Fīderi

Noteikti sliktāks. Smagāks, turklāt pēc laiciņa kāts savāžas un izvāžas ar zināmām grūtībām. Vienreiz jau te rakstīju - man tas daimonds mētājas kaktā, praktiskā copē vairs neizmantoju nu jau ilgi, jo nav labs. Saliekamie fīderi ir pieckārt labāki un praktiskāki, turklāt iegādājoties normālu somu (1,50 - 1,70 m) var iekrāmēt iekšā pāris fīderu ar visām spolēm, un nekādu īpašu neērtību nav (to teleskopu taču saujā ar nenesīsi?). Vēlreiz atkārtoju - kāpēc neviens necopē ar teleskopiskiem spiņiem (izņēmums varētu būt vien kāds lidojuma ceļojuma brauciens ar īsiem copes brīžiem, kad cope nav galvenais mērķis)? Tāpēc, ka teleskopi ir mēsli, nav jūtības un viegluma.
23.maijs 2017, 11:17 | links
 
Tāpēc, ka teleskopi ir mēsli, nav jūtības un viegluma.

andreiko, 23.maijs 2017, 11:17


Neliec visus teleskopus vienā maisā, ja nav pašam bijusi pieredze!
Ir teleskopi kuri vienkārši ideāli, un jūtība izcila arī dēļ tā, ka teleskops...

Par fīderteleskopiem nav pieredze, tur klusēju.
23.maijs 2017, 11:30 | links
 
Man jautājums.
Vai teleskopiskais kāts, piemēram, Salmo Diamond feeder ir būtiski sliktāks, par tā paša kāta 3 posmu versiju?
Labprāt eju līdz upei (Daugavai) ar kājām, sanāk iet pa pilsētu un man labpatīk visu inventāru glabāt somā papildus diskrētumam:)
Paldies!

andiska, 23.maijs 2017, 10:41


Ir sliktāks,,viņš vnk ir slikts,,tāpatām kā spiningi un visi teleskopi......neko labu pateikt par teleskopu nevaru..... :)
23.maijs 2017, 11:33 | links
 
Tāpēc, ka teleskopi ir mēsli, nav jūtības un viegluma.

andreiko, 23.maijs 2017, 11:17

Neliec visus teleskopus vienā maisā, ja nav pašam bijusi pieredze!
Ir teleskopi kuri vienkārši ideāli, un jūtība izcila arī dēļ tā, ka teleskops...

Par fīderteleskopiem nav pieredze, tur klusēju.

spura, 23.maijs 2017, 11:30


Rakstot domāju par fīderiem un spiņiem. Protams, ir jomas, kuros bez teleskopiem - nekādi. Piemēram, bolonēzes. Vimbām un arī uz dzīvo ēsmu. Man viens no jaunākajiem kātiņiem ir 6 m poļu Aqua, svarā 265 grami. Izcils kātiņš priekš sava profila, līdzīgi (un vēl vieglāki) itāļu kāti maksā 300 - 500 eu.
23.maijs 2017, 12:22 | links
 
Ok, paldies! Atbildi jau, protams, zināju, bet vajag lai kāds pārliecina, ka nevajag teleskopu, tāpēc ka nevajag un viss:)
Ņemsim normālu kātu.
23.maijs 2017, 12:23 | links
 
Tāpēc, ka teleskopi ir mēsli, nav jūtības un viegluma.

andreiko, 23.maijs 2017, 11:17

Neliec visus teleskopus vienā maisā, ja nav pašam bijusi pieredze!
Ir teleskopi kuri vienkārši ideāli, un jūtība izcila arī dēļ tā, ka teleskops...

Par fīderteleskopiem nav pieredze, tur klusēju.

spura, 23.maijs 2017, 11:30

Rakstot domāju par fīderiem un spiņiem. Protams, ir jomas, kuros bez teleskopiem - nekādi. Piemēram, bolonēzes. Vimbām un arī uz dzīvo ēsmu. Man viens no jaunākajiem kātiņiem ir 6 m poļu Aqua, svarā 265 grami. Izcils kātiņš priekš sava profila, līdzīgi (un vēl vieglāki) itāļu kāti maksā 300 - 500 eu.

andreiko, 23.maijs 2017, 12:22

Nu re, tad ar Tevi viss ok, za ponimanije!
Es arī sev tikko paņēmu vienu 4m teleskopisko svarā 130g.., nenormāli jūtīgs...
23.maijs 2017, 13:04 | links
 
Sveiki!Esmu makšķerkātu(fīderiem)somas meklējumos.Vēlmes ir lai tā būtu cietā(ne tubuss) un vismaz ar divem nodalijumiem,labakajā gadijumā ar trijiem.Divi nokomplekteetiem fiideriem un viens staklītēm un sačoka kātam.Aa un vēl ir vēlme iegādāties uzglabājamo sačokam un zivju tīkliņam(ir kautkur redzēti tādi apaļi ar rāvējslēdzēju).Varbūt kāds var padalīties ar info kur šitās lietas var dabūt.Paldies jau iepriekš:)
23.maijs 2017, 15:38 | links
 
Sveiki!Esmu makšķerkātu(fīderiem)somas meklējumos.Vēlmes ir lai tā būtu cietā(ne tubuss) un vismaz ar divem nodalijumiem,labakajā gadijumā ar trijiem.Divi nokomplekteetiem fiideriem un viens staklītēm un sačoka kātam.Aa un vēl ir vēlme iegādāties uzglabājamo sačokam un zivju tīkliņam(ir kautkur redzēti tādi apaļi ar rāvējslēdzēju).Varbūt kāds var padalīties ar info kur šitās lietas var dabūt.Paldies jau iepriekš:)

ALNIS07, 23.maijs 2017, 15:38



Ņem šito: http://www.copesnams.lv/index.php?dir=produkti/somas/makskersomas-un-tubusi&file=1450-145&action=desc&page=1 un bēdu nezināsi. Es pats jau divas sezonas kaifoju.
23.maijs 2017, 17:12 | links
 
vinja ir arī ar triis rāvējslēdzējiem?vai ar vienu un tad tur iekšā kautkā trīs nodalijumi?Izskataas gana laba un garums ar ok!
23.maijs 2017, 18:12 | links
 
...
Izskataas gana laba un garums ar ok!

ALNIS07, 23.maijs 2017, 18:12

Par labumu neko neteikšu :), bet garumā tomēr pa īsu. Pat tad, ja uz doto brīdi garums apmierina un godīgi sakot cena arī neuzrunā.
Painteresējies Ēsmā par Preston, Matrix. Ieteiktu arī pie Agra no Milo, bet cik man zināms tad uz doto brīdi tur nav un kad būs, nav zināms.
23.maijs 2017, 19:35 | links
 
Jānim taisnība. Preston un Matrix ir speciālie fīderu brendi no augstākās kategorijas, arī somas būs tieši fīderiem, nevis vienkāršas makšķersomas. Tam Salmo tubusam cena ir divkārt par ņipru priekš šādas klases izstrādājuma.
23.maijs 2017, 20:52 | links
 
Tur jau tā lieta,ka Latvijā nekā lāga nav.a kādēļ tā?Latvijā tak fīderistu tagad dafiga!Visur pilns tik ar tām ļerpatām:)Tāpat gribētos iegādāties komplektu-spainis,vāks,bļoda,siets
23.maijs 2017, 20:54 | links
 
varbūt kāds visu šito ir sūtijis no ārzemju bodēm?
23.maijs 2017, 20:54 | links
 
Alni, ļoti daudzas lietas vajag pirkt nevis makšķer- bet celtniecības bodēs. Tie paši spaiņi pie celtniekiem ir teju desmitreiz lētāki. Tāpat maisītājžuburis makitai vai citam akumulatorverķim. Par sietiem īsti nezinu, tos celtniekbodēs neesmu pētījis. A tādas pašas somas (tikai no skaļiem pasaules brendiem) drusku lētāk var dabūt kaut vai Teikā:

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/kastes-somas/shimano/soma-shimano-commercial-double-rod-6-tube-holdall-shcom04

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/kastes-somas/daiwa/soma-daiwa-rod-case-15811-145

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/kastes-somas/daiwa/soma-daiwa-rod-case-15811-157
23.maijs 2017, 21:28 | links
 
 
Varbūt kāds jau paspējis uzlikt uz fīdera Shimano sahara spolīti? Kādas atsauksmes?
25.maijs 2017, 17:33 | links
 
jautājums zinātājiem,ir doma iegādāties feederi. kādu testu ņemt,40-120 vai 50-150.darbošnās būs pārsvarā upē ap 50m plata.
paldies !
26.maijs 2017, 13:50 | links
 
Novienkāršošu jautājumu,ir kāts Cormoran Bull Fighter Feeder ar testiem 30-90;40-120;50-150;60-180;80-230 . Neesmu specs šajā jomā tāpēc jautāju pēc padoma. Iemest māku(makšķerkātu ) jo esmu daudzus gadus spininga mocītājs.
Iepriekš paldies!
26.maijs 2017, 14:09 | links
 
Es iesaktu stingrāku. Ar 50 - 150 gan upē makšķerēju, gan jūrā būtes vilku :) Būtu zinājis to, paņemtu vēl lielāku testu.
26.maijs 2017, 14:10 | links
 


Ja saproti krieviski, normunds visu smuki izstāsta.
26.maijs 2017, 14:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager