Paštaisītie mānekļi

Metodes, materiāli, pieredzes apmaiņa!!!
Āķi, vars maksā 3.5 lvl/kg - esmu ar mieru par tādu cenu pāris kilogramus plākšņu iepirkt :)
12.decembris 2011, 21:43 | links
 
....Nu tak ,savādāk jau tādos augstumos nabūtu planierējies...
12.decembris 2011, 18:37 | links
 
Bumssiss :

1: nevis AIrodinamika BET AErodinamika
2: Aerodinamika atšķiras no Hidrodinamikas - un pat diezgan būtiski.

p.s. tas tā - citādi nekur par dinamikām nevaru paspīdēt .šitās lietiņas gan zinu gana labi .... tā kā nelecies ...... :))))))))))))
12.decembris 2011, 17:34 | links
 
Pamegināju uzmeistrot metāla prezi, sanāca labi, bet kaifu neguvu :(
12.decembris 2011, 16:36 | links
 
Vis metāls jau nodots lūžņos!Ja tur varam tāda cena-ko Tu gribi tirgū!
12.decembris 2011, 16:25 | links
 
Meklēju, meklēju, nevaru atrast.
Vai kāds no klātesošajiem amatniekiem, gadījumā, nezin, kur var Rīgā nopirkt vara, misiņa un melhiora plāksnes, nelielos (a4) izmēros?
Utenī, cik esmu lasījis, ir absolūti neadekvātas cenas, un mana vara plāksne paliek arvien mazāka :(

-d.
12.decembris 2011, 16:19 | links
 

Pat izmainot barotavas stiprinājuma konstrukciju Airodinamika uzlabojas un fīderi ar šādu barotav var iemest tālāk
27.novembris 2011, 17:45 | links
 

Lai vieglāk Tev būtu saprotams Tā ir airodinamika kas apsalūti netšķirsies no dinamikas ūdeni Pavēro kāda ir lodei un kāda ir konusam Tavā gadījumā kad būvē longu jāizmanto konuss Lodes lapiņu no serdes atspiedīs lielākā leņķī nekā konuss
27.novembris 2011, 17:37 | links
 
negribēja tāda formāta bildes ņemt pretī. samazināju, tad aizgāja
27.novembris 2011, 16:35 | links
 
Kaut kā arī Tavā albumā , man tās bildes nerāda .
27.novembris 2011, 16:00 | links
 
kāds ņemas ar rotiņu būvēšanu? es te biku pamēģināju, bet šamie negrib lāga griezties....stāvošā ūdenī vēl kkas notiekas bet upē, kur uzreiz šim jārubī, negrib..... lapiņas ir štancētās. dabūju no vīra, kas priekš bodēm liek rotus kopā. serdenis no svina.
bildes ieliku savā albūmā, jo te pievienot nemāku.
27.novembris 2011, 15:52 | links
 
Kāds varētu izstāstīt par Džerku vizuļu pagqatavošanu. Vai viņus arī var gatavot no putuplasta , līdzīgi kā mūdžus? Ka ar tiem atsvariem īsti tur ir ?
19.novembris 2011, 13:33 | links
 
sākumā bija šādi

nogriežam kātiņu aplīdzinam malas un izborējam caurumus

pieliekam āķi
http://mail.inbox.lv/horde/imp/view.php?mailbox=INBOX&index=4416&array_index=0&id=6&actionID=view_attach&thumb=1&f=/DSC00866.JPG" alt="" />
pāgriežam karoti uz pusēm noslīpējam malas un caurumus izborējam un liekam āķus klāt
11.novembris 2011, 06:53 | links
 
Ik pa laikam pats arī taisu, bet nu šis videomateriāls ir meistara cienīgs: http://www.youtube.com/watch?v=TB5dml_9aJM Kur gan pie mums var šādus aplīmejamos iegādāties?
3.novembris 2011, 19:56 | links
 
a, ja nopietnāk, tad īsi par visu pamatu pamatiem ir šeit.
vienīgi cerams ka dzimto valodu pārvaldi :)
3.novembris 2011, 19:15 | links
 
edijs.palasi no sākuma,un sapratīsi,kas un kur jāliek...
3.novembris 2011, 19:15 | links
 
nu, var jau forši sapildīt svinu sagateves muguras daļā, sanāks džerks, kas imitē nevis slimu, bet sprāgušu zivtiņu... :))))))
3.novembris 2011, 19:13 | links
 
tikko izgrebu džerka formu, ieliku spainī un viņa peld pa virsu . tagad vajag izurbt caurumus un liet svinu iekšā? ja tā tad no kurienes labāk - augšas vai apakšas?
3.novembris 2011, 19:10 | links
 
ko nu nieki vien
3.novembris 2011, 17:18 | links
 
Drīz jau Tu Bumu no biznesa izspiedīsi!!!
3.novembris 2011, 17:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager