Spoles

Ja pats grib pajāties, tad Gomexus tirgo komplektus ar knobu, gultņiem un visu asi. Vidējs knobs ap 20 eur plus piegāde un PVN. Ja spole maksāja ap 50, noteikti nav vērts, ja kādam vēl maksāt par darbu, vēl jo vairāk. Tādēļ jau izjaucams knobs skaitās plus un par to ir jāpadomā spoles iegādes brīdī.

Vigulis, 19.decembris 2022, 16:21


sorry, bet nu šo es nekad neesmu varējis saprast... Nopirkt jaunu spoli un kaut ko tur "tjūnēt", mēģinot būt gudrākam par ražotāja inženieriem un izspiest kaut ko ieguldot laiku/darbu ... OK, japāņiem tā ir sava tēma, tur vairāk ir dizaina un estētikas jautājums, tāda abstrakta tiekšanās uz ideālu, nacionālā fiška... Bet mēs ta pilnā nopietnībā domājam, ka no tā, ka kaut kur labas kvalitātes bukses vietā iebāzīsim gultņus iegūsim reālu uzlabojumu un mūsu spole kļūs par klasi augstāka. Nu nekļūs :) Zinu, ka tūlit man tjūninga entuziasti noraks, bet nu man tāds viedoklis :)
19.decembris 2022, 17:48 | links
 
Nu tā jau štukoju,ka nekā no tā procesa nesanāks.sapratu,ka pēdējām fuego tāda pati uzbūve,tāpēc arī jautāju,mož kurš saskāries. Manējā spole ap simtiņu cenā,tipa spro augšējais gals,tak nevarēja padomāt,ka tik vienkāša uzbūve šai.
19.decembris 2022, 17:30 | links
 
Ja pats grib pajāties, tad Gomexus tirgo komplektus ar knobu, gultņiem un visu asi. Vidējs knobs ap 20 eur plus piegāde un PVN. Ja spole maksāja ap 50, noteikti nav vērts, ja kādam vēl maksāt par darbu, vēl jo vairāk. Tādēļ jau izjaucams knobs skaitās plus un par to ir jāpadomā spoles iegādes brīdī.
19.decembris 2022, 16:21 | links
 
Zēni,vai ir kāda pieredze ar tām spolēm,kurām tie neizjaucamie knobi,pienāk brīdis,kad tā lieta sāk besīt,jo parādās tā brīvkustība, un-tuk,tuk,... Vai tā štelle ir risināma? Mans piemērs ar Spro sp1 3000,pirku smagajiem(nosacīti) mānekļiem 30-40gr,rudenī velcei.Mocīta pamatīgi,viss štokos,bet knobā gan tas 1mm aiziet uz diskomfortu.

citramons, 17.decembris 2022, 10:20


Nu tīri tehniski jau nekā supersarežģīta nav, jāurbj nost kniedes gals un tālāk jau var izpausties kā vien vēlas. Bet kaut kāda finansiāla jēga tam ir tikai tad, ja spole nu ļoti mīļa un to dara pats, savu darbu/laiku naudā nevērtējot. Jo jebkurš sevi cienošs meistars par to seksu paņems stipri tuvu jaunas budžeta spoles cenai.
19.decembris 2022, 16:07 | links
 
Zēni,vai ir kāda pieredze ar tām spolēm,kurām tie neizjaucamie knobi,pienāk brīdis,kad tā lieta sāk besīt,jo parādās tā brīvkustība, un-tuk,tuk,... Vai tā štelle ir risināma? Mans piemērs ar Spro sp1 3000,pirku smagajiem(nosacīti) mānekļiem 30-40gr,rudenī velcei.Mocīta pamatīgi,viss štokos,bet knobā gan tas 1mm aiziet uz diskomfortu.
17.decembris 2022, 10:20 | links
 
onkyo [23.11.22]: Ja ir interese, varu piedāvāt sakopt multu. Ar Shimano smēvielām 25, Sintētika 30-35Eiro.
Nezinu, man saviem multiem, sintētika galvenajam pārim nepatika, bija sajūta, ka pēc kāda laiciņa pazūd, gan ZPI, gan Smith factory, gaita paliek skaļāka. Šoruden pārliku mazajiem uz Shimano DG 04, lielajiem 06.
3.decembris 2022, 10:15 | links
 
Kurš?

Willy, 23.novembris 2022, 14:09


Pirmais no augšas.
23.novembris 2022, 14:38 | links
 
Ja ir interese, varu piedāvāt sakopt multu. Ar Shimano smēvielām 25, Sintētika 30-35Eiro.
23.novembris 2022, 14:38 | links
 

Kurš?
23.novembris 2022, 14:09 | links
 
MT9 [23.11.22]: Sveiki, vīri!

Tā kā iestājusies ziema, gribētu iedot spoles uz apkopi. Man ir 2 multi - Shimano Cardiff un Aliexpress brīnums. Kur šādus Rīgā varētu apkopt? Lūdzu iesakiet meistaru.

marciic, 23.novembris 2022, 12:55
Facebook meklē Uldis Sniķers.
Labs??Esi viņam devis?cik prasa par multu?
23.novembris 2022, 13:53 | links
 
Sveiki, vīri!

Tā kā iestājusies ziema, gribētu iedot spoles uz apkopi. Man ir 2 multi - Shimano Cardiff un Aliexpress brīnums. Kur šādus Rīgā varētu apkopt? Lūdzu iesakiet meistaru.

marciic, 23.novembris 2022, 12:55

Facebook meklē Uldis Sniķers.
23.novembris 2022, 13:40 | links
 
Sveiki, vīri!

Tā kā iestājusies ziema, gribētu iedot spoles uz apkopi. Man ir 2 multi - Shimano Cardiff un Aliexpress brīnums. Kur šādus Rīgā varētu apkopt? Lūdzu iesakiet meistaru.

marciic, 23.novembris 2022, 12:55


Piesakies tepat pie Buma... Ja vien nav pārgājis tikai uz ziemas loriņiem, tad sakops.
23.novembris 2022, 13:38 | links
 
Sveiki, vīri!

Tā kā iestājusies ziema, gribētu iedot spoles uz apkopi. Man ir 2 multi - Shimano Cardiff un Aliexpress brīnums. Kur šādus Rīgā varētu apkopt? Lūdzu iesakiet meistaru.
23.novembris 2022, 12:55 | links
 
Berjoza [17.11.22]: Principā, secinājums, priekš tādas svētdienas lašošanas pietiek ar fuego.
Pat ar exceler!:)
17.novembris 2022, 14:35 | links
 
Agrāk, kad lašiem neizmantoja voblerus, bet vizuļus un pītā nebija tik populāra, tad liela daļa spiningoja ar multiplikatoriem.
17.novembris 2022, 12:24 | links
 
Ar Fuego var spiningot arī darbdienās. Ir pārbaudīts. :)
17.novembris 2022, 12:03 | links
 
Principā, secinājums, priekš tādas svētdienas lašošanas pietiek ar fuego.
17.novembris 2022, 08:24 | links
 
Zaraza, paldies par atbildi! Tu mani iedrošināji un pārliecināji!
16.novembris 2022, 11:53 | links
 
Paskatamies uz Lexa shēmu, tur nekā nav no tās spoles. Jebkurš Luvias ('15, '20, '21), Certate ('10, '13, '19) būs galvas tiesu pārāks par šo spoli. To var salīdzināt vienīgi ar Fuego, kas ir reizes divas lētāks, bet ne kapeiku sliktāks.

onkyo, 16.novembris 2022, 09:29


nu LEXA E jau cenu nosaka CRBB gultņi, Fuego parastie. Bet piekrītu, ka Fuego nav ne par matu sliktāks no tīras lietošanas viedokļa. Jā, Lexa teorētiski nodzīvos, ilgāk... Bet praktiski ne tā ne tā diez vai sasniegs to "izbeigšanās" brīdi, apniks un tiks nomainīta ātrāk :)
16.novembris 2022, 11:31 | links
 
Un, ja spole tomēr iejājas dubļainā vai smilšainā ūdenī, nevajag to grozīt. Vienīgais, kas to glābs ir izjaukšana, tītīšana un eļļošana.
16.novembris 2022, 11:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager