Fīderi

mirtins
Tad Tev sievai ir īsi mati :))))
Tiem diametri ir līdz 50mm
19.maijs 2009, 13:34 | links
 
mirtins
Nepretendēju uz gudrīša statusu, jo pats tikai otro sezonu mācos fīderēt. Pārsvarā mēģinu piemānīt brekšukus Daugavā pie Daugmales.Lai nesimetriskā cilpa pareizi strādātu ,tā jāsien no cietas, paresnas(0.35-0.40) auklas un uz katru copes reizi es sienu jaunu cilpu,jo ar laiku tā sāk vīties . Nau jau tā ,ka nekad nekas nesametas,bet nevar salīdzināt ar gruntenes sistēmu,kur slīdošā barotava atrodas starp āķiem, pat ja pavadiņu griezuļiem uzvilktas tievas silikona caurulītes. Barotavas piekarināšanai izmantoju griezuļus ar tādām sakabēm,kurām gali paslēpti skārda korpusā. Cilpas augšējā mezgla auklas galus apgriežu iespējami īsus un, tuvinot liesmu, apkausēju.Pīnīte, pie kuras sien pavadiņu, arī jāsavij diezgn cieši un tai nevajadzētu būt pārspīlēti garai,tad tā labāk notur pavadiņu pa gabalu no cilpas.
Cilpa tiešām labi rāda copi,esu dažreiz piecirtis mazā pirkstiņa lieluma asarīšus,bet cope kā spices saliekšanās ir redzama līdz brīdim, kamēr zivs neparauj barotavu uz krasta pusi.
Barotavas esu taisījis no foto filmu kārbiņām http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-8686.htm plastmasas alus pudelēm līdzīgi kā aprakstīts un parādīts šeit : http://salapin.ru/article594.html . Lai barotavas no plastmas pudelēm padarītu stingrākas,jānoloca sagataves augšējā un apakšējā malas dubultā. Praktiski to daru tā: apmēram 5mm no sagataves malas gar lineālu ar pildspalvu novelku pāris reizes un pēc tam uz galda malas noloku pa deformēto vietu.Šādā veidā barotavas var izlocīt arī trīsstūrīgas un četrstūrīgas. Ja svina plāksne ir par vieglu, var pielodēt papildus plāksni,atstājot atlokāmos galus vienā kārtā.
19.maijs 2009, 13:33 | links
 
aakkis- uz maturuļļiem noskatījos, bet man šķiet tiem ir problēmas ar izmēriem. Pārāk mazi.
19.maijs 2009, 13:26 | links
 
Un baigi labi noder sievu matu ruļļi,vienalga-metāla,plastmasas un svinu klāt.Ja ir žēl 10 krievu rbļ.
optam. tirgojot.
19.maijs 2009, 12:33 | links
 
mirtins
Apaļa barotava arī neveļas, jo stprinājums ir barotavai galā, aukla velk barotavu aiz gala.
Paņem metāla plāksni , vajadzīgā izmērā, ievieto ģipsī un forma gatava. Cepumu ēdīsim kopā, Gan jau kādreiz!
19.maijs 2009, 12:31 | links
 
Es izmantoju svinu no kabeļu apvalkiem.
19.maijs 2009, 12:21 | links
 
Sakiet, kur lai nopērk svina plāksni? Man tas variants ar apaļajām plastikāta barotavām patīk. Taču pats labprātāk lietoju kantainās, jo tās straumē neveļas.
19.maijs 2009, 12:06 | links
 
Kam tev tie marķējumi?Svars tikai lai notur uz vietas un nenes prom.Paņem tos tīkla plastmasas maisiņus veikalā,kur dažādus augļus un saknes fasē,nogriez pēc lieluma,svinu iekšā(vienalga forma),barību pa virsu.Svinu piesien,aplipini ar barību un maisu pa virsu,mais jau tikai barību satur.Maisu nostiprini kaut vai ar matu gumiju-izdomā.
19.maijs 2009, 11:45 | links
 
Es arī praktiski 95% gadījumos izmantoju paternosteru, bet par barotavu izgatavošanu var dažas idejas pasmelties šeit http://salapin.ru/index.html
19.maijs 2009, 11:34 | links
 
Kinder olas ari varetu parveidot;)))......
19.maijs 2009, 11:13 | links
 
Vieglāk ir uztaisīt mo tukšo foto filmiņu kārbiņām.
19.maijs 2009, 11:00 | links
 
Ja nu kāds gudrītis varētu izstāstīt, kādēļ man pinās nesimetriskā cilpa, tad es būtu ar mieru padiskutēt :D Uztaisīju pēc NG parauga dāzas sistēmas. Taču jau pirmajā iemetienā pavada sapinās ap barotavu. Nezinu kādēļ, bet paternosterim nekas nepinas. Nesaprotu, kas ar štelli. Domāju, ka nesimetriskā cilpa varētu būt daudz produktīvāka, tobiš, mazāk būtu tukšo copju, jo jebkura cope būtu spices noliekšanās. Taču ņemot vērā pīšanos, pārgāju atpakaļ pie paternostera.

Varētu arī kāds padalīties ar idejām par barotavu izgatavošanu mājas apstākļos. maksāt 60 - 90 santīmus par drāšu suetu un svinu šajos laikos šķiet galīgā izšķērdība. :D Man ienāca prātā, kā var uztaisīt elemntāras barotavas. Tikai celtniecības siets jādabū un marķētās čeburaškas. Vienkārši sietā iekabini čeburāšku un viss :D
19.maijs 2009, 10:37 | links
 
texas65
Dažreiz piegriežas gan:))
18.maijs 2009, 21:46 | links
 
Vai tad apnīk ar kādreiz???:)))
18.maijs 2009, 21:45 | links
 
Kad apnīk copēt, tad jāsāk domāt par darbu!
18.maijs 2009, 21:44 | links
 
bums: Ideāls variants!!!
18.maijs 2009, 20:34 | links
 
Darbs un laiks ir jāpieskaņo copei :)))
18.maijs 2009, 20:09 | links
 
nu ar to laiku tā i kā i!
18.maijs 2009, 20:00 | links
 
Nav ekskluzīva - vienkārši personīgi man nav bijis laika uz copi aizlaist.
17.maijs 2009, 21:20 | links
 
eu! vai feederisti ir iemiguši! kaut kā nesaprotu ,vai tiešām feeders ir kaut kāda exkluzīva lieta ka šai sadaļai nav piekrišanas!?
17.maijs 2009, 20:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager