Spininga kāti

2.10m 3-14gr un 2.70m 3-12gr.
Latvijas apstākļiem par universālu varētu nosaukt 2.10-2.40m ar testu 2-3 līdz 10-15gr, bet te atkal pēc patikšanas un sajūtām jāvadās.
8.aprīlis 2011, 20:13 | links
 
...paldies par viedokļiem. Mana "ziņkārība" ir apmierināta...:)...es šogad izmēģināšu kaut ko sev neierastāku..2.1/5-25...kad liks lietā, tad jau redzēs kā būs, jo reizēm, kā kapteinis33 saka, rūpnīcas parametrit mēdz būt kļūdaini....bet tas jau laikam ir cits stāsts....a varbūt arī nē...!
8.aprīlis 2011, 20:53 | links
 
vilow,ja ložņā pa krūmājos aizaugušām upītēm,tad 2,1m būs kā reizē!
8.aprīlis 2011, 21:06 | links
 
willow, tas būs pārāk bomīgs, augšējais tests 25gr...nuuuuuu, ka lai to maigāk pasaka :) un 5gr apukša, tas ir par niknu forelēm, ja vien negribi arī ar to kātu kādu ščukinenu ķert.
Nav visiem foreļu mānekļiem grami uzrādīti, bet nu nav parasti vairāk par 10gr (šie jau monstrīgi :D), tad jautājums - kāpēc tev vajag ar testu līdz 25gr???
Ieteiktu padomāt pirms pērc :) !
8.aprīlis 2011, 21:39 | links
 
wilow,tā ir ,vajag smalkāku,vēl derētu iemācīties to zem krūmiem iešaut kā ar ''kaķeni''t.i. bez atvēziena,nastiepjot aiz mānekļa gala un izšaujot to vēlamajā virzienā.-tas šoreiz nopietni...
8.aprīlis 2011, 22:15 | links
 
eMKa - viņš ar testu līdz 25gr ies uz lielo foreli,nevis tā kā tu un es - uz mazo.
8.aprīlis 2011, 23:00 | links
 
....mēs taču pirmīt noskaidrojām optimalākos foreļkāta parametrus...un te pēkšņi..hopss..willows uzraksta par 2.1/5-25 uz forelēm un ar piebildi.. "izmēģināšu kaut ko sev neierastāku"....hmm...laikam čalim baigā drosme vai arī širmis aizgājis ciet rakstot ko tādu pēc iepriekšējām atziņām komentos.....:))...tas tā..kapteinim333....neliels sarkasms...:)))
..a ja nopietni, tad...
..tonis:...par "kaķenes efektu" es nemāku neko pateikt, jo tādu manevru neesmu vēl nekad pielietojis. Taču aizdomājoties par šādām šaurām un neērtām situācijām 5-25 viennozīmīgi ir par rupju, jo metienus praktiski vienmēr es veicu ar spices un mānekļa inerces palīdzību...
..eMKa...piedod...tas jau ir darīts.:)..un es saprotu tavu izmisumu izdzirdot šādus kāta parametrus attiecībā uz forelēm..:)))...kā jau minēju savā blogā, tad kātu izvēle todien nebija liela,...manuprāt es paņēmu optimālāko un universālāko variantu, kas todien bija pieejams….Nu nezinu….kaut kas man viņā piesaistīja un ir ņuhs, ka tomēr šitais vidējās akcijas kātiņš sevi attaisnos…Lai vai kā…es jau rakstīju, ka izmēģināšu šogad ko sev neierastāku… un man taču joprojām ir kāti pie kuriem es varu atgriezties. Es vienkārši vēlos sajust šo pieredzi uz savas ādas, lai arī es varbūt kādu kādreiz varētu pamācīt…..:)))
..kapteinim333..par to.. kurš uz ko un kāda izmēra forelēm šogad dosies mēs uzzināsim jau pavisam drīz….:))))..Par maniem rezultātiem es rakstīšu savā blogā. …lai tev un pārējiem veicās..ne asakas!!!
9.aprīlis 2011, 01:11 | links
 
sodien salmo daugavgriiva,plauktos jau tiek likti jaunie dzerka kaati,ar 110(1,5m),140(1,5m),150(1,5m),200(1,6m),250(1,7m) g testiem.un attiecigajiem garumiem.un protams elite x-twich ari jau atcelojis lidz plauktiem,tam 1,8 un 1,98 m garumi.
9.aprīlis 2011, 10:43 | links
 
rio: tieshi tikko kaa izlasiiju CL ingusa rakstu par dzherkiem ;)
ne ne, dzherks mani veel nenjem, bet ar interesi par to palasu.
gribeeju ierakstiit ko citu. gribas iegaadaaties teleskopisku spinja kaatinju, ko vareetu eerti chumadaanaa ielikt un pakjert liidzi kaadaa izbraucienaa. nav ar taadiem teleskopiskajiem nekaadas pieredzes :( ko kas var ieteikt? laikam jau kaadi 60cm buutu max saliktaa veidaa.
9.aprīlis 2011, 13:54 | links
 
Teleskops džerkam?? To gan es gribētu redzēt! ;)
9.aprīlis 2011, 14:01 | links
 
Kilkin -paldies man sanāca exselentas dāvanas un 2 pats sev atstāju To trako ar 55 gr testu un otru 2,10 m vieglo :DDD
9.aprīlis 2011, 14:20 | links
 
bumsi, man prieks, ka Tev prieks :)
55g - lašenieks ;) mazais uz okuneniem ;)
9.aprīlis 2011, 14:21 | links
 
kilka - lasi uzmaniigaak, citaadi muljkjiigi izklausies ;)
man par teleskopisko interese tikai tik daudz, lai ir ko chumadaanaa ielikt un izvilkt pameetaat taa taalaak no maajaam.
par dzherku man nav nekaadas intereses.

pataustiiju uz vietas salmo elite travel spin - saliekaas super mazs. patirinot gruuti pateikt, un veel taa cenas bljitka galaa :(
tests mazais neatceros preciizi bet apmeeram 4-12gr. grums 2,1m
shimano arii ir viens taads liidziigs CATANA BX TELESPIN.
kaadam ir ar teleskopiskajiem pieredze?
jeb ir tomeer taa, ka labaak iztikt bez taada...
9.aprīlis 2011, 19:29 | links
 
Labs variants, ja nav cope pirmajā plānā, bet tomēr var rasties izdevība kaut kur aizskriet. Ne tik tālajā jaunībā samērā ilgi nomētājos ar teleskopisko spiningu, tā kā pārsvarā mēroju ceļu ar velosipēdu. Kopā nelūza, rinķi nost nekrita. Vēl aizvien stāv stūrī, reizēm iedodu kādam ciemiņam, lai nav sāpe par iespējami salauztu kātu :D
9.aprīlis 2011, 19:34 | links
 
nu man tieshi taads variants. tipa komandeejumaa pa briiviem briizhiem pameetaat dazhaadaas vietaas. gan kaadaa kruumaa pie upiites ieliist un mazu rotinju palidinaat, gan juurinjaa no molinja kaadu pakacinaat. nez kur to shimano telespin vareetu patureet rokaas?
9.aprīlis 2011, 19:40 | links
 
Svarīgs jautājums: vēlos divus kātus- asariem mazo un līdakām, tvičingam utt. ar lielāku testu.

Es pareizi saprotu, asariem vajadzētu ņemt kātu ar testu 3-15gr. (vai arī 5-20gr?) un smagajiem mānekļiem, vieglajiem džerkiem utt. kātu ar testu 10-30gr. (vai 15-40gr.?)?

Visbiežāk jau nākas izmantot kātu ar testu 3-15gr vai ne?

Abus kātus vēlos 2.40m garus.

Paldies!
9.aprīlis 2011, 20:17 | links
 
KIlkin izpētiju Tavus kātus un nācu pie slēdziena ,ka nevienu ne pārdošu ne dāvināšu Visiem ātrais stojs kas man nu ļoti tīk :DD
Tas ar testu virs 55 gr ir krokodiļņiks man pat laikam neviena tāda nebija :DDD
9.aprīlis 2011, 20:55 | links
 
raustīt(tipa tvičot)vieglāk būs ar īsāku kātiņu - 6'6 vai 7pēdas garu(tas tīri pēc manām izjūtām.)asarim līdz 7,8gr būs līdz kaklam.
Par līdakām nezinu (tur pie Griezēja)skatoties uz ko un kā.
9.aprīlis 2011, 20:59 | links
 
Esam saņēmuši jauno šīs sezonas spiningu kravu. Daudz un dažādu modeļu no Berkley, Mitchell, Abu Garcia.
10.aprīlis 2011, 00:06 | links
 
bumsi, nu Tu dod... Tev iesācējam vajadzēja, tagad pats visus prihvatizēji :DDD
Neaizmirsti, ka tam 10-30 spices riņķis bez ieliktņa, nomaini!
10.aprīlis 2011, 13:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager