Brekšu putru recepte

Kāds nevarētu lūdzu ieteikt kādu labu recepti ko likt barotavā prieksh brekšiem?
kura dikti ūdenī nešķīstu un atsitoties pret ūdeni neizjuktu (ūdens krātuvē ir straume)
būtu ļoti pateicīgs par atsaucību :)
30.aprīlis 2008, 14:20 | links
 
...vienas dienas copei - ņem 2 pakas Salmo breksis, vienu paku Salmo univeršālā, saulespuķu spraukumus - kārtīgi samaisi, samitrini, atkall kārtīgi samaisi. Atstāj uz min 10-15 lai ievelkas. Par cik upē ir straume - nāksies pievienot zemi. Sameklē tuvējā kurmju rakumā irdenu zemīti un pievieno barībai attiecībā 1:1 vai 2:1. Atkal rūpīgi visu samaisi, lai nav nekādi lieki kunkuļi. vari barībai pievienot vēl motili (zinu - nav lēts prieks), vai kapātas sliekas, baltos. Tas tikai rosinās zivju interesi par tārpu uz tava āķa.

bet atceries, ka barībai jābūt tik daudz samitrinātai, lai tā neizjuktu atsitoties pret ūdeni, bet sasniedzot gultni sāktu irdināties t.i. strādāt. Noteikti nevajag, lai tā visu laiku turētos barotavā kā tāda liela bumba.

NE ASAKAS!!!
30.aprīlis 2008, 14:38 | links
 
Principā piekrītu, tikai es vēl pievienoju rupjmaizes
"ķieģelīti" ,paku "herkules" un 250 g. kaņepju raušu.
Vēl SALMO vietā lietoju "ZOOM"- UNGĀRU.Jauna
marka bet manās vietās strādāja!
30.aprīlis 2008, 14:48 | links
 
rupjmaizi nevajadzeetu izmantot, jo taa ir loti barojosha!
30.aprīlis 2008, 14:52 | links
 
un ja to piešauj pa daudz var sataisīt klīstrei...
bet jāpiekrīt zivīm rukmaize patīk...:):):):)
30.aprīlis 2008, 14:54 | links
 
Maizi noteikti nevajag un vēl vajadzēt sākt aizmirst par tādu lietu kā Herkules - jo tās visas lietiņas pēc kāda laika sākt skābt un var aizbiedēt zivis uz ilgu laiku.
Visas gatavās veikalos nopērkamās barības jau ir veidotas uz maizes un cepumu bāzes, tā ka likt vēl kaut kādu nepārstrādātu ķieģelīti klāt nav nepieciešams.
30.aprīlis 2008, 14:57 | links
 
nu līnim vēl varētu rupjmaizi, bet breksim točna nevajag...
30.aprīlis 2008, 14:58 | links
 
Kādreiz tikai ar rupjmaizi brekšus iebaroja ...
30.aprīlis 2008, 15:07 | links
 
Tur jau tā lieta - KĀDREIZ....
30.aprīlis 2008, 15:23 | links
 
Nu ja ka kādreiz ,8 kap . viens kukulītis maksāja ..... par to skābšanu , tā tas ir ka stāvošā ūdenī neieteiktu maizi lietot iebarošanai ...
30.aprīlis 2008, 15:30 | links
 
Kādu barību jūs man ieteiktu līņiem un karūsām?
Mājās gatavotu recepti?Vai kā?:)
30.aprīlis 2008, 17:50 | links
 
aizej uiz veikalu, nopērc Salmo barību līnim-karūsai.
kā barību pareizi sataisīt ir rakstīts lejā tikai līnim un karūsai nevajag likt klāt zemi
30.aprīlis 2008, 18:33 | links
 
Recepte ar rupjmaizi nebija zigus bet mana vienkārši
vakar CLK lapa to ielika ar viņa vārdu! Es ar to strādāju
tikai Daugavā kur ir vidēja straume.Vēl nav bijis gadījums
ka barība būtu skābusi.Arī senlaikos Abavā tādi gadījumi
netika novēroti!
1.maijs 2008, 18:10 | links
 
VEČI!!!par putras skaabšanu varat nesatraukties...ja viss tiek dariits normas robežaas tad ir OK!! galvenais nesagaast spaiņiem to putru vienaa vietaa un ja visu labi ieveero tad pat gruubas nedariis skaadi! TIKAI VISS JAADARA AR MEERA SAJUUTU!!!! es ieteiktu lietot veikalaa iegaadaaties gatavaas bariibas un pajaukt ar kaut ko savu,es to daru regulaari un jaucu klaat arii gruubas.....bet ar normu un viss ir OK!
1.maijs 2008, 18:21 | links
 
es piem uzvāru grūbas, putraimus, auzu pārslas
4.maijs 2008, 05:56 | links
 
Sausajā Daugavā ir vietiņa ,kur šobrīd ļoti labi ķeras skaistas karūsas-tādas ap kilogramu.Šajā vietā daži zinātāji sēž visu diennakti nomainot viens otru. Viņi apgalvo, ka tās esot jūras karūsas,kas ienākušas uz nārstu.Man ir aizdomas,ka tās pazudīs daudz ātrāk,jo ūdens tajā vietā ir gandrīz nekustīgs,bet veči barībai izmanto vārītās putras (putraimi,prosa,auzu pārslas,mannā) ar nelielu pirktās karūsu barības piejaukumu.
4.maijs 2008, 07:29 | links
 
NU TAADAA GADIIJUMAA TAAS ZIVIS NO TURIENES PAZUDIIS UZ ILGU LAIKU!!!! nesaprotu tos copma'nus kuri gaa'z to bariibu tonnaam!!!!! tas galiigi nav vajadziigs....atrodi kur taa zivs ir un piebaro tikai tik lai pietureetu to uz ilgaaku laiku,nevis paarbarotu un plus veel sabojaatu labu copes vietu uz ilgu laiku!!!Ventaa taadas vietas ir daudz kur zivju ir bariem un tad kaads CUUKKOPEEJS sagaa'z spai'niem tur to h.... vi'n zin kaadu p'luri un vienkaar'si zivis no turienes aiziet!!! jo kas tad var iztureet dziivot taadaa smirdo'naa,kas rodaas puustot visam tam dra'n'kim!!!!!VE'C...BAROJIET AR PRAATU!!!
6.maijs 2008, 10:33 | links
 
pilniigi freeki ir tie kuri lieto taas putras,normals copmanis saprot,bet nee,teelo vecus penshus kuri gaazh iekshaa putreles!
10.maijs 2008, 12:27 | links
 
eu te ir kads kuram ir brexu wietina?
ja ir tad pastastat ka jus sakat barot ar ko sakat ar ko tagad barojat un cik regulari
12.maijs 2008, 17:30 | links
 
Breksis jāmeklē uz bedres kants! Barības veidi
visdažādākie!
13.maijs 2008, 09:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager