Spininga kāti

Kuha [15.10.22]: Jau trīs sezonas raibos ķeru ar Ryobi Excia 270 5-25 g. Par to cenu kāts ir vairāk, nekā labs. Iespējams, kaut ko esmu pazaudējis no sajūtām, bet pievīlis gan viņš nav. Met labi un tālu. Kad galā lasis, nekad nav bijis bažu par kāta izturību. Bet, ja svarīgs ir zīmols pašapziņas celšanai, tad, protams, jāskatās uz augstākiem plauktiem.
Nu nav tā gluži. Kāpēc tikai pašapziņas celšanai. Nu nevar salīdzināt augstās klases kātus ar budžetniekiem. Tā ir cita bauda, it īpaši ja nebrauc pēc gaļas un tā garša ir procesā. Protams, skaidrs, ka katrs ķer pēc iespējām utt, bet teikt, ka nozīmes nav arī nevar
15.oktobris 2022, 18:47 | links
 
Salmonoids foršs, bet teiktu vairāk spožajam un Gaujai. Lai gan čoms izcirta Salacā svarīgo diezgan raiti ar to kātu.

Abavnieks, 15.oktobris 2022, 18:08


Viņiem tak dažādas versijas ir gan tam,gan tam:
https://www.lureshop.eu/catalogsearch/result/?q=savage+gear+salmonoid
15.oktobris 2022, 18:35 | links
 
Jau trīs sezonas raibos ķeru ar Ryobi Excia 270 5-25 g. Par to cenu kāts ir vairāk, nekā labs. Iespējams, kaut ko esmu pazaudējis no sajūtām, bet pievīlis gan viņš nav. Met labi un tālu. Kad galā lasis, nekad nav bijis bažu par kāta izturību. Bet, ja svarīgs ir zīmols pašapziņas celšanai, tad, protams, jāskatās uz augstākiem plauktiem.
15.oktobris 2022, 18:31 | links
 
Davis-Di [15.10.22]: Kam tur patikt. Daudz norauti mānekļi

Abavnieks, 15.oktobris 2022, 17:18

Nav tik traki, ja lasi upi. Bet nu dažreiz, it sevišķi nezināmā vietā, vai sezonas pirmajās copēs, var izcelties ar labu skaitu norautiem :)
Es tak ākstos :D norautie iet pie lietas :D
15.oktobris 2022, 18:08 | links
 
Davis-Di [15.10.22]: Un vēl jautājums. Vai lasim varētu derēt Ryobi Ecusima C90M-270 10-35 un Ryobi Wirtus 90ML 270, 4-26.
Viedokļi dažādi, bet vai tad tiešām vajag testu līdz 60.
Esmu lašu copē iesācējs, gribu saprast vai man patīk, tādēļ man nevajag inventāru par 300eur.

egilss, 15.oktobris 2022, 16:53

Ja neķer rudens un vēla pavasara krītošos, kas atpūtušies būs ok. Gaujā būs par īsu, bet var iztikt.
Ja šancēsi mazajās upēs un pavasarī, kad ir spožie varētu vēlēties mētāt ~55mm mānekļus ~6gr , pārējā laikā tests ~10-35 būs kā reiz gan vobleriem, gan vizuļiem, ja tīri vobleriem, tad apakšu var ņemt zemāku.
Ja skaties tomēr uz augstāku klasi, bet ne 300€, tad vari paskatīties uz Daiwa freams spin un savage gear salmonoid.
Salmonoids foršs, bet teiktu vairāk spožajam un Gaujai. Lai gan čoms izcirta Salacā svarīgo diezgan raiti ar to kātu.
15.oktobris 2022, 18:08 | links
 
justusdz [15.10.22]: Sveiki,

ja kāds lieto/lietojis spiningu Salmo Diamond JIG 24, tad lūdzu pastāstiet pieredzi ar to!
(Vnk interesē vai ir jēga pirkt vai nē :) )
Drusku piemet un paņem Salmo treno 18 vai 24…viņiem tagad tieši atlaide! Nenožēlosi!

Bija draugam elite jig&twich 24…nejūtīgs, man nepatika!
15.oktobris 2022, 17:32 | links
 
Kam tur patikt. Daudz norauti mānekļi

Abavnieks, 15.oktobris 2022, 17:18


Nav tik traki, ja lasi upi. Bet nu dažreiz, it sevišķi nezināmā vietā, vai sezonas pirmajās copēs, var izcelties ar labu skaitu norautiem :)
15.oktobris 2022, 17:21 | links
 
Un vēl jautājums. Vai lasim varētu derēt Ryobi Ecusima C90M-270 10-35 un Ryobi Wirtus 90ML 270, 4-26.
Viedokļi dažādi, bet vai tad tiešām vajag testu līdz 60.
Esmu lašu copē iesācējs, gribu saprast vai man patīk, tādēļ man nevajag inventāru par 300eur.

egilss, 15.oktobris 2022, 16:53


Ja neķer rudens un vēla pavasara krītošos, kas atpūtušies būs ok. Gaujā būs par īsu, bet var iztikt.
Ja šancēsi mazajās upēs un pavasarī, kad ir spožie varētu vēlēties mētāt ~55mm mānekļus ~6gr , pārējā laikā tests ~10-35 būs kā reiz gan vobleriem, gan vizuļiem, ja tīri vobleriem, tad apakšu var ņemt zemāku.
Ja skaties tomēr uz augstāku klasi, bet ne 300€, tad vari paskatīties uz Daiwa freams spin un savage gear salmonoid.
15.oktobris 2022, 17:19 | links
 
egilss [15.10.22]: Un vēl jautājums. Vai lasim varētu derēt Ryobi Ecusima C90M-270 10-35 un Ryobi Wirtus 90ML 270, 4-26.
Viedokļi dažādi, bet vai tad tiešām vajag testu līdz 60.
Esmu lašu copē iesācējs, gribu saprast vai man patīk, tādēļ man nevajag inventāru par 300eur.
Kam tur patikt. Daudz norauti mānekļi
15.oktobris 2022, 17:18 | links
 
Sveiki copmaņi. Kāds CRAZY FISH Perfect Jig CFPJ-86-L-T 8'6"(2.60m), 2-10g ir izmantojis/izmanto? Meklēju light spinīti līdz 150-200€ , skatos uz šo
15.oktobris 2022, 17:08 | links
 
Un vēl jautājums. Vai lasim varētu derēt Ryobi Ecusima C90M-270 10-35 un Ryobi Wirtus 90ML 270, 4-26.
Viedokļi dažādi, bet vai tad tiešām vajag testu līdz 60.
Esmu lašu copē iesācējs, gribu saprast vai man patīk, tādēļ man nevajag inventāru par 300eur.
15.oktobris 2022, 16:53 | links
 
Jautājums par Pro-x kātiem. Cik saprotu mikrodžigam un drop šotam. Vai strādā arī citām tehnikām? Kāda ir pieredze?
15.oktobris 2022, 16:00 | links
 
Sveiki,

ja kāds lieto/lietojis spiningu Salmo Diamond JIG 24, tad lūdzu pastāstiet pieredzi ar to!
(Vnk interesē vai ir jēga pirkt vai nē :) )
15.oktobris 2022, 15:29 | links
 
Houston [10.10.22]: Labdien. Plānoju pamēģināt Big bait tēmu un tagad meklēju pirmo budžeta kātu lai saprastu vai patika vai nē.
Kāds var kaut ko pateikt par kātu Spinings Lucky John Black Sense BBS CAST 110? Vai ir kādas alternatīvas?

Paldies jau iepriekš!
Iesaku swartzonker -150g, 2.20, universālais gan džerkiem, gan gumijai
10.oktobris 2022, 22:25 | links
 
Ņem vismaz 150gramus. Garumā ap 2.50.. vai to pašu BBS lucky john.. vel ir labs Savage gear sg4 sērija. Cena apmēram tada pati kā BBS. Es točna ņemtu SG4.

CAT, 10.oktobris 2022, 12:24


No budžeta klases jā var skatīties uz savage gear xlnt3 vai SG4 vai kā alternatīva uz lēto galu Svartzonker piemērs:
https://eholotes.lv/kastinga-kati/spinings-svartzonker-black-series-the-horizon-2-54-m-50-160-gr/
10.oktobris 2022, 21:53 | links
 
RaimisD [11.09.22]: Kuha [11.sep]: Paskaties "Lucky John" dažādus modeļus. Tagad "Salmo" ir labas atlaides, bet tiem LJ, tiešām, nav ne vainas.Tā ir. Pats lietoju. Uz max svara robežas, tas ir 9g. Tad džigs , dribls praktiski uz vietas varētu šķist patizls, pārāk mīksts. Jo spicīte sadzēš kustību. Bet tā, feins skanīgs kāts. 2-9g

Pavasarī gribējās pamēģināt MJ tēmu, bet lai saprastu ir vai nav mans, daudz tērēties negribēju! LJ progress MJ 7 2.32 pa 33€ un okuma Jaw 20 pa 25€! Aukla 0.3#

Kāts labs, skanīgs, jūtīgs, daudz ķēru atvadā, spicīte info deva, kā arī rokā varēja just copi, BET…bieži lielāks asaris 400+ krita nost dēļ tā, ka nebija iespējams izdarīt asu piecirtienu! (Izručīja Ryobi slam spin)

Tagad meklēju fast vai pat ex. Fast, bet tādu, lai spice dod info un var iešaut pa zobiem lielākam!

CF inspire likās pārāk ciets! Perfekt jig neesmu aptaustījis!

Pēc sajutām labs likās LJ One sensoric delicado 12, tapat sliktas atsauksmes nav dzirdētas.
10.oktobris 2022, 20:25 | links
 
Houston [10.10.22]: Labdien. Plānoju pamēģināt Big bait tēmu un tagad meklēju pirmo budžeta kātu lai saprastu vai patika vai nē.
Kāds var kaut ko pateikt par kātu Spinings Lucky John Black Sense BBS CAST 110? Vai ir kādas alternatīvas?

Paldies jau iepriekš!
Ņem vismaz 150gramus. Garumā ap 2.50.. vai to pašu BBS lucky john.. vel ir labs Savage gear sg4 sērija. Cena apmēram tada pati kā BBS. Es točna ņemtu SG4.
10.oktobris 2022, 12:24 | links
 
Labdien. Plānoju pamēģināt Big bait tēmu un tagad meklēju pirmo budžeta kātu lai saprastu vai patika vai nē.
Kāds var kaut ko pateikt par kātu Spinings Lucky John Black Sense BBS CAST 110? Vai ir kādas alternatīvas?

Paldies jau iepriekš!
10.oktobris 2022, 11:00 | links
 
Nav universāli pareizi vai nepareizi, labāka un sliktāka! Pareizi ir tā, kā pašam vislabāk patīk ! Labākais kāts ir tas ar kuru Tu vislabāk vari izdarīt to, kas Tev patīk un kā Tev patīk!

zaraza, 12.septembris 2022, 20:47


Te ir 100% taisnība un te var iebraukt vienā grāvī kad ar tirgus teleskopa "sūdu" mēģini izdarīt visu un otrā grāvī kad tev ir 8x kāti laivā ar visu no tā izrietošajām sekām.
12.septembris 2022, 22:30 | links
 
Cik var saprast mūsdienīga makšķerēšana daudz neatpaliek no reaktīvo motoru būves :D Pašlaik saprotu to, ka vienas receptes kā sākt spiningot ar UL nav. Cik cilvēku, tik viedokļu un pieredzes stāstu. Mēģināšu kaut kā sākt. Ar kādu kātu - liels jautājums. Jebkurā gadījumā paldies visiem, kuri komentēja un dalījās ar zināšanām un pieredzi.

AZet, 12.septembris 2022, 20:07


nē, tik traki nav, bet problēma vairāk tajā, ka daudzi, gan iesācēji, gan jau pieredzējuši, kaut kā ieciklējas satereotipā ka pastāv kaut kāds "pareizais" un kaut kas ir "labāks" :D Ak Die's cik man reizes ir uzdevuši jautājumu "a kurš kāts labāks?" :DDD
Nav universāli pareizi vai nepareizi, labāka un sliktāka! Pareizi ir tā, kā pašam vislabāk patīk ! Labākais kāts ir tas ar kuru Tu vislabāk vari izdarīt to, kas Tev patīk un kā Tev patīk! Bet, diemžēl, to "patīk" var saprast tikai vienā vienīgā veidā - ar paša laiku un pieredzi copējot, tā rodas "rokraksts". Līdz ar to es tomēr iesācējiem iesaku skatīties ne augstāk par +/- vidējo klasi, jo tur parasti tas pielietojuma spektra iespējas plašākas, var puslīdz adekvāti pamēģiņat dažādākus tehnikas veidus. Jo augstākas klases dārgāks kāts, jo tā pielietojuma amplitūda iŗ šaurāk specializēta uz ideālu darīšanu kaut kādā šaurā tehniskā diapazonā, kur tas tiecas uz ideālu, bet galīgi nevar daudz ko citu.
12.septembris 2022, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager