Spoles

AndrisABC
nu tas Mistrall spoles tur loti lielu slodzi!!!ja iet runa pa vieglumu tad jau es esmu noskatijis jaunus katus nakamajai sezonai sosezon vel iztiksu bet nakamgad pirksu 100% karbona katus tikai un vienigi jo sogad izmeginaju mackatu karbona un esmu ritigi sajusma par vieglumu!!!ja salidzina salmo mackatu parasto un Balzer karbona diena pret nakti un tas pats ir ar spiningiem balzer loti viegli parocigi stradat!bet spinigam tak var izmantot pakalejo bremzi!ja ta mistral spole noliks eksamenu uz lidakam tad nakamgad to spoli parliksu uz kadu mackatu un citu iegadasos!tagad gribas biski paeksperimentet ar spolem-patestet!kadas ir tavas domas pa MISTRALL?
13.septembris 2011, 11:11 | links
 
antonsb, mēģini pieiet tam jautājumam no citas puses. Painteresējies, cik maksā labs gultnis. Tad sareizini ar gultņu skaitu spolē un salīdzini ar spoles cenu. četri, pieci gultņi ir pilnīgi pietikoši, ja tie ir kvalaitatīvi. Arī lētie gultņi ir gana izturīgi, tikai spoles gaita nav tik līgana, ātrāk izdilst, ir smagāki. Un pārsvarā ne jau gultņus maina Bums. Domā, ko tu pats gribi iegūt, nevis kādas ir atsauksmes no lietotājiem. Klaji negatīvas atsauksmes par kādu no spoļu modeļiem gadās dzirdēt ļoti reti.
Tie, kas stāsta, ka spolei nav jābūt vieglai, ar viegliem rīkiem paši nekad nav strādājuši un viņu padomos stipri ieklausīties nevajadzētu. Ja tavs spinis ar spoli kopā sver uz 300 gramiem, pat pēc makšķerēšanas dienas garumā, roka nejūt nogurumu. Viss, kas notiek ar mānekli, ir daudz labāk sajūtams ar vieglu kātu un spoli. Arī zivis vilkt ir daudz lielāka bauda ar vieglu komplektāciju. Vai tiešām uz copi ir jābrauc pēc gaļas, lai smagi strādātu, nevis baudas un atpūtas?
Baļķi un zacepi nav jāvelk ne ar spoli, ne kātu.
Aizmugurējās bremzes spoles vienmēr ir smagākas par priekšējās bremzes spoli.
Spiningošanai labāk izvēlēties spoli ar zemu pārnesumu.
13.septembris 2011, 07:59 | links
 
un nav starpibas starp prieksejo un aizmugurejo bremzi????
12.septembris 2011, 21:27 | links
 
Ņem Mistral ļoti superīga spole nekad labāku nēesmu redzējis.
12.septembris 2011, 21:00 | links
 
Jeeska-varbūt spinis nav nobalansēts,nezinu salīdzinot ar daiwas spolēm ,liekas ka smagāka-toties kalpo ilgāk par dažām labām spolēm.
Ar spolēm kā urbmašīnām boch labs,Metabo vel labāks,BlackDecker super,Hilti vispar ideāls-tikai katrs savā veidā un vietā.
12.septembris 2011, 20:52 | links
 
Kas ir smaga spole priekš LV apstākļiem? Lāpsta ir smaga, cirvis...bet spole. Pērkat vienreizējos komplektus un izmetat pēc copes, lai nav jāstiepj mājās. :-)
12.septembris 2011, 20:33 | links
 
antonsb-ņem mistrall-man ir mistrall amundsen arī 9+1,divas dzelzs kasetes.Izmērs 300,spole pasmaga,ņēmu spiningam -tākā laivas nav,vairāk un cope ir no krasta,tad pats saproti zari baļki vilkti arā.Vairāk žēl vizuli ko norauj nekā ,kad aizcemerē labu zaru spole tur labi -man patīk mistall,gan mitchel-normāli dampji.
12.septembris 2011, 20:21 | links
 
Ari bija mistral galaxy spole,laba, tik noslīka :),mīnus gultņu dēļ smaga.Catanu neņemtu,ir jaunā nexave,gan 1000 priekš mikrodžiga,pa to naudu ļoti laba.
12.septembris 2011, 17:12 | links
 
Headhunter
vienkarsi svarstos ko nemt velos varintus ari no citiem cilvekiem dzirdet!!!jo negribas atkal iegrabties ar spoli!!!!tas nav normali ka sezonas laika japerk prieks spina divas spoles!es vel saprestu ja vilktu ka anglija mamutus lielos sakot no 2-8kg lidakas pie tadas slodzes ir tikai logiski ka spole tiks ar laiku nokauta atri!lai nu kada brenda nebutu ta spole!
12.septembris 2011, 16:53 | links
 
Nu bāc, ko tad tu jautā kādu ņemt, ja esi pārliecināts, ka mistrāls labāks. Ņem mistrālu un copē laimīgs.
P.S. nezinu, kas jādara, lai normālas kvalitātes un brenda spoli nokautu.
12.septembris 2011, 16:44 | links
 
Headhunter
nu spoli es neperku pec smukuma bet gan lai vina labi man stradatu un bez kadam prolemam!te tikko runaju ar comu vinam ir mistral Galxy 9+1 3000izmera un teice loti laba spole jo vins cope gan ezera gan ari strauja upe taiminus ker!mistrals galaxy tur loti labi lielu slodzi vins teica un tas jau ir liels raditajs!vinam ari ir Catana un pat sezonu neizvilka ta spole!teica ka labak mistralu 9+1 neka ar 3gultniem!!!taka esmu nonacis dzives dillema kadu pirkt catana vai mistral cenas zina mistrals ir pa 8ls dargaks neka catana!bet veikala bija mistrals ar pakalejo bremzi!vai ir kada nozime bremzei kur atrodas prieksa jeb pakala jeb tas tik gaumes jautajums???
12.septembris 2011, 16:32 | links
 
Ar priekšējo bremzi. Abas apmēram viena līmeņa, bet es ņemtu katanu - brenda dēļ un smukāka :).
Par tiem gultņiem atslābsti, tas sen jau vairs nav spoles kvalitātes rādītājs. Pilns ebajs ar ķīnīšu spolēm ar 10 gultņiem un cenu 10 dolāri.
12.septembris 2011, 16:13 | links
 
Headhunter
ar priksejo bremzi jeb ar aizmugurejo bremzi???vinai ir 9+1 gulni!?un kua pec tavam domam ir labaka catana shimano jeb mistral olympic???????????
12.septembris 2011, 16:00 | links
 
Arī lietoju, arī laba :)
12.septembris 2011, 15:40 | links
 
Kads ir saskaries ar Mistrall olympic spolem????????????/
12.septembris 2011, 15:37 | links
 
par nexave, neko daudz nepateikshu - straadats pirms kaada laika nedaudz... bija uz liidacenes... pats prieksh spinninga nenjemtu, bet viss ir atkariigs no finanseem un iespeejaam, ja taas ljauj, tad labaak paskopoties uz citu kaatu spoleem, bet pielikt naudu spinninga spolei...
12.septembris 2011, 15:03 | links
 
Antonsb - 3-nieci šogad esmu vilcis, nekādas sliktas izjūtas par spoli nebija, viss strādāja čotka.
12.septembris 2011, 13:58 | links
 
Domāju jauno nexave spoli! 4000 biš pa lielu, vai nu 2500 vai 3000 gribu ņemt! :) Bet nu cik skatos komentārus tad tie ir dažādi, vienam viņa ir ideāla otrs atkal sūdzas par viņu! :) Bet nu tas jau laikam atkal gaumes lieta, jabrauc uz bodi un japēta viņu kas un kā :)
12.septembris 2011, 13:41 | links
 
MrDaniiC Tu domā to nexave spoli kas tg reklamējas CL portāla labajā stūrī?
Man ir vecā shimano nexave 4000 diezko nepatīk ka viena bŗīdi kad vel bremzi ttad liekas ka aukla kaut kur strīķējās:/
12.septembris 2011, 13:28 | links
 
divi rokturi ar prieksheejo bremzi, aizmugureejaa bremze, prieksheejaa bremze
12.septembris 2011, 13:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager