Ap un par velcēšanu...

Produktīvā velcēšana
Cik īsti produktīva ir velcēšana salīdzinot ar parasto mētāšanu, kāpēc tieši rudenī šī lieta paliek aktuāla, un kas tur labāks?
3.septembris 2007, 13:33 | links
 
Nu tu braukājies un pīpē.....nevajag pielietot fizisku spēku pie katras iemešanas uz izvilkšanas....
bet tu nejūti kā spēlē rotiņš...kā jāvelk (ātrāk vai lēnāk)...utt...
ir plusi ir mīnusi!
A rudens tāpēc, ka zivis paliek neuzmanīgākas un rij to, kas kustās! Vasarā tās ir izvēlīgākas! :)
3.septembris 2007, 14:10 | links
 
Un kā tad ar attālumu? Klusāk var tikt klāt lielajām no liela attāluma. Man tas process patīkās tāpēc arī mētāju nevis velcēju!
3.septembris 2007, 15:54 | links
 
Tas jau kas kam patīk....es arī mētāju un man patīk pa upītēm....aizaugušām....ar bedrītēm....mierīgu dabu.....nekādu lielceļu vai lielu upju (daugava, gauja galīgi nepatīk, bet kādreiz pamēģināšu)!!!
3.septembris 2007, 16:00 | links
 
velceejot maanekli var un ir jaavada netaalu no grunts,taatad zinot ezera vaj upes dibena reljefu labi var apzvejot taa saucamaas kantes.kaa zinaams tieshi tur miil uztureeties zivis un taj skaitaa pleesiigas.
12.oktobris 2007, 22:22 | links
 
1. rudenii labaak zivs kkeras.it iipassi lielaas jo pirms ziemas jau visi uzkraaj taukus un bariibas.... ;-)
2. ssaj laikaa ir nopuvussas zaales un taapeec ir iespeejams pavelceet a vasaraa kad vis ir aizaudzis efektiivaak ir preciizi meetaat starp zaaliiteem.... :-)
13.oktobris 2007, 11:47 | links
 
Manā skatījumā velcēsana aktualizējas rudenī, jo seklumā atmirst ūdenszāles un tas līdakām nepatīk! tā visa lieta patērē skābekli, pūst un smird un līdakas iet dziļumā meklēt tīrāku ar skābekli bagātāku ūdeni. Pats sogad bagareeju abus Baltezerus! Katraa izbraucienaa uz velci paaris liidakas! sogad esmu nobriedis dabuut lielo, bet pagaidaam lielaaka par 3 kg sogad neesmu dabuujis! lai nu kaa arii velceesanai rudenii ir sava burviiba! Arii uzskats ka maaneklim ir jaaiet gar pasu grunti nav tiesa! tas patiik zandartam, bet liidaka uzkries arii liidz 150 cm no grunts lai sagraabtu skaisti speeleejosju maanekli, kas veelaa rudenii ir labi redzams, jo uudens ljuvis iipasi dzidrs. Lai veicas velceejot!
28.oktobris 2007, 20:21 | links
 
Bez motoreļa spēka ietilpīgs darbs :) Mazāk procesa nekā mētājot.
29.oktobris 2007, 10:33 | links
 
Manuprāt, jāskatās, kas ir rezultatīvāks pasākums velce vai spinis? Velcējot ir iespējams apsekot lielākas teritorijas. Vai spiningojot ir lietderīgi intensīvi svaidīt vienā un tajā pašā sektorā, vai pāris reizes iemetam un meklējam tālāk. Vai arī velcējot ir lietderīgāk bagarēt vienu un to pašu bedri n-reizes vai brauk tik tālāk. Tā lūk čaiņiks vārās ;)
29.oktobris 2007, 11:31 | links
 
arī taisnība, bet es kautkā uzsēdies uz to mētāšanu līdz šim!
29.oktobris 2007, 12:02 | links
 
Man savukaart patiik meetaat pavasarii un vasaraa, kad zaales aug liidakas aktiivi medii un pat nodod sevi seklumaa! Sobriid rudenii paarsvaraa tikai velceeju! gribas liidz siikumiem izzinaat so sporta veidu! velceeju tikai ar airiem, kaut arii motoriiti vareetu atlauties. uzskatu, ka taads fizisks trenins uzlabo veseliibu un ar nevienu motoru uus taa nenokontroleesiet maaneklja gaitu un speeli kaa ar airiem! protams vieglaak straadaat ja kaads paliidz uzaireet un otrs tikai straadaa ar velceem! Man spiningot patiik taados ezeros kaa babiite! super skaisti zaalju celinji un logi kur jaatraapa!spinigojt ir lielaaks kaifs izjust liidkas kampienu, bet velceejot tu pagraab kaatu uz kura liidaka jau uzmetusies! tomeer velceejot biezi vien liidaka jaapievelk no simt metru attaluma, kas ir visai interesant kad ieraugi 70 m attaalumaa no laivas liidakas sveciiti! uzskatu, burviiba ir abos makskereesanas veido, jo abi ir pietiekami aktiivi, vai tu airee vai meetaa atpuuta ir super un ciinja ar zivi arii!
29.oktobris 2007, 21:08 | links
 
Man jau pašam mētāt tomēr labāk patīk, jo kaifs, jau ir ja trāpi, kur esi noskatījis smuku vietiņu pie zālēm, lēpēm vai kāda koka. Un protams kampiens labāk izjūtams. Par velci, kāda ir tava velces sitēma, kāda lieluma grabulis galā, kāds ir optimālais mānekļa attālums no laivas, un kāds ātrums? Vai velcējot labāk izmantot divus kātus vai tomēr vienu.
30.oktobris 2007, 10:37 | links
 
kaa juus vai kaa ir riktiigi pareizi atlaist vizuli no laivas tos 100-150 m. Man taadu gabalu neizdodas, noiet gruntee vai zaalees ielien.
30.oktobris 2007, 19:59 | links
 
Sogad velceeju mazajaa baltezeraa! Vienmeer izmantoju 2 velces! aukla 0,32 monofiilaa! 50 cm garas pavadinjas. Izmantoju JEXON voblerus 12 - 16 cm garus! No laivas atlaizu aptuveni 70 - 100 m. Maajaas iztinu 100 m un aptinu sarkanu dziju, tas paliidz un uz ezera zini cik taalu ir maaneklis! veikalaa uz kastes rakstiits, ka vobleris iet liidz sesi metri dzilji, tad nu 7 metru dziljumaa tas peldees liidz 6 metriem un buus pasaa laikaa! veel jau var velceet ar gumijaam un laist taas pa grunti, bet vecaas zaales un lapas savaaks aatri! velceeju ar aatrumu 2,5 - 3,0 km stundaa! blakus vienmeer ir GPS uztveereejs, kuraa jau atziimeeti rezultatiivaakie velces marsruti!sonedeelj beidzot pirksju ehaloti, kas lieliski noderees uudenstilpes peetnieciibaa! Taa jau visus siikumus gruuti aprakstiit! galvenais mainiet maanekljus un eksperimenteejiet!ja veselu dienu nekeras, mekleejiet vainu sevii nevis noveliet visu uz nabaga liidakaam.protams ir dienas, kad liidakas ne luudzamas nekeras.
30.oktobris 2007, 20:31 | links
 
Es personīgi laižu vizuli aptuveni 60-70 metrus, vairāk par 80 gan nē. Citādi ja ir zaceps vai galā kāda zāle uzķerās tad ātri pieriebjās to gabalu vilkt.
30.oktobris 2007, 21:09 | links
 
Vai kāds izmanto daunrigeru? Un ja jā, tad kadi ir secinājumi un vai ir vērts pmēģināt!?
26.janvāris 2008, 17:02 | links
 
kaut kur dzirdēts? kāds nevarētu atgādināt kā izskatās?
26.janvāris 2008, 17:19 | links
 
Tas ir tāds verķis kuru izmanto parsvars trollingam jūrā, bet var pielāgot arī citiem dzilākiem ūdehniem - iekšzemes ezeri, upes uc. Domāts, lai varētu nokādat mānekli vajadzīgajā dziļumā un ērti mainīt to (seklāk, dziļak). Ļauj lietot māneklus ko nevar novilt tik dziļi - šupiņi,lielas bļitkas,tvisteri,seklie vobleri uc.
26.janvāris 2008, 17:50 | links
 
skaidrs! ar šitādu zvēru vēl neesu ķēris!
26.janvāris 2008, 18:09 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager