Kādas zivis laist dīķī?

laikam bus janolaiz dikim udens
27.jūlijs 2013, 23:04 | links
 
karusas neizkjersi,tik -hishnjiks ))
27.jūlijs 2013, 23:03 | links
 
Kādas zivis audzēt pilnīgā māla dīķī? Pie kam tas ir ap 7-10m dziļš?

ronuks, 27.jūlijs 2013, 22:08


Pēc dziļuma varētu derēt pat foreles laist, vien ar to mālu tā nelādzīgāk - tās nemīlot duļķi. Pat nav ūdens duļķotāju (teiksim, karpu), pēc lietus dīķis būs duļķains.
Citādi laid iekšā ko gribi. Pārējām klasiskajām dīķu zivīm (karpas, karūsas, līņi, asari u.tml.) dīķis derēs, vien rēķinies ar faktu, ka siltummīlošās zivis (kaut vai karpas) seklākā augs ātrāk - tur siltāks ūdens.

es jau 3 gadus diki laizu zeltenas un baltas karusas bet vinas lielaks neaug kas par lietu varetu pateikt jus man un soien baigais linis panema

gvidobarkans, 27.jūlijs 2013, 22:15


Tev tur droši vien šīs pievairojušās melnais miljons un tāpēc neko ar neaug (skat Snipiena variantu - ielaid kādu plēsēju vai izķer sīkās). Vēl ir variants, ka esi švaks ķērājs.
27.jūlijs 2013, 23:00 | links
 
ja linjuks uz 100grami sodien izvilku taja diki
27.jūlijs 2013, 23:00 | links
 
tas ir linjuks )))
27.jūlijs 2013, 22:58 | links
 
a moz uz grunts panemtu kada liela, panema sodien uz 100g linis
27.jūlijs 2013, 22:56 | links
 
asars,lidaka,ja tev tur dziljums 7-10,vari pat megjinat kadu samu
27.jūlijs 2013, 22:54 | links
 
kaur tadu vat dabut hišņiku

gvidobarkans, 27.jūlijs 2013, 22:43


Upēs,ezeros,jūrjā(jūra)!:)Hišņiks-zivis,kuras pārtiek no citām zivīm(asari,līdakas,zandarti u.c.)-plēsoņas!:)
27.jūlijs 2013, 22:50 | links
 
kaur tadu vat dabut hišņiku
27.jūlijs 2013, 22:43 | links
 
es jau 3 gadus diki laizu dzeltenas un baltas karusas bet vinas lielaks neaug kas par lietu varetu pateikt

gvidobarkans, 27.jūlijs 2013, 22:15

gvidobarkans, 27.jūlijs 2013, 22:25


Pamēģini ielaist kādu ,,hišņiku",lai padzenā!Ir dzirdēts,ka tas līdz!
27.jūlijs 2013, 22:42 | links
 
es jau 3 gadus diki laizu dzeltenas un baltas karusas bet vinas lielaks neaug kas par lietu varetu pateikt

gvidobarkans, 27.jūlijs 2013, 22:15
27.jūlijs 2013, 22:25 | links
 
es jau 3 gadus diki laizu zeltenas un baltas karusas bet vinas lielaks neaug kas par lietu varetu pateikt jus man un soien baigais linis panema
27.jūlijs 2013, 22:15 | links
 
Kādas zivis audzēt pilnīgā māla dīķī? Pie kam tas ir ap 7-10m dziļš?
27.jūlijs 2013, 22:08 | links
 
Kādas zivis aug pilnīgā māla dīķī? Pie kam tas ir ap 7-10m dziļš?
27.jūlijs 2013, 21:25 | links
 
Hotentotam.
Ņea, kaut kādas zivs dēļ čubināt uz Cēsīm- tas man ir dārgi un ilgi. Es netālu no Aglonas dzīvoju. Salasīšos šitās kompaškas komentārus un tad kārtīgi izdomāšu, ko tai dīķī sasviest. Laikam jāsāk ar mailēm un raudām. Jo fiksāk šīs iedos nārstu, jo fiksāk varēs iesviest kādu plēsonīti. Es te sasapņojos- kruta būtu izvilkt uz spiņa kādu piecinieci un iesviest ! Gan adrenalīns, gan dzīva piemiņas bilde dīķī. A pēc tam jau var uzņemt kontaktus ar tiem leišu keksiem, paskatīties čo pa čom.

Sieks, 10.janvāris 2013, 17:54


Skatos vēlies dīķī ieviest raudas? Man te kā reiz praktiski no ikriem gadu veci astoņi rudulīši lielā akvārijā mīt. Paaugusies gada laikā brangi. Labprāt atdotu kādam dīķa saimniekam.
10.jūnijs 2013, 12:24 | links
 
Es nedzeru. Ko nu ?
18.janvāris 2013, 19:28 | links
 
Tavā vietā es tagad diži nepriecātos - pagaidi vasaru un tad redzēsi, cik efektīgi darbojas tas avots. Ja arī tad būs kaut cik vērā ņemama straumīte, tad gan vari šaut šampi :)
18.janvāris 2013, 11:04 | links
 
Tauta !
Es jums pastāstīšu savu dīķa prikolu !
Kā jau stāstīju, kad man vēl dīķi nebija izrakti, bija man vietiņa, kur vienkārši pa pavasaram stāvēja ūdens. Līkņe, tā sacīt. Latgales puiši sapratīs. Nu tad es vai kāds, kas ciemos atbrauc, pēc copes tos dzīvākos murmuļus bērām tajā peļķē iekšā. Cerības, ka kāds tur izdzīvos gan bija pamazas. Tad man izraka tos dīķus. Visi zin, kas notiek, kad rok dīķi- tajā vietā no sākuma stāv vienkārši putra. A dīķa galā man ceļš uz mežu. Zem tā ceļa es pabāzu trubu, lai liekais ūdens noskrien uz ezeru. Vakar nākot no avota skatos- kaut kas plunčinās pa grāvi lejpus trubas. Paķēru- rauda ! Liela, resna rauda izlīdusi caur trubu un sēž straumītē. Man tagad aizdoma- kāpēc tas ūdens tur tek ? It kā avotu tajā vietā nav bijis, kaut gan bija vietiņa, kur no zemes sūcās ārā kaut kāds rūsains duļķis. Ja tas ekskavatorists patiešām būs parāvis vaļā kādu avotiņu- es esmu zirgā ! Tad man foreļdīķis garantēts ! Tad jums nekas cits neatliks kā mani reizi pa reizei apciemot !
Vot tāds lūk priecīgs stāsts par jaunā dīķa priecīgo saimnieku !
18.janvāris 2013, 10:43 | links
 
Hotentot ! A Tu ko- Latgolys puiss ? Davai, stāsti, kurā pogostā Tava bāze ! Moš varam kādreiz saskrieties ? Es padzīvoju uz Višķu- Aglonas ceļa, tajā mājā, kur kalnā garš masts ar Latgolas karūgu galā. Putāni ģerevņa saucas. Akurāt pretī Putānu kapiem. Tfu, tfu !
12.janvāris 2013, 12:24 | links
 
Man arī dīķis pie Aglonas, bet nu tas Cēsu brauciens sanāca patīkamā apvienošana ar lietderīgo - ne tikai pēc zivīm.

Sagaidīsi pavasari un skaties ss.lv. Tie gan nav leiši, bet laikam Daugavpils krievi, kas zivis piegādā, lai gan nozīmes jau tam nav. Ja atmiņa neviļ, viņiem tas klāsts bija visai plašs un ja parunātu, varbūt varētu sarunāt ne tikai to vien.
10.janvāris 2013, 18:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager