Paštaisītie mānekļi

Metodes, materiāli, pieredzes apmaiņa!!!
Neviens nevar pateikt,ko kura zivs redz vislabāk,tie zinātnieku minējumi,dabā var būt savādāki,atkarīgi no ūdens un gaismas.Ar zilu Rapalas šķērsbļitku,čoms vilka pa ziemu uz 100līdakām,dažu ziemas sezonu Piepusā ar zilu mormišku bija vislabākā asaru cope.Tauta runā ka ūdenī zivs vislabāk atšķir tieši zilo.Skatoties ultraviolētajos staros zandartu vibi arī iekrāsojas zili.
31.jūlijs 2023, 11:02 | links
 
Davis-Di [50m]: Tas uz tavu apgalvojumu, ka "zilā galīgi neder"Par zilo krāsu es izteicos šādi

,,Esmu ievērojis, ka zilā krāsa rudenī līdakai nav vienaldzīga. Noteikti esat ievērojuši, ka gumijas zivju krāsojums zili-balts rudenī strādā ļoti labi."

Pieminētās manas frāzes koneksts.

,,Ja pieļaujam, ka zivs mānekli redz šādās krāsās (tā apgalvo zinātnieki) tad zilā galīgi neder. "

Runa ir par melnbaltu spektru.

RaimisD, 31.jūlijs 2023, 10:29


Nesasēju ar citu komentāru sorry, izrāvu no konteksta no komentāra 30.jūlijs 2023, 18:38.

Bet jebkurā gadījumā, tas kas mums melnbaltā spektrā liksies vienāds var būt pilnīgi dažāds zivij, jo krāsu viļņi atšķiras.
Protams zivs no zivs atšķiras un nevajag ieiet galējībās un salīdzināt sama redzi ar foreles un par virsu piemest zandartu, kam ir papildus lēca, ja to tā sauc un var redzēt salīdzinoši gandrīz tumsā.
31.jūlijs 2023, 10:40 | links
 
Davis-Di [31.jūl]: Tas uz tavu apgalvojumu, ka "zilā galīgi neder"
Par zilo krāsu es izteicos šādi

,,Esmu ievērojis, ka zilā krāsa rudenī līdakai nav vienaldzīga. Noteikti esat ievērojuši, ka gumijas zivju krāsojums zili-balts rudenī strādā ļoti labi."

Pieminētās manas frāzes koneksts.

,,Ja pieļaujam, ka zivs mānekli redz šādās krāsās (tā apgalvo zinātnieki) tad zilā galīgi neder. "

Runa ir par melnbaltu spektru.
31.jūlijs 2023, 10:29 | links
 
Kādi zinātnieki strīdas? Kādas krāsas neredz? Lūdzu pievienojiet publikācijas, savādāk izklausās pēc kārtējām tenkām.

raimondsL, 31.jūlijs 2023, 09:45


Tak ņem palīgā googli, neesi restorānā uz paplāti neviens nepienesīs un būsi pārsteigts, ka dažas zivis var atšķirt vairāk krāsu kā tu un redzēt to ko tu neredzi!
31.jūlijs 2023, 09:52 | links
 
Kādi zinātnieki strīdas? Kādas krāsas neredz? Lūdzu pievienojiet publikācijas, savādāk izklausās pēc kārtējām tenkām.
31.jūlijs 2023, 09:45 | links
 
Davis-Di [30.jūl]: Par zilo krāsu pasaki Engures un Kaņiera matadoriem, izsmies vienā virzienā!
Matadori izsmies par zilas krāsas mānekli Kaņierī un Engurē ?
Vari lūdzu paskaidrot kontekstu.
Savādāk tā bez pamata pilnīgi stūlbs apgalvojums.
31.jūlijs 2023, 09:04 | links
 
Ja pieļaujam, ka zivs mānekli redz šādās krāsās (tā apgalvo zinātnieki) tad zilā galīgi neder.
RaimisD, 30.jūlijs 2023, 18:38


Par zilo krāsu pasaki Engures un Kaņiera matadoriem, izsmies vienā virzienā!
Un ja kas, lai arī vispārēji ir pieņemts, ka zivis krāsas neredzot, bet paši zinātnieki strīdas par to kā un ko redz un vai krāsas redz! Faktiski jau nav pierādījumu vienam vai otram, zinātnieki spriež izejot no cilvēka acs, kas ir ļoti sarežģīta, bet jebko ko acs rāda vai nerāda apstrādā smadzenes, lai kādas tās būtu!

Seklos, dzidros ezeros skaidrā laikā zilā krāsa labi strādā, kā arī violetā! Violetai starp citu ir īsākais krāsas vilnis, kas rada vislielāko kontrastu starp apkārtējo vidi!
30.jūlijs 2023, 22:26 | links
 
CAT [30.jūl]: RaimisD [18:38]: Ja pieļaujam, ka zivs mānekli redz šādās krāsās (tā apgalvo zinātnieki) tad zilā galīgi neder. Šādi tā pilnībā pazūd, sarkanā gan ne, aktīvāka par melnu.

Pagaidām testa režīmā, sarkanā kabina zilajai 4:1 Redzēsim kāda statistika būs rudenī.

Testēju mainot mānekli ik pēc 10 metieniem, jā ir bišķi jēbels.

Mānekļus ar nelielo izliekumu atmetu pēc pirmā testa.
Strādājot ar to seklos ūdeņos, tā ap metru. Ātri pietinot tas ,, ielīp" iziet glisē.Šie tādi dikti smuki izskatās. Iestājos rindā kad tirgosi, tik man tādu palielaku izmēru uz gramiem 50. Man drīzak kolekcijai dēl brieža :D
Man arī tas briedis uzrunā:D šūpiņš var pat neko neķert:D:D
30.jūlijs 2023, 19:47 | links
 
RaimisD [30.jūl]: Ja pieļaujam, ka zivs mānekli redz šādās krāsās (tā apgalvo zinātnieki) tad zilā galīgi neder. Šādi tā pilnībā pazūd, sarkanā gan ne, aktīvāka par melnu.

Pagaidām testa režīmā, sarkanā kabina zilajai 4:1 Redzēsim kāda statistika būs rudenī.

Testēju mainot mānekli ik pēc 10 metieniem, jā ir bišķi jēbels.

Mānekļus ar nelielo izliekumu atmetu pēc pirmā testa.
Strādājot ar to seklos ūdeņos, tā ap metru. Ātri pietinot tas ,, ielīp" iziet glisē.
Šie tādi dikti smuki izskatās. Iestājos rindā kad tirgosi, tik man tādu palielaku izmēru uz gramiem 50. Man drīzak kolekcijai dēl brieža :D
30.jūlijs 2023, 19:31 | links
 
RaimisD [30.jūl]: Ok iztaisīšu baltu.
Iekrāsošu tobiš
30.jūlijs 2023, 19:25 | links
 
staut [30.jūl]: Paprovē baltā krāsā.Praktiķi saka,baltie vobleri esot universāli visos ūdeņos.
Jā, tā runā, bet baltā jau pēc pirmās copes nav balta (āķa apmatojums :)), bet brūngani nekāda.
To punktu jā, tas būtu balts.
Ok iztaisīšu baltu.
30.jūlijs 2023, 19:24 | links
 
Paprovē baltā krāsā.Praktiķi saka,baltie vobleri esot universāli visos ūdeņos.
30.jūlijs 2023, 19:19 | links
 
Kruizers [30.jūl]: Hmm. Ļoti feini. It sevišķi tie brieža ragi. Super:) Labprāt pat pàrīti iegādātos:)
Pateicos par labu atziņu.
Jā, ragi šķita labs risinājums, lai piedotu kontrastu.
Kamēr nebūšu atradis labāko formu un krāsojumu tos netirgošu.
30.jūlijs 2023, 18:47 | links
 

Ja pieļaujam, ka zivs mānekli redz šādās krāsās (tā apgalvo zinātnieki) tad zilā galīgi neder. Šādi tā pilnībā pazūd, sarkanā gan ne, aktīvāka par melnu.

Pagaidām testa režīmā, sarkanā kabina zilajai 4:1 Redzēsim kāda statistika būs rudenī.

Testēju mainot mānekli ik pēc 10 metieniem, jā ir bišķi jēbels.

Mānekļus ar nelielo izliekumu atmetu pēc pirmā testa.
Strādājot ar to seklos ūdeņos, tā ap metru. Ātri pietinot tas ,, ielīp" iziet glisē.
30.jūlijs 2023, 18:38 | links
 
RaimisD [30.jūl]: Pārbaudu savus, nu cik savus, ideja Saboņējeva izpildījums mans.

Mēģinu lēzenu un izteiktu izliekumu, kā arī krāsas ietekmi.

Zilā nav par godu mūsu prezidentam, bet citu apsvērumu dēļ.

Esmu ievērojis, ka zilā krāsa rudenī līdakai nav vienaldzīga. Noteikti esat ievērojuši, ka gumijas zivju krāsojums zili-balts rudenī strādā ļoti labi.
Hmm. Ļoti feini. It sevišķi tie brieža ragi. Super:) Labprāt pat pàrīti iegādātos:)
30.jūlijs 2023, 18:33 | links
 
Klasiku papildināju ar divpusēju reljefu un akcentu, pilnīgi bezgaumīgu punktu.
Kamdēļ tāds raksts, tāpēc ,ka bija tādas presformas.

Otrkārt, lai būtu raibums, kādas nekādas kontrastainas strīpas.
30.jūlijs 2023, 18:25 | links
 

Pārbaudu savus, nu cik savus, ideja Saboņējeva izpildījums mans.

Mēģinu lēzenu un izteiktu izliekumu, kā arī krāsas ietekmi.

Zilā nav par godu mūsu prezidentam, bet citu apsvērumu dēļ.

Esmu ievērojis, ka zilā krāsa rudenī līdakai nav vienaldzīga. Noteikti esat ievērojuši, ka gumijas zivju krāsojums zili-balts rudenī strādā ļoti labi.
30.jūlijs 2023, 18:22 | links
 
Sveiki, var kāds pateikt kur iegādāties astes zandartu mānekļiem?
26.augusts 2021, 13:38 | links
 
 
Reizēm pazūd kaut kur bildes ieliktās

vlDream, 8.marts 2019, 08:00

Pretzāļu trīsžuburis arī paštaisīts?

dim, 8.marts 2019, 12:22

Ne tur ieliku bildi gribēju pie copmaņu knifiem
8.marts 2019, 12:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager