Spininga kāti

Bieži vien kakiņa uz sirsniņas paliek dēļ pirkuma, kas nav apmierinājis tavas velmes un cerības.

Un dēļ kā ?
Jo neesi izvēlējies piemērotu kātu.

Esmu saskāries, ka arī pieredzējušiem copmaņiem ir juceklis ar kātu akcijas apzīmējumiem.
22.februāris 2023, 18:32 | links
 
RaimisD [22.02.23]: jurciks66 [Vakar]: Kāda jēga tam, ko uzrakstīji? Pirmkārt, MajorCraft ir principā Japāņu Salmo, kas ražo daudz un dažādus kātus. Otrkārt, ir atšķirība vai lieto auklu no aļika vai labu "japānieti". Un #0.6 nav nekāda super smalkā.Man džerkam Majors
FCC-702X aukla 0.3 pītā X4.
Nu līdz 30g tur nav ko domāt tālu aizmest.
Regular fast akcija nav mazajiem svariem īsti piemērota supertāliem iemetieniem.
Kā viens prātīgs forumietis rakstīja.
,,Stīvs kā jau majors "
22.februāris 2023, 18:16 | links
 
jurciks66 [21.02.23]: Kāda jēga tam, ko uzrakstīji? Pirmkārt, MajorCraft ir principā Japāņu Salmo, kas ražo daudz un dažādus kātus. Otrkārt, ir atšķirība vai lieto auklu no aļika vai labu "japānieti". Un #0.6 nav nekāda super smalkā.
Man džerkam Majors
FCC-702X aukla 0.3 pītā X4.
Nu līdz 30g tur nav ko domāt tālu aizmest.
Regular fast akcija nav mazajiem svariem īsti piemērota supertāliem iemetieniem.
22.februāris 2023, 18:15 | links
 
EdgarsLiel [21.02.23]: Nepērciet MajorCraft kātus Latvijā, tas ir fufelis, Es kātus pirku plat.co.jp. Tur uz atlidēm var nopirkt labus kātus bet jāpēr 2.gab. Gribējās asarim, nopirku vietējā internetveikalā, laika nebija sūtīt no plat, tests 2-10g, kā tad aizgāju uz upi apakšējais tests knapi velk 5 gramus
Ja arī LV pirktu divus kātus, tad domājams pārdevējs iedotu labu atlaidi. Pluss nebūtu jāustraucās, ka tālajā ceļā no austrumiem tas kāts tiks satraumēts.
Radīsies mikroplaisas kuru rezultātā kāts lupatās, jau pirmajā metienā.

Un varēs rakstīt pa forumiem, ka Major Craft ir pilnīgs sūds.

Mīnus šie uztraukumi , ceļa izmaksas un laiks ko gaidi.

Nezinu vai rezultātā būs tāds būtisks ieguvums no tā dīla.

Un nah Tev divi vienādi kāti :)))
22.februāris 2023, 18:02 | links
 
Te laikam Variva PE Si-X Vamos nav jēgas pieminēt ;D

Davis-Di, 22.februāris 2023, 14:51


Kāpec gan ne, var arī to pieminēt :) Cena, protams, kož, bet tur ir tehnoloģiska fiška, kas tiešām lielākajā daļā gadījumu nav vajadzīga, reāli priekšrocības dodo tikai pie regulārām ļoti lielām berzes slodzēm - big bait, big game jūras copē, sami utml. Si-X tehnoloģijā ar fluora-silīcija sastāvu apstrādāts ne tikai "pa virsu" bet katra dzīsla atsevišķi, pēc tam sapīts un vēlreiz pa virsu apstrādāts. Pa lielam tas dod vienu lietu - tā aukla pie berzes pa riņkiem nekarst... Tieši uzkaršana jau dod lielāko materiāla iekšejo deformāciju, kas laika gaitā padara auklas neizturīgākas.
22.februāris 2023, 16:52 | links
 
Tikai viena piebilde. Ledus var būt biezs, un maks plāns. Vai otrādi. Bet aukla- tieva vai resna.

Kuha, 22.februāris 2023, 15:13


Ja aizejam valodniecībā, tad īsti precīzi nav ne viens , ne otrs, tomēr atļaušos nepiekrist, vienkārši tīri kontekstuāli tievs/resns skan pārāk kategoriski pretnostatīti, plāns/biezs mazāk griež ausīs. Bet tas viss būtu bleķis, galvenais izvairīties no tā nelaimīgā "diametrs", jo tāds termins piemerojams tikai aplim, pīta aukla pilnīgi apaļa nevar būt principā, tas nav monolīts materiāls, bet vijums.
22.februāris 2023, 16:45 | links
 
Piekrītu Zarazam par auklām, un pats pie viņa pērku tikai labas, kā citi teiktu, no vidēji augstā gala. Pavisam cits kaifs no copes. Aukla klusa, lido labi un tālu. Lietoju tikai 8-dzīslu, 4-dzīslu neatzīstu kā sugu.
Tikai viena piebilde. Ledus var būt biezs, un maks plāns. Vai otrādi. Bet aukla- tieva vai resna.
22.februāris 2023, 15:13 | links
 
Te laikam Variva PE Si-X Vamos nav jēgas pieminēt ;D
22.februāris 2023, 14:51 | links
 
Man ir gan aļika auklas, gan īpaši dārgā gala diegi. Cik nonācu pie gala secinājuma, ka atšķirība ir troksnī gredzenos un diametros. Aļika 0.14 manā skatījumā ir resnāka par 0.20 no dārgā gala. Beigās sev nolēmu, ka cenu diapazonā no 4 līdz 30 pa auklu es izvēlos nu tā ap 10-12. Jo tā pa 4 ir plakana, skaļa, resna un krāsojas baisi, bet tā pa 30 savu naudu nemaksā. Tā pati Daiwas lētā aukla ir gana laba un pilda lielā mērā visas funkcijas.
22.februāris 2023, 14:10 | links
 
Kādas ir atšķirības aļika un japānas auklās?

Šogad ņēmu atkārtoti LV ražotu Power Black Stream 100m 0.12mm un esmu sajūsmā...

Citiem no aļika 0.14 uz fīdera iet gadiem ilgi bez problēmām.

raimondsL, 22.februāris 2023, 13:20


ja runa par "trosēm" nu tur velcei, gruntenēm utt. tad pilnīgi pie vienas vietas... a līdzko runa aiziet par tādām lietām, kur nepieciešama specifiska jūtība utt. kā džigam, tvičam, utt. tehnikām, tad atškirība ir. Un jo smalkāka aukla, jo lielāka tā atšķirība - pinuma stingrums, apaļums, speciālie pāsrklājumi utt. Nu un tas biezums - parasti tas, kam virsū rakstīts 0.12mm uz aci ir tas kur japānis uzrāda 0.20 vai pat vairāk...
Un cilvēks bieži priecājas, ka nopircis tur, piemēram, 0.12mm auklu ar kuru var džipu no grāvja izvilkt :) A reāli 0.12mm 4-dzīslu auklai tīri pēc fizikas ir jātur +/- līdz 5kg, ja uzrakstīts vairāk, tad ir tupa samelots ar biezumu.
22.februāris 2023, 14:01 | links
 
> Citiem no aļika 0.14 uz fīdera iet gadiem ilgi bez problēmām

Nu, vai kāds teicis, ka fīderī jāpērk dārgas auklas? Tieši otrādi, tur tas nav tik svarīgi. Bet, ja gribēsi mikrodžigā forši sajust skanīgumu, tad auklas izvele ir baigi no svara (ar saskaņotu inventāru, protams).
22.februāris 2023, 13:56 | links
 
Kādas ir atšķirības aļika un japānas auklās?

Šogad ņēmu atkārtoti LV ražotu Power Black Stream 100m 0.12mm un esmu sajūsmā...

Citiem no aļika 0.14 uz fīdera iet gadiem ilgi bez problēmām.

raimondsL, 22.februāris 2023, 13:20


Latvijā neražo auklas ;)
22.februāris 2023, 13:35 | links
 
jurciks66 [21.02.23]: Kāda jēga tam, ko uzrakstīji? Pirmkārt, MajorCraft ir principā Japāņu Salmo, kas ražo daudz un dažādus kātus. Otrkārt, ir atšķirība vai lieto auklu no aļika vai labu "japānieti". Un #0.6 nav nekāda super smalkā.
Kādas ir atšķirības aļika un japānas auklās?

Šogad ņēmu atkārtoti LV ražotu Power Black Stream 100m 0.12mm un esmu sajūsmā...

Citiem no aļika 0.14 uz fīdera iet gadiem ilgi bez problēmām.
22.februāris 2023, 13:20 | links
 
Nepērciet MajorCraft kātus Latvijā, tas ir fufelis, Es kātus pirku plat.co.jp. Tur uz atlidēm var nopirkt labus kātus bet jāpēr 2.gab. Gribējās asarim, nopirku vietējā internetveikalā, laika nebija sūtīt no plat, tests 2-10g, kā tad aizgāju uz upi apakšējais tests knapi velk 5 gramus

EdgarsLiel, 21.februāris 2023, 11:54


Ko nozīmē "tests knapi velk 5 gramus" ? Tu 2g nevari iemest, nelido vispār? Nezinu par konkrētu Major Craft vtml., bet pie izdevības gribētu visiem atgādināt kas ir tests, ko norāda uz kāta. Tas ir mānekļu svara diapazons ko ar šo kātu var IEMEST saprātīgā attālumā, pie kura nostrādā spices "lingas" īpašības ... Ne to, ka spicīte "atstrādās" atsitoties pret grunti, ne to ka rokā sajutīsi (kas vispār stipri individuāli), ne vēl ko, kāta tests nenorāda.
22.februāris 2023, 11:16 | links
 
Starp citu, savu asaru kātu ņēmu eholotēs pēc konsultācijas ar Uģi, kaut kāds MajorCraft, neatceros sēriju, tests laikam 0.5-5gr un ir baigi labs
21.februāris 2023, 20:48 | links
 
Kāda jēga tam, ko uzrakstīji? Pirmkārt, MajorCraft ir principā Japāņu Salmo, kas ražo daudz un dažādus kātus. Otrkārt, ir atšķirība vai lieto auklu no aļika vai labu "japānieti". Un #0.6 nav nekāda super smalkā.
21.februāris 2023, 20:29 | links
 
skeptoķiem, šnore O.6
21.februāris 2023, 11:58 | links
 
Nepērciet MajorCraft kātus Latvijā, tas ir fufelis, Es kātus pirku plat.co.jp. Tur uz atlidēm var nopirkt labus kātus bet jāpēr 2.gab. Gribējās asarim, nopirku vietējā internetveikalā, laika nebija sūtīt no plat, tests 2-10g, kā tad aizgāju uz upi apakšējais tests knapi velk 5 gramus
21.februāris 2023, 11:54 | links
 
Andreiko kā vecmeistara komentārs varbūt vietā, bet skatāmies:
https://youtu.be/KCPjyt9eCPQ
19.februāris 2023, 07:13 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager