 2015, 22:12 | links
 
Pamat pavadu lieku parasti ap 30cm.! Doma tāda, ka, ja pa zemu augšējā pavada piestiprināta var traucēt brīvai copei uz apakšējās pavadas, nebūs tīri slīdošās sistēmas...? Ar stoporiem, domājams, augšējā pavada iemetienā var pilnībā piebraukt pie pretsavērpēja?

vitenahemots, 31.maijs 2015, 22:12

Pamatpavada parasti 50 un vairak cm. Tie gumijas stopori turas stabili nekur vini nebrauc iemetiena, piecirtiena bridi gan paslid un ne katreiz. Slidosajam varijantam vietas pietiekoso liku likam.
1.jūnijs 2015, 00:15 | links
 
Paldies...!
1.jūnijs 2015, 00:36 | links
 
Cik salmo veikalos maksā salmo elite feeder 90 kāts? Jautāju, jo salmo mājaslapā par atrodamajām cenām ir šaubas.
20.jūnijs 2015, 08:54 | links
 
Cik salmo veikalos maksā salmo elite feeder 90 kāts? Jautāju, jo salmo mājaslapā par atrodamajām cenām ir šaubas.

Asarnieks, 20.jūnijs 2015, 08:54


Paņem telefonu un pazvani uz salmo. Tiešām liekas ka šeit seņemtā atbilde neradīs šaubas?!
20.jūnijs 2015, 09:17 | links
 
Labdien! ta kā neesmu no Rīgas un plānoju braukt iegādāties uz lielpilsētu uztveramo tīkliņu un rokturi atseviški kādi 3-4m garu.
Kur iespējams nopirkt komplektu vai atsevišķi izņemot Salmo veikalus, gribētos visur apskatīties un ja kāds zin kādas ir cenas?
Pateicos ja kāds spēs palīdzēt ar atbildi
22.jūlijs 2015, 17:45 | links
 
Painteresējies ēsmā, vai milo. Varbūt ir tas, ko vēlies. Vai uzjautā www.feeder.lv
22.jūlijs 2015, 19:22 | links
 
Labdien! ta kā neesmu no Rīgas un plānoju braukt iegādāties uz lielpilsētu uztveramo tīkliņu un rokturi atseviški kādi 3-4m garu.
Kur iespējams nopirkt komplektu vai atsevišķi izņemot Salmo veikalus, gribētos visur apskatīties un ja kāds zin kādas ir cenas?
Pateicos ja kāds spēs palīdzēt ar atbildi

bublik, 22.jūlijs 2015, 17:45


Domaju, ka daudz maz normalu katu tiklinam un pasu tiklinu bez sutisanas varesi nopirt tikai Milo. Tas ir, ja gribi ormalu. Ja kaut kadu, tad ari citur varbut dabusi... kats saliekam lidz 4m laikam bija ap 50 naudinam. Varbut vairak... precizi neatceros. Pats tiklins ari no 10 lidz 20 naudinam. Varbut kads precizak var pateikt - pirku pirms gadiem 2.. vairs neatceros cik maksaja...
22.jūlijs 2015, 20:40 | links
 
visu iegādājos Milo veikalā,
pluss paķēru sietu barības sijāšanai.
23.jūlijs 2015, 18:16 | links
 
Sveiki copmaņi! Interesē, vai fīderim nevarētu izmantot mīkstu auklu, piem. Salmo diamond exelence?
24.jūlijs 2015, 15:01 | links
 
Sveiki copmaņi! Interesē, vai fīderim nevarētu izmantot mīkstu auklu, piem. Salmo diamond exelence?

Asarnieks, 24.jūlijs 2015, 15:01


Izmantot jau var jebkādu auklu fīderim, bet vai tiks sasniegts vēlamais rezultāts.
Mono aukla stiepjas un stiepsies, mīkstāka vai cietāka, tāpat stiepsies... visas mazās copītes, kad drebinās spicīte ar mono neredzēsi... Uz vimbām man šāda bija un bija ok., bet klasiskai fīdera vasaras copei, kaut kā viņu neizmantotu...
24.jūlijs 2015, 15:36 | links
 
Es makšķerēju uz pītās auklas ar mono neesmu makšķerējis. Ezerā liktu pito, lai tā nestieptos un kontakts ar barotavu nepazustu. Aukla netaisītu dugu utt.
25.jūlijs 2015, 11:01 | links
 
Es makšķerēju uz pītās auklas ar mono neesmu makšķerējis. Ezerā liktu pito, lai tā nestieptos un kontakts ar barotavu nepazustu. Aukla netaisītu dugu utt.

RoginskisLV, 25.jūlijs 2015, 11:01


Cik tālu parasti met ? - Vai fīdera gumiju arī liec ? Vai arī attiecīgi noregulē spoles bremzi ?
25.jūlijs 2015, 11:08 | links
 
Es makšķerēju uz pītās auklas ar mono neesmu makšķerējis. Ezerā liktu pito, lai tā nestieptos un kontakts ar barotavu nepazustu. Aukla netaisītu dugu utt.

RoginskisLV, 25.jūlijs 2015, 11:01

Cik tālu parasti met ? - Vai fīdera gumiju arī liec ? Vai arī attiecīgi noregulē spoles bremzi ?

diametrs, 25.jūlijs 2015, 11:08



Nu es met apm 70m Kati shimano aernos 120g Spicite 1.0oz spole aero spinings. aukla pita Power Pro SS8 0.15m barotava lietoju Cormoran mono feeder 0.30mm lai nenorava. es nelieto gumiju...

eslieto saadu. pats labakais...
http://www.angelmeile.com/WebRoot/Store19/Shops/61699012/4D6E/0629/31F9/6D49/49F7/C0A8/28B8/6DB2/feeder2_Kopie.jpg
25.jūlijs 2015, 13:00 | links
 
Ar kādu mezglu sienat fīdera gumiju? Man visi sprūk vaļā :) Es sapini pīni, bet viņia galu vajag aizsiet. Bez maz vai ar līmi jālīmē ciet, lai turētos...
11.augusts 2015, 16:42 | links
 
Ar kādu mezglu sienat fīdera gumiju? Man visi sprūk vaļā :) Es sapini pīni, bet viņia galu vajag aizsiet. Bez maz vai ar līmi jālīmē ciet, lai turētos...

jankapat, 11.augusts 2015, 16:42


Kādu fīdera gumiju izmanto?
Ja vien tā nav štekera gumija, vai tā saucamā biser gumija, bet patiešām feeder gum tad nekādas pīnītes nav nepieciešamas. Mezgli feeder gum jāsavelk maksimāli stipri, lai gumija visās mezgla locījumu vietās būtu izstiepta līdz galam. Mezgli tie paši kas mono auklām tik ar mazāk vijumiem.
11.augusts 2015, 23:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager