Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

Galvenā PROBLĒMA - KĀPĒC pārklājās sači spinim ar pludiņu vai fīderi!!??? LIELIE PUIKAS NEVAR SAPRASTIES??? Bērnudārzs!!!
1.jūlijs 2014, 21:00 | links
 
Sorry spečuki...bet kur ir problēma sarīkot sačus Daugavā piemēram starp Ķeguma-Aizkraukles HES...vai Rīgas-Ķeguma HES ietvaros???
Ķīsīts ir interesants vienmēr...varbūt kā kauss tas rullē!! Lielupe - interesanti!!! Neviens nerunā par Ventu...!!?? LČ spiningošana pagaidām buksē...

ES PAR DAUDZVEIDĪGUMU...
1.jūlijs 2014, 20:57 | links
 
Varbūt ir vērts pamainīt sacensību formātu uz vienu dienu, ar iespējamo sacensību ezeru vai upju izlozi iepriekšējā vakarā. Tad redzēs, kuri ir tie lielākie spečuki.
1.jūlijs 2014, 13:15 | links
 
flipers labi norūca! Zem šī teksta parakstītos daudzi normāli copmaņi,es tai skaitā.
1.jūlijs 2014, 12:59 | links
 
Forši-kādas trīs dienas forumā būs ko lasīt:)

raihs, 1.jūlijs 2014, 11:16

Labi teikts:)
1.jūlijs 2014, 12:57 | links
 
Kaili citāti.

September 24th, 2013
Pabeigtas Latvijas čempionāta kārtas, un klāt tradicionālais Latvijas kauss spiningošanā no laivām, kas šogad notiks Ķīšezerā. Divu dienu sacensības rīko LMSF (Latvijas makšķerēšanas sporta federācija) sadarbībā ar MOSP (Makšķernieku organizāciju sadarbības padome). (www.mosp.lv)

2014. gada 30. jūnijs
BET- kāpēc tik sūnaina ir pieeja sacensību ūdeņu izvēlē? Kad Ķīšezerā noritēja PČ- LMSF Stikuta personā izlasei lika priekšā dalīties savā informācijā solot, ka to var darīt droši jo pāris gadus Ķīsī mačus tad nerīkos. Kā šķiet kur jau nākamajā gadā notika Latvijas kauss? Ķīšezerā!!! (www.nomad.lv)
1.jūlijs 2014, 12:41 | links
 
Izlasīju M.O rakstu-Skumji,bet fakts!Tad rodas jautājums-Kas ir ticis darīts lai tā nebūtu?Ko var izdarīt viens inspektors uz visu to ūdens daudzumu?Kad pēdējo reizi Pļaviņu krātuvē ir ielaistas zivis?(Izņemot absolūto stulbumu ielaist lidaku kāpurus)Kur ir ,vai precīzāk bija viedie darboņi laika kad zemhesu licencētajās zonās pavasaros slāna,slānija kāpjošo zivi!Zem Ķeguma un Pļaviņu hes!Nebuja neviena,bet dažas labas ievērojamas personības gan tur apgrozījās!Termins saharņiki arī no turienes nāk!Un kāpēc šajos mačos nestrādā princips-Ka divas nedēļas pirms mačiem dalībnieki konkrētajā ūdenskrātuve nevar rādīties?Vai tas ir sports,kad liela daļa domā kā otram izčakarēt copi,nevis meklēt savu zivi?Kādā attāluma no citas laivas drīkst atrasties,ne tikai sportistu laivas?Pārējie copmaņi jau neskaitās,tikai maisās pa kājam!Pagaidām jau vēl zivtiņu pietiek,nu vismaz tiem kas māk ķert,bet godīgi sakot Man personīgi nāk vēmiens atrasties Daugavā laikā kad notiek mači,vai tā saucamie trenniņi!Varbūt vajadzētu noīrēt kādu ezeru,salaist zivis un tur mačoties uz nebēdu,savā starpā,ar saviem noteikumiem,nu neviens nemaisisies pa kājām!Nu kautkā tā!Beigs līt un jātaisās uz copi-Uz to pašu tukšo Daugavu!)))))
1.jūlijs 2014, 11:34 | links
 
Forši-kādas trīs dienas forumā būs ko lasīt:)
1.jūlijs 2014, 11:16 | links
 
V.S.O.P. man nebija prātā diskutēt. Mani interesēja atbildes uz jautājumiem, tas arī viss.

Par teorijām, meliem … tā Jūs apgalvojiet un pasniedziet publikai, arī šeit – vienkāršus jautājumus cenšaties uzpūst par ziloni. Termins puspatiesība ir pavisam interesants.

Mani izmeta no valdes – pie kā attiecas? Ņemot vērā, ka notika visas valdes pārvēlēšana, un mana kandidatūra nesavāca pietiekošu balsu skaitu … ir pie kā, meliem, teorijām vai puspatiesībām? Tas, ka valdes priekšsēdētāju ievēlēja valde, nevis kā MOSP statūtos noteikts kopsapulce, pie kā pieskaitāms?

Kurš ir aiz muguras saistīts ar virzienu uz kurieni tu ej, varu tevi nomierināt, vienā virzienā mēs neejam.

Man Arsiks nav anoņimka + par advokātu viņam neesmu pietiecies, vienkārši interesēja. pēc kā vērtējot tu citus sauc par muļķīšiem un kas cilvēkiem tāds jādara, lai atbilstu taviem parametriem attiecībā uz to, ka drīkst kaut ko aizrādīt citiem?

Ir arī tāds teiciens, ka nav muļķīgu jautājumu ir tikai muļķīgas atbildes. Šis būs vairāk piemērots.
1.jūlijs 2014, 11:12 | links
 
A_V

CL klasika, kad jebkuru diskusiju jebkurā tēmā MT&co cenšās novirzīt uz MOSP vai mani un turpināt gānīties.

Tāpēc jau mēs šeit turpinām rakstīt, lai nenotiktu tautas vienvirziena stulbināšana.
V.S.O.P., 1.jūlijs 2014, 08:25

V.S.O.P. kas tev nepatika manos jautājumos? Vai es rakstīju to komentāru uz kuru tie balstīti?
Kā vienmēr uz jautājumiem atbildes neseko. Tā vietā tava tālā novadā sēdošā sekretāre Akmens_Viesis, balstoties uz skopām ziņām, metas tevi glāb, apgalvojot, ka tevis pietaisītajos pamperos jābūt zeltam, bet ja tā nav, tad atrastais ir plānotu darbību panākums un tie, kuri redz vai domā savādāk - apmelo, rada konfliktus utt.
Šeit var labi redzēt, kas un uz ko cenšas novirzīt. Īsi, tu uzraksti cilvēkam muļķītis, es uzprasu kāpēc – pēc tavas sekretāres mēģinu radīt konfliktu. Kā es varu radīt konfliktu uzdodot jautājumu, ja par muļķīti cilvēku nosauci tu?
Saprotams vari savai sekretārei piebalsot, varbūt kādam no tā ticamības moments pieaugs.

Zvaigzne, 1.jūlijs 2014, 10:03


Tev tiešām vajag atkārtot atbildes kāpēc ar tevi nevajag diskutēt? Atkārtot par taviem meliem, puspatiesībām, sabūvētām teorijām? Nu izmeta tevi no MOSP valdes..UN? Tagad visu mūžu skriesi no muguras kasīdamies? Kļūsi par CL anoņimku advokātu? Kas tu esi? Ko esi paveicis copes labā? uzdodot sev šo jautājumu varbūt atradīsi atbildes.... pirms atkal savos palagos izplūsti.

Ir tāds teiciens - viens muļķis spēj vairāk pajautāt kā 100 gudrie atbildēt. Varbūt šeit šis teiciens ir vietā.

Šī atbilde nav diskusijas sākums. Šis ir atgādinājums par to kā diskusijas mēdz beigties.

Ārā līst, uz copi šodien ne ne... Bet rīt gan uz daugavu jāaizbrauc :)

Nomad.lv MO ir ielicis savu viedokli par sacensībām. Savu viedokli. Savu personīgo viedokli. Pats pēc savas gribas, brīva, neatkarīga cilvēka viedoklis.
1.jūlijs 2014, 10:23 | links
 
Kungi, vai var jūs palūgt plūkties, citās sadaļās, piemēram "Politika", nepiesārņosim ēteru. Paldies! Tāpat būtu liels prieks, ja tauta savus varoņus, kuri pārstāv makšķernieku intereses, zinātu sejās, tādēļ lūgums zvaigznei, akmens_viesim, sencim, u.c. augsti stāvošiem kungiem, ielikt profila bildes ar sejām nevis parastas bildes, godīgi, nevienu no jums nepazīstu, bet gribētos salikt batāliju dalībniekus pa plauktiņiem. Baidos, ejot uz ielas, paiešu kādam no jums garām un nepasveicināšos.
1.jūlijs 2014, 10:17 | links
 
A_V

CL klasika, kad jebkuru diskusiju jebkurā tēmā MT&co cenšās novirzīt uz MOSP vai mani un turpināt gānīties.

Tāpēc jau mēs šeit turpinām rakstīt, lai nenotiktu tautas vienvirziena stulbināšana.
V.S.O.P., 1.jūlijs 2014, 08:25


V.S.O.P. kas tev nepatika manos jautājumos? Vai es rakstīju to komentāru uz kuru tie balstīti?
Kā vienmēr uz jautājumiem atbildes neseko. Tā vietā tava tālā novadā sēdošā sekretāre Akmens_Viesis, balstoties uz skopām ziņām, metas tevi glāb, apgalvojot, ka tevis pietaisītajos pamperos jābūt zeltam, bet ja tā nav, tad atrastais ir plānotu darbību panākums un tie, kuri redz vai domā savādāk - apmelo, rada konfliktus utt.
Šeit var labi redzēt, kas un uz ko cenšas novirzīt. Īsi, tu uzraksti cilvēkam muļķītis, es uzprasu kāpēc – pēc tavas sekretāres mēģinu radīt konfliktu. Kā es varu radīt konfliktu uzdodot jautājumu, ja par muļķīti cilvēku nosauci tu?
Saprotams vari savai sekretārei piebalsot, varbūt kādam no tā ticamības moments pieaugs.
1.jūlijs 2014, 10:03 | links
 
Pag, pag. No skopām ziņām tālajā novadā sēžot, man sāk veidoties zināma aina.

Tātad, pirms dažām dienām te kāds aplika Olti šai sakarā, bet tiešām sanāk, ka daži makšķernieki, daži pat šķietami cienījami šķietami cienījamu organizāciju pārstāvji tiešām ir tupējuši konkrētos punktos maču gaitā un mēģinājuši tēlot atpūtniekus pilnīgā neziņā par paralēli startējošām komandām, no kurām divas nes korelējošu binzesa brendu uz lūpām?

Un to tagad viens MT cenšas kaut kā piesegt, mēģinot radīt kādu citu konfliktu cerībā, ka cilvēki aiz inerces sāks lamāt MB?

Pat īsti nezinu, kā to iekomentēt.
Vārds sukātāji nāk prātā, tikai ar garo ū.

Bet nav jau pirmā reize, kad aiz svētiem apvainojumiem cenšas noslēpt citas lietas. Skolotājs to uz 45 lapām prot izdarīt. Ir, kur augt.

Akmens_Viesis, 1.jūlijs 2014, 07:43


Vari atslābt, es vienkārši uzdevu jautājumus, tas arī viss.
1.jūlijs 2014, 09:33 | links
 
A_V

CL klasika, kad jebkuru diskusiju jebkurā tēmā MT&co cenšās novirzīt uz MOSP vai mani un turpināt gānīties.

Tāpēc jau mēs šeit turpinām rakstīt, lai nenotiktu tautas vienvirziena stulbināšana.

Mēs esam apmierināti ar rezultātu, bet lomi bija bēdīgi. Mums ir palikušas iespējas turpināt cīnu par labāku vietu kopvērtējumā salīdzinot ar pērno sezonu, kad palikām 6. vietā. Arī komandu cīņa nav beigusies, ja Mārim ar Pēteri melnā josla beigsies. Arī paši vēl varam nogrimt... visādi var būt. Tāpēc tas ir interesanti.

PS. Otrās dienas pēdējās stundas laikā Rīteru līcī manevrējot starp citām laivām spējām dubultot rezultātu punktos un noturēt 6. vietu kopvērtējumā. Cik no tām 6 laivām noķerā kādu zivi - to zina tik viņi paši. Redzēju, ka Ingus G. vienu asari dabūja... Arī tas ir sports.
1.jūlijs 2014, 08:25 | links
 
Pag, pag. No skopām ziņām tālajā novadā sēžot, man sāk veidoties zināma aina.

Tātad, pirms dažām dienām te kāds aplika Olti šai sakarā, bet tiešām sanāk, ka daži makšķernieki, daži pat šķietami cienījami šķietami cienījamu organizāciju pārstāvji tiešām ir tupējuši konkrētos punktos maču gaitā un mēģinājuši tēlot atpūtniekus pilnīgā neziņā par paralēli startējošām komandām, no kurām divas nes korelējošu binzesa brendu uz lūpām?

Un to tagad viens MT cenšas kaut kā piesegt, mēģinot radīt kādu citu konfliktu cerībā, ka cilvēki aiz inerces sāks lamāt MB?

Pat īsti nezinu, kā to iekomentēt.
Vārds sukātāji nāk prātā, tikai ar garo ū.

Bet nav jau pirmā reize, kad aiz svētiem apvainojumiem cenšas noslēpt citas lietas. Skolotājs to uz 45 lapām prot izdarīt. Ir, kur augt.
1.jūlijs 2014, 07:43 | links
 
Kopējie rezultāti un punkti raksturo zivju daudzumu. 90% dalībnieku zem 10 000 punktiem ir slikts zivju blīvuma rādītājs.

V.S.O.P., 30.jūnijs 2014, 10:11

Puiši, netērējiet velti laiku un resursus, nebrauciet uz Rušonu, tur arī zivju nav :). Pats biju sestdien - noķēru vienu asarīti... tātad posms būs pa tukšo.
1.jūlijs 2014, 00:57 | links
 
V.S.O.P.!
Kā nav pjedestāls tā kautkas nav riktīgi?
Es pieļauju domu ka Tev vēl riktīgi jāiegulda liels darbs iekš mīlēšanās un tad tikai tiksi pie seksa.:(

arsiks, 30.jūnijs 2014, 16:51

Tev nav apnicis man piekasīties, muļķīt? Pats piedalies, kaut ko izdari un pēc tam māci citus.

V.S.O.P., 30.jūnijs 2014, 16:58


Vēlējos noskaidrot:
Kas liecina par to, ka arsiks ir muļķītis?
Kur konkrēti arsikam ir jāpiedalās?
Kas konkrēti arsikam ir jāizdara?
Kas liecina par to, ka arsiks vēlas mācīt citus, ja, kā raksti, piekasās tev?
30.jūnijs 2014, 18:42 | links
 
V.S.O.P.!
Kā nav pjedestāls tā kautkas nav riktīgi?
Es pieļauju domu ka Tev vēl riktīgi jāiegulda liels darbs iekš mīlēšanās un tad tikai tiksi pie seksa.:(

arsiks, 30.jūnijs 2014, 16:51

Tev nav apnicis man piekasīties, muļķīt? Pats piedalies, kaut ko izdari un pēc tam māci citus.

V.S.O.P., 30.jūnijs 2014, 16:58


Veči mierigi, mierīgi!:)
Es tev oponēšu, ka Daugavā tajā posmā zivju blīvums būtu mazs. Tu taču pats esi specs par elektroniku redzi ko eho rāda:)

Cita lieta , ka tik kaprīzu zandratu, gaļimu asari, neparedzamu līdaku, maz kurš gaidīja Jūnijā, kad pēc būtībās zandikam vajadzēja jemt ahūni ir cits stāsts:) Lai gan paskatoties uz laikapstākļiem pēdējās 3 nedēļas tas nav brīnums.

Krievijā Pro anglers arī notiek ūdenstilpnēs kur ir Hesi, vēji, akmeņi un viss slikti... a ko, ķer tāpat tak:) (kas māk)
30.jūnijs 2014, 18:29 | links
 
V.S.O.P.!
Kā nav pjedestāls tā kautkas nav riktīgi?
Es pieļauju domu ka Tev vēl riktīgi jāiegulda liels darbs iekš mīlēšanās un tad tikai tiksi pie seksa.:(

arsiks, 30.jūnijs 2014, 16:51


Tev nav apnicis man piekasīties, muļķīt? Pats piedalies, kaut ko izdari un pēc tam māci citus.
30.jūnijs 2014, 16:58 | links
 
V.S.O.P.!
Kā nav pjedestāls tā kautkas nav riktīgi?
Es pieļauju domu ka Tev vēl riktīgi jāiegulda liels darbs iekš mīlēšanās un tad tikai tiksi pie seksa.:(
30.jūnijs 2014, 16:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager