Spininga kāti

Bija OK !
6.novembris 2022, 23:18 | links
 
Nav ne vainas jig.lv veikalam....
3 dienas atpakaļ nopirku kātu, spoli....
Normāli veči tur darbojas !

dzelziss, 6.novembris 2022, 23:02


cik % nokaulēji?
6.novembris 2022, 23:16 | links
 
Nav ne vainas jig.lv veikalam....
3 dienas atpakaļ nopirku kātu, spoli....
Normāli veči tur darbojas !
6.novembris 2022, 23:02 | links
 
p.s. tik ja es vēl saprastu, ko gribu :) Mērķazivs asaris, pārsvarā Venta, varbūt kāds ezers. ???
6.novembris 2022, 22:02 | links
 
Droši ej. Bet, ja ja nedabūsi vismaz 25% skidonu, tad būsi pamuļķis/sociopāts.
6.novembris 2022, 22:02 | links
 
tā tīri neko "bodje", ir ko izvēlēties http://jig.lv/home/lv/
6.novembris 2022, 21:59 | links
 
Te ož pēc cccp..veikalā kaut ko kaulēt un uztver to par normu. Ok, ja pērk daudz vienas pozīcijas vai kopsumma ir ievērojama, var prasīt labāko dīlu, ko var piedāvāt..bet citādi nu bāc :D
Tiešām pieņemam kā normu to, ka piem. zemletes.lv veikalā kāds pasaka paroli ''man sievai pupi abi kreisie'' un tāpec samaksā 2x mazāk? Pārējos ņem uz ''lohu'' un lai maksā x2?

Louis, 6.novembris 2022, 20:48


pārftŗāzējot uz otru pusi - a kāpēc kādam kas pat normāli kontaktēties negrib būtu jāmaksā mazāk kā kādam, kas kontaktu ir spējis nodibināt, un, kā likums, ir izveidojis ilgspēlējošu abpusēji izdevīgu sadarbību? Tad tādam būtu jābūt apvainotam, ka viņš, labs un lojāls pastāvīgai klients tiek turēts par "lohu" un jebkurš cits var ieskriet un saņemt to pašu? Jebkura uzņēmuma galvenā vērtība ir pastāvīgie klienti, no "vienas nakts gadījuma sakariem" kad kāds uz dullo kaut ko nopērk tikai tāpēc ka kāda pozīcija lētāk, nekādu biznesu neizveidosi. Nu vismaz ne specializētā šaura profila veikalā.
Nu ir tāda lieta kā cilvēciskas attiecības starp pārdevēju un pircēju un abpusēja lojalitāte, kas, neapšaubāmi, nozīmē arī abpusēju izdevīgumu.

Beidzot tēmu, kas aigājusi oftopikā (atvainojos, ka sāku) - officiāli paziņoju jig.lv veikalā var kaulēties! a kam nepatīk, var nekaulēties, busim pateicīgi :D
6.novembris 2022, 21:59 | links
 
Zaraza, neņem galvā tos, kuri nevēlas iepirkties jig.lv veikalā. Katram savas vēlmes un savs iecienītais veikals. Tādēļ jau arī paredzēti dažāda koncepta veikali. Katrs cilvēks ir ar savu personību un īpašībām, un visiem iepatikties nekad nevarēsi.
6.novembris 2022, 21:59 | links
 
Tat tik špago uz citām "bojem", es gan ielūrēšu ko mājaslapa piedāvā, jo laikam sāku lēnām nobriest džigošanai, cik var tos līņus vilkt :)
6.novembris 2022, 21:51 | links
 
Cik pretīga attieksme. Ja es gribu ieiet veikalā un kaut ko iegādāties, bet negribu kaulēties par cenu, tad veikala īpašnieka skatījumā es esmu sociopāts un vēl nezin kāds psihopāts. Skaidrs, ka nekad neiešu uz jūsu veikalu, par laimi copes bodju pietiek un pat aizvien jaunas rodas.
6.novembris 2022, 21:36 | links
 
2 zarāzij
Tev šodien melnā diena...
Man gan pie Tevis patīk! I par dzīvi parunāt,i copi,i iepirkties.
6.novembris 2022, 21:03 | links
 
Te ož pēc cccp..veikalā kaut ko kaulēt un uztver to par normu. Ok, ja pērk daudz vienas pozīcijas vai kopsumma ir ievērojama, var prasīt labāko dīlu, ko var piedāvāt..bet citādi nu bāc :D
Tiešām pieņemam kā normu to, ka piem. zemletes.lv veikalā kāds pasaka paroli ''man sievai pupi abi kreisie'' un tāpec samaksā 2x mazāk? Pārējos ņem uz ''lohu'' un lai maksā x2?
6.novembris 2022, 20:48 | links
 
Nezinu kāda attieksme pret pircēju ir pašā veikālā,neesmu bijis bet uz isziņu par spininga pieejamību veikalā neviens neliekas ne zinis ....nopirku dārgāk citur....

copis, 6.novembris 2022, 19:30


nu ja sūtīji uz veikala numuru, tad tā varētu būt taisnība... tur veikalā "podziņu" pensionāru telefons, neviens tur īsziņas neskatās, pat īsti nezinu kā to izdarīt... uz jebkuru zvanu, e-pastu, Facebook , vai Whatsapp (uz cita numura, kas norādīts FB) vienmēr ir atbildēts...
6.novembris 2022, 19:45 | links
 
Nezinu kāda attieksme pret pircēju ir pašā veikālā,neesmu bijis bet uz isziņu par spininga pieejamību veikalā neviens neliekas ne zinis ....nopirku dārgāk citur....
6.novembris 2022, 19:30 | links
 
2 zarāzij
Kāpēc Tu te attaisnojies kādam pilsonim,kas grib vai negrib kaut ko iegādāties?
6.novembris 2022, 19:14 | links
 
jurciks66 [06.11.22]: kā riebjas tas "ja māk runāt" - ja man jāiet izlūgties labāka cena, lai nejustos apčakarēts, tad kas tas par veikalu
Jig.lv nekad nav bijis par kaut ko jāizlūdzas un nav radusies sajūta, ka tas tur būtu jādara. Galu galā, ja dodies uz veikalu un zini, ko tev vajag, tāpat pirksi, ar vai bez atlaides, bet atlaide dod vēlmi atgriezties.. Un veikalnieki to zina.
6.novembris 2022, 19:13 | links
 
man pašam atkal kategoriski nepatīk tā tipa veikali, kur pārdevējs izliekas ka viņa tur nav un uz jautājumu cik kas maksā atbild, ka cena uz birkas, nekādu atlaižu nav un nebūs :) katram savs :)
6.novembris 2022, 19:02 | links
 
kā riebjas tas "ja māk runāt" - ja man jāiet izlūgties labāka cena, lai nejustos apčakarēts, tad kas tas par veikalu

jurciks66, 6.novembris 2022, 10:22


nu, mums ir kluba tipa veikals, kur uzsvars tiek likts uz cilvēcīgu kontaktu uzturēšanu un abpusēji cieņpilnu attieksmi. Ja cilvēks ir sociopāts, mizantrops, arogants snobs vtml., kas nav spējīgs vai kaut kādu iemeslu dēļ nevēlas un uzskata zem sava goda adekvāti komunicēt un arī patirgoties, tad tas nav īsti mūsu koncepta klients :( Tur labāk vai nu pašpakalpōšanās tipa veikalu vajag vai interneta plašumā bezpersoniskas pogas spaidīt.
6.novembris 2022, 18:45 | links
 
jurciks66 [06.11.22]: kā riebjas tas "ja māk runāt" - ja man jāiet izlūgties labāka cena, lai nejustos apčakarēts, tad kas tas par veikalu
Aizej parunà.))
6.novembris 2022, 16:53 | links
 
kā riebjas tas "ja māk runāt" - ja man jāiet izlūgties labāka cena, lai nejustos apčakarēts, tad kas tas par veikalu
6.novembris 2022, 10:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager