Spoles

Vispār es te paturpināšu par Shimano ''lēto galu'' ar nākamo gadu shimano maina modeļus Alivio, Catana, Exage, cerēsim, ka arī kvalitāte būs uzlabojusies ;)
21.augusts 2013, 15:51 | links
 
udenskasis; vai 2+1 gultņu spolei +-30Ls ir adekvāta cena priekš Latvijas??

aiwa, 21.augusts 2013, 15:44



Adekvāta būtu piemēram OKUMA AVENGER cena ap 30 LVL 7 gultņi ;)
21.augusts 2013, 15:48 | links
 
udenskasis; vai 2+1 gultņu spolei +-30Ls ir adekvāta cena priekš Latvijas??
21.augusts 2013, 15:44 | links
 
MaarisL nu neliek tie vairumnieki tik daudz vismaz copes lietām( par ko esmu kompetents atbildēt) Pat ievelkot pa tiesho no ķīnas nevar uzlikt 500%, pat treknajos gados nevarēja atļauties tādu uzcenojumu.

_paa_, 21.augusts 2013, 15:30



Es teicu līdz :) Runa iet piemērām par mormišķam ziemas, tiku pie ražotāja cenām gandrīz ''raudāt sāku'' :D
21.augusts 2013, 15:37 | links
 
Gunti, tur jau ir tā lieti, ka ne poļi, ne ķīnieši, ne leiši pirkt nebrauks.
uzcenojumu nosaka tirgus jo lielāks tas ir jo uzcenojums mazāks, jo mazāks jo uzcenojums lielāks, tas ir aprakstīts ekonomikas pamatos, varu aizdot grāmatu ja ir vēlme pastudēt ;)
21.augusts 2013, 15:35 | links
 
MaarisL nu neliek tie vairumnieki tik daudz vismaz copes lietām( par ko esmu kompetents atbildēt) Pat ievelkot pa tiesho no ķīnas nevar uzlikt 500%, pat treknajos gados nevarēja atļauties tādu uzcenojumu.
21.augusts 2013, 15:30 | links
 
Mirtins - Jau sen lielākus pirkumus (izņemot makšķerlietas) pērku internetā. Salīdzinot kaut vai Latvijas interneta cenas ar veikalu cenām - uzcenojums ir ogogo. Salīdzinot vietējās internetbodes ar starptautiskajām - uzcenojums ir ssss. Salīdzinot veikalu cenas kaimiņvalstīs un pie mums - atšķirība ir ūūūūūū...

Vai veikalniekiem par šo te nebūtu laiks aizdomāties!
Un arī par to, kad leiši, ķīnieši un poļi nez vai brauks iepirkties uz mūsu veikaliem.
Nu gan viss!
21.augusts 2013, 15:29 | links
 
[quote=325176]MaarisL - es no tirdzniecības neko nesaprotu un nezinu shēmas neko citu... ja tu neņem pa taisno no ražotāja ķīnā, varbūt ka tev arī nav 200% uzcenojums, bet pa lielam... bija mums pirms dažiem gadiem skandāls, ka rūpniecības precēm veikalos bija kosntatēts ja nemaldos ap 600% vai pat lielāks uzcenojums. A kādēļ lai makšķerlietas būtu izņēmums. Es nesaku par tevi konkrēti, bet par principu kopumā... nav šeit tāda apgrieziena, lai pelnītu uz to, nevis uz pēc iespējas lielāka uzcenojuma. Jau sen lielākus pirkumus (izņemot makšķerlietas) pērku internetā. Salīdzinot kaut vai Latvijas interneta cenas ar veikalu cenām - uzcenojums ir ogogo. Salīdzinot vietējās internetbodes ar starptautiskajām - uzcenojums ir ssss. Salīdzinot veikalu cenas kaimiņvalstīs un pie mums - atšķirība ir ūūūūūū...
Es joprojām makšķerlietas pērku Latvijā, veikalos:))) Jo nav jau tas veikalnieks vainīgs pie tā, ka dzīvojam valstī, kur cilvēku skaits sarūk kosmiskā ātrumā.

P.S. Vēlreiz uzsveru - es no tā neko nesaprotu:)

mirtins, 21.augusts 2013, 15:05[/

JA Shimano Catana veikalā nostāsies 94 LVL,tad tu būsi tuvu patiesībai. Bet dotajā brīdī -cena ap 30LVL
Rēķiniet!
21.augusts 2013, 15:25 | links
 
atgriežoties pie tēmas;
LABU gultņu spoles neesmu lietojis , bet visas savas un kolēģu jaunās spoles, pirms lietošanas, izjaucu un to gultņus pamatīgi sasmērēju ar ūdens noturīgu smēri!! Nav problēnu ne jūrā ne saldūdenī! Esmu nonācis pie secinājuma, ka slikts gultnis ir labāks par sliktu buksi!!
21.augusts 2013, 15:25 | links
 
bet derības laikam nebūs ;(

Domāju, ka tas būtu populārākais CL video kā bums kaklasaiti notiesā ;) :)
21.augusts 2013, 15:21 | links
 
mirtins

Es tev piekrītu par visiem 100% cenu un uzcenojumu ir jānosaka tirgum, neviss kādam indivīdam, vai kādai atsevišķai firmai, tā vienkārši ir iekārtots ekonomikā, ne pa velti enonomikas likumi ir sarežģītāki par fizikas, tie vienkārši ir mainīgi.

Es jau te centos tieši paskaidrot, ka lielāko uzcenojuma daļu (graujoši lielāko) paņem vairumtirgotāji, kas preces sūta no ķīnas un liek virsū savu logo, lai kāds pamēģina to apgāzt :)
Bet skumji, ka gala patērētājs vai nu nav informēts, vai arī ir pārāk maz izglītots un nogrūž vainu uz mazumtirgotāju, kurš reāli uzliek viss mazāko uzcenojumu un aŗi nopelna viss mazāk :)
21.augusts 2013, 15:21 | links
 
Gunti pilnīgi piekrītu, arī par 150% te runas neiet, bet es domāju aŗi Tu labi zini, cik ir nepieciešams veikalam uzlikt, lai tas pastēvētu un aŗi kaut ko pelnītu.
Es vairāk saku, te, ka ir škrobe uz vairumniekiem, kas uzliek līdz 500% uzcenojumu, un nevar iedot atlaidi cienīgu, lai veikalam nav klienta cena jāpalielina, lūk, kur ir tā sāpē.
21.augusts 2013, 15:17 | links
 
MaarisL - es no tirdzniecības neko nesaprotu un nezinu shēmas neko citu... ja tu neņem pa taisno no ražotāja ķīnā, varbūt ka tev arī nav 200% uzcenojums, bet pa lielam... bija mums pirms dažiem gadiem skandāls, ka rūpniecības precēm veikalos bija kosntatēts ja nemaldos ap 600% vai pat lielāks uzcenojums. A kādēļ lai makšķerlietas būtu izņēmums. Es nesaku par tevi konkrēti, bet par principu kopumā... nav šeit tāda apgrieziena, lai pelnītu uz to, nevis uz pēc iespējas lielāka uzcenojuma. Jau sen lielākus pirkumus (izņemot makšķerlietas) pērku internetā. Salīdzinot kaut vai Latvijas interneta cenas ar veikalu cenām - uzcenojums ir ogogo. Salīdzinot vietējās internetbodes ar starptautiskajām - uzcenojums ir ssss. Salīdzinot veikalu cenas kaimiņvalstīs un pie mums - atšķirība ir ūūūūūū...
Es joprojām makšķerlietas pērku Latvijā, veikalos:))) Jo nav jau tas veikalnieks vainīgs pie tā, ka dzīvojam valstī, kur cilvēku skaits sarūk kosmiskā ātrumā.

P.S. Vēlreiz uzsveru - es no tā neko nesaprotu:)
21.augusts 2013, 15:05 | links
 
Nu 100% jau mūsu tirgotājiem optimālais variants ;)
21.augusts 2013, 15:04 | links
 
Ir jau O.k Mārel !
Reizēm tik uzrauj škrobe uz mazumtirgotājiem kuri neņem tirgot tavu produkciju tikai tāpēc, kad nevar uz tevi nopelnīt 150% un pie tam pasaka to atklātā tekstā.
Tas nav par tevi- bet kopumā tā tas ir.
p.s
Piedodiet kad par spolēm ne vārda.
21.augusts 2013, 14:54 | links
 
Bums!

Es gaidu atbildi par derībām, var vēl kāds pievienoties būs vieglāk kaklasaiti notiesāt ;)
21.augusts 2013, 14:42 | links
 
Pilnīgs mēness ir tas, ka cilvēki, kuriem nav saprašana par tirdzniečibu izmet kaut kādas pilnīgi muļķīgas frāzes (par 200% uzcenojumu tas ir domāts).
ja Tev Gunča viss ir kā vajag, pēc moduļa kā tas ir iekārtots pasaulē tad tas tak ir apsveicami :)
Es domāju, ka arī Tu zini, ka lielākajai daļai tas tā nav mēs tak paši par šo jautājumu esam runājuši...
21.augusts 2013, 14:40 | links
 
Jā pilns mēness!
Man gan būtu ko teikt kā ražotājam par uzcenojumu mazumtirdzniecībā, bet laikam paklusēšu.:)
21.augusts 2013, 14:11 | links
 
toč pilnmēnes :D


Augusts
6.augusts 23:51:57 – jauns mēness
14.augusts 12:57:12– augošs mēness
21.augusts 03:45:43– pilns mēness
28.augusts 11:36:12– dilstošs mēness
21.augusts 2013, 13:33 | links
 
Svarīga ir laba cenas/kvalitātes attiecība. Tāda ir gan Stellai, gan Tokushimai.
21.augusts 2013, 13:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager