Spoles

Sorry,vairāk tākā pie mikrodžiga bija paredzēts!!!

erzelis5, 30.marts 2016, 14:05


Es ņemtu Shimano Sedona 2000FE, kas ir tajā pat cenu kategorijā.
30.marts 2016, 15:13 | links
 
Sorry,vairāk tākā pie mikrodžiga bija paredzēts!!!
30.marts 2016, 14:05 | links
 
Vīri!!!Ir doma mikrodžigam uzlikt Daiwa Ninja2000A spolīti.Vai būs laba un kādas atsauksmes par to? Aukla pītā 0,6.
30.marts 2016, 13:53 | links
 
Guntar, kur tad īsti ražo Mičeli? Skaitās, ka spranču zemes labākais brends, bet biju nejauši iebridis Elkora lielajos aplokos (pie Vef kultūras kazemāta), viņiem uz Mičeļa spoļu kastēm rakstīts - Made dzīvo Usā. Vai tas var būt? (Pārdevējs noraustīja pleciņus un teica - netici nekam, kas te rakstīts).

andreiko, 28.marts 2016, 19:55


Tas pārdevējs ir pērle :DDD nu bet labi, vismaz šis aņiks no dzīves lika pasmaidīt par to kā palielam domā tie kas savu arodu nepārzin un priekš kam tad to zināt :) Tam pārdevējam vajadzētu mazliet izglītoties.
Mitchell mūsdienās ir tikai un vienīga brenda nosaukums un ar frančiem tikai vēsture vairs saista! Pieder JWA korporācijai, tāpat kā MinnKota.
29.marts 2016, 10:44 | links
 
Par ~140$ var Shimano Soare BB 2000 uzsūtīt, manuprāt ļoti labs variants tavam prasībām.

Labs rīts kungi!

Kāds var ieteikt foršu vieglu spolīti, kas labi draudzējas ar Troutino F 2.5-8g 1.98m kātiņu?
Plānā ir likt neliela diametra pīto virsū ar fluro pavadu.
Cenu kategorija ap ~100EUR(var nosvārstīties pārdesmit euro)

Paldies!

MMB, 28.marts 2016, 11:48
29.marts 2016, 10:14 | links
 
Guntar, kur tad īsti ražo Mičeli? Skaitās, ka spranču zemes labākais brends, bet biju nejauši iebridis Elkora lielajos aplokos (pie Vef kultūras kazemāta), viņiem uz Mičeļa spoļu kastēm rakstīts - Made dzīvo Usā. Vai tas var būt? (Pārdevējs noraustīja pleciņus un teica - netici nekam, kas te rakstīts).
28.marts 2016, 19:55 | links
 
Labs rīts kungi!

Kāds var ieteikt foršu vieglu spolīti, kas labi draudzējas ar Troutino F 2.5-8g 1.98m kātiņu?
Plānā ir likt neliela diametra pīto virsū ar fluro pavadu.
Cenu kategorija ap ~100EUR(var nosvārstīties pārdesmit euro)

Paldies!

MMB, 28.marts 2016, 11:48


Nu +/- pats vieglākais šajā cenu kategorijā tikai Shimano Exage 1000 tā īsti ielien. Viss pārējais vai nu dārgāks vai smagāks - tuvākais analogs no Daiwa varētu būt Exceler 1500 ap 120EUR.

Vēl, no tā ko vīri te apspiež, ap 120 eironaudām ir Mitchell Mag-Pro Lite, bet nu es personīgi rekomendēt neņemos, esmu šovinists, nu neuzskatu es par spoli neko izņemot Shimano un Daiwa.
28.marts 2016, 14:05 | links
 
Labs rīts kungi!

Kāds var ieteikt foršu vieglu spolīti, kas labi draudzējas ar Troutino F 2.5-8g 1.98m kātiņu?
Plānā ir likt neliela diametra pīto virsū ar fluro pavadu.
Cenu kategorija ap ~100EUR(var nosvārstīties pārdesmit euro)

Paldies!
28.marts 2016, 11:48 | links
 
vai pie Jums šogad būs nopērkamas jaunās Stradic FK spoles? :)

4undra, 27.marts 2016, 23:04


Vispār man Stradic FK kā tāds ļoti patika "pakruķījot" EFFTEX izstādē, pēc sajūtām ļoti labi un jaudas rādītāji pašlaik tirgū "niknākie" ne-jūras spolēm, 9kg drag, tas ir spēcīgi!
BET atbildot uz Tavu jautājumu, diemžēl varu tikai pateikt - NEZINU. Shimano spoles nav mūsu fokusa produkts, ar visām varēm no visiem iespējamiem taisniem un līkiem caurumiem no Japānas utt. uz ātrāko mēs viņas paši importēt netaisamies. Ja būs officiālā dīlera NORMARK noliktavā (pašlaik tur nav ne spoļu, ne pat puslīdz ticamu prognožu kad būs), tad noteikti paņemsim , ja nē, tad sorry.
27.marts 2016, 23:33 | links
 
Aizvedīšu uz Salmo - redzēs ko teiks. Atbildi ierakstīšu...
27.marts 2016, 23:11 | links
 
Jautājums bija jig.lv:)
27.marts 2016, 23:05 | links
 
Joprojām spēcīgākas spoles meklējumos... Vai kādam ir viedoklis par Shimano Nasci? Pēc parametriem līdzīga Daiwa Freams, tik nedaudz lētāka, bet vai labāka?

yasha, 2.decembris 2015, 23:15

Nu īsti nav gan līdzīga, jauda stipri mazāka, piemēram uz 2500 izmēru drag 4kg, pret Freams 7kg, ir arī citas nianses - gultņi utt., nu un, protams, Daiwas "trumpis" korpuss noslēgts ar magnētiskās eļļas "blīvi" Mag Sealed". Ja vajag spēka spoli, tad Nasci nebūs īsti labākais variants.

Ja gribi riktīgi jaudīgu un modernu tieši no Shimano Shimano, tad drīzāk jaunais Stradic FK, cipars gan būs lielāks, bet nu pagaidām tā ir visjaudīgākā mazizmēra (zem 4000-5000) kategorijā.

JIG.LV, 2.decembris 2015, 23:33


vai pie Jums šogad būs nopērkamas jaunās Stradic FK spoles? :)
27.marts 2016, 23:04 | links
 
Beidziet te filozofēt,spolei ir pašai lociņš jāaiztaisa,kā paredzēts,ja netaisa-brāķis,nes uz veikalu,lai maina,nevis remontē.Tas,kā kurš pieradis copēt,ar roku taisa vai spole pati,tas jau cits jautājums.
27.marts 2016, 23:00 | links
 
Nezinu kas kuram,es aiztaisu ar roku laicigi ,tada veida man neveidojas lieka aukla ko vajag pietit pec iemetiena. Un es varu sakt ar manekla izsspeli nevis ar auklas pietisanu.
27.marts 2016, 22:16 | links
 
Kapēc ? ir Salmo arī labi modeļi Viss ir atkarīgs no tā kādā ķīnas rūpnīcā viņas ir ražotas Tā ir konstruktīva vaina .To var novērst ar pāris knifiem un apiet konstruktoru fēleri :)
27.marts 2016, 20:18 | links
 
Ja aiziešu uz veikalu, un piedāvās apmainīt spoli, labāk Salmo spoli neņemt ? Auklas piesiešana uz spoles kaut ko maina, ja ir savādāk uzsieta ?
27.marts 2016, 20:08 | links
 
Kā pareizi piesiet auklu uz kasetes
27.marts 2016, 20:03 | links
 
Nevajag neko ne virpot ne frēzēt .Salmo spolēm šo defektu neņemos novērst Viņiem ir savs serviss Lai cinās Pārējiem modeļiem bez problēmām :) Kaut jāsaka atklāti pārējie modeļi ar šo slimību slimo tikai retais Tokushimai bija tāda vaina Pāris Cormorāna modeļiem bija problēmas Laikam arī viss par 5 euro spolēm šeit runa neiet
27.marts 2016, 19:59 | links
 
bums.To mucu var novērst ar regulēšanu,vai ir vajadzīgi virpošanas ,frēzēšanas darbi?
27.marts 2016, 19:39 | links
 
Nu normali ir taist locinju ar roku cieti tas ir to4na .

cilpa, 27.marts 2016, 16:54


Jā, normāli tas gan ir (ja normu skatamies pēc vidējā vairākuma), pareizi gan nē :) Idejiski spole ir konstruēta, lai ar pagriezienu automātiski aizcirstu lociņu un šajā kustībā optimāli noliktu nospriegotu auklu, tam visa fizika un lociņa lenķis ir idejiski veidots. Aiztaisot ar roku jāseko līdzi auklas novietojumam, viegli panākt, ka liekās cilpas dēļ slapja aukla paliek kaut kur lociņam pa vidu, nevis ieslīd padevējrullītī un "pārmetas" pār kasetes malu (ar to parasti izskaidrojamas copmaņu sūdzības, ka viņiem pat uz labām spolēm aukla "metas"). Otra lieta, kas gan parastam copmanim nav tik būtiska (ļoti būtiski tas sportā), ir ātrums - ja refleksi atstrādāti līdz automātiskumam, ar pagriezienu spoli var aiztaisīt un nopsriegot daudz ātrāk, pirmkārt iegūstam iemetienu skaita palielināšanos uz konkrētu laika periodu, otrkārt, samazinās brīdis, kurā nav kontroles uz mānekli.

Tas viss gan teorija, dabā to iemācīties, ja no sākuma iemācījies nepareizi, ir grūti (es pats arī brīžiem putrojos, bet nu es nav sportists :D).
27.marts 2016, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager