Spininga kāti

Bet iedomājies - aluuumīnis sarkana zamša rosokā:DDD Viens vienīgs glamūrs. Rodsoks maksā vairāk par pašu aluumīni:DDD
31.janvāris 2011, 21:11 | links
 
Es nē. To Mirtins un eMKa :))))
31.janvāris 2011, 21:11 | links
 
urmaas - tev nav gailīša? :o es šokā:D
31.janvāris 2011, 21:13 | links
 
Mirtins
njāaaaaaa.būs vien tev jādiedāvina kāda sarkanā ņeva.protams iekrāsota,jo originalish tādas neesot!!!
:DDD
31.janvāris 2011, 21:14 | links
 
Mirtins
u sjo.parto sarkano ņevu aizmirsti!
:DDD
31.janvāris 2011, 21:14 | links
 
Lasu unnikuja nesaprotu - - ka ar gailīšiem mēras saprotu bet kas ir rodsoks -ņisaprantau ?? Mirtin Latviski lūdzu - tu tak neesi no Griezēja,Viepļa angļubandas:)))))
31.janvāris 2011, 21:15 | links
 
Izstāstīšu par saviem rīkiem . Man ir vieglais mazais 1,8m spinis - DSam,asariem ,zandartiem(nosaukumu nezinu,cenu neatceros) , tad 2,4 m cietāks - līdakām(nosaukumu nezinu,cenu neatceros), 3m cietais spinis -lašiem , utt(nosaukumu nezinu,cenu neatceros), tad daži kāti karpām.līņiem,viens pat 9m garš !!!!(nosaukumu nezinu,cenu neatceros) .... nu??? kā mans krāns ??:)))))))))
31.janvāris 2011, 21:27 | links
 
Man ir spinings, vispār 3si :D neviens nav salūzis :))
Vecākais ir no pirmā foreļu pasaules čempja- Mirtin tiešām, sarkanā zamža rostokā un plānā plastikāta tūbusā, tā es to arī pārvadāju, blin kaut kā nelūzt :DD.
Otrs, paredzēts nedaudz brutālākam sportam (Grieseejs arī pie Ventas iemēģināja) nav virsū rakstīti nekādi ārzemju simboli, bet gan latīniskais Salmo, bet ari tiek pārvadāts tikai kaut kāda mistiska materiāla, kas plūksnojas čeholā, arī maita nelūzt :DDD
Nuuu un trešais ir melnā, nopietnā čeholā un lai maz neliktos, vēl dūralumīnija tūbusā...arī nelūzt...vot nesaprotu, ko es daru nepareizi :DDD
31.janvāris 2011, 21:30 | links
 
Bralitis> slikts ....aizdomīgi cenas neatceries...!..:)
31.janvāris 2011, 21:33 | links
 
:))))))))
31.janvāris 2011, 21:35 | links
 
...mjā...nu baigi te visi lielās ar saviem "metamajiem".....es ar par vienu savu varu pastāstīt. Sen atpakaļ nopirku ūberkruto UL...maucu vakarā uz upi izmēģināt. Pirmais metiens zaros,otrais pļavā...kamēr es tur čakarējos vakars ir klāt. A man ta to zivi gribējās uz sava UL kāta sajust un es tik metu pa visu tumsu kamēr damētājos....ietīnu rotiņu adatas diametra spicītē un pizdzets bija...rezultatā kāts pa 5 cm. īsāks....a es ar viņu vēl šodien veiksmīgi copēju...un nemaz nesūdzos. Kas tad tagad sanāk....es tagad esmu "apgraizīts" vai arī mans kāts vairs neskaitās UL...:)))))
31.janvāris 2011, 21:45 | links
 
Kamēr griezējs nav sācis izritināt savus daudzos krān... kātus... pateikšu man ir pieci spiningi, četri mahi, divas bolonēzes, divi fīderi un viens mačs. Taču tādēļ, ka neesmu mājās, nevaru ielūrēt skapī lai pārliecinātos, ka kaut ko neesmu aizmirsis, jo atsevišķus rīkus esmu atdevis, vai domājis atdāvināt... bet ka sno tā visa ir aizdots prom, kas palicis nezinu - manis minētais ir iztikas minimums, lai gan par 99% ir vēl arī citas mantas:D

P.S. Nesen biju pie viena cienījama makšķernieka. Redzēju, kas tur darās - es ar viņu mērīties neietu. Ja to visu izliktu veikalā, sanāktu ne sliktāk kā nelielas pilsētas veikaliņš... daudzuma ziņā.... A kvalitātes ziņā droši vien labāk nekā viens otrs lielveikals Rīgā:D
31.janvāris 2011, 21:59 | links
 
...paldies par atbalstu...:)
31.janvāris 2011, 22:02 | links
 
..paldies ir domāts brālītim...:))))))
31.janvāris 2011, 22:04 | links
 
mirtins>atdāvints ,atdots=atstāts autiņos kuros atbraucot uz copi no viņiem neizkāpj....????.. :DD
31.janvāris 2011, 22:10 | links
 
Kaadam nevajag uuber kruto Shimano Speedmaster AX 240M 10-30g... pa 60ls ? :)
31.janvāris 2011, 22:13 | links
 
Bocmanis, rodsocks ir? Kādā krāsā? Ar 2viem rodsockiem nevar?
....
Un kāpēc man papildus jāmaxā par vēlvienu rodsocku?
.......
Nē, nu ja Tu nevari ar tādas krāsas rodsocku, kā vajag, tad vari tik Mirtinam piedāvāt caur PMu, nevis te normālus čaļus kaitināt :)))))))
31.janvāris 2011, 22:16 | links
 
Mirtin jūs abi ar Akmentiņu pār vienu kārti metami - neko riktīgi nezin cik kātu,kur viņi ir , kur spoles .....mākslinieki :))))))
31.janvāris 2011, 22:17 | links
 
Normaals melns rodsocks...ar glamuuriigiem uzrakstiem :D + veel cietais rodcase...taaka nelecies ar savu zamshu :D
31.janvāris 2011, 22:19 | links
 
Brālītis
TEV jau vieglāk:
viens vasaras spīnis,
otrs ziemas balalaikinveidīgais spīnis.
i naf ko pazaudēt,jo abi cauru gadu kabatā!!!
:DDD
31.janvāris 2011, 22:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager