Spoles

Zandarts30 [21.12.22]: onkyo [9:56]: Vigulis [Vakar]: zaraza [19.dec]: Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.

Zandarts30, 19.decembris 2022, 18:42

Nu lūk to es kā reizi saprotu, tas tiešam ir skaisti un priekš dvēseles - uzlikt uz top klases spoles vēl papildus labumus/smukumus.
Savs hobija fetišs, cepuri nost!Zaraza! Šausmas, kāda nekonsekvence komentāros. No Tevis sagaidīju, kaut ko piemēram: vai tad oriģinālais knobs stellai bija slikts, inženieri to tak projektēja un vēl Livre fino custom, pa to naudu jau Eiropas Ninja sanāk, tai veseli četri gultņi a livrei tikai divi :)Liberian tikai divi gultni un materiàls kaput kàds titàns
Zandarts30, 21.decembris 2022, 02:25

Livre tūninga detaļas ir labi nostrādātas un attiecīgi maksā. Manuprāt, šis knobs ir gaužām neizdevies dizaina ziņā, cerams, ka funkcionāli tas pilda uzdevumu augstā līmenī ;)Ir ok gan Fino,gan Magia,gan Forte,man ir visas trîs.)
Tà kà ja kàdam vajag originàlie knobi no Daiwa/Shimano varu atdod pa brîvo,knobi ir jauni.
21.decembris 2022, 17:08 | links
 
onkyo [21.12.22]: Vigulis [Vakar]: zaraza [19.dec]: Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.

Zandarts30, 19.decembris 2022, 18:42

Nu lūk to es kā reizi saprotu, tas tiešam ir skaisti un priekš dvēseles - uzlikt uz top klases spoles vēl papildus labumus/smukumus.
Savs hobija fetišs, cepuri nost!Zaraza! Šausmas, kāda nekonsekvence komentāros. No Tevis sagaidīju, kaut ko piemēram: vai tad oriģinālais knobs stellai bija slikts, inženieri to tak projektēja un vēl Livre fino custom, pa to naudu jau Eiropas Ninja sanāk, tai veseli četri gultņi a livrei tikai divi :)Liberian tikai divi gultni un materiàls kaput kàds titàns
Zandarts30, 21.decembris 2022, 02:25

Livre tūninga detaļas ir labi nostrādātas un attiecīgi maksā. Manuprāt, šis knobs ir gaužām neizdevies dizaina ziņā, cerams, ka funkcionāli tas pilda uzdevumu augstā līmenī ;)
Ir ok gan Fino,gan Magia,gan Forte,man ir visas trîs.)
21.decembris 2022, 16:40 | links
 
Onkyo. Zibenīgais rezultāts- nenoliedzami, spole rokās griežas perfekti. Mani vairāk izbrīnīja rezultāts pēc dažām copēm multiem un Daiwa TDR zobrata paskats pēc vienas feeder sezonas. IOS ir fantastiski labs vecajiem buksīšu ABU, bet kā zobratu smēre mani neuzrunāja. Šogad vienam smagajam multam piešķīru korejiešu Reelshop sintētiku, ķepīgs kā tauku un košļetes krustojums, redzēs kā būs, vismaz 2x lētāks par IOS un burciņa 5x lielāka.
21.decembris 2022, 11:25 | links
 
Vigulis [Vakar]: zaraza [19.dec]: Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.

Zandarts30, 19.decembris 2022, 18:42

Nu lūk to es kā reizi saprotu, tas tiešam ir skaisti un priekš dvēseles - uzlikt uz top klases spoles vēl papildus labumus/smukumus.
Savs hobija fetišs, cepuri nost!Zaraza! Šausmas, kāda nekonsekvence komentāros. No Tevis sagaidīju, kaut ko piemēram: vai tad oriģinālais knobs stellai bija slikts, inženieri to tak projektēja un vēl Livre fino custom, pa to naudu jau Eiropas Ninja sanāk, tai veseli četri gultņi a livrei tikai divi :)Liberian tikai divi gultni un materiàls kaput kàds titàns
Zandarts30, 21.decembris 2022, 02:25


Livre tūninga detaļas ir labi nostrādātas un attiecīgi maksā. Manuprāt, šis knobs ir gaužām neizdevies dizaina ziņā, cerams, ka funkcionāli tas pilda uzdevumu augstā līmenī ;)
21.decembris 2022, 09:56 | links
 
onkyo [Vakar]: onkyo [23.nov]: Ja ir interese, varu piedāvāt sakopt multu. Ar Shimano smēvielām 25, Sintētika 30-35Eiro.Nezinu, man saviem multiem, sintētika galvenajam pārim nepatika, bija sajūta, ka pēc kāda laiciņa pazūd, gan ZPI, gan Smith factory, gaita paliek skaļāka. Šoruden pārliku mazajiem uz Shimano DG 04, lielajiem 06.
Vigulis, 3.decembris 2022, 10:15

Nezinu, kādas smērvielas Tu lieto, bet jau notestējot uz "tausti" ir skaidras sintētikas priekšrocības. Katram sava pieredze un skatījums uz lietām.Šīs, bet ja IOS gear grease ir sezonas laikā jāpārsmērē, lai mults strādātu tā kā man patīk, tad man tas neder. Turklāt man tādā stabilā lietošanā ir astoņi multi un katrs uz copi nemaz tik bieži netiek.
Vigulis, 20.decembris 2022, 19:02


IOS neizmantoju, bet, cik esmu pētījis, tad labākās IOS smērvielas ir tieši šķidrās eļļas. Nesen apkopu divas identiskas karpu spoles, prasīja ar Shimano minerālajām, bet vienu apkopu ar sintētiku. Rezultāts bija stipri atšķirīgs, kam par labu, lai paliek manai statistikai.
21.decembris 2022, 09:53 | links
 
Tas T9.( Gribèju teikt kà Livre knobiem kaut kàds titàns high sensitivity.))) Ja no bez jokiem personîgi man ertàk copèt un par jutîgutu itkà liekàs labàk…bet nu tad viss personîgi…bet skaidrs ir viens protams,kà titàns ir labàk nekà plastics
21.decembris 2022, 02:32 | links
 
Vigulis [20.12.22]: zaraza [19.dec]: Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.

Zandarts30, 19.decembris 2022, 18:42

Nu lūk to es kā reizi saprotu, tas tiešam ir skaisti un priekš dvēseles - uzlikt uz top klases spoles vēl papildus labumus/smukumus.
Savs hobija fetišs, cepuri nost!Zaraza! Šausmas, kāda nekonsekvence komentāros. No Tevis sagaidīju, kaut ko piemēram: vai tad oriģinālais knobs stellai bija slikts, inženieri to tak projektēja un vēl Livre fino custom, pa to naudu jau Eiropas Ninja sanāk, tai veseli četri gultņi a livrei tikai divi :)

Liberian tikai divi gultni un materiàls kaput kàds titàns
21.decembris 2022, 02:25 | links
 
Zaraza! Šausmas, kāda nekonsekvence komentāros. No Tevis sagaidīju, kaut ko piemēram: vai tad oriģinālais knobs stellai bija slikts, inženieri to tak projektēja un vēl Livre fino custom, pa to naudu jau Eiropas Ninja sanāk, tai veseli četri gultņi a livrei tikai divi :)

Vigulis, 20.decembris 2022, 18:48


Da nē, viss ir konsekventi. Es lieliski saprotu, ja gribas sev priekš dvēseles uztaisīt ko unikālu, kustomizētu, labu pataisot vēl labāku, piešķirot tam individualitāti un skaistumu. Tur maz sakara ar racionālo, bet tas ir pozitīvi. Es nesaprotu fišku paņemt zemā/vidējā gala spoli +/- zem simta un tad to tjūnēt ar nez cik gultņiem utml., ieguldot vēl ieguldot naudu, laiku un darbu . Nu nekļūs golfinš par Ferari, liec kādus riteņus gribi :) A ja Ferari gribi diskus apzeltīt, tad kāpēc gan ne :) Un tīri tehniski, vismaz, ja runājam par knobu, un uztinējrulli, laba bukse būs ilgmūžīgāka par vidējas kvalitātes gultni, a cik maksā labi gultņi, to Tu pats lieliski zini :)
20.decembris 2022, 21:44 | links
 
onkyo [20.12.22]: onkyo [23.nov]: Ja ir interese, varu piedāvāt sakopt multu. Ar Shimano smēvielām 25, Sintētika 30-35Eiro.Nezinu, man saviem multiem, sintētika galvenajam pārim nepatika, bija sajūta, ka pēc kāda laiciņa pazūd, gan ZPI, gan Smith factory, gaita paliek skaļāka. Šoruden pārliku mazajiem uz Shimano DG 04, lielajiem 06.
Vigulis, 3.decembris 2022, 10:15

Nezinu, kādas smērvielas Tu lieto, bet jau notestējot uz "tausti" ir skaidras sintētikas priekšrocības. Katram sava pieredze un skatījums uz lietām.

Šīs, bet ja IOS gear grease ir sezonas laikā jāpārsmērē, lai mults strādātu tā kā man patīk, tad man tas neder. Turklāt man tādā stabilā lietošanā ir astoņi multi un katrs uz copi nemaz tik bieži netiek.
20.decembris 2022, 19:02 | links
 
zaraza [19.12.22]: Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.

Zandarts30, 19.decembris 2022, 18:42

Nu lūk to es kā reizi saprotu, tas tiešam ir skaisti un priekš dvēseles - uzlikt uz top klases spoles vēl papildus labumus/smukumus.
Savs hobija fetišs, cepuri nost!
Zaraza! Šausmas, kāda nekonsekvence komentāros. No Tevis sagaidīju, kaut ko piemēram: vai tad oriģinālais knobs stellai bija slikts, inženieri to tak projektēja un vēl Livre fino custom, pa to naudu jau Eiropas Ninja sanāk, tai veseli četri gultņi a livrei tikai divi :)
20.decembris 2022, 18:48 | links
 
zaraza [19.12.22]: Fuego ir jaucamie knobi gan 18 gan 21, tiesa, ja gribēs gultņus, tie būs jāliek pašam, standartā ir plastmasas bukses. Exeleram ir nejaucams knobs.

Vigulis, 19.decembris 2022, 17:50

Nezinu kas ir 21' Fuego, 20' Fuego (kurš reāli tika izlaists 2021) Eiropas versijā nav jaucamais knobs, cik atceros. Āzijas/Krievijas variantiem esot, bet pats neesmu redzējis.
Saucas Fuego CS, ar izjaucamo knobu, kas paredzēts Ķīnas tirgum!

Un spolei tāds tumši ķiršu sarkans krāsojums!
20.decembris 2022, 09:51 | links
 
Par knoba ass maiņu - skaidrs, ka knobs ar gultņiem spoli nepadara par klasi augstāku, taču komforta līmenis darbojoties ar šādu spoli ir krietni tīkamāks.
Ass maiņas procedūra paveicama bez īpaša papildaprīkojuma, pietam, ja esošais knobs izdilis, tad no Ali par ļoti demokrātisku cenu var iegādāties gan jaunu knobu, gan asi ar gultņiem (China) un regulācijas starplikām. Jā, paskaļāki tie ķīnas gultņi, bet funkciju pilda.
20.decembris 2022, 09:20 | links
 
onkyo [23.nov]: Ja ir interese, varu piedāvāt sakopt multu. Ar Shimano smēvielām 25, Sintētika 30-35Eiro.Nezinu, man saviem multiem, sintētika galvenajam pārim nepatika, bija sajūta, ka pēc kāda laiciņa pazūd, gan ZPI, gan Smith factory, gaita paliek skaļāka. Šoruden pārliku mazajiem uz Shimano DG 04, lielajiem 06.
Vigulis, 3.decembris 2022, 10:15


Nezinu, kādas smērvielas Tu lieto, bet jau notestējot uz "tausti" ir skaidras sintētikas priekšrocības. Katram sava pieredze un skatījums uz lietām.
20.decembris 2022, 09:10 | links
 
Es vienkārši tajā sķirbā uztinu veco pīto auklu 0,07griežas bisķi smagāk bet vismaz nau tas kaitinošais troksnis...
copis, 19.decembris 2022, 20:48


Daiwa spolēm ar neizjaucamo knobu tiek lietota pusmēness (3/4) formas starplika, kuru iespiež starp knobu un tā ass stiprinājuma vietu rokturī. Var mēģināt sameklēt šādu detaļu, jeb to izgatavot no pacietas plastmasas, piemēram no starplikas auklas kasetes regulēšanai.
20.decembris 2022, 09:01 | links
 
Es vienkārši tajā sķirbā uztinu veco pīto auklu 0,07griežas bisķi smagāk bet vismaz nau tas kaitinošais troksnis...
19.decembris 2022, 20:48 | links
 
Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.

Zandarts30, 19.decembris 2022, 18:42

Nu lūk to es kā reizi saprotu, tas tiešam ir skaisti un priekš dvēseles - uzlikt uz top klases spoles vēl papildus labumus/smukumus.
Savs hobija fetišs, cepuri nost!

zaraza, 19.decembris 2022, 19:39


https://www.youtube.com/watch?v=BGBM5vWiBLo
19.decembris 2022, 20:32 | links
 
Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.

Zandarts30, 19.decembris 2022, 18:42


Nu lūk to es kā reizi saprotu, tas tiešam ir skaisti un priekš dvēseles - uzlikt uz top klases spoles vēl papildus labumus/smukumus.
Savs hobija fetišs, cepuri nost!
19.decembris 2022, 19:39 | links
 
zaraza [19.12.22]: Ja pats grib pajāties, tad Gomexus tirgo komplektus ar knobu, gultņiem un visu asi. Vidējs knobs ap 20 eur plus piegāde un PVN. Ja spole maksāja ap 50, noteikti nav vērts, ja kādam vēl maksāt par darbu, vēl jo vairāk. Tādēļ jau izjaucams knobs skaitās plus un par to ir jāpadomā spoles iegādes brīdī.

Vigulis, 19.decembris 2022, 16:21

sorry, bet nu šo es nekad neesmu varējis saprast... Nopirkt jaunu spoli un kaut ko tur "tjūnēt", mēģinot būt gudrākam par ražotāja inženieriem un izspiest kaut ko ieguldot laiku/darbu ... OK, japāņiem tā ir sava tēma, tur vairāk ir dizaina un estētikas jautājums, tāda abstrakta tiekšanās uz ideālu, nacionālā fiška... Bet mēs ta pilnā nopietnībā domājam, ka no tā, ka kaut kur labas kvalitātes bukses vietā iebāzīsim gultņus iegūsim reālu uzlabojumu un mūsu spole kļūs par klasi augstāka. Nu nekļūs :) Zinu, ka tūlit man tjūninga entuziasti noraks, bet nu man tāds viedoklis :)

Man tàds tjunings,Livre titàna custom knobs,man labàk patîk nekà originàlais.
19.decembris 2022, 18:42 | links
 
Fuego ir jaucamie knobi gan 18 gan 21, tiesa, ja gribēs gultņus, tie būs jāliek pašam, standartā ir plastmasas bukses. Exeleram ir nejaucams knobs.

Vigulis, 19.decembris 2022, 17:50


Nezinu kas ir 21' Fuego, 20' Fuego (kurš reāli tika izlaists 2021) Eiropas versijā nav jaucamais knobs, cik atceros. Āzijas/Krievijas variantiem esot, bet pats neesmu redzējis.
19.decembris 2022, 18:14 | links
 
Fuego ir jaucamie knobi gan 18 gan 21, tiesa, ja gribēs gultņus, tie būs jāliek pašam, standartā ir plastmasas bukses. Exeleram ir nejaucams knobs.
19.decembris 2022, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager