Maliķu bildes CL mājas lapā

Apskatot bildes CL mājaslapā nereti es redzu fotogrāfijas kurās ir pārkāpti makšķerēšanas noteikumi, tas ir pārsniegts atļautā loma skaits, zemēra zivis utt. un fotogrāfiju autors vēl jūtas lepns par savu paveikto. Pēc manām domām šādas bildes no CL mājas lapas būtu jāizdzēš ārā un to autors jānobano uz visiem laikiem . Ceru ka CL lapas admins šo ieteikumu ņems vērā.
Pēdējais piemērs ir šeit http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde/bildes-id/502/
Ceru sagaidīt CL viedokli šājā jautājumā.
28.septembris 2007, 10:17 | links
 
Jā gan tas ir vēl viens risinājums šai problēmai.
es jau nosūtīju ierosinājumu administrācijai par makšķernieka kartes nr. un personīgo daru reģistrēšanu profila izveidē un bilžu pievienošanā, lai kaut cik radītu piesardzību cilvēkos, bet izbanoša ar IP adreses bloķēšanu piekļuvei portālam arī ir variants un ne slikts.
28.septembris 2007, 15:21 | links
 
piekrītu pilnībā
28.septembris 2007, 17:46 | links
 
Pareizi ir, ja arī sanāca, ka nevar laist vaļā, nu tad neplāties un nefotogrāfējies ar tiem zemmēriem ! Ja tu esi šeit reģistrēts, copmaņu ģimenes pārstāvis- nu neblamē ārā savu ģimeni un principus pēc kuriem tā dzīvo !!! Viennozīmīgi jāmet ārā tās fočenes.
28.septembris 2007, 18:40 | links
 
Veči -es jums visiem piekritu ......
28.septembris 2007, 20:06 | links
 
labi ka maliki nefocejas ar elektro aparatiem
28.septembris 2007, 20:50 | links
 
labi gan !!!!
28.septembris 2007, 20:57 | links
 
Žel ka nefočejas .butu labi pieradijumi lai paņemt pie dziesmas.....
28.septembris 2007, 22:12 | links
 
Vispār nesaprotu , kā nav neērti ar tādiem žurkulēniem bildēties un vēl priecāties par to.
29.septembris 2007, 01:12 | links
 
Bilžu albūms, kurā acīmredzami ir pārkāpti makšķerēšanas noteikumi ir izdzēsts. Domājam, ka reģistrējoties iekļausim pieprasījumu pēc makšķerēšanas kartes numura, bet tas noteikti nebūs kā obligāts.

Pēc fishfirer ierosinājuma pie bildes pievienošanas iekļausim lauku, kurā būs jānorāda makšķerēšanas vieta un iespējams vēl kāda informācija, savādāk šobrīd pie bildēm tiek norādīta ļoti niecīga informācija un līdz ar to lielai daļai no mums šī bilde nav interesanta.

Paldies par jūsu atsaucību!
30.septembris 2007, 23:12 | links
 
Tas pareizi gan.
1.oktobris 2007, 10:15 | links
 
ja nemāki makšķerēt ar prātu ,tad tīmeklī nav ko zīmēties ar saviem " varoņdarbiem"
1.oktobris 2007, 17:08 | links
 
pareizi gan !!!!!
1.oktobris 2007, 17:58 | links
 
kur tad shis palika ?
27.maijs 2009, 18:38 | links
 
Neatbilst gluži tēmai bet nevarējo nociesties neievietot šito čalīti no draugiem.lv, man ar garšo zivis, bet jābūt mēra sajūtai. http://dra.lv/gGvmps
26.februāris 2012, 09:54 | links
 
Te ir bilde
26.februāris 2012, 10:02 | links
 
Galīgi nesanāk tās bildes salikt, bet ja kādam interesē draugiem.lv Guntara Špera galerijā.
26.februāris 2012, 10:06 | links
 
Te būs.
26.februāris 2012, 10:22 | links
 
paldies
26.februāris 2012, 10:23 | links
 
Es par so bildi uzrakstiju vinam uz draugiem komentaru. Vins atbildeja ka visi meri un keris esot sava ipasuma. uzrakstiju ka lai pec galas var iet uz tirgu. un ja man butu ipasums kura butu tik daudz zivju tad tur jabut slimam ar galvu lai sita slanitu!
26.februāris 2012, 12:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager