Spoles

Jautājums tika uzdots konkrētam kungam līdz ar to visi nervozie neķerat kreņķi, bet copējiet ar to, kas nu katram jums ir un ja arī tas nelīdz, rekomendēju piparmētru tēju- nomierina
10.maijs 2019, 21:53 | links
 
andreiko [9.mai]: Uff, laikam jau vienreiz jāuzraksta. Atbilde tam mūžīgajam jautājumam - kāda būtu vislabākā spole budžetā līdz 100 eur? Tikpat līdzīgs (vai aptuveni - līdz 60 eur) ir jautājums kātu sadaļā.
Mīļie reptiloīdveidīgie foruma (un jo sevišķi - copes) jaunie iesācēji! Neuzskatu sevi par dižu guru un ekspertu, bet uz šāda veida jautājumiem atbildēt (sniegt padomu) ir aizvainojoši un pat apkaunojoši. Ja nu cilvēciņam pilnīgi nejauši ir dungriņu bikšu krūšu kabatiņā aizķērušies lieki 100 - 160 eiro un viņš savu turpmāko dzīvi ir nolēmis veltīt superzivju ķeršanai ar vislētākajām metodēm, tad VIŅŠ VARĒTU BŪT ARĪ TIK UZMANĪGS UN IEJŪTĪGS, izlasot šajā pašā sadaļā atbildes pirms vienas vai dažām dienām. Jo copes forums nav domāts priekš bambakiem kas par piecām kapeikām grib gan zivtiņu apēst, gan uz kaut kā apsēsties.
Apbrīnoju vecos rūdītos ekspertus (NG u.c.). Lielākā viņiem adresētā jautājumu daļa (u n neviens bambaks nepapūlas pat izlasīt atbildes uz iepriekšējiem jautājumiem) - man ir 100 eiro, gribu fīderi (spiningu) ar spoli! Ekspert, a nu ka palīdzi!
Kāda starpība, vai kāds palīdzēs slinkam daunītim ar pareizo atbildi (tipa - fuego, koncept distance, favorīts vai tu esi daunis pidars), jo visiem ir pilnīgi skaidrs, ka no šādiem cilvēciņiem nekad nekāds saprātīgs copmanis nesanāks. Sorry, mazie bēdu brāļi - daunīši...
Labvakar,
Parasti līdz šādam līmenim necenšos nolaisties, bet nu Jūs savu līmeni un intelektu parādījāt visā savā spožumā
10.maijs 2019, 21:50 | links
 
forums nav wikipedia, foruma būtība ir komunikācija un diskusijas,
zaraza, 10.maijs 2019, 10:09


Tātad forums ir kā čatiņš?
Tad kāpēc pretenzijas, ja lietotāji to arī tā izmanto?
Tā teikt dzīvā jautājumu rinda...

Bet vispār normālos forumos ir kaut kādas pamatlietas piepinotas - tā nav vikipēdija, vienkārši paredzēts ātrākai jauno lietotāju inicializācijai un vecbiedru nervu pataupīšanai.
10.maijs 2019, 20:28 | links
 
Tas tāpēc, ka šis, godīgi sakot, ir forums-bardaks aļa 90s style, kurā neko jēdzīgi atrast nevar, kā arī nav piepinoto topiku un postu, kur kāds no "guru" būtu pacenties ejošākās lietas konspektīvi ar relevantiem linkiem izklāstīt un pasekot līdzi, reizi pusgadā updeitot, ja kaut kas jauns ir piebilstams.

epoksids, 10.maijs 2019, 09:44


forums nav wikipedia, foruma būtība ir komunikācija un diskusijas, nevis enciklopēdiskas informācijas izklāsts.
Jautājumi, atbildes, diskusijas un viedokļu dāžadība ir tikai apsveicama.
Vienīgā lieta, ko var pārmest, ir slinkums elementāri izmantot meklētāju un vienkārši vairāk palasīt vēsturi. Bet nu tas ir neizbēgams ļaunums, kādreiz bija tāds datoristu bauslis-joks "Es nekad neapgrūtināšu citus un neprasīšu kaut ko, pirms nebūšu paprasījis mātei Google!" :)
10.maijs 2019, 10:09 | links
 
Jau gadiem viens un tas pats jautājums: iesakiet man kaut ko sakarīgu!

Chalitis, 10.maijs 2019, 09:37


Tas tāpēc, ka šis, godīgi sakot, ir forums-bardaks aļa 90s style, kurā neko jēdzīgi atrast nevar, kā arī nav piepinoto topiku un postu, kur kāds no "guru" būtu pacenties ejošākās lietas konspektīvi ar relevantiem linkiem izklāstīt un pasekot līdzi, reizi pusgadā updeitot, ja kaut kas jauns ir piebilstams.
10.maijs 2019, 09:44 | links
 
Zarazij! Es tieši par to pašu! Nu neesmu es tik kategorisks, kā pirmajā brīdī šķiet! Man vienkarši spinigošanai nav spoļu pa 60-80 eiro. Varbūt ka tās ir pilnīgi normālas spoles. Ciparu paķēru no gaisa. Man šķiet ka normāls kurpju pāris sākās no tāda cipara. Kā ir ar smalkiem mehānismiem kam jātur zināmas slodzes, nepateikšu! Te vairāk bija runa par ko citu! Jau gadiem viens un tas pats jautājums: iesakiet man kaut ko sakarīgu! Budžets no tik līdz tik! Maļās viens un tas pats! Nu bija man viens gadījums mūsu mazpilsētas veikaliņā. Eu, iesaki man kādu labu pīteni spiningošanai! Nu kā jau mazpilsētas veikalā, skaļu brendu nav. Kaut kas no Berkley, kaut kas no Salmo, Kongera, Mistrāla. Parādīju uz 18 eiro vērtu rullīti (man šķiet tas pats berklijs bija). Džeks šokā! Nē tik dārgu es neņemšu! Man to, pa desmitnieku dodiet! Ta, huļi tu man prasi, ja iepriekš zini, ka nepirksi neko dārgāku par desmitnieku!
10.maijs 2019, 09:37 | links
 
Varbūt ir ko ieteikt?

saps, 10.maijs 2019, 07:26


Iesākumam vari noskatīties, piemēram, šo video - ja saproti rusish.
10.maijs 2019, 09:34 | links
 
Nu žēl tērēt labai mantai, tak nepērc un ķer ar ko gribi! Tāpēc jau sliktāks neesi par citiem!

Chalitis, 9.maijs 2019, 18:06[/quote]

Zelta vārdi!
10.maijs 2019, 09:21 | links
 
Varbūt kādam kādi ieteikumi?

Abavnieks, 10.maijs 2019, 08:28


Atskrūvē no otras puses ručkas korķi, un apakšā ir tāda kā atsperšeibīte, kura tur vietā galveno zobratu (neļauj viņu izvilkt) - to atsvabini - un varēs izņemt. Youtubā ir pilns ar krievu video, kā izjaukt Daiwu. Piemēram, vari ieskatīties šajā kanālā. Viņš mēdz runāt baigi lēni, tāpēc var skatīties uz 1.25 vai pat 1.5 ātrumu, lai taupītu savu laiku.
10.maijs 2019, 09:18 | links
 
zaraza [10.mai]: Abavnieks...

A tev vienkārši uztīto auklu nerauj uz riņķi?Atvaino par ļoti banālu minējumu, saprotu, ka neesi stulbs, bet nu man vienreiz pašam tā gadijās, arī domāju, ka stulbs neesmu :)
Šoreiz nē. Bet kolēģim ir tāda problēma ar auklu :D

Man liekas, ka varētu būt kaut kāds zobrats aprauts iekšā. Tik nevaru izdomāt kā noņemt ručku, lai noņemtu korpusa vāku...

Vispār likās, ka prorex nenobeidzams
10.maijs 2019, 08:56 | links
 
iem, kas būvē un remontē paši - BūvētPrieks.lv
Abavnieks...

A tev vienkārši uztīto auklu nerauj uz riņķi?Atvaino par ļoti banālu minējumu, saprotu, ka neesi stulbs, bet nu man vienreiz pašam tā gadijās, arī domāju, ka stulbs neesmu :)
10.maijs 2019, 08:38 | links
 
Iespējams, šis būs ne pa tēmu, bet..

Beidzās daiwa prorex 3020, twicha mirklī. I pat uz parasto balisongu.

Problēma tāda, ka, ručka griež. It kā griež, bet mazākā slodze un sāk griezt vienkārši uz riņķi. Auklas kasete turpina staigāt uz augšu uz leju.
Bet uztinējlociņš ar pārējo tā konstrukciju vairs negriežas.

Gribēju atskrūvēt, uzmest aci, bet to nevar jo pati rucka ir ar to sistēmu, ka uzskrūvējas virsū, nu kjip jaunā vai kā nu sauc.

Galu galā īstā sezonas sākuma cope ir apstājusies.

Varbūt kādam kādi ieteikumi?
10.maijs 2019, 08:28 | links
 
Kur varētu būt tā cenu robeža labākai spolei (ja sūds ir par 65 vai 130 eur)?
saps, 10.maijs 2019, 07:26


Es neesmu tik kategorisks kā Chalitis, nemēru pēc cenas sū vai ne-sū, man vairāk izbrīnīja , ka cilvēki bieži daudzas lietas (sākot no mašīnām, gadžetiem un beidzot ar paiku/alkoholu) izvēlas tādas ko , nu vismaz no malas skatoties, atļauties īsti nevar, bet savam prieku nesošam hobijam tērē stipri mazāk un negribīgāk. Bet nu katram sava galva, ne es taisīju, ne es regulēšu :)

Atgriežoties pie spolēm, es neuzskatu par sū nevienu DAIWA spoli sākot Ninja (ap 65EUR) līdz pat Exist (~600EUR). Ir nianses pielietojumā, jo smalkākas auklas lieto vai specifiskākas slodzes uzliek, kur varbūt pati sākuma klase nederēs, bet ar jebkuru no šīm spolēm var cilvēcīgi komfortabli copēt. Ir atšķirības izjūtās, protams. Kā man viens kolēģis ģeniāli pateica , "griezt Exist ir tik forši, kā pupus čamdīt" :D

A kopumā spolēm saprātīgais vidējais vienkārši skatoties proporciju price/performance, izdalot kādas tehniskās fiškas iegūsti par savu naudu, visoptimālākais ir vidusgals - Fuego/Prorex V/Freams/Caldia/Ballistic.
Ja var atļauties, tad protams, vienmēr gribas uz augšu Certate/Exist, bet nu tas jau ir luxus klase, kur atkal proporcija nauda/iespējas paliek sliktāka, un arī, lai tiešām to sniegtās iespējas izmantotu, pašam ir jābūt jau advancētā saprašanas līmenī.

Līdzīgi kā ar autiņiem - ir standarta, ir biznesa klase, luxus premium. Kam motors lielāks, kam mazāks, kam vairāk komforta, kam mazāk. Ar visiem var braukt, taču reti kurš izvēlas galējības - mazlitrāžniekus mugursomas lielumā vai ārprātīgi lielus un dārgus un rijīgus tipa Hammer. A rallija auto vai formulai vispār pie stūres labāk nesēsties ja neesi ieguvis noteiktu pieredzes līmeni.
10.maijs 2019, 08:17 | links
 
Sveiciens visiem.Palasīju jūsu diskusiju par spolēm,kātiem utt.Doma ir pašam nopirkt kaut ko no jig kātiem,spolēm.Kur varētu būt tā cenu robeža labākai spolei (ja sūds ir par 65 vai 130 eur)?Es vairāk domāju par daiwa spolēm.Par kātiem tiku puslīdz skaidrs ka gribu kaut ko no 1-8gr vairāk asariem.Zandartam ap 5-15gr.Varbūt ir ko ieteikt?

saps, 10.maijs 2019, 07:26

Nav tādas robežas! Ir milzīgs klāsts normālu spoļu, tik jāzina kādā tehnikā to izmantosi! Nav japērk top instrumenti, lai varētu pilnvērtīgi makšķerēt! Par Daiwa budžeta spolēm labi izstāsta Šaņins savā jūtuba kanalā! Ir milzīgs daudzums informācijas gan angļu gan krievu valodā!
10.maijs 2019, 07:36 | links
 
Sveiciens visiem.Palasīju jūsu diskusiju par spolēm,kātiem utt.Doma ir pašam nopirkt kaut ko no jig kātiem,spolēm.Kur varētu būt tā cenu robeža labākai spolei (ja sūds ir par 65 vai 130 eur)?Es vairāk domāju par daiwa spolēm.Par kātiem tiku puslīdz skaidrs ka gribu kaut ko no 1-8gr vairāk asariem.Zandartam ap 5-15gr.Varbūt ir ko ieteikt?
10.maijs 2019, 07:26 | links
 
Epoksīdam. Protams, ka priekiem vajag būt vairākiem, nevis tikai cope, drope un čiki briki.Man tāda aizdoma, ka esmu mazliet kādas pāris reizes vecāks un senāks (bet ne senilāks), tomēr dullības prieki arī man neskrien secen. Pašreiz no Vāczemes gaidu fiksīti, Rīgā pārvietoties ar tādu viens prieks un feniņi baisi ietaupās, nav jāber Nila Caurajā Renstelē.
10.maijs 2019, 06:53 | links
 
Kur loģika? :)

zaraza, 9.maijs 2019, 21:55


Acīmredzot litrabolisms un gurmānisms ir nozīmīgāks vaļasprieks par makšķerēšanu. Ko tur nesaprast? Var taču cilvēkam būt vairāk par vienu vaļasprieku? Un var taču būt situācija, ka šos vaļaspriekus var sakārtot kaut kādā hierarhijā pēc nozīmības...
9.maijs 2019, 23:50 | links
 
Nahren tie karbona rāmji vajadzīgi, utt....

Chalitis, 9.maijs 2019, 21:14


Lai 3x gadā pa Jūrmalas velloceliņu no Imantas līdz kāpām aizripinātu - pietiek arī maximas fellīti.
Cilvēks uzdod jautājumu - ja gribi atbildi pa tēmu, ja negribi - kāda jēga barības trakta saturu visiem publiski atrādīt? Kas grib - atbild, kas negrib vai kam nav ko teikt - var arī cieņpilni paklusēt.
9.maijs 2019, 23:43 | links
 
Man vakarā ir patiess prieks šīs CL sadaļas lietderīgumu. Saprotiet paši puiškāni, zivs diega galā arī ir orgasms. Ko jums jauku dusu vēlot arī noraidu. Paldies Čalītim, Raiham un Zarāzijam, kas šo būšanu mazliet paskaidroja.
andreiko, 9.maijs 2019, 22:57


Skatos un brīnos, kur tādi taisni, pašapmierināti un citiem dzīvot mācoši ir saradušies?!
P.S. ne visiem dzīve jāpakārto hobijam - kam dārgs auto, kam sievietes un dārgs alkohols, bet kam rīvdienas vaiga sviedros, lai tiktu pie jaunas gaļmašīmas (mjasorubkas).
9.maijs 2019, 23:10 | links
 
Man vakarā ir patiess prieks šīs CL sadaļas lietderīgumu. Saprotiet paši puiškāni, zivs diega galā arī ir orgasms. Ko jums jauku dusu vēlot arī noraidu. Paldies Čalītim, Raiham un Zarāzijam, kas šo būšanu mazliet paskaidroja.
9.maijs 2019, 22:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers