Līdakas

Kur un kad labāk sākt ķert līdakas Mēmelē? Kā ir ar upes daļu starp dambi un lielo tiltu? Un uz ko būtu labāk ķert? Iepriekš pateicos.
10.septembris 2007, 19:16 | links
 
vari provēt uz dīvo vai gumiju!!!
12.septembris 2007, 17:00 | links
 
Sarunas par pasākumu "LR čempionāts zemledus makšķerēšanā 1.kārta". Sīkāk par pasākumu skatīt šeit.
13.septembris 2007, 19:05 | links
 
Sarunas par pasākumu "Latgales čempionāts zemledus makšķerēšanā 1.posms". Sīkāk par pasākumu skatīt šeit.
13.septembris 2007, 19:35 | links
 
Sarunas par pasākumu "LR čempionāts zemledus makšķerēšanā 2.kārta". Sīkāk par pasākumu skatīt šeit.
13.septembris 2007, 22:28 | links
 
meiģini ar zaļām un dzeltenām gumij zivīm
14.septembris 2007, 17:49 | links
 
vai kāds ir kaut ko dzirdējis par to ka līdakas varot ķert uz vārītiem makaroniem? avīze redzēju ka vies vecis izvilka uz makaroniem ap 10 kg. iepriekš paldies.!!
19.septembris 2007, 11:42 | links
 
Nu man līdaka ir svinu paķērusi kad laidu makšķeri ūdenī , uz maizi ari vienu dabūju , tikai tie ir izņēmumi nevis jauns makšķerēšanas veids. Tik tiešām uz makaroniem , neticami !
19.septembris 2007, 15:07 | links
 
nu man liekas ka ta bija tikai sagadiishanaas - iistajaa vietaa un iistajaa laikaa! pats ariii esmu uz taarpu vilcis,uz miilku un maizi!!! nu labaak nevajadzeetu shitaadas lietas meeginaat!
19.septembris 2007, 16:08 | links
 
es piemēram līdaku semu dabujis uz granulām tiko iemetu grunteni, nēsmu vēl pievilcis auklu kad jau rausta!!!! dabuju ārā svēra 1 kg vēl gadijusies tā pat uz gruntenes bet tikai uz kukurūzas 900 grami, protams boilas ari ir sakostas piemēram šogad vinku ārā breksīti baigais uzsitiens no sākuma domāju laikam bij lielāks un aizgāja izvelku boilai stūra vairs nav!!!
ir bijis ka paķer peldošu boilu un nokož stūri!!!
19.septembris 2007, 17:34 | links
 
es uz vaariita kartupella dabuju 2kg lidcinnu :-))) lai gan tai passaa laikaa spiningotaaji suudzeejaas kad lidakas nennem....
19.septembris 2007, 17:42 | links
 
man tīri labi patīk spiningot ar beigtu zivtiņu
19.septembris 2007, 20:54 | links
 
uz beigtaas zivtinnas esot lloti labi rezultaati it iipassi ta beiktaa zivtinna naak no taas udens kraatuves kur spinigo... taa vismaz runaa lai gan neesmu pats proveejis...
19.septembris 2007, 21:01 | links
 
baigi sen taa esmu dabujis!
19.septembris 2007, 21:04 | links
 
a kā to beigto piestiprināt?
20.septembris 2007, 11:29 | links
 
uzliec uz 3zzubura!
20.septembris 2007, 13:32 | links
 
Visdrīzākais, ka gadījumos, kad līdaka ķer kko galīgi veģetāru nav nekas pārdabisks, viņas to notur vienkārši par kko interesantu vai neredzētu vai kādu mazu nekaunīgu kustoni ko vajaga apēst un pārmācīt.
Un vēl diezgan bieži līdakas vēderā var atrast vēzīti, izejot no šī fakta es domāju ka arī grunts un peldošos tārpus zaļsvārces neskādē.
Nu un jāatceras ka bieži mēs paši spiningojam ar visādām tārpu, vagoļu, mušu utt. jokainām ēsmas imitācijām, kas pie tam ir no plastmasas, plastika vai koka un re - ķerās.
Nu, piemēram, interesanti ko no ūdenī var imitēt dzeltenās ūdensrozes zieda pumpurs vai koka gabals? Neskatoties ne uz ko es tādu pumpuru atradu 1kg-mīga asara vēderā un ~3cm koka sprungulītis (~5mm diametrā) līdakas vēderā.
Tas tā manas domas par tām jokainajām copēm uz boilu vai maizi
20.septembris 2007, 13:48 | links
 
jā labi teikts!!!!
ar to beigto zivtiņu ir ta nevaidzētu likt tādas kas tajā vietā nav(nedzīvo) tad vis būs labi
man stāstija kāds uzticams copmanis ka līdakas puncī esot atradis ritīgu nakts tārpu kamolu, droš vien kāds pēc copes iemetis ūdenī līdakai sakārojies nomeiģināt ko eksotisku!!!!!!
20.septembris 2007, 15:38 | links
 
Nu uz naktstārpiem līdakas bieži vien ņem , tas nu gan nav nekāds retums. Cik man reizes uz līņiem šīs rīmas ir trāpijušās , un galvenais copē prātīgi ,kā līnis . Šovasar uz gruntenes paņēma ap 1,5 kg , bet kur nu tu viņu izcelsi , pavadiņa pušu .
20.septembris 2007, 16:04 | links
 
man ar tā ir gadijies nav patīkama sajuta!!!
viens džeks (pats rsdzēju) līdaku velkot ārā grunteni aizķēra aiz muguras ap 1,7 kg
20.septembris 2007, 18:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager