Spoles

Es lietoju luvikus un man patīk!
4.janvāris 2015, 22:27 | links
 
arkso tas ir gads sudraba ir pagājušā gada caldia otrs melnais ir šī gada modelis. caldia ir pēdējais daivas gals no ķīnas luviks pirmais no japāņiem

Arkso, 4.janvāris 2015, 19:32


ne gluži, abas ir Caldia 14' bet "melnai" ir ātrais pārnesums 6.1:1 un vairāk gultņu.
4.janvāris 2015, 19:57 | links
 
Paldies par izskaidrojumu.

Tātad manām vajadzībām der Daiwa LUVIAS 2510PE-H.

Man ir tādas aizdomas
4.janvāris 2015, 19:45 | links
 
arkso tas ir gads sudraba ir pagājušā gada caldia otrs melnais ir šī gada modelis. caldia ir pēdējais daivas gals no ķīnas luviks pirmais no japāņiem
4.janvāris 2015, 19:36 | links
 
Daiwa Caldia 2500 ir gan melnas, gan sudrabotas.
Kāda tad ir atšķirība?
4.janvāris 2015, 19:32 | links
 
Uber pasties -paskastē ir vēstulē!!!
4.janvāris 2015, 18:13 | links
 
ir kāds veikals, kur kātu aptaustīt ,cenņiks vairāk nekā pieņemams garums ideāls 10-35 to što doktor propisal
4.janvāris 2015, 17:42 | links
 
124, 57 eiro
4.janvāris 2015, 17:24 | links
 
to nor4a... tas ir tieši tas ko meklēju :) pastāsti smalkāk , kā kāts sien to žuvi un vispār cena arī interesē 18000 yen man nav poņas cik tas ir ērikos.
4.janvāris 2015, 17:02 | links
 
Es arī būros cauri info kalniem ,un uz sezonu iepirku Major Craft KGL Hard Rock 782m/s spinings tests 10-35gr-vajadzēja spoli,budžets bija ap 250 eiras!!Piedāvāja Caldia 2508 Daiwu nepatika-paņēmu Shimano 11 Biomaster2500 Japāņu tirgus Turgēņeva ielā, drags 3,5 ,max 9 kg !!!Viss ir super,ja nepērk eiropas Biomaster spoles ar indeksiem 2500FA,XFa tad dupsī zvans:))
4.janvāris 2015, 15:02 | links
 
Max drag ir viens no galvenajiem kritērijiem, bet jāskatās vēl citi. Luvias spolei 2506, ja nemaldos bija 2,5kg. Tā noteikti neder "smagām" lietām Savukārt, gan Steez, gan Certate abām ir 7 kg. Es, "stīzu" nemocītu ar smago tviču! Salīdzinot abas spoles, skaidrs ka certatei "zarnas" ir nopietnākas.
4.janvāris 2015, 14:56 | links
 
Tieši to pašu varu pateikt par Shimano!Japāņu Twinu 2500 var nokaut arī tikai laužot!Pagaidām neesmu nokāvis nevienu un copēju Es ļoti daudz un intensīvi!Jigam 2500S,smagākām lietām 2500!Ja nu kādu Stellu ar laiku gribētos!)))Vanqish mani neuzrunā jo nav ticības tām vieglajām spolēm un tam ir pamatojums!!!
4.janvāris 2015, 14:38 | links
 
tas 27.grami nav gadījumā no majora skyrod laikam nesen taustiju viņu skaistkalnes ielā pie Vitālija man reāli patika labs slodzes sadalijums pa blanku , bet salīdzinoši īss. Laikam būs jāpiebrauc pie Ingusa tas casting lietās labi rok.

uber, 4.janvāris 2015, 13:50

Copei no laivas man garāku kātu par 2.10 nevajag. Modeli gan neatceros. Bet nekāds krutais nebij. Kad būšu garažā paskatīšos. Kātus skatos pēc savas saprasšanas. Kātam jābūt pēc iespējas vieglam, slodzes sadalijums galīgi nav mazsvarīgs un šamam jābūt jūtīgam. Man vismazsvarīgākais ir firmas nosaukums. Ar konkrēto kātu pat esmu DeSojis un Džigojis ar smagajiem sviniem - 30-100gr. Viss notiek.
4.janvāris 2015, 14:14 | links
 
Kāds Daiwa izmērs jāskatās? Tā pati Caldia 3000 der?

Arkso, 4.janvāris 2015, 13:52


2500 ir OK gandrīz visam iekšējos ūdeņos.
4.janvāris 2015, 13:56 | links
 
Kāds Daiwa izmērs jāskatās? Tā pati Caldia 3000 der?
4.janvāris 2015, 13:52 | links
 
tas 27.grami nav gadījumā no majora skyrod laikam nesen taustiju viņu skaistkalnes ielā pie Vitālija man reāli patika labs slodzes sadalijums pa blanku , bet salīdzinoši īss. Laikam būs jāpiebrauc pie Ingusa tas casting lietās labi rok.
4.janvāris 2015, 13:50 | links
 
Atkal par spolēm ;)

Kungi, palasiet par DRAG. Savietojiet tos ar plānotajām slodzēm.

Piemērs - biju priekš DS uzlicis Shimano Technium - vienkārši, bez domāšanas, tjipa - cik nu tuir vajag tās jauads, darba arī maz... BET. Kad labāks žanis pie laivas uzšauj un ... īsāk - man ir beigts Technium 3000, zobratu pārvads kapec pa vienu sezonu. Pārējās detaļas veelas. ja kādam - vajag - PM.

Gribētu ieteikt, ka ar spolēm vajadzētu ieturēt sekojošu gradāciju - mikropriekiem ar auklām līdz PE 0,4 - 2kg drag. Twičam ar lielākām mantiņām, spninigošanai ap/pa zālēm - vai nu drag 7 kg + vai multiplikatori.

Ņemt vērā vai nē - tā katra paša darīšana, bet tiem, kuri copē regulāri, vajadzētu mērķēt vismaz uz Daiwa Caldia līmeni. Par Shimano - maz man viņi ir bijuši, bet droši Jums apgalvošu, ka Daiwu, made in Japan var nokaut tikai laužot.
4.janvāris 2015, 13:46 | links
 
Man arī avidi 10,5 un 17,5 lieliski kāti pārslodzes nebaidās ,zivi sien ,bet tā nav smagā rudens artelērija ,kuru vajag daugavā rudenī , kad straume tāda ka 30gr džigalva planē nones no vēlamās trajektorijas.
4.janvāris 2015, 13:45 | links
 
Esmu līdzīgā situācijā , kā šeit ir aprakstīts. Bet es skatos uz multķiku un castinga kātiem , bet tā ir gaumes lieta jo doma dropšotā izmantot 35-50gr lielos lunkerus un tur , jau neviena bezinercene pat exist un stella ilgi nekalpos.Pašam 2.luviki no sākuma vienu paņēmu izmēģinājumam , nekādu bārdu ,nekādu domu par cilpām un uz rudeni paņēmu otru abi 2500 izmērs viens priekš micro, otrs priekš džiga 15gr uzskatu , ka tā ir robeža luvikam ir mētāts arī vairāk ,bet ar jūtām. Ar castinga kātiem ir problēma ka viņi caurmērā ir fast ,vai ex.fast ,bet mani vairāk apmierinātu regular fast un 2,3m + garums skatos ka st.croxiiiijs turnaments nebaidās no pārslodzes ,bet mazākais tests casting kātiem 2 oz. un tas jau ir bomis ar, kuru var iet uz lauku diskotēku.

uber, 4.janvāris 2015, 13:21




šādam copes veidam ir paredzēti ari ne tik bomīgi kātiņi. Starp citu pērn vienu piedrujas ielā ar saldām atlaidēm iepirku. Ja nemaldos tad kāta tests bij līdz 27gr. Mencās braucot reizēm to pārslogoju vairākkārtīgi. Vēl tur. :)
4.janvāris 2015, 13:44 | links
 
Bija doma ņemt StCroix Tournament castinga kātu, bet no multiplikātoriem vispār neko nesaprotu, tāpēc izvēlējos MC Rizer, jo Croix spininga kāti nav virs 21 gr. Pašam ir Avid līdz 17,5gr, tā ka nelielās mailes ir ar ko raustīt.
4.janvāris 2015, 13:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager