Paštaisītie mānekļi

Metodes, materiāli, pieredzes apmaiņa!!!
ākstoties nopirku drogās Spīdumu Pulveris nagiem uzklāju uz vizuļa izskats kā dzīvai zivi spīguļo sāni ... lobijās nost jo nebiju īsti apstrādājis ar laku .. domāju noklāt ar virsmu ar baltu grunts krāsu un apbērt ar šo spīdumu lai nožust un pēc tam ar laku pāri ..
4.janvāris 2014, 11:54 | links
 
Piezvani Jelgavas Uldim, kurš SS-ā tirgo savus mūdžus. Vīrs atsaucīgs un runātīgs, sveci zem pūra netur.
25.decembris 2013, 18:02 | links
 
Sveiki, radās doma ziemas periodā pamēģināt uztaisīt pāris savus mānekļus, domāju tieši par "mūdžiem" un mazajiem jerkbaitiem, it ka jau problēmu nebūtu, taču netiku gudrs, kā pareizāk iestiprināt māneklī tās drātiņas pie kā vēlāk stiprināt gredzenu un āķi, kā arī kā veidot to enģīti starp abām daļām? un ar kādu laku labāk lakot mānekli pēc krāsošanas?
katrā ziņā būšu pateicīgs par jeb kādu info par šo tēmu, zinu ka daudzi nodarbojas ar Jerku izgatavošanu pašrocīgi, varbūt varat ko ieteikt... paldies :)
Priecīgus svētkus :)
25.decembris 2013, 17:45 | links
 
Help! Vai kāds nezin kur var nopirkt Sīpola Šūpus, tos kas 16-17g baltie orģinālajā formā? Visu laiku pirku Samā, a tur šodien pateica ka vairs netirgojot. Varbūt kaut kā var no meistara nopirkt pa taisno, lai vēl vekali nav pa vidu jābaro.
Paldies.

Jozis23, 4.oktobris 2013, 18:11

Iebrauc pie Ginta 29111932 viņam ir visi Sīpola vizuļi /modeļi/
4.oktobris 2013, 18:14 | links
 
Help! Vai kāds nezin kur var nopirkt Sīpola Šūpus, tos kas 16-17g baltie orģinālajā formā? Visu laiku pirku Samā, a tur šodien pateica ka vairs netirgojot. Varbūt kaut kā var no meistara nopirkt pa taisno, lai vēl vekali nav pa vidu jābaro.
Paldies.
4.oktobris 2013, 18:11 | links
 
pitons kas vaidzīgs ??

bums, 29.aprīlis 2011, 08:29


Supinus vari uztaisit? Sudrabs man ir 5 lati viena gabala,tads deres un cik no tada supinu sanaktu. Un cik tas maksatu.
28.septembris 2013, 21:06 | links
 
Risinājums interesants pret aizķeršanos!


aakkis, 5.maijs 2013, 07:35

būs pašam tāds jāuzbūvē ..biju jau domājis kaut ko līdzīgu
9.septembris 2013, 09:09 | links
 

Ir taču daudz citu sadaļu kur to visu parādīt :DD
Un process būs intresantāks vairāk šķirstīsiet CL
9.septembris 2013, 08:37 | links
 
 
Re...
16.aprīlis 2013, 23:39 | links
 
Pavēro attēlus,tur jābūt ar svina skrotīm uz/starp savienojumiem.Citi iesaka tās košās bārkstis ir liekas.Tā vismaz sākotnējas taisīja!
16.aprīlis 2013, 23:38 | links
 
Jā gan! :)
Tās mandulas baigi interesantas, no savas necilās pieredzes- viņām viens liels tikums- var dancināt gandrīz uz vietas un mazāk "zacepu", bet viena nelaba mendele- pa brīdim dēļ viegluma mesties ap pamatauklu :(
Vispār strādā! Man personīgi melns ar baltu iet vislabāk- Daugavā
16.aprīlis 2013, 23:34 | links
 
 
Āķi, es to ievēroju ;), bet runāju par citu- kad zivs jau paņēmusi un viens āķis mutē.... atliek tikai izvilkt :)
Un te nu sākas šaize... vismaz pāris reizes esmu vērojis kā svētdienas karpotājs ( normāli karpotāji lieto citus rīkus) lamā to fišiņ. it kā tā būtu vainīga, bet fišiņ taisa tādu jandāliņu pie ķērāja :(
16.aprīlis 2013, 23:28 | links
 
Nepatīk mandulas,varat ķert ar korķiem
Āķi-šitas nu gan nav labs rīks- krievijā tiek saukts par SAMODURU.
Ķerties jau zivis ķerās, bet bieži viens āķis mutē, otrs (krievijā gan liek arī 4,5,6...) plenderējas un ĻOOTI LABI ķeras aiz visa kā- ūdenszālēm, celmiem, niedrēm....
Rezultātā aprāviens un "piesieta" zivs :(

Ediitis, 16.aprīlis 2013, 23:15

Nejauc visus vienā!Tam korķim apakšā ir ieliets svins,iemetot vienmēr barība ir augšpusē.Es zinu visādus no šiem paveidiem,ar žmihu,putuplastu utt. Godīgi sakot pats neķeru-man trūkst pacietības,man vajag aktīvi copēt!
16.aprīlis 2013, 23:23 | links
 
Kāds baigi izpaudies krāsošanā ;))

pakrāsoju dažus caurspīdīgos:
šie vairāk seklām vietām domāti ala ālandi pavasarī - mūdžveidīgā krāsa, tad ala tumšie lucīši - nu tā no pieredzes vadoties, vēl nav visas krāsas atnākušas -būs vēl papildus krāsojumu varianti.



osscar, 11.aprīlis 2012, 19:36
16.aprīlis 2013, 23:23 | links
 
Nepatīk mandulas,varat ķert ar korķiem

Āķi-šitas nu gan nav labs rīks- krievijā tiek saukts par SAMODURU.
Ķerties jau zivis ķerās, bet bieži viens āķis mutē, otrs (krievijā gan liek arī 4,5,6...) plenderējas un ĻOOTI LABI ķeras aiz visa kā- ūdenszālēm, celmiem, niedrēm....
Rezultātā aprāviens un "piesieta" zivs :(
16.aprīlis 2013, 23:15 | links
 
Sameklējiet tikai volframa elektrodus,protams, attiecīga resnuma-8,9,10 mm diametrā,uztaisīšu jebkādas mormiškas ar pielodētiem āķiem...

Arvids8, 4.aprīlis 2013, 09:25

Turu pie vārda :D par motora remontu kā reiz barteris sanāks Parādīšu ko man vajag
16.aprīlis 2013, 23:06 | links
 
Nepatīk mandulas,varat ķert ar korķiem mierīgās/karpveidīgās zivis!

Barībai jābūt daudz stingrākai kā ar fīderi,lai lēnāk izskalo!
16.aprīlis 2013, 22:38 | links
 
Strādā uz citiem plēsējiem arī,...asari,līdakas,var paķert sapals,ālants,mežene.Varbūt LV tas nav tik iecienīts,jo maz jau ir tās upes ar zandartiem.Ezeros ar kur zandarti-tam jāstrādā.Vajag jau dibenu ūdenī bez zālēm.Ja jāplūc zāle-tur nekas nesanāks.
16.aprīlis 2013, 22:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager