Spininga kāti

Kilkin -paldies man sanāca exselentas dāvanas un 2 pats sev atstāju To trako ar 55 gr testu un otru 2,10 m vieglo :DDD
9.aprīlis 2011, 14:20 | links
 
Teleskops džerkam?? To gan es gribētu redzēt! ;)
9.aprīlis 2011, 14:01 | links
 
rio: tieshi tikko kaa izlasiiju CL ingusa rakstu par dzherkiem ;)
ne ne, dzherks mani veel nenjem, bet ar interesi par to palasu.
gribeeju ierakstiit ko citu. gribas iegaadaaties teleskopisku spinja kaatinju, ko vareetu eerti chumadaanaa ielikt un pakjert liidzi kaadaa izbraucienaa. nav ar taadiem teleskopiskajiem nekaadas pieredzes :( ko kas var ieteikt? laikam jau kaadi 60cm buutu max saliktaa veidaa.
9.aprīlis 2011, 13:54 | links
 
sodien salmo daugavgriiva,plauktos jau tiek likti jaunie dzerka kaati,ar 110(1,5m),140(1,5m),150(1,5m),200(1,6m),250(1,7m) g testiem.un attiecigajiem garumiem.un protams elite x-twich ari jau atcelojis lidz plauktiem,tam 1,8 un 1,98 m garumi.
9.aprīlis 2011, 10:43 | links
 
....mēs taču pirmīt noskaidrojām optimalākos foreļkāta parametrus...un te pēkšņi..hopss..willows uzraksta par 2.1/5-25 uz forelēm un ar piebildi.. "izmēģināšu kaut ko sev neierastāku"....hmm...laikam čalim baigā drosme vai arī širmis aizgājis ciet rakstot ko tādu pēc iepriekšējām atziņām komentos.....:))...tas tā..kapteinim333....neliels sarkasms...:)))
..a ja nopietni, tad...
..tonis:...par "kaķenes efektu" es nemāku neko pateikt, jo tādu manevru neesmu vēl nekad pielietojis. Taču aizdomājoties par šādām šaurām un neērtām situācijām 5-25 viennozīmīgi ir par rupju, jo metienus praktiski vienmēr es veicu ar spices un mānekļa inerces palīdzību...
..eMKa...piedod...tas jau ir darīts.:)..un es saprotu tavu izmisumu izdzirdot šādus kāta parametrus attiecībā uz forelēm..:)))...kā jau minēju savā blogā, tad kātu izvēle todien nebija liela,...manuprāt es paņēmu optimālāko un universālāko variantu, kas todien bija pieejams….Nu nezinu….kaut kas man viņā piesaistīja un ir ņuhs, ka tomēr šitais vidējās akcijas kātiņš sevi attaisnos…Lai vai kā…es jau rakstīju, ka izmēģināšu šogad ko sev neierastāku… un man taču joprojām ir kāti pie kuriem es varu atgriezties. Es vienkārši vēlos sajust šo pieredzi uz savas ādas, lai arī es varbūt kādu kādreiz varētu pamācīt…..:)))
..kapteinim333..par to.. kurš uz ko un kāda izmēra forelēm šogad dosies mēs uzzināsim jau pavisam drīz….:))))..Par maniem rezultātiem es rakstīšu savā blogā. …lai tev un pārējiem veicās..ne asakas!!!
9.aprīlis 2011, 01:11 | links
 
eMKa - viņš ar testu līdz 25gr ies uz lielo foreli,nevis tā kā tu un es - uz mazo.
8.aprīlis 2011, 23:00 | links
 
wilow,tā ir ,vajag smalkāku,vēl derētu iemācīties to zem krūmiem iešaut kā ar ''kaķeni''t.i. bez atvēziena,nastiepjot aiz mānekļa gala un izšaujot to vēlamajā virzienā.-tas šoreiz nopietni...
8.aprīlis 2011, 22:15 | links
 
willow, tas būs pārāk bomīgs, augšējais tests 25gr...nuuuuuu, ka lai to maigāk pasaka :) un 5gr apukša, tas ir par niknu forelēm, ja vien negribi arī ar to kātu kādu ščukinenu ķert.
Nav visiem foreļu mānekļiem grami uzrādīti, bet nu nav parasti vairāk par 10gr (šie jau monstrīgi :D), tad jautājums - kāpēc tev vajag ar testu līdz 25gr???
Ieteiktu padomāt pirms pērc :) !
8.aprīlis 2011, 21:39 | links
 
vilow,ja ložņā pa krūmājos aizaugušām upītēm,tad 2,1m būs kā reizē!
8.aprīlis 2011, 21:06 | links
 
...paldies par viedokļiem. Mana "ziņkārība" ir apmierināta...:)...es šogad izmēģināšu kaut ko sev neierastāku..2.1/5-25...kad liks lietā, tad jau redzēs kā būs, jo reizēm, kā kapteinis33 saka, rūpnīcas parametrit mēdz būt kļūdaini....bet tas jau laikam ir cits stāsts....a varbūt arī nē...!
8.aprīlis 2011, 20:53 | links
 
2.10m 3-14gr un 2.70m 3-12gr.
Latvijas apstākļiem par universālu varētu nosaukt 2.10-2.40m ar testu 2-3 līdz 10-15gr, bet te atkal pēc patikšanas un sajūtām jāvadās.
8.aprīlis 2011, 20:13 | links
 
es izmantoju vai nu 2m spini vai 2,1m. 2,1m spinis ir no 1,75 - 8,75gr. un 2m sp.ir stīvāks un no 3,5gr līdz 10,5gr(tas ir rūpnīcas uzrādītais,bet patiesībā ir līdz 15 droši). ir man vēlviens 2m kātiņš,ko daudzi sauktu par UL(rūpnīcas dotie parametri ir 1/16 - 1/4),bet man ir bail ar viņu doties tajā ekstrīmā. Tas man kalpo džigitam un ir OK.
8.aprīlis 2011, 19:24 | links
 
eMKa,kapteinis333...kādus foreļkātus jūs lietojat?....vai precīzāk...kādam jūsuprāt vajadzētu būt universālam foreļkātam priekš Latvijas upēm? Nepievēršot brendiem uzmanību un nefilozofējot par "katrai situācijai savu"...vienkārši īsi un kodolīgi. Tas tā...tīri ziņkārība..:))
8.aprīlis 2011, 18:08 | links
 
Mans uzskats vispabā par UL ir - ka tas sākas no 0 gr un līdz 3gr.nu maksimums līdz 5gr. viss nākamais jau ir L(latviski laitiņš). un man daži spiningotāju izteikumi par saviem spiningiem liek bieži pie sevis pasmīnēt - " es ar savu UL no 3 - 15gr testu"
Bet kā saka - katram savs.citam varbūt no 10 - 30 ir UL (džerkotājiem)
8.aprīlis 2011, 17:44 | links
 
Pie pareiziem secinājumiem esi nonācis :)
Nu nav UL foreļu kāts, nav un viss :)
8.aprīlis 2011, 16:16 | links
 
Trabucco 48ls. un D.A.M. 35ls. Abi tika sabeigti vienā sezonā. Pārējo sezonu es nomakšķerēju ar saīsinātu (spice aplauzta) Trabucco kātu jo trešo iegādāties es toreiz vairs nevarēju atļauties. Šie cipari nekādi neatsaucās uz pašu faktu un ar ultralightiem es šobrīd esmu uz Jūs. Tas nenozīmē, ka es vairs ar viņiem necopēju, man ir joprojām viens vieglais spinis, taču no tiem laikiem attieksme pret savu inventāru man nedaudz ir uzlabojusies..es tā ceru...:))
8.aprīlis 2011, 16:00 | links
 
Cik tad tas UL maksāja?
8.aprīlis 2011, 15:23 | links
 
marisv;...es tev pilnībā piekrītu. Man UL patiešām vairāk nevajag....manas foreļupes ar bebriniekiem, sakārņiem, kritalām kā arī mana neizkoptā attieksme pret savu inventāru u.t.t. to nepieņem un nesaprot. Tikai žēl, ka šī skarbā pieredze man izmaksāja tik dārgi..:)..
Paldies, ka mani raksti tiek novērtēti....pēc brīvdienām būs turpinājumi....
8.aprīlis 2011, 12:47 | links
 
willow: palasiiju par tavu pieredzi ar UL kaatiem. Secinaajums jau viens-ar smalkiem kaatiem atbilstoshi jaapejas. Ar daargu UL kaatu nevajag pa dzungljiem mochiit, nevajag dot chomiem, kas no copes iipashi nejeedz utt. Man neviens kaats nav saluuzis (tfu, tfu, tfu) un copeeju arii ar UL es pietiekami. Bet, katram jau savs: visiem noteikti nevajag UL :-)
8.aprīlis 2011, 11:58 | links
 
Laba lasāmviela :)
8.aprīlis 2011, 11:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager