Spoles

Ceru, ka Outdoor Riga 2023 būs atlaides spolēm, man tieši vajag, gribēju kādus 170 EUR iztērēt.

Arkso, 23.marts 2023, 11:02

Vairākus gadus neesmu bijs, bet pēdējo reiz man šķita cenas bija lielaks kā parastā dienā veikalā, vismaz tam ko es skatījos.

jegersz, 23.marts 2023, 11:23


Izstāde. Nezinu kāpēc to sauc par izstādi, bet tā tāda nav pēc būtības. De facto tas ir gadatirgus. Pluss ir tāds, ka vienā vietā tiek savākts pietiekami plašs piedāvājums no dažādiem tirgotājiem, ir iespēja aptaustīt, salīdzināt un izvēlēties, ko parasti būtu jādara apskraidot n-tās vietas. Nu un kaut ko jaunu uz to izstādi vienmēr kaut bišku cenšas izvilkt. Mīnuss ir tāds, ka tas ir milzu tautas masas konvejiers, kur bieži nav iespējama ne pietiekoši kvalificētas padziļinātas konsultācijas, ne arī stipri individualizēta elastīga pieeja cenām.

Standarta cenas uz cenu birkas izstādē ir tieši tādas pašas kā veikalā parastā dienā, neviens tik psihiski čakls nav, lai par godu izstādei vēl cenas pārsistu uz augšu vai leju :) Izstāde nav akcija, izpārdošana vai vēl kaut kas tamlīdzīgs.

Bet, ja runā par tirgošanos, vai arī normālu konsultāciju , tad veikalā uz vietas normālos apstākļos var i cenu noteikti ne sliktāku dabūt i daudz kvalitatīvāk padziļinātāku informāciju saņemt.
23.marts 2023, 13:00 | links
 
Ceru, ka Outdoor Riga 2023 būs atlaides spolēm, man tieši vajag, gribēju kādus 170 EUR iztērēt.

Arkso, 23.marts 2023, 11:02


Vairākus gadus neesmu bijs, bet pēdējo reiz man šķita cenas bija lielaks kā parastā dienā veikalā, vismaz tam ko es skatījos.
23.marts 2023, 11:23 | links
 
Vēl trakāk ir, kad umņiki, kas aiziet uz to pašu jig.lv izgriež spoli, saņem konsultāciju un pēc tam pasuta no aļika un pēc tam raksta komentāros, ka ieekonomējuši tik un tik, un vispār tas pārdevējs, kas sniedza konsultāciju, atvedis preci un deva iespēju aptaustīt spoli ir P****, jo redz pie viņa ir par tik un tik % dārgāk!

Davis-Di, 23.marts 2023, 01:40


Tāds standarta raksturojums, kad ar savu maku jāsāk balsot.
23.marts 2023, 11:20 | links
 
Davis-Di [23.03.23]: Soderī Fuego 75€ :), Exceler 69.90€ visi modeļi!

Vēl kaut ko pa 25€ pieliec klāt un par velti atvedīs pie mājas durvīm!:)

JK7, 23.marts 2023, 09:04


Soderī ik pa laikam ir ļoti labas cenas, tik labas, ka pat citi Zviedru veikali besās uz viņiem, nerunājot par citiem no EEA.
Piemērs Abu Revo beast 41 uz black friday ar atlaidi bija 169€ vai 159€.
Cik saprotu viņiem ir arī liela valsts atbalsta programma tam visam (subsīdijas) un arī apgrozījums liels, kad finansisti pasaka, ka šī pozīcija ir pārāk ilgi noliktavā un vajag atbrīvoties, tad viņi uzšņāc uz ražotāju gala cenas ieteikumiem un ar atlaidi ņem un iztirgo, lai ir finanses citām jaunām pozīcijām.
Tur mūsējie ar Latvijas vai pat Baltijas apgrozījumu pat tuvu nestāv, otrs mūsējie tomēr pieturās pie ražotāju gala cenas rekomendācijām, bet to virtuvi kāds veikalnieks var pastāstīt sīkāk.
Melnajā 5dienā viņi labi ieblieza! Brālēns Exceler 4000C un freams 2500 pa 159€ :)

Nu lētāk jau vairs nebija kur vnk :)
23.marts 2023, 11:11 | links
 
Ceru, ka Outdoor Riga 2023 būs atlaides spolēm, man tieši vajag, gribēju kādus 170 EUR iztērēt.
23.marts 2023, 11:02 | links
 
Salmo parasti uzliek labas atlaides vasaras izskaņā kātiem un citām lietām, piemēram, uz Daiwa spolēm ir paskopi ar atlaidi!:)
23.marts 2023, 10:51 | links
 
Ielikšu arī es savus piecus centus gudrības -
Fuego te pat LV Jahipaunā plaukta cena ir 103-105€. Ja tā prece nedeg, var pagaidīt akcijas, Salmo regulāri ir akcijas visam kam, nesen nopirku Salmo Ninja LT 2500 uz akciju par 46€

Tiešām neredzu jēgu sūtīt no kaut kurienes lai ietaupītu 10€ Ja var ietaupīt vismaz 30-40% no LV veikalu cenas, tad jā, ir tā vērts.
23.marts 2023, 10:33 | links
 
Šeit nu gan nav loģikas.

Ja es nopērku spoli Latvijā - tad to peļņu ieliek kabatā starpnieks Latvijā un tad nu ar to naudiņu kautko te izdara.

Ja es pasūtu ārzemēs - tad es ietaupu Latvijas starpnieka peļņu un es pats to ietaupījumu te iztērēju citām lietām.

Protams, ka jebkurš starpnieks aģitēs par to, lai peļņa paliek viņa kabatā, nevis manā :D:D:D

Kipris, 23.marts 2023, 10:00


Ir drusku cik garš tik plats ar papildus "ja".

Tā doma:
1. Ja veikalnieks paņem starpību, kas var būt lielāka kā tevis iegūtā, tad no tās kādam samaksā par īri, kādam izmaksa algu, ..., kas tiek tērēta arī šeit uz vietas LV.
2. Ja pats pērc un tu ietaupi:
2.1. par to naudu nopērc nākamās lietas, no ārvalstīm - ieguvums tev uz doto mirkli mantā, naudas cikls LV beidzas.
2.2. nauda tiek vienkārši uzkrāta - ieguvums nav ne tev ne kaimiņam, papildus inflācija noēdīs tavu pirktspēju uz to ietaupīto summu, nauda nav LV ekonomikā.
2.3. Sakrāj naudu un aizbrauc ceļojumā - forši, bet aizvedi prom naudu no LV, naudas cikls LV beidzas.
2.4. par ietaupīto naudu, kādam samaksa uz vietas par darbu, nopērc LV produkciju - ietaupījuma nauda turpina naudas ciklu LV. Vai ietaupījuma summa ir mazāka vai lielāka par 1. scenāriju, tas ir diskutabls jautājums.
2.5 ietaupīto naudu investē un sāc ko ražot vai sniedz pakalpojumus, ko pārdod ārpus LV, kas nes tev papildus ienākumus, ko atkal tērē uz vietas.

Līdz ar to 1 un 2.4 scenāriji ir labi kaimiņam un tev, bet vislabākais ir 2.5. To sauc par cikliskumu un ja naudai tie cikli daudz un īsāki vienā ekonomikā, kā piemēram LV, tad ekonomikas dalībnieki ir lielāki ieguvēji ilgtermiņā.

*Ekonomiku esmu mācījies maz un sen, un nepretendēju uz 100% precīzu izklāstu! Tā kā vērtējiet pēc būtības un domas ;D

Jebkurā gadījumā labāko cenu un servisu solās piedāvāt Onkyo!
23.marts 2023, 10:30 | links
 
Man pašam pagaidām ir 3 Fuego (3000, 6000 un 4000CP), Lexa, vairākas Ninjas. Neko sliktu nevaru pateikt. Arī Laguna ar kuru uzsāku tā teikt savas makšķernieka gaitas (pirms tam bija daudz un dažādas spoles, kuras ar šī brīža skatījumu par tādām īsti nevar nosaukt)
23.marts 2023, 10:24 | links
 
Es pats jau pirms vairākiem gadiem paņēmu Daiwa Fuego LT 2500, akciju brīdī ietaupīju ~30% no LV cenas, un esmu ļoti apmierināts ar šo spoli.
23.marts 2023, 10:05 | links
 
Šeit nu gan nav loģikas.

Ja es nopērku spoli Latvijā - tad to peļņu ieliek kabatā starpnieks Latvijā un tad nu ar to naudiņu kautko te izdara.

Ja es pasūtu ārzemēs - tad es ietaupu Latvijas starpnieka peļņu un es pats to ietaupījumu te iztērēju citām lietām.

Protams, ka jebkurš starpnieks aģitēs par to, lai peļņa paliek viņa kabatā, nevis manā :D:D:D
23.marts 2023, 10:00 | links
 
Davis-Di [2:30]: Šis viens cilvēks, ok. Rīt ienāks cits, izlasīs un izdomās ietaupīt atbilstoši tavam ieteikumam un nopirks divas fuego no Aļika makšķerēm.

Un?
Ja saka a tad jāsaka arī b!

Labi, es eju gulēt.Nemāki tu atkāpties, pat zaudējis cīņu :) Tak, lai pērk kaut 10 spoles, tāpat būs būtisks ietaupījums :P Tu taču pats rēķināji PVN un muitas nodokli spolei, kuras vērtība 100 eiro, bet, kad tev pamatoti aizrāda, ka tas ir aplami, sāc locīties kā "čūskis" un teikt, ka biji domājis citu situāciju
:D Novēlu nākotnei, pirms komentāru rakstīšanas, maksimāli precīzi uzzināt informāciju, lai nesanāk tā, kā šoreiz - jātaisnojas un jāmeklē iespēja saglabāt "viszinoša cilvēka" statusu :)

MT9, 23.marts 2023, 07:17

Oskar, jā PVN bija nevietā tieši Aļikam, bet to maksā, muita ir vietā, ja pērk vairāk, pēdējo rindkopu nesaprati vispār uz ko bija uzsvars, nevis uz PVN.

Kā jau minēju, ne pati lētākā un ne dārgākā Fuego (95-130€) pieņemsim ~100€ vs 111€ pie NGT, kur gan jau vēl kādu € var sarunāt nomest, jebkura gadījumā ir, bija pieminēti ~10€ ieguvums un atšķirībā sūtot vienu spoli no Aļika, tad NGT, JIG ir jau nomaksājis muitas nodokli tieši vai pastarpināti (pastarpināti ja ņem no EU noliktavas).
Labi tev sanāca ieekonomēt 22€, malacis un prieks par tevi, nopērc par to vismaz vietējos burkānus ar sīpoliem;D
Būtība, kad tu maksā vietējam vai ārzemniekam, tad tu pastarpināti kādam maksā algu, vietējais pastarpināti vēlāk tev maksā algu, ārzemnieks nē, izņemot ja tu viņu pierunā atbraukt ceļojumā uz Latviju! Ja nemaksā nevienam, tad nekas nenotiek vispār un inflācija tavu naudu padara bezvērtīgāku.
Ceru ka saprati starpību starp īstermiņa un ilgtermiņa ieguvumu.
Pēdējā laikā redzu daudz kur, ka cenšas pievērst cilvēku uzmanību šim, bet letiņi ir stūrgalvīgi - labāk zīle rokā, nekā mednis kokā!

Davis-Di, 23.marts 2023, 08:53
23.marts 2023, 09:57 | links
 
dzelziss [22.03.23]: Nu man ir Legalis, 2 Fuego un šodien notestēju nesen iegādāto Certate...
Nu ir tas Certate kaifīga spole !
Jā , bikiņ dārgāka ir, bet ir to vērts !
Tāpat to naudu iztērēsi kaut kādiem sadzīviskiem sūdiem, bet tā Tev vismaz būs IZCILA mantiņa !!!
Kuru modeli paņēmi? No Japānas sūtīji?
23.marts 2023, 09:29 | links
 
Davis-Di [23.03.23]: Būs jau labi!galvenais vienā laivā nelienat!:))

Willy, 23.marts 2023, 07:33

Laivu riņķī negāžam un parasti tēmas ir ar daudz lielāku humora un pozitīvisma piesitienu!
Bet MT9 kātu varu aizsviest ūdenī ;D ir pieredze ;D
Tas labi!:)...nav jau viņš slikts!vienk. ekonomē Taviem arbūziem!:))
23.marts 2023, 09:25 | links
 
Kungi, jūs rakstāt ātrāk kā spēju lasīt.
Spoles: https://www.amazon.de/dp/B08PFBFX1N/?smid=A2PS0I8MFX6F1H&tag=idealode-mp-pk-21&linkCode=asn&creative=6742&camp=1638&creativeASIN=B08PFBFX1N&ascsubtag=2023-03-23_3536a34274f6256c9c08d26e9745c0f5ef62f55b32b8e19958217379c9af5a1f&th=1&psc=1

https://www.ebay.com/itm/165948914979?epid=14044162749&hash=item26a3537d23:g:~cEAAOSwnO1j84M9&amdata=enc%3AAQAHAAAAwLG3B%2FA3TL8fIdhATL1svOA4tWf7b%2FCiPMVng805Pbe5VemMdiTr8rM%2FKqyfGApB%2FoinKdqgo9reAFZcmSg46klD0Pxl7qsY4MRxYBmUk8G85xmmvZVSYUgrsgCi8Ute%2FT3%2BgTIUrmEWehWrYbP8wiyxmtCpEda%2FY%2BIYpXioFJJ9tJsX%2F1c3yNqpvjlyLWJhMN1I9f0eL%2FeMdHH9bvY67SBcQKnm%2BUeQ%2Bw3dnYezHrLTkX7KkIo6DE7oTU4ppJOLWw%3D%3D%7Ctkp%3ABk9SR-LXz9XhYQ
Protams, ka vēl lētāk unizdevīgāk spoles ir ieg;adāties pie manis, ar tikt pie garantijas, bezmaksas apkopēm un tūnunga :D
Kaut kad jau rakstīju, ka cenas/kvalitātes attiecībā Fuego ir joprojām nepārspēts tirgus līderis. Ja budžets ir ap un virs 200eiro, tad viennozīmīgi Certate, no Shimano Twinpower (ar šo spoli gan ir pāris nepatīkami momenti).
Gandrīz aizmirsu - cepuri nosta, kāju pa virsu!
23.marts 2023, 09:21 | links
 
Soderī Fuego 75€ :), Exceler 69.90€ visi modeļi!

Vēl kaut ko pa 25€ pieliec klāt un par velti atvedīs pie mājas durvīm!:)

JK7, 23.marts 2023, 09:04



Soderī ik pa laikam ir ļoti labas cenas, tik labas, ka pat citi Zviedru veikali besās uz viņiem, nerunājot par citiem no EEA.
Piemērs Abu Revo beast 41 uz black friday ar atlaidi bija 169€ vai 159€.
Cik saprotu viņiem ir arī liela valsts atbalsta programma tam visam (subsīdijas) un arī apgrozījums liels, kad finansisti pasaka, ka šī pozīcija ir pārāk ilgi noliktavā un vajag atbrīvoties, tad viņi uzšņāc uz ražotāju gala cenas ieteikumiem un ar atlaidi ņem un iztirgo, lai ir finanses citām jaunām pozīcijām.
Tur mūsējie ar Latvijas vai pat Baltijas apgrozījumu pat tuvu nestāv, otrs mūsējie tomēr pieturās pie ražotāju gala cenas rekomendācijām, bet to virtuvi kāds veikalnieks var pastāstīt sīkāk.
23.marts 2023, 09:15 | links
 
Būs jau labi!galvenais vienā laivā nelienat!:))

Willy, 23.marts 2023, 07:33


Laivu riņķī negāžam un parasti tēmas ir ar daudz lielāku humora un pozitīvisma piesitienu!
Bet MT9 kātu varu aizsviest ūdenī ;D ir pieredze ;D
23.marts 2023, 09:06 | links
 
Soderī Fuego 75€ :), Exceler 69.90€ visi modeļi!

Vēl kaut ko pa 25€ pieliec klāt un par velti atvedīs pie mājas durvīm!:)
23.marts 2023, 09:04 | links
 
Davis-Di [2:30]: Šis viens cilvēks, ok. Rīt ienāks cits, izlasīs un izdomās ietaupīt atbilstoši tavam ieteikumam un nopirks divas fuego no Aļika makšķerēm.

Un?
Ja saka a tad jāsaka arī b!

Labi, es eju gulēt.Nemāki tu atkāpties, pat zaudējis cīņu :) Tak, lai pērk kaut 10 spoles, tāpat būs būtisks ietaupījums :P Tu taču pats rēķināji PVN un muitas nodokli spolei, kuras vērtība 100 eiro, bet, kad tev pamatoti aizrāda, ka tas ir aplami, sāc locīties kā "čūskis" un teikt, ka biji domājis citu situāciju
:D Novēlu nākotnei, pirms komentāru rakstīšanas, maksimāli precīzi uzzināt informāciju, lai nesanāk tā, kā šoreiz - jātaisnojas un jāmeklē iespēja saglabāt "viszinoša cilvēka" statusu :)

MT9, 23.marts 2023, 07:17


Oskar, jā PVN bija nevietā tieši Aļikam, bet to maksā, muita ir vietā, ja pērk vairāk, pēdējo rindkopu nesaprati vispār uz ko bija uzsvars, nevis uz PVN.

Kā jau minēju, ne pati lētākā un ne dārgākā Fuego (95-130€) pieņemsim ~100€ vs 111€ pie NGT, kur gan jau vēl kādu € var sarunāt nomest, jebkura gadījumā ir, bija pieminēti ~10€ ieguvums un atšķirībā sūtot vienu spoli no Aļika, tad NGT, JIG ir jau nomaksājis muitas nodokli tieši vai pastarpināti (pastarpināti ja ņem no EU noliktavas).
Labi tev sanāca ieekonomēt 22€, malacis un prieks par tevi, nopērc par to vismaz vietējos burkānus ar sīpoliem;D
Būtība, kad tu maksā vietējam vai ārzemniekam, tad tu pastarpināti kādam maksā algu, vietējais pastarpināti vēlāk tev maksā algu, ārzemnieks nē, izņemot ja tu viņu pierunā atbraukt ceļojumā uz Latviju! Ja nemaksā nevienam, tad nekas nenotiek vispār un inflācija tavu naudu padara bezvērtīgāku.
Ceru ka saprati starpību starp īstermiņa un ilgtermiņa ieguvumu.
Pēdējā laikā redzu daudz kur, ka cenšas pievērst cilvēku uzmanību šim, bet letiņi ir stūrgalvīgi - labāk zīle rokā, nekā mednis kokā!
23.marts 2023, 08:53 | links
 

...
23.marts 2023, 07:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager