Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

Nepareiza taktika.
Kā jau Rio teica, izvēlējāmies pārāk Safe Play, neņemot vērā rīta faktoru un noraustījāmies durt uz daļno sēkli kur pēc trenniniem vajadzēja būt lielākiem, tieši no rīta. (bija arī, tik pa vēlu tur ieradāmies) Līdzīgs razklads kā Burtniekā otrā diena.:)

Nekas, es vismaz ceru, ka pierādījām, ka arī ar 15hp Pūsli var gūt labus rezultātus čempī, iedrošinot citus censoņus, kam nav pieejama lielā tehnika. Tā arī ir mūsu uzvara :)

Vajag tik rakt un domāt ar galvu.:)
29.jūlijs 2014, 10:43 | links
 
Man arī tanī rītā bija tāda doma, ka es droši vien pirmo stundu ķertu līdaku. Mana laiva trīs maziņas noķēra, bet maziņas, bet tomēr noķēra. Ar vienu stundu no sešām es laikam būtu riskējis.
29.jūlijs 2014, 08:56 | links
 
lielaakaa kljuuda bija lemums atri sakjert siko asari vietaa kur iespeeja trapiities arii lielajam,pieredzes vai arii kaa cita truukuma deelj,lidz galam nenjemaam veeraa apstaakli ka jo vairaak iesils diena(un iesila tacu pamatiigi:)),lielo( 25-30 cm)asari nokjert buus ljoti gruuti.pirmajaa dienaa protams paveicaas ar mera lidaku,otrajaa dienaa veiksme pie pasas laivas nokoda gumijai asti:).
29.jūlijs 2014, 08:43 | links
 
Kraft, Rio - WTF?
Pēdējā dienā šitā nodegt? Kāpēc asars tik maziņš?
29.jūlijs 2014, 08:29 | links
 
kraft, arī jūsējie ir krāni:)
26.jūlijs 2014, 23:16 | links
 
Mes 5ie. Otra ek. 1mie. Monstri!:D
26.jūlijs 2014, 22:52 | links
 
Kā krafta un rio ekipāžai?
26.jūlijs 2014, 22:03 | links
 
LČ spiningošanā 3. posma 1. dienas rezultāti komandām - BSM Facebook lapā
26.jūlijs 2014, 21:14 | links
 
Asars trenninos keras visiem un visur:) Buus ciinja par izmeeru:)) Un sveeto graalu Liidaku par kuru kliist tikai gendas, ka ezeraa ari vinjas esot:D
26.jūlijs 2014, 00:44 | links
 
atvainojiet par drukas kļūdām - tel. 26334961
23.jūlijs 2014, 13:48 | links
 
Tā nu ir sanācis, ka šajā nedēļas nogalē uz Rušona posmu spiningošanā esam palikuši bez viena tiesneša.
Var būt kādam ir vēlēšanās šajā nogalē doties uz Latgali? Transports, naksmītne un edināšana iekļauti. Iespējama arī saprātīga atlīdzība :)
23.jūlijs 2014, 13:47 | links
 
Šobrīd palikusi viena vieta,bet iespējams rīt varēsim piedāvāt vēl kādu gultasvietu,lai samazinātu izmaksas.
15.jūlijs 2014, 20:43 | links
 
Naktsmītne Rušona posmā.
Ja nu kāds dalībnieks,līdzjutējs vai tiesnesis nav vēl atradis nakšņošanas vietu,varam piedāvāt 2-3 gultasvietas mūsu komandas mājā pašā ezera krastā.
15.jūlijs 2014, 16:58 | links
 
PĒDĒJĀ BRĪDĪ PĀRCELTAS MAKŠĶERĒŠANAS SACENSĪBAS VINTRĀFENES KAUSS VENTSPILS JŪRAS SVĒTKU LAIKĀ

Ventpils Makšķernieku klubs atvainojas makšķerniekiem un līdzjūtējiem, ka līdz sacīkšu sākumam mums neizdevās saņemt atļauju no Valsts Vides dienesta makšķerēšanai Ventā.
Saņēmām atteikumu, jo iecerētā makšķerēšanas vieta atrodas kuģu ceļā, kur makšķerēšana visu gadu ir aizliegta. Neatradām amatpersonu, kas spētu izņēmuma kārtā atļaut ventspilnieku sagatavoto Jūras svētku programmu.

Izskatot pat visdīvainākos risinājumus, 11. jūlijā pulksten 18.00 pieņēmām lēmumu sacīkstes pārcelt uz Ventspils pilsētas svētkiem citā vietā, par ko ziņosim atsevišķi. Sacīkšu dalībnieki, kas ieradīsies pasākuma vietā, saņems mierinājuma balvu (un dalības maksu, ja paspējāt iemaksāt). Sacīkšu dalībnieki, kas patstāvīgi centīsies nodarboties ar makšķerēšanu marķētajās vietās, šajā reizē var garantēti rēķināties ar īpašu kontroles uzmanību un soda naudu.

Vēlreiz atvainojamies par neizdarību.
Jūsu - VMK
11.jūlijs 2014, 19:51 | links
 
Maksķernieks džinsu biksītēs ierunājās:D:D
5.jūlijs 2014, 01:56 | links
 
Mans priekšlikums
1posms Zem Rīgas HES
2 posms Rīgas HES ūdenskrātuve
3 posms Ķeguma HES
LV centrs..kur problēmas.
Vietas kur ieskrieties pietiekoši. Meistarība parādīs labāko.
Kritika par to ka zivis maz (nabadziņi zem 10 tūkstoš punktiem savāca....tad izdomājat formulu)...ķert vajag mācēt.
No Burtnieka ļoti daudz sliktu atsauksmju par "sportistiem" Ceru ka nākamgad vismaz maijā jūs ezerā nelaidīs. Braucat jūlijā un augustā un parādat reālo meistarību.
4.jūlijs 2014, 19:18 | links
 
Visiem, kas piedalās un/vai vēlas sekot līdzi LČ spiningošanā 3. posmam Rušonā, un saņemt jaunāko informāciju savā e-pastā, laipni lūgti pievienoties BSM Facebook Events
No iepriekšējā posma bildes var apskatīt
šeit
4.jūlijs 2014, 18:49 | links
 
Veci.ko jūs cepaties 20 gadus atpakaļ J.S. noteica kā tas notiksas un vēl 20 gadus tam notikties! Nav cita veca ar tādām iekšām kā viņš! Viņš uzbūvēja Latvijas sporta makšķerēšanu viņš arī ........Kad jūs beizot to sapratīsiet tad arī norimsieties . Protams kam galva uz pleciem , bet šakāļi kā ries tā ries visos laikos!Ne kas jaun nav mainījie ar viņa aiziešanu no amata. Iztaisnojiet krokas.
Jānis.
2.jūlijs 2014, 21:51 | links
 
Par sacensībām… jo vairāk interesējos par LMSF organizētajām sacensībā, jo vairāk sapratu, ka tādās nevaru un nevēlos piedalīties. Nevaru no tāda viedokļa, ka tomēr makšķerēšana man ir vaļasprieks - atpūta un dzīšanās pēc medaļas mani nemotivē. Otrs, tas ir www.fishing.lv pieminēto „fair play”, pēc mana ieskata, attiecībā uz spiningošanu no laivām ar mākslīgo mānekli federācija nenodrošina. Varētu gari un plaši …bet ir labs piemērs, LMSF mājas lapa. Visi apzinās, ka sen tādu vajag, bija pat brīvprātīgais kas apsolīja padomāt … puse gada pagājusi, lapas nav. Ja vadība būtu ieinteresēta lapā, tāda sen jau būtu tapusi. Tas pats ar pārējo makšķerēšanas sporta attīstību, neredzu, ka kādu interesētu to attīstīt.
2.jūlijs 2014, 19:18 | links
 
Akmens-viesis, vari man atbildēt, kā es varēju censties ar jautājumiem novērst uzmanību uz VSOP no konflikta par kuru nezināju?


Bonusā, kāpēc nevarēja pieņemt JST priekšlikumu, ja tiešām darbs jau bija ieguldīts un sarunas notikušas? Pagaidām izskatās pēc bērnudārza, ja nenotiek kā Balodis (mosp) vēlas tad ...citāts: "Jebkādas aktivitātes Lielupes sakarā pārtraucu un informēju Jelgavas pašvaldības pārstāvjus, ka neko šogad nerīkosim."
2.jūlijs 2014, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager