Fīderi

sveiki
gribu uzzināt ko teiksiet par šo auklu,
Robinson Pro Feeder
šī derēs feeder makšķerei
feederi ir no 20g-60g visāda veida ja kas
un kādu vajadzētu diemetru?
14.aprīlis 2010, 14:05 | links
 
Tas kuru ieliku uzpeld un velkot uz sevi nofiksējās uz auklas.Tāpēc jau tā caurulīte ir leņķī,un caurulītes iekšējo diametru nevajag lielu.
14.aprīlis 2010, 13:38 | links
 
eerglis
tas ir tas marķieris, kad piešaujās , nav vainas, un nākošo reizi kad brauksi uz to vietu jau zināsi situāciju(ja nebūsi aizmirsis:))))
14.aprīlis 2010, 13:32 | links
 
Tāda uzparikte dziļuma mērīšanai no krasta.
14.aprīlis 2010, 13:12 | links
 
vienreiz mēģināju noteik dziļumus ar sekojošu uzparikti slīdošais svins, kam galā korķis, iemet svinu un korķis velkot auklu uzpeld virspusē, un tad korķi jāietin līdz svinam un jāsaskaita spoles apgriezieni jāsareizina ar spoles diametru un gatavs. (var skaitīt tikai spoles apgriezienus) tad nezini metros bet izmaiņas var konstatēt. Bet teikšu atklāti, man bija baiss ļeņins krāmēties un to korķi vajag lielu un košā krāsā, lai pa gabalu var redzēt vai uzpeldējis un vai nav aizķēries piemēram zemūdens zālēs, tāpēc atmetu to domu un metu uz dullo uz aci apskatot cik tālu met vietējie gruņteņotāji. :) Tas laikam kaut kas līdzīgs tam karpu marķierim.
14.aprīlis 2010, 13:02 | links
 
mirtins;pa dziļuma mērītājiem cits stāsts.Ir daudz pluda veidīgi dziļuma mērītāji ar kuriem var no krasta izmērīt.To,kad Tu vari kanti atrast metot svaru un noteikt-jā te paliek seklāks,to jau katrs kaut cik pieredzējis makšķernieks pateiks.Un aizbrauksi uz nepazīstamu vietu sāksi dziļumus mērīt,samērīsi-nē jāiet citur mērīt,tā paiet laiks un pāreniekam jau pus maiss ar brekšiem. DD/
14.aprīlis 2010, 12:58 | links
 
par grunts lasīšanu
stāvošā ūdenī dziļumu nosaku ar tā saucamo marķieri, ko karpinieki izmanto, ļoti precīzi kantes un dziļuma pārejas var atrast(kad piešaujās), nu straumei man ir iegādāts bezvadu eholots, kuru vēl neesmu izmēģinājis , bet patestējot piemājas dīķī, liekās ka būs Ok
14.aprīlis 2010, 12:52 | links
 
nu mirtins skaidrāk pateica manu domu, ka noteikt var lielās kantes, bet ne sīkas izmaiņas, tāpēc šovasar plānoju ar eholoti apbraukāt fīderēšanas vietas, lai var precīzāk noteikt virzienu uz kanšu pusi, un tad no krasta atliks tikai noteikt attālumu.
14.aprīlis 2010, 12:27 | links
 
aakkis - uz grimšanas laiku var pateikt aptuveno dziļumu. Ir veči kas ļoti precīzi var pateikt. Es tikai lielās kantes māku atrast. Teorētiski pat var piemeklēt speciālu dziļummērītāju, kurš konkrētā laikā sasniedz noteiktu dziļumu. Un tad jau diezgan precīzi var pateikt.
14.aprīlis 2010, 12:15 | links
 
Skatos vai neskatos filmas,bet makšķerēju gadiem un daudz.Nezinu vai te ir tādi speciālisti,kuri iemetot no krasta teiksim 40m var pateikt-te ir 6.5m dziļš,ietinot 5m auklu-o te jau tikai 5m.Krieviem ir tāds raidījums=intuīcija=.Un pa grunts sastāvu,ir daudz pazīmes;pēc krasta,pēc ūdens augiem,straumes un tam līdzīgi,ko nosaka ar pieredzi.
14.aprīlis 2010, 12:05 | links
 
lietus - skatoties cik precīzi tu gribi nolasīt - man domāt kātam nav nozīme - nozīme ir auklai. Ar pīto to būs daudz vieglāk izdarīt nekā ar monofīlo. Protams, ar ļurīgu kātu arī grūtāk strādāt :D Ja tu gribi grunts sastāvu nolasīt, tad nevaru palīdzēt:DD
14.aprīlis 2010, 11:51 | links
 
skaidrs, iznjemot bumu paareejie vairaak filmas skataas :D
14.aprīlis 2010, 11:50 | links
 
Viss vieglākais ir-bikses nost un nirsti,ja ir biezpiens pietiekami ēsts,tiešām būs viss pareizāk nolasīts.
14.aprīlis 2010, 11:45 | links
 
lietus, droši vien. :D Es personīgi Daugavā grunti nelasu jo nemāku, un lielā dziļumā to izdarīt ir grūti, jo saprast piemēram kur mainās dziļums no 7 metriem uz 8 ir grūti. :D
es pieņemu ka ezeros kur dziļumi nav tik lieli un barotava tik smaga ir vieglāk, saprast kāda ir grunts, bet Daugavā ar tās akmeņiem es nemāku lasīt :D
14.aprīlis 2010, 11:44 | links
 
Praktiski fiderēju grunti nelasot Jo Usmā visu zinu no gaļvas Lielupē pie Sienāža arī viss zināms ,bet Ventā bija jālasa jo bedres mainās katru gadu un veidojās jaunas /pēc paliem -ledus iešanas/šogad it sevišķi tie ledus blāķi sataisīja grāvjus ne pa jokam.Vēl viena ļieta fīderim Venta pašlaik ir par strauju -jāgaida.
14.aprīlis 2010, 11:41 | links
 
Liekas tagad modē fīders nevis latvju gruntene....kaut gan efekts liekas vienāds.
14.aprīlis 2010, 11:39 | links
 
eu feedereetaji, par sisteemaam, barotavaam un veelsazin ko ir pilns forums, bet par grunta lasiishanu neviena teikuma. visi copee uz duru?
14.aprīlis 2010, 11:37 | links
 
aakkis
pazīstama štelle.cik tintes učene iztērēja piezīmes rakstot!:)))
14.aprīlis 2010, 00:10 | links
 
Kartupeļu talkās kolhozos neesat jaunībā bijuši?Kā ar vicu lidina kartupeļus noteikti zināt,tagad jau jaunajiem grūtāk!Lai trenējas no šķūņa pļavā-talku ta vairs nav!
13.aprīlis 2010, 23:59 | links
 
aakkis
tava komenta pēdējais teikums=pārslogot kātu!!!
13.aprīlis 2010, 23:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager