Pavadiņa

varētu ieteikt kaut ko par to pavadiņu!
MP, prasi vieplim, droš ka ir!
10.novembris 2010, 15:53 | links
 
Sveiki kungi!
vai kāds zin kur rīgā var nopirkt titāna pavadiņu čaulītes, respektīvi apspiežamos gredzenus, lai pavadas var pats monetēt?
10.novembris 2010, 10:09 | links
 
piekrīti aakkis komentam.fluorkarbons ir sūc.kārtējais reklāmas triks.esu mēģinājis dažādus izmērus,no 0.22-0.4mm.netur galīgi neko.pēc prakses zinu ka parastā mono aukla ir izturīgāka(vismaz ķērājos točna)par fluorkarbona auklām!!!
31.augusts 2010, 11:53 | links
 
Daudzos forumos lielās,ka uz līdakām liek fluorocarbon pavadas 0.35mm+..Man jau ticības tām nav,cik nav metāliskās pat pārkostas.Brīvā ūdenī,taisni uzmanīgi velkot jau notikti var izvilkt,bet ja jātur lai neieskrietu ķērājos,tad nekas tur labs nav gaidāms.
31.augusts 2010, 11:30 | links
 
Mezgli prieks daudziem copes variantiem- akiem, pavadinam, spiningam, barotavinam (gruntene)
http://parcopi.lv/forum/29-104-1
19.augusts 2010, 00:15 | links
 
Kāds kas lieto FC pavadiņā var pateikt par mezgliem? Ja viņa ir cietāka, tad mezglos vajadzētu lūzt. Lietojat kādus īpašus mezglus āķa piesiešanai un cilpiņai?
20.jūlijs 2010, 12:08 | links
 
neliekaas te bilde,albuumaa pie mezgliem var apskatiities kaads mazinss aakiitis :)
1.jūnijs 2010, 21:54 | links
 
1.jūnijs 2010, 21:53 | links
 
reku video materiaalaa kur matt hayes ar mick brown ķer "kazaragas" ar šausmīgi mazinju aakiiti un pludinja vietaa seerkocinjss :D
1.jūnijs 2010, 21:53 | links
 
eerglis - savulaik nopirku jo sāku izmantot tievos āķīšus. Bijapie Ziediņa Milo veikalā. Izmantojot to štruntu var piesiet āķi ar to pašu klasisko mezglu - uzmet uz kātiņa cilpu, aptin vairākas reizes riņķī, izver cauri cilpai galu un savelc... Tikai ar štruntu ir vieglāk, jo nav jācenšas mazs āķītis resnos pirkstos noturēt:DDD Man patīk. Vadāju arī līdzi uz copi... plus vēl cilpas kalibrētājs un mazās šķērītes auklas nokniebšanai :D Man patīk tādi nieki :DDDD
1.jūnijs 2010, 17:45 | links
 
Mirtin-mosh taads kuru maniju ebayaa neatceros pa cik naudinaam bet ir taada figna kura pati pie akja piesien auklu,.........
1.jūnijs 2010, 12:38 | links
 
mirtin kas tas par primbabasu??? tu mani intiriģē :DD
1.jūnijs 2010, 10:51 | links
 
eerglis - drīzāk notrūks āķis ar cilpu, kuram pārspiedīsies aukla, ja lietosi mezglu uz āķa kātiņa, nekā notrūkst ausainais āķis :D Man ir speciālais sienamais pribambass... nekad neviens mezgls nav atsējies :DDD
1.jūnijs 2010, 10:48 | links
 
mirtins, jā man arī tādi ir, gatavās pavadas Owneri kopā ar auklu :DDDD
bet gadās, kad liekas, ka tie nav īstie āķi, (īpaši mazie, tiem atskabarga baigi maza un slieka nolokās viens-div), tad pats sienu 12 Nr cobru sarkanā krāsā ar blood mezglu.
Bet vispār, man ar austiņu īpaši nepatīk, jo baigi kvalitatīvam mezglam jābūt, lai nenospruktu, neatsietos utt. īpaši, ja sāk vērt kukurūzas uz auklas un citas lietas, kas knibina to mezglu. Man pat gatavajam ownerm mezgls bija palicis galīgi vaļīgs, vienvārdsakot nav īsti uzticības tiem ausu āķiem.
1.jūnijs 2010, 09:51 | links
 
eerglis - a es izmantoju āķus ar austioņu nevis cilpiņu :DDDDDD
1.jūnijs 2010, 09:23 | links
 
jā es arī sienu visur faktiski tikai ar blood knot. tikai jāatcerās uzspļaut uz mezgla. lai labāk savelkas :D
1.jūnijs 2010, 08:37 | links
 
1.jūnijs 2010, 01:29 | links
 
priekš āķu stiprināsanas es izmantoju tikai vienu un paarbaudiitu mezglu,ļoti labs saucas blood knot
1.jūnijs 2010, 01:28 | links
 
es vienmēr un visur kur ir iespēja izmantoju palomara mezglu vai kā viņu tur sauc un nekādu problēmu nav bijis.
1.jūnijs 2010, 01:06 | links
 
apskati albumu manu,tur ir kautkas arii par mezgliem
31.maijs 2010, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager