Fīderi

Uūū!

Zinu, ka daudziem ir jautājumi par to, ka, ja tests norādīts līdz tik & tik, tad tas attiecas tikai uz barotavu vai arī uz barotavu + barību?
Te (krievu valodā gan) mazs eksperiments, kas gan jau liks apdomāties un iespējams arī saprast kādas nebūt sakarības. :)



Veiksmīgu skatīšanos.
o.
15.septembris 2015, 12:12 | links
 
vai kāds var pateikt vai fīdera spicītes pārdodas atsevišķi un cik maksā?
15.septembris 2015, 18:08 | links
 
vai kāds var pateikt vai fīdera spicītes pārdodas atsevišķi un cik maksā?

pludinsh, 15.septembris 2015, 18:08

Paņem līdzi to posmu kurā spicīti sprauž un dodies uz veikalu. Cena ir ap 7 eināri. Ir lētākas un ir ari dārgākas.
15.septembris 2015, 18:15 | links
 
copmaņi palīdziet:))nekad neesmu klāt barībai jaucis zemi,nu tad uz rītdienas copi esmu to nolēmis darīt,es piesijāju zemi sakiet vai tāda proporcija 1kg barības:1kg zemes nav par daudz jeb nebaidoties pat var likt vēl?vnk es esmu lasījis leik pat vairāk ja nemaldos,bet nezinu kā būs palīdziet:)
19.septembris 2015, 18:21 | links
 
copmaņi palīdziet:))nekad neesmu klāt barībai jaucis zemi,nu tad uz rītdienas copi esmu to nolēmis darīt,es piesijāju zemi sakiet vai tāda proporcija 1kg barības:1kg zemes nav par daudz jeb nebaidoties pat var likt vēl?vnk es esmu lasījis leik pat vairāk ja nemaldos,bet nezinu kā būs palīdziet:)

pludinsh, 19.septembris 2015, 18:21


Mieriigu sirdi vari kraameet 1:1 bariibu pret zemi, vairak pieliekot ar neko nesabojaasi.
19.septembris 2015, 20:17 | links
 
tikko skatīos apmēram 1:1 arī sanāk:)
19.septembris 2015, 21:11 | links
 
3. oktobra vakarā no sešiem līdz deviņiem Gaujā pie Siguldas kilogramīgs sapals un divas vimbas - 700 un 600 g. Brekšu nav. Ēsma - garnele un baltais.
4.oktobris 2015, 01:02 | links
 
Nekur neredz info par milo fīderkausu 2015...
kā gāja, kurš uzvarēja, vai zivis ķērās un kādas!
Pats dikti gribēju, bet netiku.
5.oktobris 2015, 20:59 | links
 
http://failiem.lv/g/jlvvmto#aa/Milo+f%C4%ABderis+2015.PNG
Milo sacensību rezultati.
5.oktobris 2015, 23:04 | links
 
Pārtestēju fīderi Traper 150gr., piekrītu, pats vainīgs..., bet....!? Uzreiz atcerējos, kāda džeka no "Milo" varbūt arī "Jaaniss" teikto!
Respektīvi, smalkiem kātiem precīzs tests, lētākiem, ļenganiem, tests ar lielu rezervi...!?
Iepriekš, vairāk, kā 10gadu, Daugavā lietoju Shimano 145gr.,4,2m. jūras grunts kātus! Smagi..!
Doma, bija, pāriet uz viegliem fīderiem...! Bet atšķirībā no smalkiem fīderiem, Daugavā, ar Shimano 145gr. vienmēr, bez problēmām varēja uzlikt attiecīgu svinu 60-100gr. un barības bumbu līdzvērtīgā svarā...!?
Trapers ar 150gr. testu salūza pirmā savienojuma vietā, pie pirmā posma, galotne izturēja,...!?
Saprotu, ka salauzt var visu....!?
9.oktobris 2015, 22:15 | links
 
Pārtestēju fīderi Traper 150gr., piekrītu, pats vainīgs..., bet....!? Uzreiz atcerējos, kāda džeka no "Milo" varbūt arī "Jaaniss" teikto!
Respektīvi, smalkiem kātiem precīzs tests, lētākiem, ļenganiem, tests ar lielu rezervi...!?
Iepriekš, vairāk, kā 10gadu, Daugavā lietoju Shimano 145gr.,4,2m. jūras grunts kātus! Smagi..!
Doma, bija, pāriet uz viegliem fīderiem...! Bet atšķirībā no smalkiem fīderiem, Daugavā, ar Shimano 145gr. vienmēr, bez problēmām varēja uzlikt attiecīgu svinu 60-100gr. un barības bumbu līdzvērtīgā svarā...!?
Trapers ar 150gr. testu salūza pirmā savienojuma vietā, pie pirmā posma, galotne izturēja,...!?
Saprotu, ka salauzt var visu....!?

vitenahemots, 9.oktobris 2015, 22:15


Gribi teikt ka Traper fīderi pieskaitāmi pie smalkajiem? :)
Kas attiecas uz salūzušo kātu, tad tas vai nu rūpnīcas brāķis, vai arī pēdējais laiks piestrādāt pie iemetiena tehnikas.
9.oktobris 2015, 22:44 | links
 
Pārtestēju fīderi Traper 150gr., piekrītu, pats vainīgs..., bet....!? Uzreiz atcerējos, kāda džeka no "Milo" varbūt arī "Jaaniss" teikto!
Respektīvi, smalkiem kātiem precīzs tests, lētākiem, ļenganiem, tests ar lielu rezervi...!?
Iepriekš, vairāk, kā 10gadu, Daugavā lietoju Shimano 145gr.,4,2m. jūras grunts kātus! Smagi..!
Doma, bija, pāriet uz viegliem fīderiem...! Bet atšķirībā no smalkiem fīderiem, Daugavā, ar Shimano 145gr. vienmēr, bez problēmām varēja uzlikt attiecīgu svinu 60-100gr. un barības bumbu līdzvērtīgā svarā...!?
Trapers ar 150gr. testu salūza pirmā savienojuma vietā, pie pirmā posma, galotne izturēja,...!?
Saprotu, ka salauzt var visu....!?

vitenahemots, 9.oktobris 2015, 22:15

Gribi teikt ka Traper fīderi pieskaitāmi pie smalkajiem? :)
Kas attiecas uz salūzušo kātu, tad tas vai nu rūpnīcas brāķis, vai arī pēdējais laiks piestrādāt pie iemetiena tehnikas.

Jaaniss, 9.oktobris 2015, 22:44



Par iemetiena tehniku arī man teica...! Metu tā pat, kā ar Shimano 145gr., pāri galvai, kā karpu copē, roka, elkonis,...?
Piekrītu, ka Traper nav Elite klase, bet smalks, un viegls. Vienīgi, nesapratu, kādēļ pirmais posms izskatās tikpat resns, kā otrais posms, varbūt tā jābūt?
Piekrītu, ka Tu baigais specs fīderī...!
9.oktobris 2015, 22:54 | links
 
Par iemetiena tehniku arī man teica...! Metu tā pat, kā ar Shimano 145gr., pāri galvai, kā karpu copē, roka, elkonis,...?
Piekrītu, ka Traper nav Elite klase, bet smalks, un viegls. Vienīgi, nesapratu, kādēļ pirmais posms izskatās tikpat resns, kā otrais posms, varbūt tā jābūt?
Piekrītu, ka Tu baigais specs fīderī...!

vitenahemots, 9.oktobris 2015, 22:54


Ja ar iemetiena tehniku viss kārtībā, tad paliek pirmais variants - brāķis, kas arī būtu loģiskākais izskaidrojums šajā gadījumā.
Tam ka pirmajam un otrajam posam vienāds diametrs nav nozīmes. Pirmais vienmēr būs jaudīgāks un pie vienāda diametra tam var būt lielāks sieniņu biezums, vai pastiprināts ar uztītu papildus lentu, vai atšķirīgs materiāla sastāvs, vai vēl kas cits.
Par to "specs" - varu tikai :)
9.oktobris 2015, 23:53 | links
 
sveiki vai kaads man vareetu pateikt kuraa internet veikala var nopirkt gatavaas feeder sisteemas?
4.novembris 2015, 10:48 | links
 
sveiki vai kaads man vareetu pateikt kuraa internet veikala var nopirkt gatavaas feeder sisteemas?

copmans22, 4.novembris 2015, 10:48

Hmm, a kādas viņas ir? Vai tu domā barotava jau sapildīta ar barību , klāt pavada ar tārpu?
4.novembris 2015, 14:32 | links
 
sveiki vai kaads man vareetu pateikt kuraa internet veikala var nopirkt gatavaas feeder sisteemas?

copmans22, 4.novembris 2015, 10:48


http://www.gards.lv/lv/product/view/id/4153, Salmo veikalos ir ar barotavām spirāles veida un pavadiņām ar āķiem ja nemaldos, tās gan ezeriem, bet izskatās diez gan biedējošas.
Bet priekš kam tev fīderim sistēmas jāpērk?
4.novembris 2015, 14:48 | links
 
Sveiki viiri !

Sakiet luudzu, shajaa briinishkjiigajaa svteeku laikaa ir veel veerts ar fiideri ko pamegjinaat ? :) Doma ir uz Meemeli.. vai labaak vienkarshi iziet z-sveetku riitaa un kadu vizuli pameetaat ?

Paldies..
21.decembris 2015, 17:12 | links
 
Viss notiek @! Safīferēju kaķiem raudas un asari zupai pat sanāca. Ar barotavu bez problēmām. Baltas un slieka buterbrods, :)
21.decembris 2015, 21:49 | links
 
Viss notiek @! Safīferēju kaķiem raudas un asari zupai pat sanāca. Ar barotavu bez problēmām. Baltas un slieka buterbrods, :)

Skabarga, 21.decembris 2015, 21:49


Bez raudas uz kadu balto vel var ceret ? :)
21.decembris 2015, 22:32 | links
 
Viss notiek @! Safīferēju kaķiem raudas un asari zupai pat sanāca. Ar barotavu bez problēmām. Baltas un slieka buterbrods, :)

Skabarga, 21.decembris 2015, 21:49

Bez raudas uz kadu balto vel var ceret ? :)

oz1, 21.decembris 2015, 22:32


Tagad šajā, siltajā (priekš decembra) laikā ķeras gandrīz visas baltās zivis, tikai jāmeklē, kur zivs nostājusies...
21.decembris 2015, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager