Spininga kāti

Jā, kādreiz nebija problēma, ja spiningo, tad spiningo. Tagad visādas jerkošanas, tvičošanas un vēl visādi brīnumi :))) Lai gan ar Džerk-veidīgu modeli jau pasen darbojos, to uzskatīju par spiningošanu un man ar to pietika.

Kā gatavojamies? pāris dienas pirms sezonas sākuma apkopju motoru, iepērku pāris vizuļus un ar to arī beidzās visa gatavošanās :)
1.aprīlis 2011, 15:30 | links
 
MMB
uz taviem jautaajumiem, lai atbildeetu vajadzees daudz laika :)
dazhaados dziljumos, dazhaadaas uudenstilpnees, dazhaados gadalaikos tas viss atshkjiras.
taada viena universaala piegaajiena praktiski nav. ja nu vieniigi tas pats ko tu jau dari - pietin, iepauzee utt.
pats galvenais - vilkt taa, lai tas maaneklis izskatiitos taads traumeets, viegli "panjemams".
jo ja vienkaarshi tin, tad vinjsh izskataas dziiveliigs un pleesonjas retaak teeree taadiem savu energjiju.
1.aprīlis 2011, 16:04 | links
 
marti
tā jau laikam ir..

Esmu dzirdējis, ka pavasarī zaļās ņem principā visu, kas kust, jo ir traki izsalkušas. Taču, man tam gluži negribētos ticēt :) Stc. vai pavasarī(laikam jau jārunā par maiju, jo cik saprotu, tad beidzas liegums) tās zivteles jau ir pie krasta pienākušas, lai pa seklumiem tās medītu, vai tomēr vēl koncentrēties uz dziļāku ūdeni ?
1.aprīlis 2011, 16:12 | links
 
andriskkk
Tev gan viss vareni viegli izklausās :)
1.aprīlis 2011, 16:13 | links
 
apmeeram taa kaa andriskkk saka arii ir :)
jaatraapa iistajaa dienaa, tad njem uz visu ko met. bet taas var buut tikai paaris stundas :P
taa kaa sameeraa liels arii ir tieshi veiksmes faktors :))) jaabrauc biezhi un jaameklee, taa arii ir visa maaksla.
1.aprīlis 2011, 16:20 | links
 
viss ir atkariigs no uudenstilpne-ja nav pie zaaleem meklee dziljumaa, ja nav dziljumaa meklee pie zaaleem un seklumaa.
aizmirsti par vobleriem, jo saakumaa tur sapisties var ar vinjiem vairaak nekaa zivis nokjert. straadaa ar gumijaam un rotinjiem.
1.aprīlis 2011, 16:23 | links
 
kā ir ar to liegumu tagad .,spiningot vispār nedrīkst līdz pirmajam maijam.,vai tikai līdakas ķert nedrīkst..? :)
1.aprīlis 2011, 17:56 | links
 
tikai līdakas drīkst ķert
1.aprīlis 2011, 18:00 | links
 
paldies par komentāriem! Kad nāks tuvāk tas maijs. tad gan jau ne reizi vien šī tēma atkal uzpeldēs.
šajā nedēļas nogalē vēl jāaizbrauc uz Peipusu lai sezonai ir punkts uz "i".
Ne asakas!
1.aprīlis 2011, 18:37 | links
 
ko jūs sakāt par ATEMI kātiem?
1.aprīlis 2011, 20:36 | links
 
Precīzāk ATEMI GLADIATOR
1.aprīlis 2011, 20:36 | links
 
Kas var būt labāks par šo :DDD
1.aprīlis 2011, 21:21 | links
 
ĒSMA pārdevējs arī tā teica!!;))
1.aprīlis 2011, 21:36 | links
 
Jankaribak
normāli kāti, manā lietošanā bija "spin" un "pike"
2,7m gari. Bija OK savā laikā.
Cena kkur ap 40...50 lašveidīgie laikam bija.
1.aprīlis 2011, 21:40 | links
 
Vakar pirmās cilpas pa upītēm un pēc 2-3km pārgājiena, beidzot upe tika sasniegta un pirmie metieni jaunajā sezonā! Kātiņš Daiwa exceler 1,95m 10-25 testā, shimano technium 2500, spiderwire 0,18mm! Pēc 20 min kātiņam zem 2 augšējā riņķa atdalījās spicīte! Attieksme bij max levelī kā jau pret jaunu inventāru!Uzskatu 100% brāķis, ne iespiedu ne lauzu, pat tubusa transportēju.... stulbi, bet ne velti nodomāju: "Jocīgi" - veicī "Pie bloma" akcija vēl kātiņš otrajā dienā stāvēja stendā :(, bet nu tagad 1dien iet ieskaidrot, ka nebija mana vaina liekas nereāli! Ir kādam pieredze ar līdzīgu gadījumu un garantijas iespējām?
3.aprīlis 2011, 12:32 | links
 
sodien dabaa un darbaa izmegjinaju pagajusaagada salmo jaunumun x-twichu 1,8 m.,un dazadus vobleriisus,esmu vienkarsi staraa!!!kaats viegls ,tuvu ideaalam prieks voblerisu raustisanas!!(gseeja k-gs saka ka labi der arii d-shotam:))iemetiena attalums arii ok .

p.s jaunais vedums salmo veikalos veel nav bet,iebraucu juglas salmo papljapeet ar koleegjiem un skatos viens veel palicis no pagajusaas sezonas.
3.aprīlis 2011, 13:07 | links
 
dzhams :(, nu dikti stulbs pirmais izgājiens, visdrīzāk to kātu kāds veikalā vicinoties bija uzsitis pret kaut ko.
3.aprīlis 2011, 13:13 | links
 
....njā un tagad pierādīt, ka es ne pie vainas - būs grūti! Par spīti tam štruntam, diena bij izdevusies, un emocijas neaprakstāmas, he ar palikušo "spriguli" rokā piešāvos i iemest i sirdi aplaimot ar roteru spēli skaistajā urgā! ;)
3.aprīlis 2011, 13:51 | links
 
rio
Tu copē ar vai tik pārdod ? :D
3.aprīlis 2011, 13:55 | links
 
Bebronen kad nepardodu tad copeeju,kad necopeeju un nepardodu tad gulju:)
3.aprīlis 2011, 18:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager